PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 19 Planowany START: 2018-06-10 15:50 WYSTARTOWANO: 15:52:21
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 26 1623 ŻOCHOWSKI Daniel 97-01-06 Żórawski TEAM (M16) 4:25.01 1
2 18 1525 MIELEWCZYK Piotr 90-08-08 Korporunner (PRO) 4:25.74 2
3 2 1676 ROZMIANIEC Paweł 87-02-20 Olsztyn (M30) 4:31.77 3
4 14 1526 MARKOWICZ Łukasz 94-06-09 Ku Azs Uwr/ Wosiek Team (M16) 4:35.63 5
5 23 1558 CYPRYAŃSKI Piotr 89-05-22 Runfollowme (PRO) 4:36.50 6
6 17 1531 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 89-04-18 LKS Sana Koœcian (PRO) 4:36.94 7
7 12 1574 KARWOWSKI Wojciech 93-02-15 The Runner Project (M16) 4:37.52 9
8 9 1670 CZYŻKOWSKI Paweł 85-10-31 Mkb Dreptak (M30) 4:41.27 10
9 25 1624 SŁOTA Jacek 95-01-12 Żurowa (M16) 4:48.12 18
10 11 1537 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 91-02-28 Maraton Turek (M16) 4:49.30 21
11 24 1564 KRYGIER Krzysztof 91-06-21 Spieszsiepowoli.pl (M16) 4:53.79 24
12 6 1655 MEJER Jacek 82-07-01 Drużyna Szpiku / AsicsFrontRunnerPoland (M30) 4:56.03 29
13 3 1758 OLSZEWSKI Paweł 87-05-12 Warszawiaky (M30) 4:59.41 36
14 15 1500 NIEWIADOMSKI Igor 94-08-02 Azs Uniwersytet Warszawski (M16) 5:04.69 39
15 13 1778 KORZENIOWSKI Dariusz 77-10-04 Acceleratin Poland (M40) 5:09.89 42
16 8 1737 OLSZEWSKI Bartosz 84-06-18 Warszawa (M30) 5:19.50 59
17 1 1510 GOSK Dominik 92-11-09 DD Running Team (M16) 5:21.17 65
18 5 1185 DAWIDZIUK-GOSK Diana 94-11-24 DD Running Team (K16) 5:21.28 66
19 27 1561 PRZYBYSZ Adrian 97-09-02 Skb Dzik (M16) 5:27.48 83
20 20 1206 BARWICKA Izabela 92-12-23 Suwałki (K16) 5:31.36 92
21 4 1214 ŚŒLUSARCZYK Mariola 90-01-04 Warszawa (PRO) 5:46.27 130
22 7 1270 GORLO Katarzyna 88-09-23 Warszawa (K30) 5:54.41 150
23 22 1511 NASIŁOWSKI Rafał 94-04-03 Decathlon (M16) 5:58.46 157
16 1579 STANIAK Łukasz 93-07-12 Vege Runners (M16) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.040056943893433 s.