Amatorskie Mistrzostwa Poznania
POZNAŃ, 29 września 2019
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-29 13:27:37
M400 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila 4x400

DZIEŃ 1
2019-09-29


10:00  100 m dzieci  [s]
11:50  400 m dzieci  [s]
13:30  800 m dzieci  [s]
14:15  1Mila OPEN  [s]
17:30  4x400 m OPEN  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-29 13:04:12
400 m dzieci - Bieg 1 Planowany START: 2019-09-29 11:50 WYSTARTOWANO: 11:51:02
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub-kategoria wynik inf rank
1 15 647 ADAMCZEWSKA Bianka 08-08-21 Poznan (K2008) 1:11.57 4
2 14 635 BALCERZAK Barbara 08-11-11 ORLIK Dąbrowa - Dąbrowa (K2008) 1:14.76 8
1 16 672 MARCINIAK Zuzanna 08-01-28 SKS Unia Swarzędz - Poznań (K2008) 1:15.45 11
2 16 662 SUSZCZEWICZ Marianna 08-05-04 Poznań (K2008) 1:19.94 21
6 15 653 ZIÓŁKOWSKA Maja 08-07-03 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Zalasewo (K2008) 1:20.64 25
7 15 648 ANTKOWIAK Nikola 08-08-17 Akademia lekkoatletycznaMarcina Urbasia - Poznań (K2008) 1:21.19 28
4 16 664 SAWICKA Tosia 08-04-06 ISOP - Poznań (K2008) 1:23.87 41
5 16 669 FABISIAK Agata 08-02-22 Śrem (K2008) 1:24.58 46
9 15 657 KACZMAREK Zuzanna 08-06-16 Poznań (K2008) 1:26.02 52
10 15 645 ŚWIĄTNICKA Matylda 08-09-08 Poznań (K2008) 1:26.23 53
11 15 646 DZIECIĄTKOWSKA Zosia 08-09-07 Sprint Przezmierowo - Poznań (K2008) 1:30.97 77
7 16 658 HACZEK Maja 08-05-30 Zywiec (K2008) 1:33.61 91
6 4 671 KAWICKA Lena 08-02-02 SKTS RATAJE 50 - Poznań (K2008) 1:36.97 111
13 14 632 GRZĘDA Zuzanna 08-12-24 SP89 - Poznań (K2008) 1:43.28 145
8 16 674 TIETZ Michalina 08-01-07 Poznań (K2008) 1:43.94 149
13 15 651 NOWAK Kornelia 08-08-06 Swarzędz (K2008) 1:45.99 159
9 16 667 HOPA Julia 08-03-26 Rogoźno (K2008) 1:51.61 187

3 13 603 GAWRYCH Kinga 09-05-21 Akademia Urbasia - Kamionki (K2009) 1:14.35 7
4 13 609 GURDZIOŁEK Alicja 09-04-09 UKS LUSOWO - Niepruszewo (K2009) 1:16.06 12
3 12 597 STĘPIEŃ Nadia 09-06-12 Koziegłowy (K2009) 1:19.40 19
5 13 614 WÓDKOWSKA Julia 09-03-15 Poznań (K2009) 1:22.49 33
1 10 556 SOBCZAK Nikola 09-12-15 SzymanowskiTeam - Kopaszewo (K2009) 1:23.17 35
5 14 625 NOWAK Julia 09-02-08 Unia Swarzędz - Swarzędz (K2009) 1:23.24 36
6 14 627 PYDA Agata 09-02-06 Poznań (K2009) 1:25.08 49
3 11 573 BRĄZERT Anna 09-09-26 Poznań (K2009) 1:27.71 61
7 14 628 ROSIN Danuta 09-02-02 Brak - Poznań (K2009) 1:28.04 62
