1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
m1500 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli Planowany START: 2024-06-15 15:10 WYSTARTOWANO: 15:12:17
msc ... seria nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 1 239 SOŁTYS Paweł Radio 357 (M40) 6:13.04 M_OPEN-116 149
2 1 84 JANIK Krzysztof Warszawa (M16) 6:32.72 M_OPEN-136 181
3 1 932 OLCZAK Artur BECK (PZLA) 6:43.94 197
4 1 105 KAŹMIERCZAK Michał Kazmierczak Family (M40) 6:50.20 M_OPEN-151 206
5 1 247 STRZESZEWSKI Adam Janówek Pierwszy (M30) 6:59.48 M_OPEN-160 218
6 1 216 RADZIWONKA Jakub Akademia Sportu Otwock (M30) 7:03.93 M_OPEN-163 223
7 1 289 WYDRYSZEK Michał Ząbki (M30) 7:25.52 M_OPEN-176 244
8 1 925 KISIEL Bartłomiej KS SMS SZKLARSKA PORĘBA (PZLA) 7:29.94 247
9 1 953 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów (PZLA) 7:30.10 248
10 1 902 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie (PZLA) 7:30.16 249
11 1 312 HUSAKOVSKYI Oleksandr (M16) 7:30.47 M_OPEN-177 250
12 1 177 NAUMOSKA Anna Brak (K40) 8:23.96 K_OPEN-50 264
13 1 125 KOSIATY Jarosław Róbmy Swoje (M50) 8:39.24 M_OPEN-185 267
14 1 60 GŁÓWKA Aleksandra Warszawa (K16) 8:39.94 K_OPEN-52 268
15 1 171 MILIK Ewelina Warszawa (K40) 8:40.15 K_OPEN-53 269
16 1 946 TOMCZYK Zofia Tomaszów Mazowiecki (PZLA) 8:59.08 271
17 1 910 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck (PZLA) 8:59.09 272
18 1 199 PERGÓŁ Anna Brak (K16) 9:12.78 K_OPEN-56 274
19 1 161 MAKOWSKA Anna DD Running Team (K30) 9:22.60 K_OPEN-58 276
20 1 296 ZAROŃ Natalia Warszawa (K16) 9:50.01 K_OPEN-63 281
21 1 255 SZERSZENIEWSKA Zuzanna Hipolitów (K16) 9:58.00 K_OPEN-65 283
22 1 299 ZDULSKA Maria Warszawa (K30) 9:58.70 K_OPEN-66 284
23 1 71 GRZEŚKÓW Anna Warszawa (K30) 10:12.63 K_OPEN-67 285
24 1 72 GRZEŚKÓW Adrian Kozienice (M30) 10:13.04 M_OPEN-186 286
25 1 46 DOMŻAŁ Ewa Otwock (K50) 11:03.14 K_OPEN-69 288
26 1 126 KOSIŃSKA-JANIK Agnieszka Warszawa (K40) 11:08.66 K_OPEN-70 291
27 1 65 GOMUŁKIEWICZ Marek - (M50) 11:21.12 M_OPEN-189 292
28 1 245 STRZAŁKA Dorota Warszawa (K30) 12:14.03 K_OPEN-71 293
1 276 WIECZORKOWSKI Marcin Warszawa (M16) DNS
1 231 SERWACKI Witold Adidas Runners (M16) DNS
1 196 PARSZEWSKA Monika Chełm (K40) DNS

1 2 291 YABLON Dmytro Monastyryska (M30) 5:38.48 M_OPEN-73 93
2 2 80 JAGIEŁA Jarosław TKKF Kolejarz Bydgoszcz (M50) 5:46.93 M_OPEN-80 105
3 2 233 SIKORA Mateusz Łaskarzew (M16) 6:00.99 M_OPEN-101 132
4 2 36 CHOJNOWSKI Andrzej Warszawa (M40) 6:19.23 M_OPEN-122 158
5 2 41 CISEK Konrad Warszawa (M30) 6:22.07 M_OPEN-125 162
6 2 240 STAS Marcin Warszawa (M30) 6:50.68 M_OPEN-153 208
7 2 116 KOMOŃ Sylwester Warszawa (M16) 6:55.20 M_OPEN-155 210
8 2 280 WINISZEWSKI Artur Jelenia Góra (M50) 7:04.49 M_OPEN-164 224
9 2 243 STRYCZNIEWICZ Kamila Adamowizna (K30) 7:18.03 K_OPEN-38 238
