Amatorskie Mistrzostwa Poznania
POZNAŃ, 29 września 2019
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-29 16:54:20
M1500 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila 4x400

DZIEŃ 1
2019-09-29


10:00  100 m dzieci  [s]
11:50  400 m dzieci  [s]
13:30  800 m dzieci  [s]
14:15  1Mila OPEN  [s]
17:30  4x400 m OPEN  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-29 16:54:20
1Mila OPEN - Bieg 1 Planowany START: 2019-09-29 14:15 WYSTARTOWANO: 14:14:32
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub-kategoria wynik inf rank
11 13 960 REDA Kinga 93-01-28 Team Kopeć - Wieliszew (K16) 5:20.98 25
13 13 942 ADAMCZYK Emanuela 96-07-07 #teambiegiwlkp - Poznań (K16) 5:23.29 28
6 9 872 DOMŻAŁ Barbara 97-10-04 OKS Start Otwock - Warszawa (K16) 5:50.06 58
6 8 858 POPOWICZ Katarzyna 95-02-13 Popki team - Dobieżyn (K16) 6:18.62 102
11 7 838 JADCZAK Monika 01-02-28 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA - Krotoszyn (K16) 6:21.73 106
12 8 856 PALUSZAK Anna 93-09-13 Husar Cross GYM - Buk (K16) 6:42.74 134
7 6 818 WASIK Karolina 01-12-10 Wronki (K16) 6:51.61 141
15 9 877 JANICKA Maria 93-03-20 Zalasewo (K16) 7:07.51 153
12 6 807 RATAJSKA Monika 92-04-06 Poznań (K16) 7:24.52 162
7 3 743 MIZGIER Karolina 92-08-31 Poznań (K16) 7:26.75 165
8 4 763 NOWAK Lidia 03-04-18 Poznań (K16) 7:29.08 166
4 2 727 POLGERT Anna 93-04-03 Poznań (K16) 7:44.58 169
10 4 769 SKORACKA Anna 92-09-01 Run Vegan! - Wrocław (K16) 7:50.84 172
12 5 786 GIERKA Aleksandra 95-04-12 Kraków (K16) 8:02.47 175
10 3 754 FRANKIEWICZ Katarzyna 91-03-11 Arka Leśna/Stajnia Kotowo - Komorniki (K16) 8:13.22 176
11 3 752 CIURA Joanna 90-02-12 Sportowy Team Żabki - Poznań (K16) 8:27.27 180
12 3 749 WYLEGALSKA Sara 91-06-17 Poznań (K16) 8:28.93 181

12 10 901 PETROCZKO Patrycja 80-11-09 Kórnik (K30) 6:03.73 81
8 8 859 RATAJ Zuzanna 86-01-11 Polonia Bydgoszcz SLA - Poznan (K30) 6:22.76 108
20 13 868 CHLEBOSZ Karolina 86-05-11 Gdańsk (K30) 6:25.75 113
14 9 862 SZCZEŚNIAK Ania 89-06-22 Świat Biegacza Fehlau Run Team - Poznań (K30) 6:49.65 140
10 6 810 SAŁAMACHA Izabela 81-09-03 Żórawski Team - Warszawa (K30) 6:59.72 149
9 4 773 STARCZYŃSKA Joanna 81-08-26 Team Aktywny Stęszew/JTeam2 - Gowarzewo (K30) 7:48.63 170
11 4 778 ZYFFERT Anna 84-01-12 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM - Luboń (K30) 7:53.52 173
9 3 751 BINKOWSKA Magdalena 84-04-05 Świat Biegacza Fehlau Run Team - Poznań (K30) 7:57.04 174
13 5 798 MISIAK Malwina 86-07-15 Poznań (K30) 8:45.37 186
12 1 718 FLAUM Agnieszka 84-03-14 Drużyna Szpiku - Poznań (K30) 9:28.59 188