4 11 568 HOPA Małgorzata 09-10-14 Rogoźno (K2009) 1:29.24 71
8 13 606 TUREK Amelia 09-05-01 Poznań (K2009) 1:31.22 78
6 10 552 GURDAK Pola 09-12-31 Kowanówko (K2009) 1:31.74 81
7 10 553 CHOJNACKA Maja 09-12-30 Poznan (K2009) 1:32.74 86
11 12 587 KORBAS Gosia 09-07-17 Poznań (K2009) 1:33.23 88
12 12 596 CZARNIK Julia 09-06-12 Poznań (K2009) 1:34.22 95
13 12 599 TOMIKOWSKA Lena 09-06-09 ISOP - Poznań (K2009) 1:36.31 106
9 13 607 ŁUKOWSKA Gabriela 09-04-28 Isop - Poznań (K2009) 1:37.83 114
11 14 621 GROBELNA Dominika 09-02-25 Jankowice (K2009) 1:38.07 116
14 12 595 GOŁAŚ Kornelia 09-06-17 Suchy Las (K2009) 1:38.50 118
15 12 600 TYCZYŃSKA Weronika 09-06-07 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Czerwonak (K2009) 1:39.05 122
10 13 602 BRYK Laura 09-05-23 Rokietnica (K2009) 1:40.32 130
5 11 576 SUCHOJAD Kornelia 09-09-23 Poznań (K2009) 1:40.46 133
16 12 592 KRYJAK Emilia 09-07-07 Poznań (K2009) 1:41.30 137
6 11 561 BOŃCZEK Antonina 09-11-18 SP 9 Leszno - Leszno (K2009) 1:42.27 139
17 12 598 DIMARINO Marianna 09-06-10 Poznań (K2009) 1:43.14 143
11 13 580 KONIKOWSKA Natalia 09-08-10 Mamy_Biegamy Kids - Poznań (K2009) 1:44.79 158
12 13 604 CAMPBELL Natalia 09-05-16 Poznan (K2009) 1:46.01 160
7 11 566 KOŁACKA Michalina 09-10-22 Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Koziegłowy (K2009) 1:46.54 164
8 11 565 MARCINIAK Hanna 09-11-02 Lubon (K2009) 1:48.13 173
12 11 564 KOWALSKI Olivia 09-11-09 SP1 - Luboń (K2009) 2:02.59 220
18 12 591 KACZMAREK Helena 09-07-09 Poznań (K2009) 2:32.78 228

1 9 532 BARANOWSKA Barbara 10-04-30 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Poznań (K2010) 1:14.97 9
2 9 525 MIRECKA Gabrysia 10-05-29 Poznań (K2010) 1:20.66 26
3 9 539 STAŚKIEWICZ Maja 10-03-21 OKL OBORNIKI - Nowołoskoniec (K2010) 1:20.73 27
5 9 533 KRAWIECKA Marianna 10-04-26 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Skórzewo (K2010) 1:24.56 45
6 9 540 KOPER Julia 10-03-15 Poznań (K2010) 1:24.60 47
5 8 503 MATERKA Matylda 10-08-03 Poznań (K2010) 1:27.31 56
4 10 542 FILODA Iga 10-03-03 Oborniki Klub Lekkoatletyczny - Ludomki (K2010) 1:28.40 65
4 7 495 MAŁECKA Jagoda 10-10-04 KB MORASKO - Poznań (K2010) 1:31.65 79
6 7 490 CZECH Dominika 10-11-02 Poznan (K2010) 1:34.07 94
9 9 537 WIERCIOCH Maria 10-04-04 Poznań (K2010) 1:34.45 96
7 8 509 ŁAWNICZAK Maria 10-07-21 Poznań (K2010) 1:34.80 98