10 2 311 BENKE Adam Warszawa (M30) 7:30.98 M_OPEN-178 251
11 2 2 AKSAMIT Rafał Warszawa (M40) 7:33.60 M_OPEN-179 252
12 2 305 ZYGADŁO Piotr Bielański Słoń (M40) 7:39.40 M_OPEN-181 256
13 2 134 KRULAK Marzena krulaczki team (K40) 7:49.27 K_OPEN-45 257
14 2 158 MADZIAR Marcin Wallhalla (M40) 7:52.18 M_OPEN-182 258
15 2 111 KLIMASZEWSKI Jakub Warszawa (M16) 7:55.09 M_OPEN-183 259
16 2 269 URBAŃSKA Katarzyna Warszawa (K40) 8:20.33 K_OPEN-49 263
17 2 174 MORZYC Mateusz Ożarów Mazowiecki (M16) 8:27.38 M_OPEN-184 265
18 2 124 KORNACKA Sylwia Warszawa (K30) 8:53.21 K_OPEN-54 270
19 2 185 OCIEPA Monika Łódź (K16) 8:59.28 K_OPEN-55 273
20 2 79 JACKIEWICZ Katarzyna BECK (K16) 9:16.73 K_OPEN-57 275
21 2 156 ŁYNKO Angelika BECK (K16) 9:30.36 K_OPEN-59 277
22 2 253 SZCZYGIEŁ Martyna Warszawa (K16) 9:30.77 K_OPEN-60 278
23 2 78 JACHIMOWSKA Justyna Warszawa (K30) 9:43.90 K_OPEN-61 279
24 2 248 SURMACZ Dorota Warszawa (K30) 9:45.23 K_OPEN-62 280
25 2 47 DORENDA Maria Łódź (K16) 9:57.07 K_OPEN-64 282
26 2 205 PŁATEK Katarzyna Dziady OCR (K50) 10:26.15 K_OPEN-68 287
2 227 SADOWSKA Joanna ARYZTA (K40) DNS

1 3 20 BLECHMAN Adam Legia Kosz (M30) 5:37.52 M_OPEN-70 90
2 3 184 OBRĘBALSKI Alan Łomianki (M16) 5:58.60 M_OPEN-97 127
3 3 115 KOŁOMIJSKI Tomasz Mszczonów (M30) 6:00.95 M_OPEN-100 131
4 3 310 SZCZĘSNY Wojciech (M16) 6:07.36 M_OPEN-108 141
5 3 56 GAŁKOWSKI Marcin Wołomin (M40) 6:35.09 M_OPEN-138 183
6 3 244 STRZAŁA Marcin Slow Cheetah Run Club (M30) 6:40.32 M_OPEN-143 191
7 3 130 KOWALSKI Sławomir Nowe Miasto Nad Pilicą (M50) 6:47.63 M_OPEN-148 202
8 3 295 ZALOTYŃSKI Jakub RetroLiga (M30) 6:58.98 M_OPEN-157 214
9 3 37 CIANCIARA Wojciech Retro Liga (M30) 6:58.99 M_OPEN-158 215
10 3 235 SKUPIEŃ Zdzisław Retro Liga (M30) 6:59.08 M_OPEN-159 216
11 3 159 MAGNUSKI Piotr Warszawa (M40) 7:00.29 M_OPEN-161 220
12 3 110 KLECZKOWSKA Joanna Warszawa (K30) 7:02.19 K_OPEN-33 221
13 3 209 POLAK Lechosław Pęcice Małe (M60) 7:07.17 M_OPEN-166 228
14 3 40 CIEŚLAK Adam Wołomin (M40) 7:11.06 M_OPEN-168 231
15 3 206 PŁOSKI Piotr Warszawa (M30) 7:12.78 M_OPEN-169 232
16 3 135 KRZYWULICZ Maciej Wroclaw (M16) 7:12.99 M_OPEN-170 233
17 3 170 MICHAŁOWSKI Kamil Slow Cheetah Run Club (M30) 7:20.94 M_OPEN-173 240
18 3 54 FUSIECKA Julia OTCFteam (K30) 7:26.81 K_OPEN-41 245
19 3 307 ŻUKOWSKI Marcin Warszawa (M30) 7:34.15 M_OPEN-180 253
20 3 211 PONIKOWSKA Teresa UKS Sternik Pruszkow (K30) 8:02.00 K_OPEN-46 260
21 3 52 FERDYNUS Hanna Warszawa (K16) 8:02.30 K_OPEN-47 261
22 3 198 PAWLAK-RUSZCZYŃSKA Małgorzata Warszawa (K30) 8:18.46 K_OPEN-48 262
23 3 85 JANYSZKO Małgorzata Warszawa (K50) 8:36.14 K_OPEN-51 266
24 3 230 SCHAEFER Daniel Accenture (M30) 11:03.80 M_OPEN-187 289
25 3 51 FAMA Krist Accenture (M30) 11:04.06 M_OPEN-188 290
