Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓDŹ, 24-26 maja 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-24 10:21:37
M200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-05-24
DZIEŃ 2
2019-05-25
DZIEŃ 3
2019-05-26

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15
200 m M - Bieg 1 Planowany START: 2019-05-26 12:45
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB
SMOSARSKI Dominik 99-09-12 UWM Olsztyn (KS AZS UWM Olsztyn) (UNI) 21.06/16 21.06
WESELA Adrian 98-11-15 OŚ AZS Poznań (WLP) 21.09/18 21.09
LEWANDOWSKI Bartosz 93-08-28 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 21.10/16 21.10
ADAMSKI Przemysław 96-12-27 PG Gdańsk (UTE) 21.18/18 21.18
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 UMK Toruń (UNI) 21.23
CZYKIER Damian 92-08-10 PW Warszawa (UTE) 21.25/12 21.25
SUWARA Wiktor 96-07-24 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 21.30/16 21.30
KWIATKOWSKI Karol 96-08-20 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 21.40/18 21.40
HAŁGAS Damian 93-03-15 AWF Katowice (UWF) 21.42/16 21.42
BRZEZIŃSKI Maciej 93-03-27 KS AZS AWF Kraków (MLP) 21.51/15 21.51
KOZŁOWSKI Przemysław 98-01-22 UE Katowice (USP) 21.57/18 21.57
SMOLNICKI Łukasz 95-01-27 UG Gdańsk (UNI) 21.58/16 21.58
MIROSŁAW Cezary 97-05-08 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 21.60/17 21.60
STAŚKIEWICZ Dominik 93-04-05 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 21.62/17 21.62
ŻAK Łukasz 97-05-31 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 21.69/19 21.69
PYTLIK Krzysztof 95-06-21 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 21.70/18 21.70
BALCEREK Adam 98-01-11 OŚ AZS Poznań (WLP) 21.73/18 21.73
SENK Marcin 96-11-03 UE Poznań (USP) 21.76
BŁASIK Adam 95-06-14 AJD Częstochowa (USP) 22.54/15 21.80
SIUDA Mateusz 98-05-05 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 21.84/18 21.84
BOCHENEK Dominik 87-05-14 WSG Bydgoszcz (WSN) 21.86/10 21.86
RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 PŁ Łódź (UTE) 21.73/18 21.86
WÓJCIK Mateusz 98-08-07 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 22.07/15 21.90
KRUPIŃSKI Patryk 98-10-09 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 21.90/19 21.90
DZIUBA Szymon 99-10-20 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 21.98/17 21.98
WOŹNIAK Szymon 99-08-10 AZS-AWF Katowice (SLK) 21.56/17 21.99
MUSIEJ Karol 92-08-13 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 22.00/16 22.00
JABRZYŃSKI Michał 94-08-20 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 22.34/17 22.00
ZIMNY Tymoteusz 98-03-14 UWr Wrocław (UNI) 22.06/18 22.06
AMBROŻY Kacper 96-02-21 UWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UNI) 21.94/18 22.08
ZAPARTY Bartosz 97-09-18 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 22.19/17 22.19
JAKUBOWSKI Szymon 97-03-26 OŚ AZS Poznań (WLP) 22.22/17 22.22
ŁAWRUSZKO Michał 96-09-04 AZS UMCS Lublin (LBE) 22.25/18 22.25
SEMPOŁOWICZ Szymon 96-04-12 WSB Toruń (WSN) 22.25/17 22.25
RYCHLEWSKI Jakub 97-01-28 UKW Bydgoszcz (UNI) 22.27/17 22.27
JANIAK Jakub 96-12-18 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 22.28/17 22.28
MROCZEK Adam 99-12-21 AZS Łódź (LDZ) 22.30/16 22.30
HOŁUB Maciej 98-01-30 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 22.36/17 22.36
KANIA Karol 98-02-20 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 22.45/18 22.45
MROCZEK Kamil 97-04-26 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 22.52/16 22.52
LEWANDOWSKI Adam 97-07-22 UMK Toruń (UNI) 22.54/18 22.54
LITWINEK Bartosz 98-07-29 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 22.55/19 22.55
KILJAN Krzysztof 99-12-30 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 22.59/19 22.59
ROŻNOWSKI Bartosz 89-09-10 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 22.63/14 22.63
LEWANDOWSKI Jakub 00-09-17 AZS Łódź (LDZ) 22.64/19 22.64
JEZIERSKI Jakub 96-07-24 PW Warszawa (UTE) 21.80/15 22.70
KUBALA Kamil 99-01-04 PK Kraków (KU AZS PWSZ w Tarnowie) (UTE) 22.70/18 22.70
GROBELNY Kuba 99-03-11 UKW Bydgoszcz (UNI) 22.75
MARCINKOWSKI Marcin 81-02-16 OŚ AZS Poznań (WLP) 22.10/14 22.81