9 8 512 ŻUK Hanna 10-07-13 Poznań (K2010) 1:36.80 110
9 7 493 SMELA Klaudia 10-10-21 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Luboń (K2010) 1:39.11 123
10 7 64 KUBACKA Pola 10-08-25 Pro366 - Swarzędz (K2010) 1:40.45 132
9 10 549 IMBIERSKA Marta 10-01-25 Poznań (K2010) 1:41.49 138
11 7 489 JANISZEWSKA Konstancja 10-11-06 Poznań (K2010) 1:43.20 144
13 8 506 BAZYLI Zuzanna 10-07-25 Poznań (K2010) 1:43.54 147
12 7 483 ŁAKOMIAK Lena 10-12-19 Śrem (K2010) 1:44.64 155
14 8 518 DZIADOWIEC Antonina 10-06-23 Ryjówki - Poznań (K2010) 1:44.67 156
10 10 547 KOWALSKA Hanna 10-01-29 Nowołoskoniec (K2010) 1:46.13 161
11 9 523 WITCZAK Natalia 10-06-11 Poznań (K2010) 1:49.56 181
14 7 486 DZIUBAŁKA Liliana 10-12-08 #bedechudyja - Czapury (K2010) 1:53.91 193

7 6 464 MAJKOWSKA Maria 11-04-29 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Luboń (K2011) 1:35.17 100
6 5 441 JUZWA Ewa 11-10-01 Poznań (K2011) 1:35.33 101
8 6 474 MICHAŁOWSKA Helena 11-02-21 Michałki Team/ ISOP - Poznań (K2011) 1:35.61 103
8 5 448 SYDORUK Zofia 11-08-12 Koziegłowy (K2011) 1:37.75 113
11 6 469 KICIŃSKA Anna 11-04-05 SP NR.6 POZNAŃ - Poznań (K2011) 1:41.26 136
12 6 475 NYCZAK Gabriela 11-02-17 Czempiń (K2011) 1:42.46 140
10 5 446 STARCZYŃSKA Małgorzata 11-08-16 Team Aktywny Stęszew/JTeam2 - Gowarzewo (K2011) 1:43.78 148
11 5 455 WACHOWIAK Emilia 11-07-08 SP58 - Poznań (K2011) 1:44.60 154
12 5 450 WÓJCIK Alicja 11-08-05 Poznań (K2011) 1:46.35 162
14 6 471 KUJAWA Zofia 11-03-22 Pobiedziska Running Team - Pobiedziska (K2011) 1:46.49 163
13 5 449 LEHMANN Victoria 11-08-06 Akademia Muay Running Kids - Poznań (K2011) 1:47.90 172
13 4 437 BOCHNAK Zosia 11-10-22 Lusowo (K2011) 1:50.59 183
15 6 480 FRĄCKOWIAK Weronika 11-01-07 SP89 - Poznań (K2011) 1:53.45 191
16 6 467 WOLAK Antonina 11-04-19 Drużyna TAJ - Poznań (K2011) 1:53.80 192
15 5 443 KASPERCZYK Lena 11-09-14 PSS - Poznań (K2011) 1:56.23 197
16 5 457 RELEWICZ Aleksandra 11-06-30 Wolne Ślimaki - Poznań (K2011) 1:57.38 202
17 6 461 SZARY Zofia 11-05-20 Luboń (K2011) 1:57.78 203
14 4 440 SKOWRONEK Wiktoria 11-01-04 (K2011) 2:00.91 213
18 6 478 WALCZAK Kinga 11-01-22 Nowy Zagór (K2011) 2:01.53 217

4 4 427 DĄBROWSKA Emilia 12-01-23 Ciśnij Ciśnij Nie Dam Rady - Poznań (K2012) 1:36.48 108
4 3 410 ZAGÓRSKA Emilia 12-04-27 Poznań (K2012) 1:39.12 124
7 4 430 BRĄZERT Zosia 12-01-14 Poznań (K2012) 1:39.20 125
8 4 424 FABISIAK Zuzanna 12-01-25 Śrem (K2012) 1:39.34 126