3 136 KRZYŻANOWSKI Dawid Warszawa (M30) DNS
3 288 WYDRA Robert Warszawa (M50) DNS
3 218 REISE Agatka Warszawa (K16) DNS
3 149 LEWOCKI Jacek Warszawa (M16) DNS
3 234 SKRZECZ Ewa Warszawa (K40) DNS

1 4 113 KOBZA Szymon Wola Karczewska (M16) 6:11.80 M_OPEN-112 145
2 4 25 BOROWSKI Grzegorz Stopka Pilawa (M16) 6:12.58 M_OPEN-114 147
3 4 19 BITOWT Krzysztof Piastów (M50) 6:12.90 M_OPEN-115 148
4 4 282 WŁODARCZYK Michał IŻU (M30) 6:14.82 M_OPEN-118 152
5 4 182 NOWOSIELSKI Bartłomiej Kamieniec Ząbkowicki (M30) 6:24.13 M_OPEN-130 169
6 4 106 KĘPKA Krzysztof Warszawa (M40) 6:28.43 M_OPEN-134 176
7 4 241 STASZEK Anna AZS AWF KRAKÓW MASTERS (K30) 6:39.16 K_OPEN-23 188
8 4 164 MALOLEPSZY Wojciech Warszawa (M16) 6:40.56 M_OPEN-144 192
9 4 309 HENDEL Magda AZS AWF KRAKÓW MASTERS (K16) 6:40.61 K_OPEN-24 193
10 4 129 KOWALSKI Robert Stokowczyki Team (M60) 6:40.71 M_OPEN-145 194
11 4 118 KOMUDA Klaudia Czerwin (K16) 6:42.54 K_OPEN-25 195
12 4 905 CIELAS Hanna DKS Powiśle Dzierzgoń (PZLA) 6:55.86 211
13 4 232 SIEWRUK Katarzyna Warsaw Run Club (K40) 6:59.31 K_OPEN-31 217
14 4 59 GILEWSKI Julian Warszawa (M16) 7:02.59 M_OPEN-162 222
15 4 169 MICHALUK Izabela Warszawa (K30) 7:05.52 K_OPEN-34 225
16 4 103 KATNER Tomasz Warszawa (M40) 7:06.70 M_OPEN-165 227
17 4 262 TOMECKI Wojciech Księstwo (M16) 7:07.20 M_OPEN-167 229
18 4 304 ZIĘBA Kinga Nowa Dęba (K16) 7:08.57 K_OPEN-36 230
19 4 17 BIEŃKO Piotr Bazinga (M16) 7:15.65 M_OPEN-171 235
20 4 278 WIERZBICKA Paula Warszawa (K16) 7:17.01 K_OPEN-37 236
21 4 24 BOHDZIEWICZ Paweł Stowarzyszenie WARTO BIEGAĆ (M40) 7:25.34 M_OPEN-175 243
22 4 6 BANASZAK Ewa RUN BYDGOSZCZ (K40) 7:28.22 K_OPEN-42 246
23 4 98 KAPUŚCIAREK Ela Łomianki (K40) 7:37.14 K_OPEN-44 255
4 4 ANDRUSZKIEWICZ Aleksander WeNet Runner Team (M16) DNS
4 133 KRUKOWSKI Artur Bank BPH SA (M40) DNS
4 89 JAWORSKI Albert Warszawa (M40) DNS
4 259 TARCZYŃSKA Dominika Warszawa (K40) DNS
4 109 KIETLIŃSKI Maciej Warszawa (M50) DNS

1 5 75 HLADKYI Vladyslav Warszawa (M16) 5:50.05 M_OPEN-87 114
2 5 306 ŻEWŁAKOW Bogdan Kraków (M50) 5:52.66 M_OPEN-90 118
3 5 108 KIERSKI Jan AZS Politechnika Warszawska (M30) 5:55.25 M_OPEN-95 124
4 5 254 SZELIGOWSKI Daniel Warszawa (M30) 6:01.99 M_OPEN-102 133
5 5 12 BĄCAL Maciej Kraczkowa (M16) 6:02.30 M_OPEN-103 134
6 5 208 POGODZIŃSKI Karol PS Run Team (M30) 6:05.38 M_OPEN-106 139
7 5 210 POLKIEWICZ Mateusz Biegaj Pod Okiem Trenera (M30) 6:09.20 M_OPEN-110 143
8 5 272 WALCZAK Michał Gang Miśków (M30) 6:17.03 M_OPEN-120 155
9 5 147 LANDSBERG Jan KS Klukowo 82 Gdańsk (M16) 6:17.37 M_OPEN-121 156
10 5 148 LEWANDOWSKI Jędrzej Łódź (M16) 6:23.53 M_OPEN-127 166
11 5 256 SZYDŁO Jacek Warszawa (M16) 6:23.69 M_OPEN-128 167
12 5 150 LIPKO Paweł Accenture Runners Club (M40) 6:27.65 M_OPEN-132 174
