Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓDŹ, 24-26 maja 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-24 18:35:45
M1500 10 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-05-24
DZIEŃ 2
2019-05-25
DZIEŃ 3
2019-05-26

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Ranking
1500 m M - Bieg 10 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB
1 PIEKARSKI Rafał 96-12-07 PW Warszawa (UTE) 4:25.53/19 4:25.53
2 HELON Radosław 94-06-20 PW Warszawa (UTE) 4:01.57/18 4:17.70
2 MIKOŁAJCZAK Hubert 95-01-20 UE Poznań (USP) 4:35.36/10 4:35.36
4 ŻYWKO Szymon 99-04-12 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 3:45.19/18 3:45.00
4 FILAR Krzysztof 98-05-03 UMe Poznań (UME) 4:09.32/18 4:09.32
6 JANOWSKI Filip 91-06-03 PG Gdańsk (UTE) 3:57.00/14 3:57.00
9 FRĄSZCZAK Patryk 95-02-14 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 4:01.80/18 4:05.46
9 CURRAL Manuel 94-05-12 UŁ Łódź (UNI)
10 POGORZELSKI Rafał 99-12-22 PWSIiP Łomża (WSZ) 4:00.96/16 4:00.96
2 STASIK Marek 97-03-12 PWr Wrocław (UTE) 4:24.51/19 4:24.51
2 PALIGA Krzysztof 96-02-02 UŚ Katowice (UNI) 4:47.24/18 4:47.24
6 TOPOLNICKI Szymon 94-02-04 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 3:51.78/15 3:51.78
7 WRÓBEL Jakub 99-09-10 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 4:01.73/16 4:01.73
8 DUBUS Adrien 97-03-15 PK Kraków (UTE) 4:03.00
11 MARSZAŁEK Patryk 95-05-26 URz Rzeszów (UNI) 3:57.47/16 3:57.47
11 WÓJCIK Adam 97-12-04 PK Kraków (UTE) 4:31.45/18 4:31.45
13 KUJAWA Wiktor 93-08-03 UWM Olsztyn (UNI) 4:13.14/19 4:13.14
14 GUMKOWSKI Szymon 99-07-28 UG Gdańsk (UNI) 4:19.7/19 4:19.70
1 STEC Adam 96-10-22 PW Warszawa (UTE) 3:55.80/18 4:08.63
1 BUDNICKI Patryk 95-09-14 ZUT Szczecin (UTE) 4:32.16
3 JARCZOK Bartosz 99-02-26 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 3:57.73/19 3:57.73
3 RZEŃCA Krzysztof 96-12-01 AGH Kraków (UTE) 4:09.00
4 SKIBA Krzysztof 96-07-14 PŚ Gliwice (UTE) 4:21.00
8 KONDEJ Mateusz 96-02-24 AWF Warszawa (UWF) 3:50.52
11 PŁOWAŚ Filip 99-01-30 UMe Łódź (UME) 4:45.31
12 KOTRYS Kamil 98-03-14 ŚUM Katowice (UME) 4:30.00
13 ŚWIRGOŃ Adam 94-05-19 UW Warszawa (UNI) 3:59.96/18 3:59.00
3 MARMON Patryk 97-02-22 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 3:49.72/17 3:49.72
4 SZMUKIER Marcin 96-11-15 UŚ Katowice (UNI) 4:50.43/17 4:50.43
6 CHYLIŃSKI Mateusz 95-05-22 AGH Kraków (UTE) 4:02.31/14 4:02.00
7 WASILEWSKI Krzysztof 94-04-01 PW Warszawa (UTE) 3:53.17/15 3:55.00
7 STYRNIK Krystian 96-06-19 UPr Lublin (USP) 4:26.93/18 4:25.00
10 WIECZOREK Mateusz 96-12-03 ZUT Szczecin (UTE) 4:49.29/18 4:33.16
11 TOMASZEWSKI Maciej 97-06-24 URz Rzeszów (UNI) 4:17.41/16 4:17.41
11 SZCZURKOWSKI Mateusz 98-12-06 PŁ Łódź (UTE) 4:18.59
12 JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 CM UMK Bydgoszcz (UME) 3:57.89/15 4:05.00
2 TABOR Dominik 95-04-24 CM UJ Kraków (UME) 4:02.41/15 4:02.41
3 ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 PG Gdańsk (UTE) 4:07.65/18 4:01.00