4 10 886 KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK Katarzyna 75-08-21 Poznań (K40) 5:40.96 47
15 10 896 OBARA Żaneta 76-01-17 UKS SZYBKI LOPES NEKLA - Nekla (K40) 6:21.85 107
9 8 851 MANTAJ Agnieszka 79-06-14 NOWAK RUN - Wągrowiec (K40) 6:23.32 109
9 5 782 CIEŚLEWICZ-GALAS Katarzyna 79-11-29 Poznań (K40) 7:02.53 150
10 5 795 KUBACKA Edyta 77-08-27 Gniezno (K40) 7:08.37 155
6 4 768 PUCHALSKA Elżbieta 77-02-23 Kleczew (K40) 7:10.37 157
7 2 728 STEFURAK Aleksandra 78-10-04 Poznań (K40) 8:25.47 179
8 2 740 JANKOWSKA Jolanta 75-06-19 Poznań (K40) 8:29.20 182
14 8 855 NOWAK Anita 75-09-01 DAWIDZIAKI i NOWAKI - Poznań (K40) 8:44.69 185
11 1 720 JAKUBOWSKA Ewa 79-07-29 Poznań (K40) 8:50.00 187
13 1 719 FRĄCKOWIAK-PIĘTA Marta 77-05-22 Topfarm - Luboń (K40) 9:32.96 189
12 2 721 KACZMAREK Dorota 79-03-26 Panie, daleko jeszcze? - Wiktorowo (K40) 10:54.90 191

