PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 10:23:22
M400
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 10:23:22
400 m dzieci - Bieg 1 Planowany START: 2018-06-10 09:42 WYSTARTOWANO: 09:44:28
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 110 MAKSYMIUK Marcin 09-10-09 Azs Awf Warszawa (M7) 1:11.64 1
1 7 1006 JUNG-RĄBALSKA Oliwia 07-03-10 AWF (K10) 1:15.31 2
1 6 104 NOWAK Mateusz 07-01-22 Miechowicka Grupa Biegowa (M10) 1:17.13 3
2 6 212 KOCHMAŃSKA Łucja 08-01-28 Klampa Ciechanów (K10) 1:17.16 4
2 7 1 MICHAŁKIEWICZ Maja 07-02-21 Warszawa (K10) 1:17.27 5
1 5 120 ZAMOJSKA Lena 08-03-02 Miechowicka Grupa Biegowa (K10) 1:18.82 6
1 4 192 STOMA Zofia 09-01-07 AZS AWF Warszawa (K7) 1:19.62 7
3 6 195 KACZOROWSKI Janek 08-03-11 AZS AWF Warszawa (M10) 1:20.26 8
2 5 138 PUWALSKI Paweł 08-03-18 Warszawa (M10) 1:20.35 9
4 6 213 TOMCZYK Zofia 08-06-17 Tomaszów Maz (K10) 1:21.02 10
3 7 193 WÓJCIK Amelia 07-04-25 Glinianka (K10) 1:21.28 11
2 3 118 POGODA Lena 09-04-28 Warszawa (K7) 1:21.59 12
3 5 139 MAJEWSKA Zuzia 08-11-19 Warszawa (K10) 1:21.81 13
4 5 161 WENCEL Filip 08-04-16 Lomianki Dolne (M10) 1:22.15 14
2 4 188 ŁATACZ Rysiek 09-11-03 AZS AWF (M7) 1:22.78 15
3 3 108 WRÓBLEWSKI Tomasz 09-01-12 Klampa (M7) 1:22.79 16
4 7 122 STANULA Karolina 07-07-09 Warszawa (K10) 1:23.03 17
3 4 176 KWAŚNIEWSKA Łucja 09-09-10 AZS AWF (K7) 1:23.59 18
5 7 130 DOBROWOLSKI Jakub 07-01-17 Warszawa (M10) 1:23.62 19
5 6 215 TOMCZYK Maciej 08-06-17 Tomaszów Maz (M10) 1:24.27 20
6 7 190 KRUPA Rafał 07-09-28 Azswarszawa (M10) 1:24.49 21
7 7 183 ŚCIUBA Michalina 07-06-01 Warszawa (K10) 1:24.67 22
4 3 156 LINDNER Grzegorz 09-06-11 Warszawa (M7) 1:25.02 23
4 4 182 SMOLARCZYK Pola 09-03-06 KS WARSZAWIANKA (K7) 1:25.64 24
5 4 194 WÓJCIK Alicja 09-04-09 Glinianka (K7) 1:25.72 25
8 7 199 PROTAS Zofia 07-10-31 Warszawa (K10) 1:25.97 26
1 2 150 KOSIK Seweryn 10-05-24 Biegi Grodzisk Mazowiecki (M7) 1:27.10 27
9 7 178 LUDWINIAK Martyna 07-07-03 Warszawa (K10) 1:27.20 28
5 5 113 MIRECKI Wojciech 08-04-16 Warszawa (M10) 1:27.74 29
5 3 147 KIEWRA Karolina 09-10-29 Naprzód Młociny (K7) 1:27.89 30
6 5 109 PŁONKA Lena 08-09-01 Sp307 (K10) 1:28.58 31
1 1 209 GOŁĘBIEWSKI Filip 11-11-13 Warszawa (M7) 1:28.94 32
2 2 218 HARTFIL Liliana 11-02-09 Azs Awf Warszawa (K7) 1:28.98 33
10 7 141 KURCZ Krzysztof 07-01-06 Serock (M10) 1:29.65 34
3 2 186 ŁOPATKA Maria 10-09-25 Promotion Góra Żar (K7) 1:30.19 35
7 5 155 LINDNER Wiktor 08-03-14 Warszawa (M10) 1:30.41 36
6 3 148 KIEWRA Grzegorz 09-10-29 Naprzód Młociny (M7) 1:30.84 37
8 5 117 PASZKOWSKA Weronika 08-01-06 Warszawa (K10) 1:30.99 38
4 2 143 LUTOMIRSKA Asia 10-12-17 Azs Awf Warszawa (K7) 1:31.12 39
5 2 179 DOBROWOLSKI Aleksander 10-08-31 AZS AWF Warszawa (M7) 1:31.18 40
6 6 171 SULIŃSKA Ania 08-01-01 Warszawa (K10) 1:31.28 41
6 2 137 STANISZEWSKA Matylda 10-02-03 Azs Awf Warszawa (K7) 1:32.14 42
7 3 153 MIKICIUK Julian 09-08-30 Warszawa (M7) 1:32.70 43
7 6 208 BŁUŚ Hanna 08-06-27 Warszawa (K10) 1:32.72 44
8 3 214 WITEK Karol 10-09-08 Nowy Dwór Mazowicki (M7) 1:32.92 45
