Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. 1. Memoriał Jerzego Jankowskiego
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 24 - 25.09.2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 12:38:08
MkulaF20 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 m K T12-37-43-46-47 200 m K RR2-RR3 200 m K T37-43-46-47 400m K 11-13-47 Dysk K F11-13/35-38/40-46/61-64 Kula K F 32-34 Maczuga Oszczep K F33, F55 100 400 800 Wzwyż W dal Kula Dysk Oszczep

100 m M RR1 100 m M RR2 100 m M RR3 100 m M T12 100m M T20 100 m M T37-38-47 200m M RR1 200m M T12 200 m M T20-26-37-38-47 400 m M T20 400 m M T36-37-47 Dysk M F38/40-44/61-64 Dysk M F33, F52-57 Discus M F5251 Kula Kula F35-36/40-41 Kula F34 Kula M F33 Kula F56-57 Maczuga Oszczep M F35-36/40-41 Oszczep M F34, F54, F57 Oszczep M F56-57 200 400 800 1500 5000 T11-13 Wzwyż W dal Kula Dysk

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25


10:00  Dysk M F54-55-56-57 
10:00  W dal K T12-13-20-37-46-47 
10:00  W dal M T12-13-20-37-46-47 
10:30  Kula M F20/42-46/62-64/38 
11:30  Kula M F35-36-37/41 
11:30  Dysk M F52-53/33-34 
12:20  Wzwyż K 
12:30  Wzwyż M T13-20-44-47-63 
12:30  Kula K F35-37-38-40-46-64 
12:45  Dysk K F33-34 
14:45  Kula M F34 
15:00  Kula M F56-57 
15:00  100 m K T12-37-43-46-47  [s]
15:15  Dysk M F13/38/41-46/62-64 
15:20  100m K RR2-RR3  [s]
15:30  100 m M T12  [s]
15:35  100m M T20  [s]
15:45  100 m M T37-38-47  [s]
15:50  100 m M RR1  [s]
15:55  100 m M RR2  [s]
16:00  Kula K F32-34/52-57 
16:00  100 m M RR3  [s]
16:00  Dysk M F35-37 
16:15  Kula M F32-33-52-53 
16:20  400m K 11-13-47  [s]
16:30  400 m K RR2-RR3  [s]
16:40  400 m M T20  [s]
16:50  400 m M T36-37-47  [s]
17:00  400m M RR1-RR2-RR3  [s]
17:15  1500 m M T13/20  [s]
17:20  Kula M F54-55 
17:30  Dysk K F35-37-38/40/64 
17:30  Oszczep K F33-34/54-55-56-57 
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 12:38:08
Kula M F20/42-46/62-64/38 Planowany START: 2022-09-24 10:30 ZAKOŃCZENIE: 10:27:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty rank
1 3 104 RYDZKOWSKI Piotr 1994-09-16 SRS Szansa-Start Gdańsk (POL) 10.05 11.29 x 11.03 x 11.25 11.29 F20 380 2
2 1 152 KULIG Damian 1971-10-17 WZSN Start Wrocław (POL) 10.92 10.64 10.76 11.07 x 10.70 11.07 F63 517 1
3 2 8 GNIADEK Kamil 1998-12-30 CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz (POL) 9.27 9.04 8.94 8.99 9.03 9.05 9.27 F46 164 4
4 5 31 OGRABEK Michał 1995-05-19 GZSN START Gorzów Wlkp. (POL) 8.62 7.64 8.98 7.52 9.16 8.88 9.16 F38 201 3
5 4 75 JUSZCZYK Oskar 2007-02-07 LKS Gol-Start Częstochowa (POL) 6.68 7.01 7.76 7.06 7.08 7.22 7.76 F38 62 5
6 8 159 GOMOLUCH Roman 1982-01-15 LKS Gol-Start Częstochowa (POL) 7.14 6.59 6.63 6.47 6.73 6.20 7.14 F64 17 6
7 10 161 HALIKOWSKI Tomasz 2000-07-19 UKS Mieszko Chojna (POL) 6.10 6.31 6.03 6.57 6.15 6.32 6.32 F20 3 8
8 7 38 SZCZERBA Piotr 1982-01-23 GZSN START Gorzów Wlkp. (POL) 5.75 6.25 6.07 6.27 5.43 5.24 6.27 F38 7 7
9 9 158 KAWECKI Paweł LKS Gol-Start Częstochowa (POL) 5.31 5.32 5.89 5.49 5.82 6.06 6.06 F47 9
10 6 66 SUCHOCKI Tomasz 1985-05-20 KSI Start Szczecin (POL) 4.89 4.47 4.47 4.50 4.56 4.83 4.89 F46 10

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.076005 s. | Mem: 1.25 megabytes