Amatorskie Mistrzostwa Poznania
POZNAŃ, 29 września 2019
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-29 11:41:37
M100 16 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila 4x400

DZIEŃ 1
2019-09-29


10:00  100 m dzieci  [s]
11:50  400 m dzieci  [s]
13:30  800 m dzieci  [s]
14:15  1Mila OPEN  [s]
17:30  4x400 m OPEN  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-29 11:41:37
100 m dzieci - Bieg 16 Planowany START: 2019-09-29 11:15 WYSTARTOWANO: 11:16:57
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub-kategoria wynik inf rank
1 10 195 GNIATCZYK Natalia 13-01-05 Akademia Urbasia - Poznań (K2013) 19.40 4
3 10 187 JÓŹWIAK Lena 13-03-28 Poznań (K2013) 20.15 9
4 10 192 MICHAŁOWSKA Jadwiga 13-01-30 Michałki Team / ISOP - Poznań (K2013) 20.49 12
4 9 162 IMBIERSKA Julia 13-08-20 Poznań (K2013) 20.72 19
5 9 170 WOJTCZAK Wiktoria 13-06-27 Promień Krzywiń - Krzywiń (K2013) 20.76 20
6 10 197 PYDA Kornelia 13-01-03 ISoP - Poznań (K2013) 20.91 23
7 10 185 KURKOWIAK Katarzyna 13-04-01 Poznań (K2013) 21.51 40
8 10 186 SKIKIEWICZ Hanna 13-04-01 Poznań (K2013) 21.54 41
7 9 176 KOŁODZIEJSKA Joanna 13-05-14 Poznań (K2013) 21.91 49
10 10 189 SYPNIEWSKA Justyna 13-02-21 Poznań (K2013) 22.08 59
11 10 190 KICIŃSKA Natalia 13-02-18 PRZEDSZKOLEBAŚNIOWY DOM - Poznań (K2013) 22.33 63
9 9 175 FURMAŃCZAK Lena 13-05-28 Poznań (K2013) 22.59 69
4 8 143 NOSAL Antonina 13-11-25 Poznań (K2013) 22.80 75
10 9 178 PTASZYŃSKA Nadia 13-05-07 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Błażejewo (K2013) 22.85 77
11 9 173 DUDA Aleksandra 13-03-27 Poznań (K2013) 23.18 85
5 8 141 JANKE Natasza 13-07-27 Poznań (K2013) 23.22 88
7 8 151 ROGAL Hania 13-10-31 Poznań (K2013) 24.33 126
14 9 171 ŚWIDURSKA Barbara 13-06-24 Poznań (K2013) 25.17 144
11 8 150 ŁUKASZCZYK Jagoda 13-06-24 4FITER - Poznań (K2013) 25.97 159
12 8 148 GEISLER Zuzanna 13-11-14 Poznań (K2013) 26.13 164
15 8 147 MIKOŁAJCZAK Maja 13-06-21 Poznań (K2013) 26.63 175
12 10 191 WĄTROBIŃSKA Kalina 13-02-16 Poznań (K2013) 26.93 179
13 10 181 PIETRZAK Hanna 13-04-22 Poznań (K2013) 27.68 186
16 8 159 ZIELIŃSKA Tosia 13-09-09 Poznan (K2013) 28.35 193
18 8 160 KAWICKA Pola 13-09-03 Poznań (K2013) 47.32 258

3 6 110 BRYK Natasza 14-04-11 Rokietnica (K2014) 22.52 67
4 6 117 ZAJĄC Gabriela 14-03-24 Zajcani Team - Poznań (K2014) 22.68 71
1 5 94 SANKIEWICZ Barbara 14-07-31 Spytkówki (K2014) 23.12 82
2 5 84 SKROBAŁA Lena 14-04-16 Leszno (K2014) 23.19 86
4 7 127 CZECH Julianna 14-02-15 Poznan (K2014) 23.55 103
8 7 122 PAWLOWSKA Zosia 14-03-02 Poznań (K2014) 25.19 145