1 14 981 SZYMANOWSKI Krzysztof 93-01-11 SzymanowskiTeam - Kościan (M16) 4:31.68 1
2 14 970 KARWOWSKI Wojciech 93-02-15 The Runner Project - Łuków (M16) 4:34.38 2
4 14 978 MIKOŁAJCZAK Piotr 96-03-16 Szymanowski Team / 4PPLOT - Darnowo (M16) 4:40.03 5
8 14 979 MIKOŁAJCZAK Hubert 95-01-20 Szymanowski Team - Darnowo (M16) 4:51.22 9
9 14 980 NOWICKI Marcin 97-03-08 Szymanowski Team - Drzeczkowo (M16) 4:51.71 10
2 13 950 KILJAŃSKI Jan 97-09-22 Poznań (M16) 5:04.54 13
4 13 948 KACZKOWSKI Miłosz 93-06-27 Dąbrowski Team - Wałbrzych (M16) 5:11.42 15
11 14 968 BOROWCZAK Filip 92-10-28 Biznes Up - Września (M16) 5:12.14 17
1 6 802 POCZTA Daniel 96-08-04 Rozdrażew (M16) 5:14.38 19
12 13 941 ZIÓŁKOWSKI Adrian 93-01-03 Poznan (M16) 5:21.74 26
1 7 826 BRYZIK Łukasz 95-03-14 Decathlon - Poznań (M16) 5:26.62 32
1 12 927 SARBAK Grzegorz 99-01-07 MUKS JEDYNKA MIĘDZYCHÓD - Międzychód (M16) 5:28.57 33
14 14 963 SZYMAŃSKI Damian 02-04-22 Dynamo Śmiga - Plewiska (M16) 5:30.72 34
2 7 831 DRYGAS Jacek 00-03-14 BNOT - Chwałki (M16) 5:31.50 35
16 13 945 CHROSTEK Krzysztof 92-09-02 Poznań (M16) 5:32.86 37
2 12 919 PICZAK Łukasz 92-04-26 FSD RUN DREZDENKO - Przynotecko (M16) 5:33.85 38
17 13 940 ZAWADA Paweł 96-07-02 WZPN KS 1920 Mosina - Mosina (M16) 5:35.47 39
18 13 947 JANUĆ Wojciech 90-12-17 Arka Leśna - Puszczykowo (M16) 5:36.16 40
2 10 885 KITTA Rafał 92-07-08 Poznań (M16) 5:36.68 41
3 10 899 PACKI Michał 91-06-18 Wieluń Biega - Wieluń (M16) 5:40.65 45
1 9 880 KALICKI Mateusz 90-01-06 Kamionki (M16) 5:45.99 48
4 12 929 SCHLEGEL Michał 91-02-02 TreningSportowy.pl / Maratończyk Poznań - Poznań (M16) 5:47.21 49
3 9 870 CZUB Paweł 96-03-19 Dzikie Koty - Rożnowo (M16) 5:47.49 51
5 10 893 MARUSZEWSKI Adam 91-03-15 Poznań (M16) 5:49.67 55
6 10 894 NASIŁOWSKI Rafał 94-04-03 Warszawa (M16) 5:50.13 59
2 11 910 ŁUCZAK Maciej 91-01-09 (M16) 5:51.64 61
1 8 860 RYDZEWSKI Bartłomiej 94-09-08 Poznań (M16) 5:52.57 63
8 12 926 SAJNAJ Adrian 96-01-16 Lucky LUZers - Karłowice (M16) 5:52.65 64
4 7 835 GŁOWACKI Radosław 94-01-03 Poznań (M16) 5:53.21 66
2 8 846 KOZIOROWSKI Roman 90-09-05 Gniotek Rosnówko - Rosnówko (M16) 5:55.17 69
8 10 898 ORZECHOWSKI Grzegorz 92-06-17 KB DęBIEC - Poznań (M16) 5:55.22 70
9 10 889 LIPOŃSKI Seweryn 90-02-24 Poznań (M16) 5:56.78 71
10 10 888 LEMAŃSKI Marcin 91-09-29 Poznań (M16) 5:57.06 73
6 7 824 BEDNARKIEWICZ Patryk 97-10-18 Poznań (M16) 6:01.15 77
2 5 783 DRYGAS Mateusz 96-02-13 BNOT - Poznań (M16) 6:04.36 82
4 1 710 PRZYBYŁA Łukasz 95-07-15 Fyrtel Północ/Kibole w biegu - Robakowo (M16) 6:04.74 83
7 7 834 GLINKOWSKI Filip 97-06-09 Fifne Pyrki - Poznań (M16) 6:05.25 84
1 4 774 STRZELEWICZ Michał 03-03-03 Żnin (M16) 6:06.04 85
5 1 711 TASAREK Bartosz 93-09-11 Poznań (M16) 6:08.42 90
4 8 848 KWIATKOWSKI Cezary 92-11-25 Poznań (M16) 6:09.64 94
9 7 825 BICZKOWSKI Kajetan 91-02-07 ALE Team - Poznań (M16) 6:09.83 95
10 8 857 POPOWICZ Piotr 92-04-23 Popki 5 - Dobieżyn (M16) 6:30.63 116
7 1 701 DEGÓRSKI Kamil 90-10-06 Snow.dog Adventure - Poznań (M16) 6:33.44 118
8 1 715 ZDANOWICZ Marcin 91-01-28 Elstar - Poznań (M16) 6:36.23 122
2 3 750 ZAJĄC Maciej 90-11-10 Poznań (M16) 6:38.44 126
5 6 817 WASIELEWSKI Daniel 98-02-05 Poznań (M16) 6:42.41 133
6 5 787 HADRYŚ Mateusz 95-11-20 Poznań (M16) 6:47.57 138
7 5 794 KRYSZTOFIAK Krzysztof 90-02-14 Poznań (M16) 6:53.62 142
8 6 819 WIĄCEK Daniel 93-03-09 Poznań (M16) 6:56.16 143
5 4 780 CEJROWSKI Kacper 93-03-15 Poznań (M16) 6:59.61 148
2 2 982 KOWALCZYK Bartek 93-03-15 Poznań (M16) 7:12.45 158
6 3 741 ŁAZ Marcin 92-09-19 Wronki (M16) 7:15.66 159
7 4 762 MAŃKOWSKI Szymon 97-06-26 Poznań (M16) 7:23.35 161
3 2 739 HORBAL Mateusz 95-10-03 Bez klubu - Gorzów Wlkp (M16) 7:43.23 168
6 2 726 NAMYSŁ Jacek 94-01-24 Poznań (M16) 8:24.79 178