13 5 132 KRASUCKI Michał Warszawa (M16) 6:29.72 M_OPEN-135 177
14 5 53 FILIPOWICZ Natalia New Balance Run Club (K30) 6:31.56 K_OPEN-20 179
15 5 5 ARCISZEWSKA Beata Warszawa (K30) 6:36.88 K_OPEN-21 184
16 5 163 MALIK Marcin Warszawa (M30) 6:38.74 M_OPEN-140 186
17 5 26 BOROWY Piotr Warszawa (M30) 6:39.86 M_OPEN-142 190
18 5 38 CIESIELSKI Damian Miedzyborow (M16) 6:44.36 M_OPEN-147 198
19 5 270 WAJZER Zofia Pszczółkowski Team (K16) 6:47.40 K_OPEN-28 201
20 5 246 STRZELECKA Justyna No Limit Gym Ursus (K30) 6:50.05 K_OPEN-29 205
21 5 70 GRYGLEWSKI Piotr Sqoora Training System/Żywcem Zabiegani 2.0 (M30) 6:53.46 M_OPEN-154 209
22 5 292 ZABOROWSKI Grzegorz Katowice (M16) 6:57.61 M_OPEN-156 213
23 5 180 NOWAKOWSKA Mela Warszawa (K16) 7:00.25 K_OPEN-32 219
24 5 277 WIERETIŁO Nina Warszawa (K16) 7:06.08 K_OPEN-35 226
25 5 119 KONASIEWICZ Agnieszka Zabiegana Aga Team (K30) 7:18.11 K_OPEN-39 239
26 5 204 PLEBAN Felix Collegium Civitas (M16) 7:23.95 M_OPEN-174 241
5 31 BUJALSKI Konrad Tachimetr Warszawa (M16) DNS
5 225 RYMUSZKA Maciek Warszawa (M16) DNS

1 6 88 JASKÓLSKI Bartłomiej Ostrożeń (M16) 5:35.51 M_OPEN-67 87
2 6 29 BUDKOWSKI Bartłomiej Runprogress.pl Team (M40) 5:40.51 M_OPEN-74 95
3 6 34 CHEŁCHOWSKI Michał Warszawa (M16) 5:42.74 M_OPEN-76 98
4 6 39 CIESIELSKI Marcin Warsaw Run Club (M50) 5:47.42 M_OPEN-82 107
5 6 123 KONOFAŁ Arkadiusz RUN Otwock (M16) 5:56.13 M_OPEN-96 125
6 6 175 MUCKUS Filip Ks Kanałek (M30) 6:00.12 M_OPEN-99 129
7 6 91 JAZŁOCKI Łukasz Ślęzak Team (M40) 6:03.64 M_OPEN-105 136
8 6 181 NOWINA-KONOPKA Stanisław Warszawa (M16) 6:07.85 M_OPEN-109 142
9 6 207 PODOLAK Paweł Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska (M40) 6:15.49 M_OPEN-119 153
10 6 283 WŁOSZCZOWSKA Maja Warszawa (K40) 6:17.91 K_OPEN-13 157
11 6 9 BARG Karol Warszawa (M30) 6:20.37 M_OPEN-123 159
12 6 21 BLISKOWSKA Anna Ducla Academy (K40) 6:21.93 K_OPEN-14 161
13 6 194 PAPROCKI Marcin AZS AWF Kraków Masters (M40) 6:22.75 M_OPEN-126 164
14 6 30 BUGAJ Mirosław OTCF Team (M50) 6:25.43 M_OPEN-131 170
15 6 201 PIASECKI Tomasz Waszawa (M40) 6:28.27 M_OPEN-133 175
16 6 23 BŁAŻEJAK Krzysia wTLENIE (K40) 6:30.96 K_OPEN-19 178
17 6 927 LACHOWSKI Paweł AZS AWF KRAKÓW MASTERS (PZLA) 6:32.13 180
18 6 64 GOŁASZ Mateusz wTLENIE (M30) 6:34.50 M_OPEN-137 182
19 6 144 KWASEK Aleksandra Żyrardów (K40) 6:45.88 K_OPEN-26 199
20 6 107 KIERSKA Izabela AZS Politechniki Warszawskiej (K16) 6:47.02 K_OPEN-27 200
21 6 151 LIPSKI Daniel Grodzisk Mazowiecki (M30) 6:49.09 M_OPEN-150 204
22 6 226 RYSZKO Grzegorz New Balance Run Club (M50) 6:50.37 M_OPEN-152 207
6 32 CANO Paweł Warszawa (M40) DNS
6 48 DUDEK Bartłomiej 12Tri.pl (M40) DNS
6 168 MAZURKIEWICZ Maciek #BasiaTeam (M40) DNS
6 297 ZAVHORODNYA Olha Warszawa Wesola (K40) DNS
6 122 KONIECKO Krzysztof Warszawa Targówek (M40) DNS