6 5 95 PLEWA Alicja 14-07-27 Koziegłowy (K2014) 25.50 151
9 6 105 MANOWSKA Julia 14-05-02 Poznań (K2014) 25.59 152
11 7 136 ZALEWSKA Aleksandra 14-01-08 Poznań (K2014) 25.79 158
13 7 128 MACIEJEWSKA Alicja 14-02-11 Pobiedziska Running Team - Imielno (K2014) 26.14 165
13 8 113 GURDZIOŁEK Liliana 14-03-27 www.podrozekunaturze.pl - Niepruszewo (K2014) 26.21 167
11 6 114 KRÓL Tosia 14-03-25 Poznań (K2014) 27.11 181
10 5 91 KOZŁOWSKA Alicja 14-07-12 Koziołki - Koziegłowy (K2014) 28.32 192
14 6 111 LEŚNIOWSKA Aleksandra 14-04-09 Mosina (K2014) 28.80 197
16 7 126 BARSZCZ Antonina 14-02-17 PRO366 - Zalasewo (K2014) 29.63 202
15 6 106 PYDA Natasza 14-05-01 ISoP - Poznań (K2014) 30.11 205
11 14 279 ZANDECKA Konstancja 14-08-19 TwinsTeam - Poznań (K2014) 32.83 214
13 5 88 KUBIAK Ewa 14-09-23 Drużyna Szpiku - Poznań (K2014) 34.07 222
14 4 80 SZULC Łucja 14-11-21 Poznań (K2014) 37.15 242

1 4 63 MICHAŁOWSKA Barbara 15-05-19 Michałki Team - Poznań (K2015) 26.13 163
1 2 37 GARSTECKA Patrycja 15-02-03 Przedszkole Niepubliczne RADOŚĆ - Bydgoszcz (K2015) 26.25 168
2 3 50 MALINOWSKA Zuzanna 15-08-05 Malinowscy team - Poznań (K2015) 26.27 169
2 2 34 WALCZAK Amelia 15-12-11 Poznań (K2015) 27.15 182
3 3 46 MANOWSKA Angelika 15-08-19 Poznań (K2015) 28.30 191
9 4 75 MENDEL Amelia 15-02-02 Poznań (K2015) 29.91 204
14 10 200 BOKUN Nina 15-08-23 Dąbrówka (K2015) 30.11 206
5 2 38 MAŁECKA Michalina 15-12-03 Night Runners Września - Września (K2015) 33.04 217
6 2 36 ROKITA Nikola 15-12-07 Koziegłowy (K2015) 33.69 219
11 4 61 MIELCAREK Maja 15-05-25 Kids Run Academy - Poznań (K2015) 33.89 220
6 3 48 KLOSKA Aleksandra 15-08-13 Poznań (K2015) 34.46 225
7 3 47 MIKOŁAJCZAK Martyna 15-06-12 Poznań (K2015) 34.56 226
15 10 199 KRZYWOSZ Liliana 15-05-30 Poznań (K2015) 34.84 227
12 4 67 FIJAŁKOWSKI Maja 15-04-16 Poznań (K2015) 35.10 230
8 3 59 WACHOWIAK Małgosia 15-06-09 Odkrywcy - Poznań (K2015) 35.33 231
9 3 51 LASIK Aleksandra 15-07-25 Przedszkole Gaj Wielki - Ceradz Dolny (K2015) 35.69 232
10 3 42 LEMAŃSKA Maja 15-11-02 Swadzim (K2015) 36.14 235
15 2 35 KRAJKA Zosia 15-12-07 Poznań (K2015) 37.46 245
13 3 55 HUMBLA Emilia 15-07-13 Poznań (K2015) 38.29 249
16 3 41 POSPIESZNA Maja 15-11-08 Zalasewo (K2015) 40.70 254
16 4 62 DUDA Izabela 15-05-30 Poznań (K2015) 54.05 263

7 2 29 SANKIEWICZ Anatolia 16-01-15 Kościan (K2016) 34.25 223
12 2 23 KUJAWKA Lena 16-03-05 Tarnowo Podgórne (K2016) 36.87 240
2 1 18 KWIATEK Jadzia 16-05-04 Zespół Kwiatek - Poznań (K2016) 38.19 248
3 1 20 RYCHTANEK Helena 16-04-05 Przeźmierowo (K2016) 41.02 255
4 1 5 KESIKIEWICZ Pola 16-08-29 Poznan (K2016) 41.07 256
