Amatorskie Mistrzostwa Poznania
POZNAŃ, 29 września 2019
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-29 13:55:51
M800 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila 4x400

DZIEŃ 1
2019-09-29


10:00  100 m dzieci  [s]
11:50  400 m dzieci  [s]
13:30  800 m dzieci  [s]
14:15  1Mila OPEN  [s]
17:30  4x400 m OPEN  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-29 13:55:51
800 m dzieci - Bieg 1 Planowany START: 2019-09-29 13:30 WYSTARTOWANO: 13:30:09
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub-kategoria wynik inf rank
3 4 1051 PIĘTA Julia 04-01-25 III LO - Luboń (K2004) 3:15.81 30

10 3 1037 SÓJKA Zofia 05-05-23 Poznański Klub Karate Kyokushin - Poznań (K2005) 3:10.08 27
13 3 1033 GLAPKA Weronika 05-10-27 Makaron Restauracja - Poznań (K2005) 4:05.02 42

4 3 1027 CHOMIK Anna 06-04-26 MKS Piast Głogów - Głogów (K2006) 2:30.87 5
5 3 1022 OSICKA Zuzanna 06-10-13 KS Energetyk Poznań - Poznań (K2006) 2:39.31 7
12 3 1029 PRZYSUSZYŃSKA Anna 06-03-24 Poznań (K2006) 3:18.01 36

3 2 1013 KORBAL Kamila 07-02-04 Poznań (K2007) 2:42.64 10
4 2 1010 TYCZYŃSKA Amelia 07-02-21 Achilles Leszno - Leszno (K2007) 2:46.09 12
6 2 1007 STAŚKIEWICZ Zofia 07-04-17 OKL OBORNIKI - Nowołoskoniec (K2007) 2:51.16 16
4 1 683 KAPITAN Agata 07-12-03 AZS PWSZ LESZNO - Leszno (K2007) 2:54.17 18
9 1 686 MIKOŁAJCZAK Lena 07-10-22 halfworn Team - Poznań (K2007) 3:13.09 28
8 2 1008 BALCERZAK Agata 07-02-27 ORLIK Dąbrowa - Dąbrowa (K2007) 3:14.80 29
9 2 1006 SOKOŁOWSKA Zuzanna 07-04-23 Poznań (K2007) 3:16.77 31
13 1 695 MAŁECKA Oliwia 07-08-05 KB MORASKO - Poznań (K2007) 3:23.20 37
12 2 1001 KOWALSKA Aleksandra 07-06-23 Nowołoskoniec (K2007) 3:58.54 40

1 4 1055 SOKOŁOWSKI Kamil 04-01-27 Poznań (M2004) 2:16.54 1

1 3 1038 HAUPT Maciej 05-05-13 Suchy Las (M2005) 2:20.97 2
3 3 1032 NOWAK Filip 05-12-03 Poznań (M2005) 2:30.26 4
2 4 1041 KUŹMA Julian 05-04-10 UKS Lusowo - Poznań (M2005) 2:33.08 6
8 3 1034 PIĘTA Tomasz 05-09-19 Tribe - Luboń (M2005) 3:00.50 24

2 3 1025 SKORBAŁA Igor 06-07-31 Leszno (M2006) 2:26.36 3
6 3 1028 WILK Tomasz 06-03-29 Unia Swarzędz - Jasin (M2006) 2:43.81 11
7 3 1024 GROCHOLEWSKI Jan 06-08-06 Tulce (M2006) 2:56.90 20
9 3 1021 GRUSZCZYŃSKI Ryszard 06-10-19 Gruchy dają Czadu! ! ! - Gruszczyn (M2006) 3:05.67 26
11 3 1023 PIASKOWY Michał 06-10-11 Poznań (M2006) 3:16.85 32
10 2 1018 KORBAS Adam 06-12-10 Poznań (M2006) 3:30.05 38

1 2 1003 STRZEGOCKI Jan 07-05-29 SP20 Poznań - Poznań (M2007) 2:39.63 8
2 2 1014 MALINOWSKI Filip 07-01-19 SP 20 POZNAŃ - Poznań (M2007) 2:39.65 9
5 2 1012 ELNUR Adam 07-02-10 SP ISOP - Poznań (M2007) 2:48.05 13
1 1 689 MOŚ Antoni 07-10-03 ISOP - Palędzie (M2007) 2:49.25 14
2 1 688 LEŚNIOWSKI Jakub 07-10-04 Mosina (M2007) 2:50.50 15
3 1 690 MOŚ Jakub 07-10-03 ISOP - Palędzie (M2007) 2:52.65 17
7 2 1009 STARCZYŃSKI Michał 07-02-27 Team Aktywny Stęszew/JTeam2 - Gowarzewo (M2007) 2:55.32 19
5 1 687 SERAFIN Norbert 07-10-08 Kostrzyn (M2007) 2:58.54 21
6 1 681 ŁUKOWSKI Adam 07-12-30 Isop - Poznań (M2007) 2:59.63 22
7 1 691 MATKOWSKI Krzysztof 07-09-20 Daszewice (M2007) 3:00.04 23
8 1 685 SÓJKA Jan 07-11-15 Poznański Klub Karate Kyokushin - Poznań (M2007) 3:02.20 25
10 1 698 WALCZAK Piotr 07-07-07 Nowy Zagór (M2007) 3:17.15 33
11 1 682 PRZYSUSZYŃSKI Piotr 07-12-21 Poznań (M2007) 3:17.63 34
12 1 696 STRZELEWICZ Mateusz 07-08-04 Żnin (M2007) 3:17.67 35
11 2 1017 NOWACZYK Antoni 07-01-09 Poznań (M2007) 3:50.85 39
13 2 1004 ANDRZEJEWSKI Igor 07-05-28 SSP 14 Poznań - Poznań (M2007) 4:01.03 41

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.036870002746582 s.