6 212 PUTOWSKI Konrad Warszawa (M40) DNS
6 222 ROLEWICZ Tomasz Legionowo (M40) DNS
6 49 DULNIK Marcin Biegowe.pl (M40) DNS

1 7 141 KULIS Grzegorz Warszawa (M30) 5:28.23 M_OPEN-61 78
2 7 157 MACIEJOWICZ Michał KalinowskiTeam (M40) 5:37.09 M_OPEN-68 88
3 7 96 KADŁUBOWSKA Anna Warszawa (K16) 5:44.56 K_OPEN-5 100
4 7 249 SYCZ Michał Warszawa (M30) 5:49.41 M_OPEN-85 112
5 7 73 GUZ Grzegorz Imperium sily (M40) 5:50.75 M_OPEN-88 115
6 7 271 WAL Jacek Imperium Siły (M30) 5:51.84 M_OPEN-89 117
7 7 58 GIEGIEL Łukasz Run Radical Pro (M30) 5:52.83 M_OPEN-92 120
8 7 16 BEREDA Arkadiusz Wołomin (M16) 5:55.24 M_OPEN-94 123
9 7 82 JAKUBIAK Wojciech Warszawa (M30) 6:03.60 M_OPEN-104 135
10 7 43 CZECH Agata Warszawa (K30) 6:03.76 K_OPEN-11 137
11 7 176 NALEPA Szymon runningperformance.pl (M40) 6:11.76 M_OPEN-111 144
12 7 142 KURCZAB Marcin PZU Sport Team (M30) 6:13.16 M_OPEN-117 150
13 7 139 KULESZA Katarzyna Białystok (K40) 6:15.94 K_OPEN-12 154
14 7 303 ZIEMKOWSKI Tobiasz Warszawa (M40) 6:20.90 M_OPEN-124 160
15 7 55 GAJEK Małgorzata Warszawa (K30) 6:23.43 K_OPEN-15 165
16 7 140 KULIS Aleksandra Warszawa (K30) 6:25.84 K_OPEN-16 171
17 7 192 PAŁKA Ewa Kraków (K16) 6:26.42 K_OPEN-18 173
18 7 143 KUŚMIERSKI-KUŚMIERCZYK Marcin Warsaw (M30) 6:39.19 M_OPEN-141 189
19 7 173 MOŁANDA Rafał Warszawa (M30) 6:42.61 M_OPEN-146 196
20 7 27 BRUSOKAS Tomasz Warszawa (M40) 6:47.97 M_OPEN-149 203
21 7 179 NIEMYSKA Wanda Warszawa (K40) 6:56.95 K_OPEN-30 212
22 7 18 BIEŃKOWSKA Joanna Warszawa (K30) 12:16.16 K_OPEN-72 294
23 7 13 BĄCZEWSKI Mariusz Warszawa (M30) 12:16.21 M_OPEN-190 295
7 162 MAKUCH Aleksandra BWRUNNERS (K30) DNS
7 242 STAWCZYK Adrian Warszawa (M30) DNS
7 57 GARBACZEWSKI Radek ARYZTA (M30) DNS
7 153 LUWAŃSKI Filip Starogard Gdański (M30) DNS

1 8 187 OLSZEWSKI Bartosz Olszewscy (M40) 5:01.90 M_OPEN-34 44
2 8 44 DEC Rafał AZS SGH (M16) 5:10.80 M_OPEN-41 54
3 8 11 BARTOSZEK Konrad Adidas Runners Warsaw (M40) 5:35.02 M_OPEN-65 84
4 8 33 CEBULA Dawid Brożec (M30) 5:38.46 M_OPEN-72 92
5 8 102 KASZA Marcin PASSION FIRST (M40) 5:44.81 M_OPEN-78 101
6 8 28 BUBEŁA Magda Lipiec Running Team (K40) 5:46.87 K_OPEN-7 104
7 8 265 TRETHAN Igor Warszawa (M16) 5:47.07 M_OPEN-81 106
8 8 167 MAZUR Anna Passion First (K16) 5:48.07 K_OPEN-9 109
9 8 172 MOLGA Bartłomiej MOKIDO (M16) 5:48.27 M_OPEN-83 110
10 8 200 PĘDZISZ Michał Aktywna Warszawa (M40) 5:49.43 M_OPEN-86 113
11 8 939 ROGOWSKA Julia DKS Powiśle Dzierzgoń (PZLA) 5:53.14 121
12 8 190 OSTROWSKI Marcin RUN Otwock (M40) 5:53.44 M_OPEN-93 122
13 8 298 ZAWADZKI Michał OTCFteam (M16) 5:59.21 M_OPEN-98 128
14 8 257 SZYMAŃSKA Agnieszka Łomianki (K40) 6:00.91 K_OPEN-10 130
15 8 942 SIEŃCZYK Zofia AZS AWF Warszawa (PZLA) 6:04.71 138
16 8 112 KOBZA Bartłomiej Wola Karczewska (M16) 6:07.03 M_OPEN-107 140
