PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 17 Planowany START: 2018-06-10 15:20 WYSTARTOWANO: 15:19:56
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 2 1497 DZIEWICKI Kacper 93-09-02 AZS SGH (M16) 4:43.35 13
2 6 1577 GRENDZIŃSKI Kamil 98-04-27 Twister Team (M16) 4:43.83 14
3 19 1697 PILISZEK Grzegorz 87-09-23 Rk Athletics (PRO) 4:45.80 15
4 11 1731 KULIS Grzegorz 85-04-20 Warszawa (M30) 4:56.99 30
5 14 1502 MARON Maciej 95-10-27 Azs Uw (M16) 4:58.14 32
6 13 1843 ŁUCZYŃSKI Tomasz 73-03-20 treningibiegowe.pl/Adidas Runners Warsaw (M40) 4:58.25 33
7 1 1801 DUCZYŃSKI Maciej 75-11-02 Kaczmar Project (PRO) 4:59.32 35
8 22 1679 STANKOWSKI Rafał 81-05-18 Ożarów Mazowiecki (M30) 5:10.14 43
9 20 1689 PRZEWOŹŸNY Dariusz 83-07-12 Pruszków (M30) 5:11.61 44
10 3 1842 DZIĘGIELEWSKI Zbigniew 72-04-09 Treningibiegowe.pl (M40) 5:12.15 46
11 7 1588 JENDRYCH Remigiusz 90-06-06 Warszawa (M16) 5:12.40 47
12 21 1208 REDA Kinga 93-01-28 The Runner Project (K16) 5:12.96 48
13 4 1637 GAWRON Paweł 81-01-08 Axa Running Team (M30) 5:14.49 49
14 9 1569 KACZKOWSKI Miłosz 93-06-27 Sudeckie Wycieczki Biegowe (M16) 5:14.71 51
15 5 1550 GAZDOWICZ Michał 92-07-28 Przysietnica (M16) 5:20.50 61
16 12 1844 LUBAS Lubomir 74-05-14 Trinergy Team (M40) 5:20.54 62
17 17 1575 MRÓWCZYŃSKI Szymon 94-06-20 The Runner Project (M16) 5:21.42 67
18 16 1877 MIRECKI Michal 78-05-04 Warszawa (M40) 5:26.11 77
19 18 1914 NOWAKOWSKI Jacek 66-12-04 Ks Niemaniemogę (PRO) 5:26.91 78
20 15 1874 MICHALAK Mariusz 70-05-02 Warszawa (M40) 5:27.32 81
21 24 1621 STRZAŁKOWSKI Dariusz 97-02-16 Zespół Szkół Specjalnych Nr 105 (M16) 5:38.86 108
22 8 1922 JUSZCZAK Leszek 63-01-21 Strzelec Żyrardów (M50) 7:44.19 319

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.032056093215942 s.