9 4 439 FELCYN Natalia 12-01-01 (K2012) 1:39.57 127
3 2 395 NABIAŁEK Olga 12-08-04 Poznań (K2012) 1:40.80 134
4 2 396 SOJKIN Kornelia 12-07-28 Poznań (K2012) 1:43.51 146
3 1 361 GRZEMSKA Magdalena 12-08-06 Wisła Borek Wlkp. - Borek Wielkopolski (K2012) 1:44.21 152
10 4 428 FILODA Zofia 12-01-20 Oborniki Klub Lekkoatletyczny - Ludomki (K2012) 1:44.24 153
6 3 411 OSICKA Amelia 12-04-20 SP 65 - Poznan (K2012) 1:47.17 167
11 4 426 GĄSIOROWSKA Klara 12-01-24 PKKK - Poznań (K2012) 1:47.19 168
5 1 363 FABIJAŃSKA Oliwia 12-01-30 Warta Śrem - Śrem (K2012) 1:47.47 171
7 2 392 SMELA Oliwia 12-08-10 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Luboń (K2012) 1:48.33 174
12 4 431 TOMCZYK Amelia 12-01-07 Gowarzewo (K2012) 1:49.28 179
11 2 394 WEYNA Antonina 12-08-07 Biały Domek Kicin - Kicin (K2012) 1:53.36 190
9 1 362 KOKOCIŃSKA Iga 12-09-26 Warta Śrem - Śrem (K2012) 1:58.23 204
10 1 375 CZARNECKA Lilianna 12-11-17 Poznan (K2012) 1:58.74 205
9 3 407 GAWRYCH Agnieszka 12-05-16 Kamionki (K2012) 1:59.55 206
11 1 371 ZARÓD Zuzanna 12-12-04 KB Morasko - Poznań (K2012) 1:59.83 207
15 2 385 RATAJCZAK Pola 12-09-17 Koziegłowy (K2012) 1:59.87 208
10 3 416 KOWALSKI Lena 12-03-14 SP1 - Luboń (K2012) 2:00.02 210
16 2 399 WASIELEWSKA Julia 12-07-05 Drużyna Szpiku - Poznań (K2012) 2:01.12 214
14 1 369 KASPERCZYK Marta 12-12-12 PSS - Poznań (K2012) 2:01.15 215
11 3 408 KORNELUK Antonina 12-05-11 Owińska (K2012) 2:01.24 216
15 1 364 PRZYSZCZYPKOWSKA Lena 12-01-29 Kamionki (K2012) 2:01.85 218
16 1 366 WĘSIERSKA Jadzia 12-12-26 Poznań (K2012) 2:05.15 221
17 2 237 SZAFRAN Emilia 12-10-08 Poznań (K2012) 2:06.87 223
18 2 389 SROKA Anna 12-08-23 SP65 w Poznaniu - Plewiska (K2012) 2:11.11 225
14 3 401 STRZELEWICZ Magdalena 12-06-29 Żnin (K2012) 2:12.74 227

1 14 634 FALKOWSKI Julian 08-11-28 Unia Swarzędz - Swarzędz (M2008) 1:06.16 1
2 15 655 KLAUS Michał 08-06-22 SP20 P-Ń/AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA - Luboń (M2008) 1:13.32 6
3 15 54 HAUPT Jakub 08-06-08 Suchy Las (M2008) 1:16.10 13
4 15 644 MATUSZEWSKI Marcel 08-09-10 Poznań (M2008) 1:19.24 17
5 15 656 JANISZEWSKI Aleksander 08-06-20 Poznań (M2008) 1:20.05 22
3 16 673 BARTOSZAK Vincent 08-01-07 (M2008) 1:22.28 32
4 14 639 BROJEK Franciszek 08-10-04 Poznań (M2008) 1:22.52 34
8 15 649 SZYMCZAK Wojciech 08-08-13 SP89 Poznań - Poznań (M2008) 1:23.64 39