17 8 191 OWOC Tomasz PKO Bank Polski / adidas Runners Warsaw (M50) 6:12.52 M_OPEN-113 146
18 8 913 DZIUBIŃSKA Elżbieta AZS AWF Kraków Masters (PZLA) 6:13.38 151
19 8 193 PAPARO Riccardo Warsaw (M50) 6:23.91 M_OPEN-129 168
20 8 237 SOŁOWIEJ Dawid Marki (M16) 6:37.41 M_OPEN-139 185
21 8 266 TRYBAŃSKA Sylwia Baboszewo (K16) 6:39.10 K_OPEN-22 187
22 8 928 LEŚNIAK Marian AZS AWF KRAKÓW MASTERS (PZLA) 7:13.71 234
23 8 160 MAJCHER Piotr Dobroszów Oleśnicki (M30) 7:17.98 M_OPEN-172 237
24 8 308 MARON Agnieszka adidas Runners Warsaw (K50) 7:24.91 K_OPEN-40 242
25 8 275 WIECZOREK Weronika Żórawski Team (K16) 7:34.17 K_OPEN-43 254
8 69 GRUZA Marcin Złotokłos (M40) DNS

1 9 284 WOJEWODA Tomasz Accenture (M30) 5:11.35 M_OPEN-43 56
2 9 90 JAWORSKI Rafał Warszawa (M40) 5:11.47 M_OPEN-44 57
3 9 117 KOMOR Jacek Warszawa (M30) 5:12.95 M_OPEN-45 59
4 9 15 BEŁZ Daniel Piaseczno (M30) 5:13.71 M_OPEN-46 60
5 9 300 ZIELENKIEWICZ Krzysztof Masters Białystok (M30) 5:14.02 M_OPEN-47 61
6 9 146 KWIATKOWSKI Mateusz Wieliszew Heron Team (M30) 5:15.54 M_OPEN-49 63
7 9 274 WAWER JR Piotr Warszawa (M40) 5:19.87 M_OPEN-53 67
8 9 263 TOPOLSKI Stanisław Biegowi Troglodyci (M30) 5:20.25 M_OPEN-55 69
9 9 99 KARBOWIAK Marcelina Warsaw (K30) 5:20.51 K_OPEN-1 71
10 9 195 PARADOWSKI Michał Warszawa (M16) 5:23.08 M_OPEN-58 73
11 9 128 KOWALCZYK Arkadiusz Sieradz (M30) 5:23.83 M_OPEN-59 74
12 9 86 JARASZKIEWICZ Hanna Kobiety Biegają (K30) 5:24.44 K_OPEN-2 75
13 9 121 KONDRATOWICZ Bartłomiej Dąbrowski Team (M30) 5:25.92 M_OPEN-60 77
14 9 268 URBANIAK Aleksander Warsaw Run Club (M40) 5:34.26 M_OPEN-64 82
15 9 267 TYMOSIEWICZ Patryk Warszawa (M16) 5:37.44 M_OPEN-69 89
16 9 83 JAMBOR Michał Żórawski Team (M40) 5:41.89 M_OPEN-75 96
17 9 45 DERGAY Alexander RUN_WAWA_RUN (M50) 5:46.41 M_OPEN-79 103
18 9 215 RADKOWSKA Małgorzata Team Parszczyńskich (K30) 5:47.48 K_OPEN-8 108
19 9 236 SOKOŁOWSKI Łukasz Warszawa (M40) 5:49.28 M_OPEN-84 111
20 9 22 BLOCH Maciej Accenture (M30) 5:52.76 M_OPEN-91 119
9 87 JARGIŁO Krystian Kocudza Druga (M30) DNS
9 186 OLENDER Damian Nowogród (M30) DNS
9 114 KOŁACZYŃSKI Konrad Łódź (M16) DNS
9 258 SZYMAŃSKI Arkadiusz Team ZabieganeDni (M30) DNS
9 63 GOLUCH Robert Inżynieria Biegania (M30) DNS
9 101 KASTORY Jan Deski Warszawa (M30) DNS
9 250 SYPNIEWSKI Tomasz Overall Games (M40) DNS
9 287 WRÓBEL Mariusz Hold my Beer (M40) DNS

1 10 214 RACZYŃSKI Mikolaj Passion First (M30) 4:35.34 M_OPEN-9 13
2 10 95 JUCHNER Mateusz Passion First (M16) 4:39.15 M_OPEN-13 19
3 10 7 BARAN Mateusz Piekielni Warszawa (M30) 4:39.25 M_OPEN-14 20
4 10 302 ZIEMKOWSKI Aleks Passion First (M16) 4:42.46 M_OPEN-17 23
5 10 137 KRZYŻANOWSKI Jan Passion First (M16) 4:43.57 M_OPEN-19 25
6 10 221 ROBAK Dominik Passion First (M30) 4:49.46 M_OPEN-20 27