HAMPEL Ernest 97-12-03 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 22.84/18 22.84
STOPA Artur 99-09-23 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 22.66/18 22.89
PIOTROWSKI Szymon 99-10-20 WAT Warszawa (USP) 22.91/17 22.91
BURDA Adam 99-06-10 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 22.92/17 22.92
BRYL Michał 97-10-27 PWSZ Tarnów (KU AZS PWSZ w Tarnowie) (WSZ) 22.52/18 22.95
TURAJ Mateusz 02-02-18 AZS Łódź (LDZ) 22.97/19 22.97
BUCH Natan 95-11-06 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 22.97/18 22.97
KNOP Juliusz 98-02-05 PŁ Łódź (UTE) 22.87/16 22.98
ZAWISZA Wojciech 99-07-15 PŁ Łódź (UTE) 22.92/18 22.98
CHISTOWSKI Maciej 96-12-01 UG Gdańsk (UNI) 23.90/18 23.00
DRĘŻEK Arkadiusz 99-12-10 WAT Warszawa (USP) 22.40/18 23.07
WOSICKI Józef 97-12-28 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 23.08/17 23.08
KUZAK Piotr 97-04-13 ŚUM Katowice (UME) 23.09/15 23.09
BUZAŁA Mikołaj 98-04-17 UMe Poznań (OŚ AZS Poznań) (UME) 23.10
ORZEŁ Arkadiusz 95-04-12 WAT Warszawa (USP) 22.23/17 23.10
PIECZKA Adam 96-06-06 PŚ Gliwice (UTE) 23.12/15 23.12
MALANOWSKI Łukasz 96-10-08 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 23.19/19 23.19
JABŁOŃSKI Marcin 94-09-29 PB Białystok (UTE) 21.42/16 23.20
GRANASZEWSKI Artur 95-07-27 PB Białystok (UTE) 24.10/18 23.30
KOWALSKI Piotr 97-06-19 UPr Poznań (USP) 23.33/14 23.33
STANEK Jakub 98-05-05 UMe Łódź (UME) 23.52
PĘDZIWIATR Jakub 99-09-11 WAT Warszawa (USP) 23.02/18 23.52
LATOS Jakub 99-05-28 PP Poznań (UTE) 23.55/18 23.55
SAWICKI Marek 96-07-18 PB Białystok (UTE) 23.49/16 23.56
ANTONIK Bartosz 98-08-28 UMe Poznań (UME) 23.57/15 23.57
LIS Karol 96-02-15 UTP Bydgoszcz (USP) 22.77/13 23.60
SAMEK Szymon 95-08-08 UJ Kraków (UNI) 23.60/18 23.60
SAWUŁA Paweł 98-11-29 AGH Kraków (UTE) 22.91/17 23.61
KRYSIAK Iwo 03-09-02 AZS Łódź (LDZ) 23.63/19 23.63
KRĘŻEL Dominik 99-08-06 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 23.35/18 23.65
KUZIEMSKI Jakub 96-06-12 UTP Bydgoszcz (USP) 21.94/15 23.65
TODORCZUK Filip 99-10-22 UB Białystok (UNI) 24.58/17 23.71
GIBASZEK Aleksander 98-12-26 PŁ Łódź (UTE) 23.73
WOKURKA Mateusz 98-06-30 PWSZ Krosno (WSZ) 23.77/18 23.77
KUBIAK Rafał 95-04-12 PŁ Łódź (UTE) 23.39/15 23.87
CHOJNACKI Krzysztof 95-04-08 PŁ Łódź (UTE) 23.24/12 23.88
BARON Jakub 95-12-07 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 23.88/19 23.88
BENDOWSKI Karol 98-03-13 PŁ Łódź (UTE) 23.93
LEGIERSKI Mikołaj 99-03-10 PŚ Gliwice (UTE) 23.97
FRANCZAK Marcin 94-06-15 PŁ Łódź (UTE) 23.86/18 23.97
KORCZ Dawid 97-03-05 UAM Poznań (UNI) 24.01/17 24.01
SZAROTA Bartosz 96-06-01 PŚ Gliwice (UTE) 24.03
KOSIKOWSKI Patryk 93-10-23 AGH Kraków (UTE) 24.10
WAWRZYNIAK Michał 96-01-24 UMe Poznań (UME) 24.49/17 24.10
SALA Michał 97-05-13 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 24.12/19 24.12
SIKORSKI Bartosz 96-05-15 UMe Lublin (UME) 24.20
DOBROWOLSKI Bartłomiej 02-06-26 AZS Łódź (LDZ) 24.16/18 24.23
WOJCIUCH Arkadiusz 97-08-04 PŚ Gliwice (UTE) 24.35/18 24.35
JANDURA Dawid 94-11-03 UJ Kraków (UNI) 25.21/18 24.50
JAROSZEWICZ Ernest 99-08-10 UB Białystok (UNI) 24.50
STANKIEWICZ Mikołaj 03-07-25 AZS Łódź (LDZ) 24.55/19 24.55
SKWARA Alexander 98-08-16 PP Poznań (UTE) 24.67
FRYC Krzysztof 99-05-12 UW Warszawa (UNI) 24.69/19 24.69
ŁYCZEK Sebastian 99-03-11 PŁ Łódź (UTE) 25.07
CZOP Michał 96-02-22 UMe Łódź (UME) 25.10
MODRAS Patryk 97-03-04 UE Wrocław (USP) 23.90/15 25.10
MATERA Mateusz 04-04-20 AZS Łódź (LDZ) 25.13/18 25.13
PIOTROWSKI Wojciech 99-05-13 SGH Warszawa (USP) 25.30
STODOLNY Michał 95-05-26 UTP Bydgoszcz (USP) 22.62/12 25.30
WRONA Maciej 96-01-26 WAT Warszawa (USP) 25.53/19 25.53
OLCZYK Mariusz 95-01-31 UMe Łódź (UME) 25.55
LABAR Aliaksiei 99-04-01 UB Białystok (UNI) 25.87
ZACHAREJKO Marek 99-01-17 WAT Warszawa (USP) 26.21/19 26.21
KAPELA Wojciech 99-11-20 UB Białystok (UNI) 26.25/19 26.25
SURMACZ Radosław 97-05-08 UWM Olsztyn (UNI) 26.30
STATKEVYTCH Oleksandr 99-03-10 UE Poznań (USP) 26.45/18 26.45
STAŃCZYK Rafał 98-07-27 UE Katowice (USP) 28.80

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.12565898895264 s.