15 4 11 TYCZYŃSKA Karolina 16-06-23 Czerwonak (K2016) 45.18 257
16 2 31 MATERKA Natalua 16-01-01 Poznań (K2016) 48.58 259
6 1 12 KOŚMIDER Kornelia 16-07-30 Poznań (K2016) 53.42 261
7 1 2 KAMIŃSKA Hanna 16-06-14 AZS Poznań - Poznań (K2016) 53.82 262
17 16 319 GIERA Anna 16-05-16 (K2016) 55.40 265
9 1 4 MIERZEJEWSKA Kaja 16-09-13 Poznań (K2016) 56.19 266
12 1 13 DURCZAK Tereska 16-06-19 Poznań (K2016) 61.29 269

1 17 332 KONIECZNY Wiktor 13-03-05 Warta Śrem - Śrem (M2013) 19.08 1
2 17 324 DOMBROWICZ Wojciech 13-03-22 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 19.10 2
1 9 172 URBAŚ Oliwier 13-06-21 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia - Dachowa (M2013) 19.33 3
2 10 196 KACZMAREK Michał 13-01-04 Poznań (M2013) 19.41 5
2 9 180 ŁAWNICZAK Tymoteusz 13-04-23 Poznań (M2013) 19.51 6
1 16 308 BABIŃSKI Igor 13-05-25 UKS Akademia Piłkarska Reissa - Dębiec - Poznań (M2013) 19.78 7
1 18 350 WYSIECKI Szymon 13-01-03 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Rzegnowo (M2013) 20.05 8
2 16 307 KAŹMIERCZAK Franciszek 13-05-28 Wisła Borek Wlkp. - Borek Wielkopolski (M2013) 20.27 10
3 17 328 LORENZ Wiktor 13-03-15 AP Reissa Poznań - Pomarańczowi - Luboń (M2013) 20.34 11
4 10 183 NOWACZYK Jan 13-04-07 Poznań (M2013) 20.49 13
4 17 321 GROCHOWSKI Hubert 13-04-03 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Pierzyska (M2013) 20.53 14
1 14 273 MARCINIAK Mateusz 13-09-01 AP Reissa Poznań - Granatowi - Poznań (M2013) 20.62 15
3 16 316 WOJTASIK Piotr 13-04-16 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 20.62 16
3 9 169 BOŃCZEK Michał 13-07-05 Przedszkole nr 3 Leszno - Leszno (M2013) 20.68 17
1 15 289 SKRZYPCZAK Krzysiu 13-07-23 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2013) 20.71 18
2 15 290 BILIŃSKI Maksymilian 13-07-14 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 20.79 22
5 17 337 ABRYCKI Filip 13-02-07 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Imielno (M2013) 20.95 24
1 8 142 MAŃCZAK Stanisław 13-10-15 Poznań (M2013) 20.99 25
6 17 333 RATAJCZAK Borys 13-02-25 Warta Śrem - Śrem (M2013) 21.10 26
1 19 277 SIKORSKI Adrian 13-08-09 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 21.11 27
3 15 282 WICZYŃSKI Oliwier 13-08-05 Kotwica Kórnik - Poznań (M2013) 21.18 29
2 18 343 ROSZAK Leon 13-02-02 Wisła Borek Wlkp. - Borek Wielkopolski (M2013) 21.24 30
2 19 257 LIPIŃSKI Gabriel 13-10-01 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 21.24 31
2 14 265 SPIEGEL Olaf 13-09-12 K. S. Warta Poznań - Poznań (M2013) 21.25 32