7 10 252 SZCZĘSNY Piotr Track Gang Toruń (M30) 4:50.63 M_OPEN-23 30
8 10 35 CHMIELEWSKI Piotr Passion First (M16) 4:53.26 M_OPEN-25 34
9 10 290 WYSOCKI Adrian Passion First (M30) 4:53.38 M_OPEN-26 35
10 10 154 ŁAZ Kamil wTLENIE (M40) 4:58.65 M_OPEN-30 40
11 10 14 BĄK Mateusz Mountain Running Guides (M16) 5:19.51 M_OPEN-52 66
12 10 213 PYCEK Arkadiusz Łuków (M16) 5:20.03 M_OPEN-54 68
13 10 50 DUMAŃSKI Łukasz Płońsk (M16) 5:20.37 M_OPEN-56 70
14 10 918 GÓRECKI Rafał Giża Team (PZLA) 5:25.24 76
15 10 293 ZAJĄCZKOWSKI Mateusz Passion First (M16) 5:32.97 M_OPEN-63 80
16 10 948 WOŁOSZYN Antoni Sprinterzy.com (PZLA) 5:35.41 86
17 10 166 MARON Jacek ADIDAS RUNNERS WARSAW / Jack Team (M50) 5:37.71 M_OPEN-71 91
18 10 951 ZALESKI Antoni KS Czempion Warszawa (PZLA) 5:42.25 97
19 10 294 ZALESKI Piotr KS Czempion Warszawa (M40) 5:43.47 M_OPEN-77 99
20 10 936 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock (PZLA) 5:58.37 126
21 10 937 PLEJZNEROWSKI Marcin Akademia Sportu Otwock (PZLA) 6:22.11 163
10 920 HOROSZ Jakub Warszawiaky (PZLA) DNS
10 62 GODLEWSKI Łukasz Beztlenowi Malbork (M40) DNS
10 273 WASILEWSKI Adam Team 7:30 (M30) DNS
10 131 KOZŁOWSKI Michał POWERTRAINING (M16) DNS

1 11 120 KONDEJ Mateusz MatiBiega (M16) 4:23.45 M_OPEN-1 1
2 11 127 KOWALCZUK Jarosław Warszawa (M16) 4:26.67 M_OPEN-3 4
3 11 261 TOKARSKI Piotr Dąbrowski Team (M16) 4:28.40 M_OPEN-4 5
4 11 10 BARTNICKI Adrian MKB Dreptak (M16) 4:41.72 M_OPEN-16 22
5 11 224 RUPIŃSKI Krzysztof Adidas Runners Warsaw (M30) 4:49.56 M_OPEN-21 28
6 11 183 OBARA Przemysław TKKF Płock (M16) 4:56.27 M_OPEN-28 38
7 11 301 ZIELIŃSKI Piotr Warszawa (M30) 5:00.04 M_OPEN-31 41
8 11 74 HEBDA Adrian Tarnów (M16) 5:02.20 M_OPEN-35 45
9 11 67 GRABOWIEC Arkadiusz Power Training (M16) 5:03.39 M_OPEN-36 46
10 11 3 AMBROZIK Łukasz Żyrardów (M40) 5:04.30 M_OPEN-37 47
11 11 42 CZAJKA Jarosław Mińsk Mazowiecki (M16) 5:08.01 M_OPEN-39 51
12 11 66 GOZDEK Radek Bieganie Po 40 (M50) 5:08.44 M_OPEN-40 52
13 11 923 JANOWSKI Tomasz Perfect Runner Team (PZLA) 5:08.60 53
14 11 251 SZATKOWSKI Karol Kierunek Meta (M30) 5:11.00 M_OPEN-42 55
15 11 922 JANIK Sławomir AZS AWF KRAKÓW MASTERS (PZLA) 5:11.49 58
16 11 203 PIKUS Przemek Lipiec Running Team (M40) 5:15.11 M_OPEN-48 62
17 11 68 GREWIŃSKI Tomasz Lipiec Running Team (M50) 5:30.92 M_OPEN-62 79
18 11 260 THIEL Aleksander Reguły (M16) 5:35.36 M_OPEN-66 85
11 178 NIEDZIAŁEK Michał AZS Szkoła Główna Handlowa (M16) DNS
11 281 WITKOWSKI Jakub AZS LAW Dęblin (M16) DNS
11 81 JAGODZIŃSKI Krzysztof LZS Jedność Łobżenica (M30) DNS
11 238 SOŁTYS Jan 1MILA (M30) DNS
11 202 PIEŃKOSZ Grzegorz GP Elite (M16) DNF
11 197 PAWLAK Kuba Race Pace (M40) DNS

1 12 909 DUDEK Bartosz MD Run Training (PZLA) 4:34.04 12