3 14 972 NOWAK Łukasz 88-12-18 Nowak Run - Skoki (M30) 4:35.17 4
5 14 977 TOMCZYK Piotr 87-03-28 #zaliniametyteam - Poznań (M30) 4:40.47 6
6 14 971 KLIKS Przemysław 81-09-19 Poznań (M30) 4:44.00 7
7 14 969 BRYLEWSKI Mateusz 86-05-15 #biegajzeslawkiem - Poznań (M30) 4:45.67 8
10 14 961 SAŁAMACHA Jarosław 80-11-02 Żórawski Team - Warszawa (M30) 4:57.59 11
5 13 943 ANGIELCZYK Daniel 84-10-22 Drużyna Szpiku - Poznań (M30) 5:12.10 16
6 13 952 KUCZYŃSKI Albert 87-10-11 Brzeg (M30) 5:13.63 18
10 13 953 LEŚNIAK Michał 84-12-14 #FeiferTrenuje / NRGBOX - Poznań (M30) 5:18.97 24
1 1 702 KAMIŃSKI Cezary 86-09-15 Poznań (M30) 5:25.50 29
14 13 944 BORKOWSKI Mateusz 85-08-05 Wataha północy - Poznan (M30) 5:26.53 31
15 13 956 MASTYK Mirosław 82-12-23 Poznań (M30) 5:31.82 36
3 12 923 RUSKOWIAK Aleksander 85-06-24 Poznań (M30) 5:36.84 42
2 1 908 KIKUT Karol 88-10-16 (M30) 5:39.60 43
19 13 959 PIECHNIK Stanisław 89-07-01 Poznań (M30) 5:39.86 44
3 7 833 GIL Łukasz 84-11-28 Poznań (M30) 5:40.73 46
2 9 876 JACEK Konrad 86-12-02 Kamionki (M30) 5:47.43 50
5 9 866 WOŹNIAK Marcin 88-06-01 Poznań (M30) 5:48.38 53
7 12 921 RATAJCZAK Tomasz 80-07-10 Swarzędz - Poznań (M30) 5:50.02 57
7 9 869 CHOLEWIŃSKI Marcin 84-11-08 KB Maniac Poznań - Poznań (M30) 5:50.95 60
7 10 892 MAŃCZAK Mateusz 82-11-11 Kibolski KS - Poznań (M30) 5:52.16 62
8 9 874 FRANKIEWICZ Jakub 86-07-31 Poznań (M30) 5:52.91 65
2 6 813 SZAFRAN Michal 81-12-06 Luboń (M30) 5:53.81 67
9 12 932 SZCZEPAŃSKI Krzysztof 88-08-12 świstaki - Poznań (M30) 5:55.04 68
3 1 706 ŁUKOWICZ Łukasz 82-10-01 Kościerzyna (M30) 5:57.12 74
5 7 837 HUMBLA Zbigniew 83-12-27 Poznań (M30) 5:59.47 75
3 8 843 KOSIŃSKI Tomasz 85-05-22 HycHycHyc Team - Poznań (M30) 6:00.49 76
1 5 796 ŁAKOMIAK Artur 80-04-14 Runner`s Power - Śrem (M30) 6:01.40 78
11 10 881 KALWACZYŃSKI Filip 86-12-09 WWF Polska - Poznań (M30) 6:01.67 79
13 10 897 OLDENBURG Tim 80-06-27 Czapury (M30) 6:06.08 86
10 9 865 WŁODARCZAK Krystian 86-11-04 Poznań (M30) 6:07.75 88