4 15 286 KLUCZYŃSKI Jakub 13-07-25 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 21.26 33
5 15 281 WALKOWIAK Jan 13-08-06 AP Reissa Poznań - Pomarańczowi - Poznań (M2013) 21.30 34
2 8 146 BOKUN Franek 13-09-07 Dąbrówka (M2013) 21.36 35
3 19 251 PRZYBYŁEK Jakub 13-10-31 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 21.41 36
3 18 351 LUSIAK Stanisław 13-01-03 Akademia Reissa - Poznań (M2013) 21.49 38
1 13 253 TANDECKI Borys 13-10-12 AP Reissa Poznań - Pomarańczowi - Luboń (M2013) 21.62 43
9 10 188 FRĄCKOWIAK Wiktor 13-03-17 Poznan (M2013) 21.65 44
4 16 311 STRZYŻOWSKI Fryderyk 13-05-08 Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa - Poznań (M2013) 21.73 45
4 18 353 STARZAK Kacper 13-01-01 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 21.90 47
6 9 179 WUJEWSKI Ignacy 13-04-25 Poznań (M2013) 21.90 48
5 16 301 TARKA Mateusz 13-06-28 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 21.93 50
5 18 342 KOZŁOWSKI Mateusz 13-02-02 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 21.96 51
6 15 292 ZODRO Ludwik 13-07-11 AP Reissa Poznań - Granatowi - Poznań (M2013) 22.00 52
7 15 295 FELLMAN Leon 13-07-09 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2013) 22.01 53
6 18 344 WOLSKI Jan 13-02-01 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 22.03 54
8 9 174 SOBCZAK Franek 13-05-29 Poznań (M2013) 22.03 55
7 17 323 TATAREK Michał 13-03-24 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 22.05 56
8 15 291 REICHEL Olivier 13-07-11 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 22.07 57
3 8 154 PODEJMA Mateusz 13-10-11 PRZEDSZKOLE CALINECZKA - Luboń (M2013) 22.07 58
3 14 263 ROŻENTALSKI Mateusz 13-09-22 AP Reissa Poznań - Granatowi - Poznań (M2013) 22.09 60
2 13 250 WARELISS Michał 13-11-06 UKS Talent Poznań - Poznań (M2013) 22.15 61
6 16 317 SAVERIN Adrian 13-04-10 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 22.44 64
9 15 288 OLEJNICZAK Miłosz 13-07-24 Warta Śrem - Trąbinek (M2013) 22.50 66
8 17 335 TOMASZEWSKI Oliwier 13-02-10 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Lednogóra (M2013) 22.55 68
7 18 348 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 13-01-08 Warta Poznań - Plewiska (M2013) 22.68 70
8 18 349 BARLIK Jakub 13-01-05 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Łubowo (M2013) 22.70 72
7 16 306 KOZAK Leon 13-06-07 Warta Poznań - Poznań (M2013) 22.70 73
4 19 262 TÓRZ Patryk 13-09-24 Polonia Środa Wielkopolska - Zaniemyśl (M2013) 23.04 79
10 15 285 RACZYŃSKI Jan 13-07-27 UKS Akademia Reissa Poznań Dębiec - Zalasewo (M2013) 23.05 80
3 13 259 MACIEJEWSKI Artur 13-06-15 Poznań (M2013) 23.09 81
