PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 16 Planowany START: 2018-06-10 15:05 WYSTARTOWANO: 15:03:06
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 11 1622 DZIKOWSKI Michal 94-10-13 Żórawski Running Team (M16) 4:55.01 25
2 25 1770 SAŁAMACHA Jarosław 80-11-02 Żórawski Team (M30) 5:00.02 37
3 2 1763 WITKOWSKI Paweł 79-07-16 Wieliszew Heron Team (M30) 5:02.65 38
4 4 1612 ZIELIŃSKI Jakub 98-02-23 Warszawa (M16) 5:15.85 52
5 10 1930 CZERWOŃSKI Artur 68-05-21 Widłorogi (PRO) 5:17.23 55
6 16 1762 JANKOWSKI Sebastian 80-06-19 Wieliszew Heron Team (M30) 5:17.57 57
7 18 1490 KUCHARSKI Karol 90-07-24 ADIDAS RUNNERS WARSAW (M16) 5:23.12 70
8 3 1798 WOŹŸNIAK Krzysztof 78-05-02 innogy runners (M40) 5:25.26 74
9 22 1548 ŁĘGOCKI Marcin 89-04-11 Pietrzyk Running Team (M16) 5:25.84 76
10 24 1872 MARCZUK Robert 74-06-01 Warszawa (M40) 5:27.82 84
11 19 1732 KUREK Michał 88-05-02 Warszawa (M30) 5:29.13 87
12 20 1803 KURMANEK Mariusz 74-05-26 Klub Biegacza Rtv Euro Agd (M40) 5:36.61 100
13 23 1870 MACIOPA Michał 76-02-13 Warszawa (M40) 5:38.22 105
14 7 1810 BZURA Jacek 75-02-07 Legia Run Club (M40) 5:44.15 120
15 12 1578 GŁÓD Emanuel 98-08-03 Uks Bieganie Stryszawa (M16) 5:44.36 121
16 5 1818 AUGUSTYNIAK Mariusz 72-02-29 Marki (M40) 5:45.42 124
17 17 1593 KRZYŻANOWSKI Mateusz 92-11-29 Warszawa (M16) 6:10.18 189
18 6 1829 BUTOR Arkadiusz 76-02-03 Ostrów Biega (M40) 7:02.03 278

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.037335872650146 s.