Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓDŹ, 24-26 maja 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-24 12:57:13
K200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-05-24
DZIEŃ 2
2019-05-25
DZIEŃ 3
2019-05-26

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15
200 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-05-26 11:40
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB
TROJAKOWSKA Aleksandra 99-07-21 CM UMK Bydgoszcz (UME) 23.21
WYCISZKIEWICZ Patrycja 94-01-08 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 23.36/18 23.36
FORKASIEWICZ Agata 94-01-13 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) 23.51/17 23.51
SICIARZ Klaudia 98-03-15 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 23.67/17 23.67
WRONA Alicja 96-01-11 PL Lublin (AZS UMCS Lublin) (UTE) 23.88/15 23.88
CIBA Kamila 95-03-29 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 23.89/18 23.89
KACZMAREK Natalia 98-01-17 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 23.95/18 23.95
WRÓBLEWSKA Zofia 95-08-01 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 23.76/14 24.00
POTASZNIK Alicja 00-04-24 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 24.23/19 24.23
GOLA Marlena 98-06-08 PB Białystok (UTE) 23.94/18 24.26
LUBICKA Aleksandra 96-04-26 UW Warszawa (UNI) 24.22/18 24.39
ŁOZOWSKA Karolina 99-05-28 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 24.42/18 24.42
PAŁYS Anna 95-03-02 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 24.47/17 24.47
KOŁODZIEJ Ada 95-03-24 UW Warszawa (UNI) /19 24.50
FLIS Katarzyna 96-07-10 UMe Łódź (AZS Łódź) (UME) 24.59/18 24.59
DUCHNOWSKA Natalia 96-08-13 SGH Warszawa (AZS-AWF Warszawa) (USP) 24.29/18 24.60
PALUCH Paulina 98-12-03 UKSW Warszawa (UNI) 24.70/19 24.70
SYROCKA Agata 96-01-08 UKW Bydgoszcz (UNI) 24.76/19 24.76
MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 24.79/18 24.79
RAJEWSKA Alicja 99-03-08 AWF Wrocław (UWF) 24.60/18 24.82
CZĘSZ Weronika 96-04-28 UKW Bydgoszcz (UNI) 24.83/15 24.83
ZAWRONEK Natalia 99-02-26 ŚUM Katowice (UME) 24.85/17 24.85
MIĘKIŃSKA Magdalena 99-10-05 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 24.88/19 24.88
DALKE Helena 97-01-17 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 24.88/18 24.88
PANEK Angelika 89-04-20 OŚ AZS Poznań (WLP) 25.04/18 25.04
DROZD Wiktoria 01-09-20 AZS UMCS Lublin (LBE) 24.96/17 25.05
WINKOWSKA Marcelina 98-07-30 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 25.08/18 25.08
PALUCH Justyna 97-02-28 SGGW Warszawa (USP) 25.05/15 25.17
KASICA Monika 96-02-09 GUM Gdańsk (UME) 25.07/18 25.25
PIERZYNA Ewelina 96-01-15 AJD Częstochowa (USP) 25.29/17 25.29
PLUSCHKE Anna 99-05-09 UKW Bydgoszcz (UNI) 25.00/18 25.37
BIELECKA Emilia 99-09-04 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 25.39/19 25.39
ZANDECKA Marika 95-09-24 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 25.50/18 25.50
KORCZUK Natalia 98-10-15 UWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UNI) 25.47/18 25.61
PIETRUCZUK Natalia 99-12-04 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 25.62/19 25.62
BŁASZYK Wiktoria 96-06-02 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 25.67/18 25.67
KWAŚNIAK Oliwia 99-09-27 UE Katowice (USP) 25.68/18 25.68
ŚWIERCZYŃSKA Daria 95-02-21 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 25.68/18 25.68
SUDER Magdalena 96-03-13 CM UJ Kraków (UME) 25.40/14 25.70
RĘBIŚ Kinga 95-08-15 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 25.73/18 25.73
BARAŃSKA Karolina 98-10-21 AWF Kraków (UWF) 25.83/14 25.83
OSTROWSKA Alicja 01-07-27 AZS Łódź (LDZ) 25.89/19 25.89
SOKOŁOWSKA Julia 00-01-26 SGGW Warszawa (USP) 25.31/16 25.92
SMOLIŃSKA Izabela 99-01-14 SGGW Warszawa (USP) 25.96/15 25.96
CHOJKA Weronika 97-06-19 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 24.74/15 25.97
OLEWICZ Iwona 96-05-17 AWF Poznań (UWF) 25.98/18 25.98
KANTOR Weronika 99-06-14 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 25.13/17 26.00
ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 26.02/18 26.02
BEDNAREK Monika 99-05-24 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) 26.05/16 26.05
PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 25.82/17 26.09