9 17 330 BOROWCZYK Maks 13-03-11 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2013) 23.17 84
12 9 167 NOWICKI Fabian 13-07-18 Poznań (M2013) 23.22 87
5 19 249 IWAŃCZUK Grzegorz 13-11-09 Polonia Środa Wielkopolska - Młodzikówko (M2013) 23.23 90
10 17 329 POLASZYK Miłosz 13-03-15 Wisła Borek Wlkp. - Borek Wielkopolski (M2013) 23.27 91
4 13 256 ORPEL Kazimierz 13-10-04 Kotwica Kórnik - Poznań (M2013) 23.28 92
6 19 242 FIOŁKA Kacper 13-12-25 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 23.28 93
7 19 268 KACZAŁKA Mikołaj 13-09-03 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 23.40 95
9 16 313 KRET Jakub 13-04-25 Wisła Borek Wlkp. - Borek Wielkopolski (M2013) 23.40 96
4 14 276 FILODA Mateusz 13-08-09 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 23.42 97
5 14 274 STARZONEK Krzysztof 13-08-20 Warta - Luboń (M2013) 23.44 98
6 14 266 KAŹMIERCZAK Jan 13-09-10 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Woźniki (M2013) 23.50 100
9 18 347 LUTY Mateusz 13-01-12 Szkółka Reissa - Poznań (M2013) 23.52 101
11 17 325 OSTAŃSKI Brajan 13-03-21 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 23.54 102
10 18 346 PARUSZEWSKI Maksymilian 13-01-13 Kotwica Kórnik - Poznań (M2013) 23.56 104
5 13 247 LATANOWICZ Aleksander 13-11-18 Kotwica Kórnik - Poznań (M2013) 23.59 105
11 15 296 PRZYSZCZYPKOWSKI Borys 13-07-05 Warta Poznań - Kamionki (M2013) 23.64 106
6 13 245 GÓRSKI Bartosz 13-11-29 Kotwica Kórnik - Poznań (M2013) 23.64 107
8 19 246 POLK Wojciech 13-11-21 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 23.64 108
9 19 264 SZAŁ Antoni 13-09-20 Polonia Środa Wielkopolska - Zaniemyśl (M2013) 23.66 109
13 9 164 DREWA Oliwier 13-08-05 Dzikie Bobry - Poznań (M2013) 23.72 111
7 13 244 KNOP Wiktor 13-12-13 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2013) 23.77 112
12 15 283 DRYGAS Aleksander 13-08-04 Akademia Reissa - Komorniki (M2013) 23.88 114
10 16 318 KAMIŃSKI Ignacy 13-04-05 Kotwica Kórnik - Poznań (M2013) 23.96 116
13 15 298 BARTKOWIAK Oliwier 13-06-29 Wisła Borek Wlkp. - Borek Wielkopolski (M2013) 23.97 117
12 17 326 CZERYBA Antoni 13-03-16 Warta Śrem - Śrem (M2013) 24.00 118
13 17 338 WÓJCIK Jan 13-02-07 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 24.03 119
8 13 252 OGIŃSKI Tadziu 13-10-25 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2013) 24.05 121
6 8 152 POSPIESZNY Tomasz 13-10-26 Zalasewo (M2013) 24.20 123
7 14 267 KOPIEĆ Michał 13-09-05 Warta Śrem - Śrem (M2013) 24.27 124
11 18 345 GOŁASZEWSKI Kacper 13-01-15 Warta Śrem - Psarskie (M2013) 24.33 125
