Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓDŹ, 24-26 maja 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-24 21:00:51
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-05-24
DZIEŃ 2
2019-05-25
DZIEŃ 3
2019-05-26

09:40  Oszczep M  [el]
10:00  400 m K  [s]
10:00  W dal K  [el]
10:00  W dal K  [el]
10:00  Wzwyż M  [el]
10:00  Wzwyż M  [el]
10:40  400 m M  [s]
11:30  100 m pł K  [el]
11:45  Oszczep M  [el]
12:00  110 m pł M  [el]
12:25  1500 m K  [s]
12:55  1500 m M  [s]
13:35  Oszczep K  [el]
15:35  Oszczep K  [el]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  100 m pł K  [F]
16:15  W dal M  [el]
16:15  W dal M  [el]
16:15  Wzwyż K  [el]
16:15  Wzwyż K  [el]
16:35  110 m pł M  [F]
16:35  Kula M  [el]
16:35  Kula M  [el]
17:00  400 m K  [s]
17:25  400 m M  [s]
17:50  1500 m K  [s]
18:10  1500 m M  [s]
18:40  4x100 m K  [s]
19:00  Kula K  [el]
19:00  Kula K  [el]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 63.00 (Q) lub 9 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-05-24 16:06:49
Oszczep M - Gr. A Planowany START: 2019-05-24 09:40 ZAKOŃCZENIE: 10:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf rank
1 23 764 MERTKA Jonasz 99-05-29 PG Gdańsk (UTE) 60.36 62.37 - 62.37 SB q 3
2 14 920 KOLIGOT Kamil 96-10-08 PP Poznań (UTE) 47.70 56.32 59.22 59.22 q 4
3 2 1185 MARACH Kamil 96-02-28 WSB Toruń (WSN) 54.40 56.15 x 56.15 q 9
4 22 399 ŁABĘCKI Kamil 99-04-03 UWM Olsztyn (UNI) x 54.53 51.70 54.53 SB 10
5 9 400 MARTYNIUK Piotr 94-02-22 UWM Olsztyn (UNI) x x 53.73 53.73 SB 11
6 30 430 JACH Sebastian 96-10-08 UZ Zielona Góra (UNI) 52.58 51.56 51.34 52.58 12
7 31 325 CHEŁCZYŃSKI Norbert 98-10-29 UŚ Katowice (UNI) 51.59 52.38 x 52.38 PB 13
8 15 628 SMYK Szymon 98-09-28 UPr Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 48.29 x 47.95 48.29 17
9 3 636 CIESIELSKI Marek 97-04-02 UTP Bydgoszcz (USP) 37.90 45.93 x 45.93 20
10 16 700 CHODOROWSKI Stanisław 97-05-02 UEK Kraków (USP) 26.85 40.98 44.83 44.83 SB 22
11 5 196 SKIBICKI Jarosław 89-04-12 UG Gdańsk (UNI) 41.37 43.51 42.09 43.51 SB 24
12 17 965 JASIŃSKI Antoni 98-11-10 PŚk Kielce (UTE) 39.72 39.17 42.35 42.35 27
13 7 383 TUROWSKI Mateusz 98-09-07 UW Warszawa (UNI) 39.89 38.37 41.13 41.13 30
14 28 681 WSZEBOROWSKI Radosław 98-06-17 WAT Warszawa (USP) 39.21 39.80 37.94 39.80 31
15 20 994 KIERSKI Jan 94-05-31 PW Warszawa (UTE) 39.52 38.60 39.53 39.53 32
16 19 1216 DOBRY Filip 97-06-05 PWSZ Konin (WSZ) 39.22 35.94 x 39.22 33
17 10 385 ZIELINSKI Adrian 93-03-20 UW Warszawa (UNI) 37.59 38.45 36.76 38.45 36
18 24 144 KOSENDIAK Aureliusz 80-07-02 UMe Wrocław (UME) 38.38 36.48 37.20 38.38 37
19 11 434 MAJEWSKI Michał 98-11-04 UZ Zielona Góra (UNI) 38.18 x x 38.18 SB 39
20 8 963 GALAS Marcin 97-11-11 PŚk Kielce (UTE) 35.97 34.84 37.63 37.63 42
21 12 918 JUŚ Sebastian 96-08-13 PP Poznań (UTE) 36.11 33.95 34.79 36.11 45
22 21 626 WISZNICKI Przemysław 96-01-25 UPr Lublin (USP) 33.88 35.51 35.70 35.70 SB 46
23 29 825 JĘDRYS Mateusz 96-10-07 PL Lublin (UTE) 34.70 30.63 35.49 35.49 47
24 27 124 CECH Paweł 98-04-09 UMe Poznań (UME) 29.94 32.92 x 32.92 51
25 18 77 RZEGOCKI Krzysztof 95-02-10 UMe Lublin (UME) 21.52 32.50 32.80 32.80 SB 52
26 13 1208 GUMIŃSKI Dawid 96-04-12 PWSIiP Łomża (WSZ) 32.72 29.48 x 32.72 53
27 4 980 WILK Przemysław 97-04-25 PŚk Kielce (UTE) 29.73 28.54 28.43 29.73 55
28 25 1230 PABISZ Mirosław 94-03-27 PWSZ Krosno (WSZ) 25.12 26.78 22.71 26.78 SB 57
29 32 796 KASZEK Tomasz 95-06-10 PK Kraków (UTE) 21.85 21.25 x 21.85 61
30 26 142 GUT Dawid 97-08-17 UMe Wrocław (UME) x 20.44 x 20.44 SB 62
31 6 64 RODZIK Przemysław 97-03-25 ŚUM Katowice (UME) x x 13.99 13.99 SB 63
1 99 KRÓL Konrad 95-01-14 UMe Łódź (UME) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.14645290374756 s.