KWIATKOWSKA Angelika 98-06-19 UB Białystok (UNI) 25.87/18 26.15
BRYZEK Justyna 98-07-09 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 26.16/18 26.16
MALMON Oliwia 98-06-10 UW Warszawa (UNI) 25.32/18 26.21
PIETRZAK Olga 98-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 24.21/16 26.29
POTASZNIK Paulina 98-12-09 UWM Olsztyn (UNI) 25.30/16 26.30
WIERNICKA Alicja 97-08-27 PW Warszawa (UTE) 26.30/18 26.30
BARCZ Weronika 02-10-28 AZS Łódź (LDZ) 26.32/19 26.32
JATKIEWICZ Izabela 00-04-28 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 26.38/19 26.38
TŁUCZEK Kamila 97-05-09 PRz Rzeszów (UTE) 26.39/14 26.39
JABŁOŃSKA Paulina 95-06-30 PB Białystok (UTE) 24.62/15 26.50
GŁÓWKA Klaudyna 96-02-13 UW Warszawa (UNI) 26.17/18 26.51
JAKŚ Aleksandra 98-01-28 UMe Łódź (UME) 25.31/18 26.58
SARNA Angelika 97-10-01 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 26.59/18 26.59
MARKOWSKA Natalia 99-03-31 PB Białystok (UTE) 25.68/17 26.65
STĄSIK Anna 02-08-02 AZS UMCS Lublin (LBE) 26.76/17 26.76
PUKSZTA Elżbieta 97-03-03 PB Białystok (UTE) 26.80
BARAŃSKA Agnieszka 98-10-21 PK Kraków (UTE) 26.80
MAJCHROWICZ Rena 97-08-12 URz Rzeszów (UNI) 26.98/15 26.98
BUDNIK Natalia 96-05-12 UG Gdańsk (UNI) 26.76/14 27.00
CHOJNACKA Joanna 96-10-23 PP Poznań (UTE) 27.06/17 27.06
CHARIDZA Natalie 99-04-07 UMe Łódź (UME) 27.07
KOWALSKA Magdalena 95-08-25 UE Katowice (USP) 27.12
TARCZEWSKA Anna 98-05-07 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 27.12/18 27.12
FORTUNA Milena 99-12-15 UMe Łódź (UME) 27.55/17 27.13
BARCEWICZ Daria 03-05-30 AZS Łódź (LDZ) 27.15/19 27.15
JAKŚ Małgorzata 98-01-20 PŁ Łódź (UTE) 27.16
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 96-02-23 UWM Olsztyn (UNI) 25.06/15 27.23
WASILUK Paulina 97-05-10 UWM Olsztyn (UNI) 27.30
MILANOWSKA Beata 95-07-24 UWM Olsztyn (UNI) 26.44/14 27.32
BARANEK Weronika 99-07-10 WAT Warszawa (USP) 25.53/18 27.35
PROKOPSKA Magdalena 98-05-29 URz Rzeszów (UNI) 27.35/16 27.35
IGNASIAK Małgorzata 95-01-18 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 26.66/16 27.38
WĘGRZYN Magdalena 95-05-05 PK Kraków (UTE) 27.44/12 27.44
MURAWSKA Barbara 01-02-22 AZS Łódź (LDZ) 27.45/19 27.45
MICHNIEWICZ Aleksandra 97-01-02 PB Białystok (UTE) 27.07/16 27.50
KOWALSKA Klaudia 96-05-16 UMe Łódź (UME) 27.51
WŁODARCZYK Kamila 00-07-21 AZS Łódź (LDZ) 27.29/17 27.58
GLIBOWSKA Paulina 99-03-02 UŁ Łódź (UNI) 27.69/19 27.69
MARKS Matylda 00-11-20 AZS Łódź (LDZ) 26.53/18 27.81
KACZMAREK Magdalena 98-08-14 UMK Toruń (UNI) 27.83/16 27.83
SZCZEGIELNIAK Aleksandra 97-09-10 WAT Warszawa (USP) 28.09/13 28.09
PODKAŃSKA Małgorzata 98-04-30 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 28.24/18 28.24
KWAPISIEWICZ Julia 03-03-21 AZS Łódź (LDZ) 28.33/19 28.33
WIERUSZEWSKA Marta 94-08-13 PŁ Łódź (UTE) 25.14/11 28.38
JEDYNAK Dominika 99-04-04 UJ Kraków (UNI) 28.50
WINIARZ Joanna 95-01-17 UEK Kraków (USP) 27.84/13 28.50
WŁODARCZYK Natalia 99-09-21 WAT Warszawa (USP) 28.57/19 28.57
LICZNERSKA Agata 98-06-10 PG Gdańsk (UTE) 28.15/15 28.60
DUSZA Izabela 95-07-30 PW Warszawa (UTE) 29.50/18 28.70
ŁĄCZNA Daria 98-03-13 PP Poznań (UTE) 28.81/18 28.81
PLUTA Joanna 95-06-28 PŁ Łódź (UTE) 29.33/18 28.86
KAPUŚNIAK Aleksandra 99-12-09 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 28.90/19 28.90
LITKIEWICZ Aleksandra 99-04-12 UKW Bydgoszcz (UNI) 29.44/13 29.44
LASKOŚ Aleksandra 98-01-30 UEK Kraków (USP) 28.78/18 29.48
KONARSKA Daria 99-12-12 UJ Kraków (UNI) 29.50
ZAKASZEWSKA Angelika 97-02-07 WAT Warszawa (USP) 29.74/19 29.74
ŁYJAK Katarzyna 95-02-03 WAT Warszawa (USP) 29.91/19 29.91
POKORNY Joanna 99-01-13 ŚUM Katowice (UME) 30.13/17 30.13
WRONA Natalia 98-05-25 WAT Warszawa (USP) 30.29/19 30.29
PRABUCKA Kamila 99-04-14 WAT Warszawa (USP) 30.78/19 30.78
STEFANIUK Julia 98-06-12 SGH Warszawa (USP) 32.00
STRÓZIK Barbara 98-06-01 PŚ Gliwice (UTE)
PIEKARSKA Sylwia 98-08-21 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI)
OLCOŃ Ksenia 99-10-17 UJ Kraków (UNI) /19
CICHAWA Dominika 98-09-24 UŁ Łódź (UNI)
DENKIEWICZ Aleksandra 99-03-22 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF)

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.13804507255554 s.