9 3 203 SZYMANCZAK Wojciech 10-01-14 Warszawa (M7) 1:33.37 46
6 4 163 MARCZEWSKI Mikołaj 09-01-21 Resilia Bemowo (M7) 1:33.53 47
11 7 168 LEGUERN Helene 07-12-05 Konstancin-Jeziorna (K10) 1:33.74 48
2 1 197 BALCERSKI Antek 11-01-17 Konstancin-Jeziorna (M7) 1:34.11 49
12 7 145 KROCHMALSKI Filip 07-02-27 Krochmale (M10) 1:34.17 50
9 5 166 ZIELIŃSKI Szymon 08-07-31 Warszawa (M10) 1:34.28 51
8 6 181 WOJDYŁO Franek 08-11-29 AZS AWF (M10) 1:34.70 52
10 5 111 PŁONKA Emma 08-09-01 Sp307 (K10) 1:35.42 53
3 1 106 CIEŚLAK Kornelia 10-11-19 Mazovia Proactive (K7) 1:35.95 54
9 6 205 PINGWARA Martyna 08-05-19 Warszawa (K10) 1:36.13 55
7 4 217 ŁACIAK Jan 09-07-23 GIM92 (M7) 1:36.22 56
4 1 134 FILIPEK Wojciech 11-12-06 Warszawa (M7) 1:36.22 57
13 7 180 BARCHOŃ Jan 07-08-03 Warszawa (M10) 1:36.31 58
10 3 210 GOŁĘBIEWSKI Mateusz 10-02-10 Warszawa (M7) 1:37.33 59
7 2 128 GZOWSKI Fryderyk 10-06-16 Warszawa (M7) 1:37.74 60
10 6 204 LESZCZYŃSKI Konstanty 08-06-28 Warszawa (M10) 1:38.10 61
5 1 144 WILKOS Nadia 11-04-01 Zso Sto Nr 1 (K7) 1:39.33 62
8 2 167 LEGUERN Marianna 10-04-13 Konstancin-Jeziorna (K7) 1:39.56 63
11 3 132 WIERZBICKI Aleksander 09-03-18 Warszawa (M7) 1:41.84 64
9 2 159 ZDZIEBORSKI Oliwier 10-03-25 Rk-Athletics (M7) 1:42.82 65
6 1 154 LINDNER Ola 11-10-30 Warszawa (K7) 1:43.97 66
10 2 123 BANASZCZYK Olivier 10-07-01 #runmen (M7) 1:44.52 67
11 2 200 PROTAS Paweł 10-11-14 Warszawa (M7) 1:44.71 68
8 4 165 MIĘKUS Wiktor 09-08-06 Warszawa (M7) 1:44.73 69
12 2 175 LASOCKA Urszula 10-02-15 AZS AWF Warszawa (K7) 1:45.36 70
7 1 114 JAROSŁAWSKA Urszula 11-05-24 Rk Athletics (K7) 1:46.02 71
9 4 169 MISIAK NIEDŹWIADEK Beniamin 09-01-03 Warszawa (M7) 1:46.88 72
13 2 170 SULIŃSKA Marysia 10-04-19 Warszawa (K7) 1:47.08 73
14 2 112 WOJCIECHOWSKA Weronika 10-05-17 Klampa Ciechanów (K7) 1:47.49 74
8 1 149 SUSABOWSKI Paweł 11-08-22 Baszkówka (M7) 1:48.49 75
15 2 174 KANIEWSKA Łucja 10-04-20 Ożarów Mazowiecki (K7) 1:48.69 76
9 1 124 BANASZCZYK Max 11-11-14 #runmen (M7) 1:52.76 77
10 4 157 JURCZAK Aleksandra 09-09-22 Slavo.pl (K7) 1:53.58 78
10 1 146 KROCHMALSKI Ignacy 11-08-01 Krochmale (M7) 1:53.82 79
11 1 140 MAJEWSKI Tomek 11-01-21 Warszawa (M7) 1:54.45 80
12 3 115 KACPRZAK Andrzej 09-03-27 Rk Athletics (M7) 1:54.87 81
11 5 152 GROCHOWALSKA Katarzyna 08-01-31 Warszawa (K10) 1:55.05 82
12 1 164 PŁOŃSKA Hania 11-08-07 Józefosław (M7) 1:55.14 83
11 4 196 BOGDAN Dawid 09-08-10 SP209 (M7) 1:55.81 84
16 2 202 OLSZEWSKA Lena 10-09-21 Radom (K7) 1:56.93 85
12 5 158 JURCZAK Gabriela 08-02-29 Slavo.pl (K10) 1:57.12 86
13 3 142 MIECZNIKOWSKA Antonina 09-04-27 Warszawa (K7) 1:58.82 87
11 6 103 KOPKA Aleksander 07-08-30 Nowa Iwiczna (M10) 2:03.01 88
17 2 189 BIEŃKOWSKA Victoria 10-07-24 Warszawa (K7) 2:04.12 89
14 3 211 ZYCH Martyna 10-10-30 Warszawa (K7) 2:04.53 90
18 2 187 SEWERYN Mateusz 10-04-26 Warszawa (M7) 2:11.76 91
19 2 107 KOWALSKA Magdalena 10-03-14 Klampa Ciechanów (K7) 2:14.70 92
13 1 136 WCISLY Robert 11-05-23 Warszawa (M7) 3:25.27 93

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.044918060302734 s.