12 18 355 JUSZCZAK Staś 13-01-01 UKS Talent Poznań - Poznań (M2013) 24.34 127
8 8 157 KÓSKA Marcel 13-09-24 Poznań (M2013) 24.35 128
13 18 357 GRAJEK Fabian 13-01-01 UKS Talent Poznań - Poznań (M2013) 24.39 129
14 15 299 KOMARNICKI Igor 13-06-06 Poznań (M2013) 24.62 131
11 16 304 SZATKOWSKI Artur 13-06-11 Polonia Środa Wielkopolska - Środa Wielkopolska (M2013) 24.66 132
9 13 258 MICHALAK Rysiu 13-09-27 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2013) 24.70 134
12 16 312 SADOWSKI Mikołaj 13-05-04 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2013) 24.84 139
14 17 331 DYLEWSKI Aleksander 13-03-10 Kotwica Kórnik - Poznań (M2013) 24.85 140
15 17 334 GORWA Wojciech 13-02-12 Warta Śrem - Śrem (M2013) 24.94 142
15 15 284 PRZYBYLAK Ignacy 13-07-29 Warta Poznań - Poznań (M2013) 25.00 143
16 17 327 ŚWIĘCH Bruno 13-03-15 Kotwica Kórnik - Poznań (M2013) 25.28 146
9 8 153 SZARZAŁA Filip 13-10-23 Drużyna Szpiku - Poznań (M2013) 25.29 147
13 16 309 MAGRODECASTRO Hugo 13-05-25 WARTA Poznań - Poznan (M2013) 25.32 149
10 8 155 CZARNIK Tomasz 13-09-30 Poznań (M2013) 25.36 150
9 14 278 MADAJ Tymoteusz 13-08-08 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 25.64 155
10 13 254 GŁUCHY Gabriel 13-10-10 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 25.74 156
14 18 358 PARUS Patryk 13-01-01 UKS Talent Poznań - Poznań (M2013) 25.79 157
15 18 356 ANDRZEJEWSKI Teo 13-01-01 UKS Talent Poznań - Poznań (M2013) 26.15 166
14 8 156 TALAREK Antoni 13-09-29 Oborniki (M2013) 26.36 171
15 9 163 KESIKIEWICZ Tymon 13-08-06 Poznan (M2013) 26.62 174
11 13 248 FARON Jacek 13-11-11 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 26.65 176
16 9 177 STELMASZYK Antek 13-05-12 Poznań (M2013) 26.73 178
16 15 287 KOWALCZUK Gustaw 13-07-24 AKADEMIA PIŁKARSKA OBORNIKI - Oborniki (M2013) 27.56 185
16 18 352 SOLAREK Alan 13-01-03 Warta Poznań - Poznań (M2013) 28.61 195
17 8 149 BIELEJEWSKI Franciszek 13-11-10 Poznań (M2013) 29.43 199
17 15 293 AMBROZIAK Mateusz 13-07-11 UKS Talent Poznań - Poznań (M2013) 40.08 252

1 12 223 FELCYN Borys 14-02-28 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Fałkowo (M2014) 20.77 21
1 7 135 WYCZKOWSKI Janek 14-01-17 Poznań (M2014) 21.18 28
1 6 104 KRUSZNIEWICZ Paweł 14-05-07 Kruchy team - Rokietnica (M2014) 21.48 37
2 7 133 BOHDANOWICZ Milan 14-01-24 Poznań (M2014) 21.50 39
2 12 230 JANKOWIAK Antoni 14-01-22 Warta Śrem - Śrem (M2014) 21.56 42
3 7 138 JARMUŁA Franek 14-01-04 Luboń (M2014) 21.83 46
2 6 120 MIKULSKI Stasiu 14-03-08 Poznań (M2014) 22.32 62
3 12 235 GRZELAK Jan 14-01-02 AP Reissa - Poznań (M2014) 22.45 65
