Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 10:38:16
M400 13 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Ranking
400 m M - Bieg 13 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. klub-kraj inf
2 SAIUK Nazarii 98-10-18 UJ CM Kraków (UME)
3 WAWRZKOWICZ Jan 01-02-19 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 49.41/21 49.41 PB
4 KOWALUK Dariusz 96-04-16 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 46.06/18 46.06
5 BUZAŁA Mikołaj 98-04-17 UMe Poznań (OŚ AZS Poznań) (UME) 47.39/19 47.74 SB
5 OPOCKI Michał 98-09-13 WAT Warszawa (USP) 49.87/19 49.87
5 STRYKOWSKI Jakub 99-07-18 PW Warszawa (UTE) 57.08/19 57.08 PB
6 KOTRYS Kamil 98-03-14 ŚUM Katowice (UME) 54.50 SB
7 RÓŻYCKI Piotr 99-01-22 UMe Lublin (UME) 49.84/18 51.26
8 WIECZOREK Wiktor 01-08-26 WAT Warszawa (USP) 53.06 SB
1 KĘDRA Patryk 99-05-03 UTH Radom (UTE)
3 BOROWIK Dawid 01-02-04 WSG Bydgoszcz (WSN) 48.43/19 48.43
3 WRÓBEL Jakub 99-01-20 WAT Warszawa (USP) 52.10/17 52.10
4 DZIMIRA Marcin 00-04-22 URz Rzeszów (UNI) 53.46
5 DUSZYŃSKI Kajetan 95-05-12 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 45.98/17 45.98
5 LAMPART Tomasz 98-03-05 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 50.88/17 50.88
8 PAWŁOWSKI Patryk 97-09-12 AWF Wrocław (UWF) 49.22/19 49.46
8 HABRYCH Bartosz 01-07-07 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 50.19/18 50.46 SB
8 MARKIEWICZ-ZAHORSKI Michał 97-05-18 UJ CM Kraków (UME)
1 TYMIŃSKI Piotr 00-02-21 WAT Warszawa (USP) 51.85/20 51.85 PB
3 RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 PŁ Łódź (UTE) 46.50/18 46.50
4 BŁAŻUK Michał 98-11-19 UMe Łódź (UME) 58.10
5 LEC Dawid 99-08-31 AWF Warszawa (UWF) 51.86/20 51.86
6 PAŹDZIERZ Adam 00-09-11 PŚ Gliwice (AZS-AWF Katowice) (UTE) 48.40/21 48.40
7 GOSS Maciej 95-07-14 UJ CM Kraków (UME) 49.47/16 49.47
7 OLSZEWSKI Daniel 99-04-09 CM UMK Bydgoszcz (UME) 50.04/19 50.04
7 KRAUZE Filip 97-01-21 AGH Kraków (UTE) 53.57/14 53.57
8 JANKOWSKI Kacper 00-06-09 UMK Toruń (UNI)
3 WĘGIEŁEK Stefan 97-06-20 UW Warszawa (UNI)
4 PAJĄK Jakub 01-01-19 AZS-AWF Katowice (SLK) 48.17/18 48.17
4 GARSTECKI Mikołaj 00-11-28 SGH Warszawa (USP) 50.89/19 50.89
5 WASZKIEWICZ Bruno 00-07-10 UWr Wrocław (UNI) 49.28/20 49.28
5 SYCH Tomasz 97-04-20 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 50.71/19 54.32
6 KULIGA Marcin 97-01-16 URz Rzeszów (UNI) 49.73/16 49.73
6 NAWROT Mikołaj 00-02-05 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 50.08/20 50.08
6 LEWCZUK Bartosz 99-08-10 SGGW Warszawa (USP) 58.35/20 58.35
7 MAJEWSKI Jacek 00-04-28 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 47.59/21 47.59
2 GOŁĘBIOWSKI Oskar 00-01-22 SGH Warszawa (AZS UMCS Lublin) (USP) 49.49/19 49.49
3 BOROWSKI Mateusz 95-01-12 KS AZS AWF Kraków (MLP) 51.18/16 51.21
4 KUBIŚ Eryk 01-04-22 AWF Gorzów (AZS-AWF Gorzów) (UWF) 50.02/20 50.02
4 SKIBA Krzysztof 96-07-14 PŚ Gliwice (UTE)
7 BULIŃSKI Filip 00-11-10 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 52.27/18 52.27
7 BANASIAK Jan 00-03-10 UE Katowice (USP) 65.00 SB
8 MIROSŁAW Cezary 97-05-08 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 47.46/16 47.61
8 PIASECKI Ryszard 01-09-29 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 48.54/20 49.25
8 PALIŃSKI Maciej 00-08-10 UG Gdańsk (UNI) 53.90
2 BILIŃSKI Robin 01-06-29 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) 49.22/21 49.22
2 POULAIN Kamil 98-02-27 PW Warszawa (UTE) 50.49/19 50.49
2 SKALSKI Maciej 01-09-07 WAT Warszawa (USP) 51.27/19 51.27
2 JAROMIN Mateusz 00-03-09 ŚUM Katowice (UME) 52.43/17 52.43
2 WÓJCIK Dominik 95-02-10 PK Kraków (UTE) 55.00
2 STAŃCZYK Rafał 98-07-27 UE Katowice (USP) 65.01 SB
4 KSEPKA Jędrzej 01-04-19 UMe Poznań (OŚ AZS Poznań) (UME) 49.30/19 49.30
6 ZDROJEWSKI Amadeusz 98-10-09 UPr Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 47.48/20 47.48
7 POPIELA Karol 00-10-18 PŚ Gliwice (UTE)
1 PĘDZIWIATR Jakub 99-09-11 WAT Warszawa (USP) 49.64/21 49.64
1 BERNAL Konrad 01-08-21 URz Rzeszów (UNI) 51.99/19 51.99 PB
2 SMOLNICKI Łukasz 95-01-27 UG Gdańsk (UNI) 47.66/15 47.66
3 ADAMCZEWSKI Dominik 01-05-10 AWF Warszawa (AZS-AWF Warszawa) (UWF) 49.93/20 49.93
6 PORADA Przemysław 99-09-21 UEK Kraków (USP)
8 LATOS Jakub 99-05-28 UMe Łódź (UME) 51.85/18 51.85
5 CZECZOTKO Maksymilian 91-09-28 SGGW Warszawa (USP)
7 KANIA Karol 98-02-20 UPr Lublin (AZS UMCS Lublin) (USP) 48.97/20 48.97
1 GULCZYŃSKI Marek 99-02-24 UAM Poznań (UNI) 53.15/16 53.15
3 LEWANDOWSKI Damian 98-02-14 UWM Olsztyn (UNI) 54.67/20 54.67
3 KRAKOWIAK Jakub 00-08-20 UE Katowice (USP) 62.50
4 PALARCZYK Maksymilian 03-05-12 KS AZS AWF Kraków (MLP) 51.93/19 51.93
6 TANAŚ Patryk 00-06-09 UG Gdańsk (UNI) 49.45/20 50.93

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.049586057662964 s.