11 12 937 WÓDKOWSKI Łukasz 81-07-11 Poznań (M30) 6:08.11 89
3 5 791 KARDACH Marcin 88-03-26 Hangar - Nowy Tomyśl (M30) 6:08.49 91
11 9 861 SZCZEPAŃSKI Mateusz 89-11-29 WITKOWSKI RUNNING TEAM - Krotoszyn (M30) 6:10.37 96
14 10 900 PERTEK Maciej 84-06-27 FCBP - Czarnków (M30) 6:11.68 97
5 8 845 KOWALCZYK Karol 89-02-21 Jarocin (M30) 6:17.78 99
13 12 930 SKALSKI Przemysław 81-07-23 Neopunkt Mosina ObozySobecki.pl - Krosno (M30) 6:17.82 100
10 7 821 ZWIERZYNSKI Jan 87-03-12 Poznań (M30) 6:18.90 103
7 8 850 ŁUKASZCZYK Łukasz 84-03-17 4FITER - Poznań (M30) 6:19.77 105
13 9 863 TREŚCIŃSKI Mariusz 86-07-27 Poznań (M30) 6:24.24 111
3 6 816 WALCZUK Maciej 85-05-29 Poznań (M30) 6:24.32 112
3 11 911 MŁODZIK Maciej 83-12-13 Poznań (M30) 6:27.17 114
5 11 902 BOCIAŃSKI Grzegorz 82-11-14 Warszawa (M30) 6:35.35 120
1 3 753 DUBAS Bartek 87-10-26 Otchłań Hadesu - Poznań (M30) 6:35.59 121
6 11 914 TERPIŁOWSKI Wojciech 81-02-13 Drużyna Biegowa Lecha Poznań - Poznań (M30) 6:36.79 123
16 10 891 MALĘGOWSKI Mirosław 84-02-13 Lech Poznań - Poznań (M30) 6:36.83 124
4 6 814 SZAFRAN Marcin 83-04-21 Luboń (M30) 6:40.50 128
7 11 909 LIBER Marcin 81-07-10 Poznań (M30) 6:40.91 129
4 4 767 POSPIESZNY Daniel 83-03-21 Zalasewo (M30) 6:41.31 130
13 7 823 BAZYLEWICZ Piotr 89-06-07 LSB DATA - Poznań (M30) 6:41.69 132
6 6 809 SAJNA Piotr 88-07-19 Poznań (M30) 6:45.05 136
14 7 828 BUSZEWSKI Zbyszek 87-06-21 Karpicko (M30) 6:47.17 137
1 2 732 BARA Michał 83-07-14 Poznań (M30) 6:49.59 139
8 11 905 KACPRZYCKI Tomasz 86-01-28 Drużyna Biegowa Lecha Poznań - Poznań (M30) 6:57.25 144
4 3 755 GRECZKA Marcin 80-09-28 Ostroróg (M30) 6:57.83 145
8 5 797 MĘŻYŃSKI Dariusz 82-10-23 Night Runners Gniezno - Gniezno (M30) 6:58.15 146
15 7 832 GADZIŃSKI Sławomir 87-11-16 Luboń (M30) 7:07.70 154
13 6 804 PRZYBYŁ Tomasz 88-09-11 KB DęBIEC - Poznań (M30) 7:29.63 167
9 2 736 GRABOWICZ Marcin 88-03-16 Poznań (M30) 8:33.80 183
11 2 731 NAPIERKOWSKI Piotr 85-02-06 Poznań (M30) 10:23.20 190