4 12 233 SZEMRAJ Leon 14-01-05 PSS Junior - Koziegłowy (M2014) 22.79 74
5 12 234 STANISŁAWSKI Szymon 14-01-03 Warta Śrem - Śrem (M2014) 22.81 76
5 6 102 NOWAK Patryk 14-05-21 Poznań (M2014) 23.01 78
6 12 232 SZEMRAJ Henryk 14-01-05 PSS Junior - Koziegłowy (M2014) 23.12 83
7 12 239 GREDCZYSZYN Wojciech 14-06-27 Poznań (M2014) 23.33 94
3 5 100 KUCHARSKI Gabriel 14-06-03 Lubon (M2014) 23.44 99
5 7 125 FIJAŁKOWSKI Marcel 14-02-19 Poznań (M2014) 23.67 110
8 12 225 KLUCZYŃSKI Marcel 14-02-21 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Chwałkówko (M2014) 23.79 113
9 12 240 GŁOWACKI Filip 14-06-04 PSS Junior - Koziegłowy (M2014) 23.93 115
10 12 226 JAKUBOWSKI Dominik 14-02-19 Lech Poznań Football Academy Łubowo - Fałkowo (M2014) 24.04 120
6 7 140 MANYŚ Mikołaj 14-01-01 LPFA Rataje - Poznań (M2014) 24.20 122
6 6 115 KOŁACKA Aleksander 14-03-24 Przedszkole Skrzat - Koziegłowy (M2014) 24.53 130
1 11 220 OSTROWSKI Nikodem 14-06-20 PSS Junior - Koziegłowy (M2014) 24.67 133
4 5 98 ANGIELCZYK Henryk 14-07-01 Antoninkowe Skrzaty - Poznań (M2014) 24.71 135
5 5 99 PARADOWSKI Aleksander 14-06-07 Poznań (M2014) 24.74 136
7 7 130 HUMBLA Kazimierz 14-01-27 Poznań (M2014) 24.78 137
7 6 118 OMYŁA Daniel 14-03-20 Poznań (M2014) 24.81 138
8 6 108 PAWLAK Oskar 14-04-16 Poznań (M2014) 24.92 141
9 7 134 ŚLASKI Krzysztof 14-01-18 Biskupice Wielkopolskie (M2014) 25.30 148
8 14 231 WÓJCIK Sebastian 14-01-08 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2014) 25.60 153
10 7 131 GBÓR Kacper 14-01-26 Koziegłowy (M2014) 25.62 154
12 7 124 SZAFRAN Jakub 14-02-21 Lubon (M2014) 26.02 160
7 5 83 TOMCZAK Wojciech 14-11-10 COPYMASTER.PL - Gołuski (M2014) 26.08 162
10 6 101 GAWRON Maksymilian 14-01-15 Luboń (M2014) 26.30 170
14 7 132 CASTELLANOS Adam 14-01-25 Poznań (M2014) 26.46 173
8 5 87 BONCLER Nikodem 14-09-23 Przedszkole 74 im misia uszatka - Poznań (M2014) 26.96 180
9 5 82 KOWALCZYK Maciej 14-11-12 Mamo, gdzie meta - Poznań (M2014) 27.22 183
10 14 227 SIARKIEWICZ Julek 14-02-13 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2014) 27.71 187
2 11 210 STARZONEK Piotr 14-10-14 Warta - Luboń (M2014) 27.79 188
15 7 137 SOBKOWIAK Filip 14-01-05 Poznań (M2014) 28.00 189
12 6 107 GROBELNY Maksymilian 14-04-30 Jankowice (M2014) 28.06 190
13 6 103 KAWECKI Hubert 14-05-09 Poznań (M2014) 28.68 196
6 4 77 WIECZOREK Leon 14-12-18 Poznań, Winiary - Poznań (M2014) 29.48 200
17 17 339 KOWALCZYK Franek 14-04-09 (M2014) 30.55 207
11 5 89 PAWLAK Alex 14-09-17 COPY MASTER.PL - Skórzewo (M2014) 31.55 210