6 16 668 WINKEL Patryk 08-02-28 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Poznań (M2008) 1:26.77 55
10 14 637 RYBAK Mateusz 08-10-26 Poznań (M2008) 1:31.84 82
12 15 642 LANGA Stanisław 08-09-19 ISoP - Poznań (M2008) 1:44.68 157
10 16 666 MAGDZIAK Jan 08-03-30 Dąbrówka (M2008) 1:56.14 196

1 13 605 KAPITAN Paweł 09-05-07 AZS PWSZ LESZNO - Leszno (M2009) 1:09.54 2
1 12 590 SOWA Dawid 09-07-10 Olimpijczyk - Poznan (M2009) 1:11.49 3
2 13 620 NOWAK Michał 09-03-01 Sp29/AZS Poznań - Poznań (M2009) 1:12.23 5
2 12 582 KACZMAREK Przemysław 09-08-04 AZS AWF Poznań Triathlon - Zalasewo (M2009) 1:17.06 16
3 14 622 PODRZYCKI Oskar 09-02-11 Szkoła Podstawowa nr 20 - Poznań (M2009) 1:20.37 23
4 12 581 JUZWA Jacek 09-08-09 Poznań (M2009) 1:20.42 24
1 11 577 SOLAREK Franciszek 09-09-15 Akademia Kreatywnego futbolu, SP 70 - Poznań (M2009) 1:23.32 37
5 12 585 ZELENT Wojciech 09-07-21 Poznań (M2009) 1:23.47 38
6 13 608 JANIK Filip 09-04-12 SP 20 - Poznań (M2009) 1:23.73 40
6 12 588 BORAWSKI-REKS Mateusz 09-07-16 Poznań (M2009) 1:23.95 42
2 10 558 MIELCARSKI Aleksander 09-12-07 Poznań (M2009) 1:24.25 44
7 12 586 ZELENT Jan 09-07-21 Skórzewo (M2009) 1:25.23 50
2 11 569 JARMUDA Franek 09-10-08 Poznań (M2009) 1:25.99 51
8 12 593 RELEWICZ Szymon 09-06-25 Wolne Ślimaki - Poznań (M2009) 1:26.33 54
3 10 560 STROIŃSKI Milan 09-11-22 SP nr 89 - Poznań (M2009) 1:27.38 58
9 12 594 KUBIAK Pawel 09-06-18 Nowe Oborzyska (M2009) 1:28.22 63
8 14 631 ANDRZEJEWSKI Kamil 09-01-06 SSP 14 Poznań - Poznań (M2009) 1:28.52 66
9 14 624 ELNUR Samy 09-02-08 Poznań (M2009) 1:29.02 69
10 12 589 BURCHARDT Kacper 09-07-11 SP89 Poznań - Jankowice (M2009) 1:29.21 70
7 13 613 KAŹMIERCZAK Artur 09-03-25 Sp 89 - Poznań (M2009) 1:30.96 76
8 10 555 GLAPKA Szymon 09-12-17 Makaron Restauracja - Poznań (M2009) 1:38.01 115
12 14 623 WÓJCIK Jakub 09-02-10 Poznań (M2009) 1:41.10 135
12 10 559 MAŁECKA Maxymilian 09-12-02 Night Runners Września - Września (M2009) 1:48.77 177
9 11 571 PIAŚCIK Filip 09-10-03 Oborniki (M2009) 1:51.40 186
10 11 574 NOWACZYK Aron 09-09-26 Poznań (M2009) 1:57.17 200
11 11 572 PIECHACZYK Ignacy 09-10-03 Poznan (M2009) 2:00.44 211

1 8 511 STOLARZ Jan 10-07-15 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Poznań (M2010) 1:15.18 10
1 7 497 MUŁKOWSKI Franciszek 10-09-19 SP Porażyn - Sielinko (M2010) 1:16.26 14
2 8 519 SZYMCZAK Stanisław 10-06-21 SP89 Poznań - Poznań (M2010) 1:16.88 15