3 13 951 KOTKOWSKI Piotr 75-05-13 Drużyna Szpiku - Poznań (M40) 5:09.79 14
7 13 946 JAGIEŁA Jarosław 72-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz - Bydgoszcz (M40) 5:14.67 20
12 14 967 ZANDECKI Maciej 71-07-11 Amator - Swarzędz (M40) 5:15.62 21
8 13 955 MAREK Daniel 74-11-30 Cybina team - Swarzędz (M40) 5:17.24 22
9 13 954 MANTAS Tomasz 73-08-31 Drużyna Szpiku - Poznań (M40) 5:18.66 23
13 14 962 STARCZYŃSKI Tomasz 79-11-04 Team Aktywny Stęszew/JTeam2 - Gowarzewo (M40) 5:22.90 27
1 10 883 KASZUBA Andrzej 78-09-01 KASZUB TEAM - Janowice (M40) 5:25.59 30
4 9 871 DANEK Maciej 73-04-07 Poznań (M40) 5:47.96 52
5 12 933 SZYMANOWICZ Mariusz 76-05-11 Charty Chartowo/KB Maniac Poznań - Poznań (M40) 5:49.38 54
6 12 922 RUCKI Marcin 78-10-09 Poznań (M40) 5:49.77 56
10 12 920 PISOWODZKI Sebastian 76-10-05 KS Debiut Wieleń - Wieleń (M40) 5:57.04 72
9 9 867 ZANDECKI Artur 79-02-08 Poznań (M40) 6:03.02 80
8 7 822 ADAMCZAK Artur 73-09-25 Poznań (M40) 6:07.19 87
12 12 934 SZYMAŃSKI Aleksander 72-11-13 Oleksy Biega - Lubon (M40) 6:09.07 92
2 4 779 BORAWSKI-REKS Szymon 79-11-09 Poznań (M40) 6:09.24 93
4 5 793 KONIECZNY Remigiusz 77-10-25 Poznań (M40) 6:13.48 98
6 1 712 TOKARSKI Karol 79-05-24 Poznań (M40) 6:18.50 101
12 9 873 FENRYCH Robert 73-01-10 POGROMCY KILOMETRÓW - Poznań (M40) 6:19.08 104
12 7 839 JADCZAK Piotr 70-05-25 KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA - Krotoszyn (M40) 6:24.00 110
5 5 799 MUSIAŁ Mariusz 74-10-08 Poznań (M40) 6:28.81 115
3 4 777 WILCZYŃSKI Krzysztof 77-01-30 Zółwikersi - Zalasewo (M40) 6:32.14 117
4 11 912 PARUCKI Michał 77-12-02 Drużyna Biegowa Lecha Poznań - Poznań (M40) 6:33.94 119
11 8 841 KASPRZAK Maciej 73-03-13 3M Maciej Mietek Mefju - Koziegłowy (M40) 6:37.36 125
3 3 759 KOŁODZIEJSKI Sławomir 78-11-20 Poznań (M40) 6:39.69 127
9 6 815 TOKARSKI Przemyslav 77-08-20 Betterlive - Swarzędz (M40) 6:58.31 147
11 6 820 WOJCIECHOWSKI Andrzej 79-12-21 Poznań (M40) 7:02.58 151
13 8 847 KULECZKA Daniel 75-03-26 Drużyna szpiku - Tarnowo Podgórne (M40) 7:06.38 152
5 3 742 MARCINIAK Piotr 79-01-08 Lubon (M40) 7:10.22 156
11 5 800 PERTEK Radomir 77-12-27 FCBP - Czarnków (M40) 7:17.95 160
9 1 708 MELOSIK Marcin 77-03-26 Poznań (M40) 7:24.67 163
10 1 716 BILIŃSKI Dariusz 73-04-17 Mosina (M40) 7:25.02 164
8 3 756 GUMNY Grzegorz 78-07-05 No name ;) - Poznań (M40) 7:50.22 171
5 2 733 CAMPBELL Austin 77-05-11 Poznan (M40) 8:17.89 177
10 2 735 DOLICHER Robert 72-07-04 RODO photography - Poznań (M40) 8:34.80 184
7 830 DAWIDZIŃSKI Filip 71-09-01 DAWIDZIAKI i NOWAKI - Poznań (M40) DNF

1 13 949 KASPRZAK Ireneusz 62-03-31 KB Vamos Amigos - Wrocław (M50) 5:03.71 12
14 12 811 SCHMIDT Jacek 66-12-19 Puff and run - Poznań (M50) 6:41.53 131

15 12 924 RUTKOWSKI Tadeusz 1946-09-09 Poznań (M60) 6:44.26 135

1 11 990 LASOŃ Przemysław 90-10-12 Decathlon Komorniki (PK) 4:34.70 3

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.084939956665039 s.