PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 14 Planowany START: 2018-06-10 14:35 WYSTARTOWANO: 14:36:26
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 1723 JASNOWSKI Michał 80-10-09 Warszawa (M30) 5:23.46 71
2 16 1904 KNAP Czarek 68-12-19 Arkońska Mila / Hoża Team (M50) 5:29.00 86
3 18 1903 KOSIOREK Dariusz 66-10-15 Adidas Runners Warsaw (M50) 5:30.98 91
4 2 1811 GREWIŃSKI Tomas 69-08-18 Lipiec Running Team (M40) 5:36.57 99
5 5 1654 GIERAK Kris 80-10-12 Bzwbk Runners (M30) 5:37.69 102
6 25 1615 PACKI Michał 91-06-18 Wieluń Biega (M16) 5:37.92 104
7 14 1681 KĘDZIORA Mariusz 80-07-29 Pgb Sportowa Paczka (M30) 5:38.69 107
8 10 1905 JANIUK Jarosław 68-05-23 Białystok (M50) 5:39.54 109
9 21 1925 ŁUKASZEWICZ Ryszard 61-04-03 Warszawa (M50) 5:40.58 113
10 6 1854 GLINICKI Jarosław 76-08-03 Warszawa (M40) 5:41.58 114
11 8 1827 GRUZA Marek 76-01-21 Nowy Dwór Mazowiecki (M40) 5:42.01 116
12 22 1570 MARCIŃCZYK Damian 93-01-23 Sudeckie Wycieczki Biegowe (M16) 5:44.41 122
13 1 1177 CZAJA Paulina 94-02-09 AZS UAM Poznań (K16) 5:46.70 132
14 13 1168 JAWORSKA Wioleta 94-10-12 Adidas Runners Warsaw (K16) 5:48.41 134
15 19 1613 KUNC Oliver 91-07-26 We Run Lx (M16) 5:48.58 135
16 11 1819 JASKÓŁOWSKI Waldemar 69-07-22 Mazoviaproactivciechanów (M40) 5:57.89 156
17 15 1824 KMIEĆ Cezary 69-12-01 Naprzód Młociny (M40) 5:58.75 159
18 26 1172 PALUCH Dorota 89-08-06 Adidas Runners Warsaw (K16) 6:01.69 165
19 20 1869 ŁACIAK Marcin 76-09-10 Warszawa (M40) 6:04.16 176
20 27 4 DOMAŃSKI Jacek 41-01-01 (M60) 8:11.00 333

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.031647920608521 s.