12 5 86 OSTROWSKI Filip 14-10-01 Kozieglowy (M2014) 32.90 216
12 14 280 ZANDECKI Aleksander 14-08-19 TwinsTeam - Poznań (M2014) 34.03 221
14 5 90 DURCZAK Wojtek 14-09-03 Poznań (M2014) 36.14 236

8 16 209 SADOWSKI Karol 15-01-29 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2015) 23.23 89
1 3 45 LÓSSA Piotr 15-08-29 Plewiska (M2015) 26.03 161
2 4 71 PIETRZAK Kacper 15-03-14 Poznań (M2015) 26.38 172
3 4 76 BARANOWSKI Filip 15-01-27 LPFA Rataje - Poznan (M2015) 26.66 177
14 16 207 SPYCHAŁA Leon 15-08-06 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2015) 27.40 184
4 4 66 KOSICKI Jakub 15-05-02 Koziegłowy (M2015) 28.39 194
5 4 68 MARKIEWICZ Karol 15-03-31 Nowy Zagór (M2015) 28.81 198
7 4 65 TOMCZYK Jakub 15-05-14 Gowarzewo (M2015) 29.50 201
8 4 69 SOJKIN Ksawery 15-03-23 Poznań (M2015) 29.83 203
4 3 44 CORDON Teo 15-09-13 Poznań (M2015) 30.90 208
4 2 39 BARA Jan 15-12-02 Poznań (M2015) 31.88 212
4 11 208 KRAKÓWKA Milo 15-07-07 PSS Junior - Czerwonak (M2015) 32.73 213
10 4 72 KACZMAREK Wiktor 15-03-05 Poznań (M2015) 32.89 215
5 3 56 RATAJCZAK Kacper 15-06-23 Koziegłowy (M2015) 33.67 218
15 16 206 MROCZKIEWICZ Jasiu 15-10-19 Klub Sportowy SMP Wichniarek - Poznań (M2015) 36.00 233
10 2 33 ŚWIDURSKI Michał 15-12-16 Poznań (M2015) 36.13 234
11 3 60 ZAGÓRSKI Gabriel 15-05-28 Poznań (M2015) 36.15 237
13 4 73 WITCZAK Adam 15-03-04 Przedszkole nr 121 - Poznań (M2015) 36.96 241
16 16 320 GIERA Kuba 15-12-08 (M2015) 37.76 246
12 3 43 WASIELEWSKI Maciej 15-09-28 Drużyna Szpiku - Poznań (M2015) 37.99 247
14 3 57 RATAJCZAK Karol 15-06-23 Koziegłowy (M2015) 38.95 250
15 3 52 WIATROWSKI Nikodem 15-07-23 Poznan (M2015) 40.01 251

3 11 204 LEWTAK Igor 16-02-10 Poznań (M2016) 31.36 209
3 2 22 BUDYCH Adam 16-03-08 Poznań (M2016) 31.82 211
5 11 203 MAŃCZAK Wiktor 16-05-18 Poznań (M2016) 34.40 224
8 2 25 MUŁKOWSKI Vincent 16-02-27 Sielinko (M2016) 34.88 228
9 2 26 WICHŁACZ Mikołaj 16-02-24 Poznań (M2016) 34.91 229
11 2 28 MATYJA Oskar 16-02-07 Poznań (M2016) 36.28 238
1 1 7 ZAJĄC Miłosz 16-08-15 Zajcani Team - Poznań (M2016) 36.28 239
13 2 21 WĘSIERSKI Szymon 16-03-18 Poznań (M2016) 37.32 243
14 2 27 FRĄCKOWIAK Dawid 16-02-09 Poznań (M2016) 37.35 244
6 11 202 GORWA Kacper 16-01-28 Śrem (M2016) 40.66 253
5 1 9 TOMCZAK Bartosz 16-08-13 COPYMASTER.PL - Gołuski (M2016) 53.32 260
8 1 14 ŁUKOWICZ Mikołaj 16-06-06 Poznań (M2016) 54.55 264
10 1 6 ZIELIŃSKI Adam 16-08-17 Poznan (M2016) 57.69 267
11 1 10 ILASZ Kamil 16-07-05 Poznań (M2016) 60.23 268
13 1 8 ROGAL Witek 16-08-14 Poznań (M2016) 64.30 270

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.14772891998291 s.