2 12 929 MAŃKA Eryk Rogiewicz Running Team (PZLA) 4:38.39 18
3 12 228 SAŁACH Michał Adidas Runners Warsaw (M16) 4:49.57 M_OPEN-22 29
4 12 223 ROWIŃSKI Kamil Passion First (M30) 4:50.70 M_OPEN-24 31
5 12 952 ZDOBYLAK Marek MKS Parasol Wrocław (PZLA) 4:51.02 32
6 12 76 HORBATKO Dmytro adidas Runners Warsaw (M40) 4:54.93 M_OPEN-27 36
7 12 916 GLINKA Elżbieta Passion First (PZLA) 4:56.24 37
8 12 220 RĘKAWEK Filip Garwolin (M16) 5:00.90 M_OPEN-32 42
9 12 8 BARCIK Paweł AZS AWF Kraków Masters (M30) 5:01.46 M_OPEN-33 43
10 12 930 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa (PZLA) 5:06.37 48
11 12 940 ROLEWICZ Jakub Legionowo (PZLA) 5:06.40 49
12 12 286 WOŹNIAK Krzysztof Warszawa (M40) 5:18.49 M_OPEN-51 65
13 12 264 KOPKA Marcelina adidas Runners Warsaw (M16) 5:33.17 K_OPEN-3 81
14 12 919 HAŁACZKIEWICZ Sylwia BKL Bełchatów (PZLA) 5:34.35 83
15 12 285 WOJTKOWIAK Marta Pawko Runner Team (K30) 5:38.67 K_OPEN-4 94
16 12 61 GŁUCHOWSKA Zofia Lublin (K16) 5:45.61 K_OPEN-6 102
17 12 907 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock (PZLA) 5:51.68 116
18 12 155 ŁAZ Marta wTLENIE (K16) 6:26.12 K_OPEN-17 172
12 941 SAWICKI Szymon Kuropatwa Team (PZLA) DNS
12 93 JEZIERSKA Ewelina Night Runners (K16) DNS
12 903 BUJNOWSKA Małgorzata Rozbiegane Michałowice (PZLA) DNS

1 13 1 AID Patryk Obozy Górskie (M30) 4:24.38 M_OPEN-2 2
2 13 912 DZICZEK Szymon Passion First (PZLA) 4:26.27 3
3 13 934 PATECKI Marcin Piekielni Warszawa (PZLA) 4:29.81 6
4 13 100 KARWOWSKI Wojciech Warszawa (M30) 4:30.12 M_OPEN-5 7
5 13 138 KUBICKI Adam BOMBA SQAD (M30) 4:32.94 M_OPEN-6 8
6 13 104 KAWALERSKI Kamil Łukawiec (M16) 4:33.34 M_OPEN-7 9
7 13 947 WIECZOREK Adrian Marki (PZLA) 4:33.73 10
8 13 188 OMELIN Max Adidas Runners (M16) 4:33.86 M_OPEN-8 11
9 13 219 RĘBILAS Adam Nowy Wiśnicz (M30) 4:35.66 M_OPEN-10 14
10 13 145 KWAŚNIK Paweł Passion First (M30) 4:36.68 M_OPEN-11 15
11 13 165 MANIKOWSKI Jakub Jagoda Running Team (M16) 4:37.66 M_OPEN-12 16
12 13 904 CELIŃSKI Robert OTCF TEAM (PZLA) 4:38.11 17
13 13 77 ILKIEWICZ Michał Warszawa (M30) 4:41.23 M_OPEN-15 21
14 13 279 WIĘCKOWSKI Łukasz Warka (M16) 4:43.06 M_OPEN-18 24
15 13 914 FALKOWSKI Bartłomiej Piekielni Warszawa / Run Radical (PZLA) 4:43.70 26
16 13 906 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock (PZLA) 4:52.33 33
17 13 229 SAŁAMACHA Jarosław Pszczółkowski Team (M40) 4:57.40 M_OPEN-29 39
18 13 189 OMIELAN Wojciech Ełk (M30) 5:07.31 M_OPEN-38 50
19 13 217 REGULSKI Doman RunningPerformance (M50) 5:17.18 M_OPEN-50 64
20 13 92 JENDRYCH Remigiusz Warszawa (M30) 5:21.34 M_OPEN-57 72
13 94 JĘDRZEJEWSKI Dawid ORT (M16) DNS
13 97 KALBARCZYK Mateusz Maciejowice (M30) DNS
13 152 LOTEK Krzysztof Lublin (M30) DNF
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0829542 s. | Mem: 768 kilobytes