3 JANISZEWSKI Łukasz 95-09-10 UMe Łódź (UME) 4:31.52/18 4:30.15
6 GRUDZIŃSKI Adam 97-02-12 UMCS Lublin (UNI) 4:19.00
7 SUŁEK Adam 91-12-09 UJ Kraków (UNI) 4:10.00
7 JEREMICZ Kamil 98-11-06 UG Gdańsk (UNI) 4:50.97/18 4:50.97
10 HASIURA Jędrzej 94-05-11 PŁ Łódź (UTE) 3:52.80
13 MYSZKOWSKI Jakub 94-01-22 UMe Poznań (UME) 4:33.00
15 SERKOWSKI Wojciech 97-05-03 UG Gdańsk (UNI) 4:00.87/16 4:01.50
4 BABIK Filip 96-11-02 PW Warszawa (UTE) 4:04.80/18 4:01.09
6 MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 4:04.58/18 4:04.58
6 JADWIŻYC Konrad 97-07-01 UE Poznań (USP) 4:40.00
7 URBAN Jakub 97-06-29 UPr Lublin (USP) 4:26.23/18 4:20.00
8 KOZAK Jakub 97-05-12 SGH Warszawa (USP) 4:21.02/17 4:15.00
9 KACZAN Grzegorz 93-02-13 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 3:49.75/18 3:49.75
10 ZAWARSKI Piotr 98-08-11 ZUT Szczecin (UTE) 4:30.42
10 RYDLEWICZ Cezary 96-02-03 UE Poznań (USP) 4:57.55/18 4:57.55
12 PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 UŁ Łódź (UNI) 3:55.98/16 3:55.98
1 FABISIAK Mateusz 96-04-04 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 4:01.67/17 4:01.67
4 MRACHACZ Piotr 97-06-09 PŚ Gliwice (UTE) 4:03.60/17 4:03.60
4 DANIELEWSKI Piotr 93-08-17 UMe Poznań (UME) 4:37.89/17 4:25.00
5 KUNC Grzegorz 97-07-03 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 3:47.79/17 3:47.79
5 PAWEŁCZAK Mateusz 95-01-26 AJD Częstochowa (USP) 4:23.95/15 4:23.95
6 BIJAK Patryk 96-03-15 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 4:13.82/14 4:11.00
7 KILJAŃSKI Jan 97-09-22 UE Poznań (USP) 4:40.00
8 SACZUK Piotr Adam 97-08-22 USz Szczecin (UNI) 5:02.25/18 5:00.00
10 WASKIN Szymon 96-03-21 UŚ Katowice (UNI) 3:56.38/15 3:56.38
3 KIC Damian 96-04-30 URz Rzeszów (UNI) 4:06.46/18 4:06.46
3 MROSKOWIAK Marcin 97-09-13 UE Katowice (USP) 4:42.00
3 GONERA Łukasz 99-04-29 UE Poznań (USP) 4:50.00
5 JARANOWSKI Andrzej 93-09-02 WSB Toruń (WSN) 4:26.89/15 4:15.00
5 KOZYRA Paweł 96-08-17 UMe Lublin (UME) 4:39.93/16 4:30.00
8 BIELSKI Maciej 99-04-02 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 3:57.47/18 3:56.00
12 NOVOSAD Oleksandr 98-06-06 UEK Kraków (USP) 4:09.85/18 4:00.00
13 MARKOWICZ Łukasz 94-06-09 UWr Wrocław (UNI) 4:14.76/18 4:21.97
14 KOSTYCZ Grzegorz 96-11-13 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 3:57.16/18 3:57.16
1 JASIŃSKI Szymon 97-08-20 UWM Olsztyn (UNI) 4:10.00
2 KITLIŃSKI Michał 98-05-14 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 3:57.56/18 3:45.00
8 PIEŃKOSZ Grzegorz 98-05-02 SGH Warszawa (USP) 4:06.61/17 4:02.00
8 RUTA Mateusz 01-07-02 AZS Łódź (LDZ) 4:21.65/18 4:21.65
11 JÓZEFIAK Tomasz 97-02-11 PŁ Łódź (UTE) 4:27.39
13 GRABARCZYK Mateusz 98-01-21 UW Warszawa (UNI) 3:55.11
13 SZRENIAWA Paweł 99-02-27 AWF Katowice (UWF) 4:04.00/18 4:04.00
13 ZBYSZEWSKI Marek 83-02-15 ASzWoj Warszawa (USP) 5:00.00
14 ROMAN Mateusz 98-03-09 PWSZ Krosno (WSZ) 4:42.87/18 4:42.87
