1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
m1500 10 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli - Seria 10 Planowany START: 2024-06-15 16:50 WYSTARTOWANO: 17:04:30
msc ... nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 214 RACZYŃSKI Mikolaj Passion First (M30) 4:35.34 M_OPEN-9 13
2 95 JUCHNER Mateusz Passion First (M16) 4:39.15 M_OPEN-13 19
3 7 BARAN Mateusz Piekielni Warszawa (M30) 4:39.25 M_OPEN-14 20
4 302 ZIEMKOWSKI Aleks Passion First (M16) 4:42.46 M_OPEN-17 23
5 137 KRZYŻANOWSKI Jan Passion First (M16) 4:43.57 M_OPEN-19 25
6 221 ROBAK Dominik Passion First (M30) 4:49.46 M_OPEN-20 27
7 252 SZCZĘSNY Piotr Track Gang Toruń (M30) 4:50.63 M_OPEN-23 30
8 35 CHMIELEWSKI Piotr Passion First (M16) 4:53.26 M_OPEN-25 34
9 290 WYSOCKI Adrian Passion First (M30) 4:53.38 M_OPEN-26 35
10 154 ŁAZ Kamil wTLENIE (M40) 4:58.65 M_OPEN-30 40
11 14 BĄK Mateusz Mountain Running Guides (M16) 5:19.51 M_OPEN-52 66
12 213 PYCEK Arkadiusz Łuków (M16) 5:20.03 M_OPEN-54 68
13 50 DUMAŃSKI Łukasz Płońsk (M16) 5:20.37 M_OPEN-56 70
14 918 GÓRECKI Rafał Giża Team (PZLA) 5:25.24 76
15 293 ZAJĄCZKOWSKI Mateusz Passion First (M16) 5:32.97 M_OPEN-63 80
16 948 WOŁOSZYN Antoni Sprinterzy.com (PZLA) 5:35.41 86
17 166 MARON Jacek ADIDAS RUNNERS WARSAW / Jack Team (M50) 5:37.71 M_OPEN-71 91
18 951 ZALESKI Antoni KS Czempion Warszawa (PZLA) 5:42.25 97
19 294 ZALESKI Piotr KS Czempion Warszawa (M40) 5:43.47 M_OPEN-77 99
20 936 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock (PZLA) 5:58.37 126
21 937 PLEJZNEROWSKI Marcin Akademia Sportu Otwock (PZLA) 6:22.11 163
920 HOROSZ Jakub Warszawiaky (PZLA) DNS
62 GODLEWSKI Łukasz Beztlenowi Malbork (M40) DNS
273 WASILEWSKI Adam Team 7:30 (M30) DNS
131 KOZŁOWSKI Michał POWERTRAINING (M16) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0353851 s. | Mem: 768 kilobytes