3 8 501 ZARÓD Bartłomiej 10-08-12 KB Morasko - Poznań (M2010) 1:19.35 18
2 7 491 MIKOŁAJCZAK Leon 10-11-01 halfworn Team - Poznań (M2010) 1:21.38 29
4 9 538 NOWAK Marek 10-03-26 Poznań (M2010) 1:24.16 43
4 8 515 PŁUCIENNIK Maksymilian 10-06-27 Poznań (M2010) 1:24.87 48
7 9 536 JÓŹWIAK Maciej 10-04-07 Poznan (M2010) 1:27.52 60
5 10 545 MUSIAŁ Batosz 10-02-10 Poznań (M2010) 1:30.64 74
6 8 505 SROKA Jakub 10-07-30 SP65 w Poznaniu - Plewiska (M2010) 1:31.74 80
8 9 528 KURKOWIAK Aleksander 10-05-10 Poznań (M2010) 1:32.85 87
5 7 498 MIKULSKI Franek 10-09-05 Poznań (M2010) 1:33.60 90
8 8 514 PTASZYŃSKI Marcel 10-07-06 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Błażejewo (M2010) 1:35.50 102
7 7 494 SZUDA Kacper 10-10-05 SP2 Plewiska - Plewiska (M2010) 1:36.28 105
10 8 508 NABIAŁEK Szymon 10-07-22 Poznań (M2010) 1:38.25 117
8 7 492 MANYŚ Mateusz 10-10-23 LPFA Rataje - Poznań (M2010) 1:38.60 119
11 8 502 DROZDA Kamil 10-08-11 Poznań (M2010) 1:38.99 120
12 8 516 PŁUCIENNIK Wojciech 10-06-27 Poznań (M2010) 1:40.35 131
10 9 522 KOZIERSKI Szymon 10-06-13 Poznań (M2010) 1:44.11 151
11 10 546 SZCZĘSNY Wiktor 10-02-06 Poznań (M2010) 1:47.11 166
12 9 524 KUBIAK Marcin 10-06-08 Drużyna Szpiku - Poznań (M2010) 1:51.12 185

1 5 459 MALĘGOWSKI Szymon 11-06-21 Lech Poznań - Poznań (M2011) 1:19.92 20
2 5 454 SZCZODRZYŃSKI Michał 11-07-17 UKS Dąb Suchy Las - Poznań (M2011) 1:21.58 30
1 6 477 KOWALEWSKI Jakub 11-02-04 Olimpia Poznań - Poznan (M2011) 1:21.65 31
2 6 462 SANKIEWICZ Jan 11-05-13 UKS 4 KOŚCIAN / SzymanowskiTeam - Kościan (M2011) 1:27.35 57
3 6 468 ŁAWNICZAK Stanisław 11-04-14 Poznań (M2011) 1:27.44 59
3 5 444 ALEKSANDROWICZ Piotrek 11-09-09 Szkoła podstawowa71 - Poznań (M2011) 1:28.30 64
3 7 482 RATAJ Franciszek 11-01-02 Polonia Bydgoszcz SLA - Poznan (M2011) 1:28.94 67
4 6 472 MACIEJEWSKI Jan 11-03-15 Poznań (M2011) 1:29.01 68
1 4 432 DIMARINO Samek 11-12-09 Poznań (M2011) 1:29.97 73
5 6 476 DEJA Oliwier 11-02-08 Poznan (M2011) 1:32.18 83
6 6 466 LASIK Edwin 11-04-22 SP Ceradz Kościelny - Ceradz Dolny (M2011) 1:33.39 89
4 5 458 SZWEDZIUK Jakub 11-06-26 Unia Swarzędz - Swarzędz (M2011) 1:33.87 92
5 5 442 JUZWA Paweł 11-10-01 Poznań (M2011) 1:34.77 97
3 4 435 LISAJ Witold 11-10-31 Poznań (M2011) 1:35.80 104
7 5 452 POSPIESZNY Bartosz 11-07-31 Zalasewo (M2011) 1:36.39 107
9 6 463 KRÓL Jędrek 11-05-11 Poznań (M2011) 1:37.56 112