1 RYBA Sebastian 95-08-24 PWSZ Tarnów (WSZ) 4:22.61/13 4:22.61
4 PIEŃKOSZ Rafał 98-05-02 SGH Warszawa (USP) 4:12.53/18 3:58.00
5 MROWIEC Kacper 97-01-25 UE Katowice (USP) 4:42.76/18 4:32.76
13 GOSZCZYŃSKI Roch 99-09-14 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 3:53.78/18 3:53.78
14 WRONOWSKI Albert 99-05-04 UWM Olsztyn (UNI) 3:59.11
14 MIELNIKIEWICZ Michał 98-08-08 PK Kraków (UTE) 4:28.08/15 4:28.08
15 KARDAS Arkadiusz 89-03-20 UE Katowice (USP) 4:08.67/15 4:08.67
6 HUSEYNOV Bayrampasha 91-12-21 UJ Kraków (UNI) 4:30.00
7 SOWIK Wojciech 96-02-12 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 3:52.29/18 3:52.29
9 OLSZYŃSKI Marek 96-05-28 UMB Białystok (UME) 4:06.47/16 3:55.56
9 PRZYWORSKI Krzysztof 95-11-25 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 4:10.08/18 4:02.00
9 TABER Konrad 96-06-08 SGH Warszawa (USP) 4:30.15/19 4:20.00
9 HAJDAMOWICZ Adam 96-07-28 UE Wrocław (USP) 4:45.00
14 GORZELAŃCZYK Paweł 96-03-28 UE Poznań (USP) 4:06.79/18 4:06.79
3 KUTKOWSKI Marcin 95-07-27 UMe Poznań (UME) 4:22.00
4 KOTLIŃSKI Jakub 97-03-29 PK Kraków (UTE) 4:40.00
5 OSTROWSKI Szymon 95-10-07 PŚ Gliwice (UTE) 3:59.52/15 3:59.52
7 CHROSTOWSKI Konrad 98-09-13 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 4:10.27/18 4:03.00
9 ŚLUGAJ Arkadiusz 97-11-17 PWSZ Konin (WSZ) 4:30.00
14 WYRZYKIEWICZ Adrian 95-11-06 UE Poznań (USP) 3:51.37/16 3:51.37
10 MALIK Dominik 97-08-01 PL Lublin (UTE) 4:20.00
11 KĄKOL Kacper 93-01-22 UMe Łódź (UME) 4:11.66/18 4:05.55
5 COMBIK Marcin 94-05-17 AGH Kraków (UTE) 4:19.15/16 4:06.00
12 DZIEWULSKI Dawid 99-01-31 PL Lublin (UTE) 4:18.64/15 4:18.00
10 GAIK Kamil 97-02-03 UPe Kraków (USP) 4:07.39/16 4:07.00
1 DOROŻYŃSKI Szymon 92-03-06 PO Opole (UTE) 3:53.65/14 3:53.65
1 OLESZEK Kamil 98-04-11 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 3:56.39/18 3:56.00
1 PAWŁOWSKI Szymon 99-01-01 PWSZ Koszalin (WSZ)
2 RACZYŃSKI Mikołaj 92-02-06 UW Warszawa (UNI) 4:07.84/15 4:02.00
2 MIKOŁAJCZAK Piotr 96-03-16 PWSZ Leszno (WSZ) 4:10.67/13 4:10.67
5 MROWIŃSKI Rafał 97-02-21 UE Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (USP) 3:56.94/18 3:56.00
5 PIÓRKOWSKI Przemysław 96-03-08 UŚ Katowice (UNI)
6 MORDALSKI Jacek 99-08-15 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF)
8 GWARDJAK Szymon 93-01-28 UG Gdańsk (UNI) 4:29.17/15 4:29.00
8 PABISZ Mirosław 94-03-27 PWSZ Krosno (WSZ) 4:00.47/15 4:40.00
9 GRZYBCZYK Szymon 99-06-30 UŚ Katowice (UNI) 4:15.1/17 4:15.10
10 LASKOWKSKI Miłosz 98-04-23 UTP Bydgoszcz (USP) 4:15.45
11 SZYMANOWSKI Krzysztof 93-01-11 PWSZ Leszno (WSZ) 3:54.94/13 3:54.94
12 OŚLIZŁO Łukasz 89-05-14 AZS-AWF Katowice (SLK) 3:48.55/12 3:48.55
12 KACZMAREK Jan 98-03-04 PWSZ Kalisz (WSZ) 4:10.00
12 MROWIEC Marcin 96-10-24 UE Katowice (USP) 4:35.11
12 TABACKI Daniel 94-04-16 UE Katowice (USP) 4:55.28/17 4:55.28
13 ŁUKASZEWSKI Błażej 94-09-16 UG Gdańsk (UNI) 4:30.33/16 4:30.00

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.097630977630615 s.