Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. 1. Memoriał Jerzego Jankowskiego
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 24 - 25.09.2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 12:48:55
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 m K T12-37-43-46-47 200 m K RR2-RR3 200 m K T37-43-46-47 400m K 11-13-47 Dysk K F11-13/35-38/40-46/61-64 Kula K F 32-34 Maczuga Oszczep K F33, F55 100 400 800 Wzwyż W dal Kula Dysk Oszczep

100 m M RR1 100 m M RR2 100 m M RR3 100 m M T12 100m M T20 100 m M T37-38-47 200m M RR1 200m M T12 200 m M T20-26-37-38-47 400 m M T20 400 m M T36-37-47 Dysk M F38/40-44/61-64 Dysk M F33, F52-57 Discus M F5251 Kula Kula F35-36/40-41 Kula F34 Kula M F33 Kula F56-57 Maczuga Oszczep M F35-36/40-41 Oszczep M F34, F54, F57 Oszczep M F56-57 200 400 800 1500 5000 T11-13 Wzwyż W dal Kula Dysk

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25


10:00  Dysk M F54-55-56-57 
10:00  W dal K T12-13-20-37-46-47 
10:00  W dal M T12-13-20-37-46-47 
10:30  Kula M F20/42-46/62-64/38 
11:30  Kula M F35-36-37/41 
11:30  Dysk M F52-53/33-34 
12:20  Wzwyż K 
12:30  Wzwyż M T13-20-44-47-63 
12:30  Kula K F35-37-38-40-46-64 
12:45  Dysk K F33-34 
14:45  Kula M F34 
15:00  Kula M F56-57 
15:00  100 m K T12-37-43-46-47  [s]
15:15  Dysk M F13/38/41-46/62-64 
15:20  100m K RR2-RR3  [s]
15:30  100 m M T12  [s]
15:35  100m M T20  [s]
15:45  100 m M T37-38-47  [s]
15:50  100 m M RR1  [s]
15:55  100 m M RR2  [s]
16:00  Kula K F32-34/52-57 
16:00  100 m M RR3  [s]
16:00  Dysk M F35-37 
16:15  Kula M F32-33-52-53 
16:20  400m K 11-13-47  [s]
16:30  400 m K RR2-RR3  [s]
16:40  400 m M T20  [s]
16:50  400 m M T36-37-47  [s]
17:00  400m M RR1-RR2-RR3  [s]
17:15  1500 m M T13/20  [s]
17:20  Kula M F54-55 
17:30  Dysk K F35-37-38/40/64 
17:30  Oszczep K F33-34/54-55-56-57 
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 12:48:55
W dal M T12-13-20-37-46-47 Planowany START: 2022-09-24 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:04:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty rank
1 7 132 MIELCZAREK Mateusz 2004-08-02 UKS Mieszko Chojna (POL) 5.15
-0.4
5.07
-0.5
5.49
-0.9
5.08
-0.9
x
-0.5
5.51
-0.8
5.51
-0.8
T20 394 2
2 1 102 OWCZAREK Mateusz 1996-03-13 RSSiRON Start Radom (POL) 5.28
-0.5
5.13
+0.2
x
+0.2
4.78
-0.5
-
-
3.43
-0.4
5.28
-0.5
T37 585 1
3 2 81 KIERZKOWSKI Tymoteusz 2007-11-16 MKS Juvenia Białystok (POL) 3.83
-0.7
4.43
-0.9
4.91
-0.1
4.81
-0.5
4.34
+0.2
4.98
+0.1
4.98
+0.1
T20 180 2
4 9 103 TIETZ Marcel 2004-11-10 SKS Sokół Malbork (POL) x
-0.7
4.66
-0.6
4.75
-0.4
4.12
-0.6
x
-0.3
4.42
-0.4
4.75
-0.4
T47 137 3
5 8 131 KUBALLEK Grzegorz 2006-04-13 UKS Mieszko Chojna (POL) 4.66
-0.4
4.49
+0.1
4.57
-0.6
4.65
-0.6
3.30
-0.9
4.62
-0.6
4.66
-0.4
T20 87 4
6 5 13 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń (POL) 3.91
-0.9
4.07
-0.8
3.80
-0.2
3.72
+0.2
4.34
-0.1
4.23
-0.3
4.34
-0.1
T20 32 6
7 3 155 MITRUS Michał 1986-09-17 ZSR Start Zielona Góra (POL) x
-0.7
4.03
-1.1
3.99
+0.6
3.73
-0.8
4.09
+0.3
x
+0.1
4.09
+0.3
T37 75 5
8 6 12 SZUBA Hubert 2001-01-08 CR im.Ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz (POL) 3.83
-1.0
3.46
+0.3
3.66
-1.2
3.67
-0.9
3.65
-0.1
3.55
-0.7
3.83
-1.0
T37 29 7
4 130 KOZDRA Tycjan 1997-02-14 UKS Mieszko Chojna (POL)





DNS
T20

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0687621 s. | Mem: 1.25 megabytes