10 6 465 DREWA Seweryn 11-04-28 Dzikie Bobry - Poznań (M2011) 1:39.03 121
9 5 460 GRZĘDA Eryk 11-06-17 SP89 - Poznań (M2011) 1:42.56 141
13 6 473 WALCZAK Hubert 11-03-06 Poznań (M2011) 1:42.84 142
14 5 456 SANKIEWICZ Stanisław 11-07-02 Spytkówki (M2011) 1:50.87 184
13 7 481 NOWAK Patryk 11-01-06 Pobiedziska Running Team - Pobiedziska (M2011) 1:51.68 188
17 1 365 GORWA Jan 11-08-18 Śrem (M2011) 2:10.22 224

1 1 373 JANKOWIAK Wojciech 12-11-24 Sierosław (M2012) 1:29.75 72
2 1 379 BUDYCH Jerzy 12-10-12 Szczecin (M2012) 1:30.66 75
1 3 417 SOWA Konrad 12-03-14 Olimpijczyk - Poznan (M2012) 1:32.31 84
2 3 412 STACHOWSKI Jakub 12-04-14 Poznań (M2012) 1:32.38 85
2 4 429 ANGIELCZYK Tomasz 12-01-14 SP1 KSW - Poznań (M2012) 1:33.91 93
3 3 402 CORDON Jan 12-06-27 Poznań (M2012) 1:35.08 99
5 4 422 PIĘTA Julian 12-02-06 SSP3 Dębinka - Luboń (M2012) 1:36.77 109
1 2 391 MILKIEWICZ Mateusz 12-08-11 Lusówko (M2012) 1:39.89 128
2 2 400 OSTROWSKI Wojciech 12-07-01 makieta.net - Poznań (M2012) 1:40.07 129
5 3 413 DZIADOWIEC Aleksander 12-04-03 Ryjówki - Poznań (M2012) 1:44.00 150
5 2 393 KUJAWKA Kuba 12-08-09 Tarnowo Podgórne (M2012) 1:46.88 165
6 2 384 KWIATEK Franek 12-09-25 Zespół Kwiatek - Poznań (M2012) 1:47.43 169
4 1 377 CHOJNACKI Adam 12-10-18 Poznan (M2012) 1:47.44 170
8 2 383 OSTROWSKI Adam 12-09-27 Kozieglowy (M2012) 1:48.42 175
9 2 390 KACZMAREK Aleksander 12-08-15 Poznań (M2012) 1:48.64 176
7 3 415 MARCINIAK Hubert 12-03-21 Lubon (M2012) 1:48.89 178
8 3 405 SZULC Aleksander 12-05-27 Poznań (M2012) 1:49.33 180
6 1 367 WIECZOREK Ernest 12-12-23 Poznań (M2012) 1:49.99 182
10 2 387 NAPIERKOWSKI Jan 12-09-12 Poznań (M2012) 1:52.39 189
7 1 370 LEHMANN Tomasz 12-12-09 Poznań (M2012) 1:54.02 194
8 1 378 RATAJ Wojciech 12-10-17 Polonia Bydgoszcz - Poznan (M2012) 1:55.93 195
12 2 388 LEKKI Maksymilian 12-09-03 Poznań (M2012) 1:56.45 198
13 2 386 SZCZĘSNY Adam 12-09-13 Poznań (M2012) 1:56.68 199
14 2 398 KOZIERSKI Filip 12-07-07 Poznań (M2012) 1:57.36 201
12 1 374 KOWALCZYK Wojciech 12-11-18 Mamo, gdzie meta - Poznań (M2012) 1:59.90 209
13 1 372 NYCZAK Janusz 12-12-01 Poznań (M2012) 2:00.58 212
12 3 404 ORLICKI Tomasz 12-05-31 Ramirent - Poznań (M2012) 2:02.01 219
13 3 420 CZERNIAK Nikodem 12-02-22 Miękowo (M2012) 2:06.23 222
18 1 376 NOWAK Eryk 12-11-07 Pobiedziska Running Team - Pobiedziska (M2012) 2:11.65 226

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.091173887252808 s.