PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 19 Planowany START: 2018-06-10 15:50 WYSTARTOWANO: 15:52:21
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 26 19 1623 ŻOCHOWSKI Daniel 97-01-06 Żórawski TEAM (M16) 4:25.01 1
2 18 19 1525 MIELEWCZYK Piotr 90-08-08 Korporunner (PRO) 4:25.74 2
3 2 19 1676 ROZMIANIEC Paweł 87-02-20 Olsztyn (M30) 4:31.77 3
1 1 18 1641 WRONOWSKI Rafał 86-10-02 Banie Mazurskie (M30) 4:33.88 4
4 14 19 1526 MARKOWICZ Łukasz 94-06-09 Ku Azs Uwr/ Wosiek Team (M16) 4:35.63 5
5 23 19 1558 CYPRYAŃSKI Piotr 89-05-22 Runfollowme (PRO) 4:36.50 6
6 17 19 1531 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 89-04-18 LKS Sana Koœcian (PRO) 4:36.94 7
2 23 18 1482 WRONOWSKI Albert 99-05-04 - (M16) 4:37.51 8
7 12 19 1574 KARWOWSKI Wojciech 93-02-15 The Runner Project (M16) 4:37.52 9
8 9 19 1670 CZYŻKOWSKI Paweł 85-10-31 Mkb Dreptak (M30) 4:41.27 10
1 5 12 1515 KARASEK Jakub 90-06-27 Entre Running (M16) 4:42.14 11
3 2 18 1487 GAWRON Paweł 91-09-16 Adidas Runners Warsaw (M16) 4:42.68 12
1 2 17 1497 DZIEWICKI Kacper 93-09-02 AZS SGH (M16) 4:43.35 13
2 6 17 1577 GRENDZIŃSKI Kamil 98-04-27 Twister Team (M16) 4:43.83 14
3 19 17 1697 PILISZEK Grzegorz 87-09-23 Rk Athletics (PRO) 4:45.80 15
4 20 18 1523 WIĘCKOWSKI Łukasz 95-07-30 Kifato MK (M16) 4:45.99 16
5 7 18 1488 KANIA Michał 93-07-01 Adidas Runners Warsaw (M16) 4:46.41 17
9 25 19 1624 SŁOTA Jacek 95-01-12 Żurowa (M16) 4:48.12 18
6 5 18 1788 CZERWIŃSKI Andrzej 72-04-17 biegaMY (M40) 4:48.18 19
7 13 18 1769 PAWSKI Wawrzyniec 84-01-31 Zakopane (M30) 4:48.51 20
10 11 19 1537 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 91-02-28 Maraton Turek (M16) 4:49.30 21
2 8 12 1503 WYSOCKI Damian 94-12-06 Biegnę, żeby Bartek mógł Biegać (M16) 4:50.76 22
8 21 18 1808 WILCZURA Marek 72-02-05 Ks Staszewscy / Liga Starszych Dżentelmenów (M40) 4:52.92 23
11 24 19 1564 KRYGIER Krzysztof 91-06-21 Spieszsiepowoli.pl (M16) 4:53.79 24
1 11 16 1622 DZIKOWSKI Michal 94-10-13 Żórawski Running Team (M16) 4:55.01 25
9 24 18 1532 BAL Jakub 89-02-09 Los Trepos Companieros (M16) 4:55.08 26
3 14 12 1764 RODRIGO PEREIRA Oswald 84-04-04 Wild For The Run (M30) 4:55.80 27
10 8 18 1836 KOBIAŁKA Konrad 78-01-08 Rkathletics (M40) 4:55.90 28
12 6 19 1655 MEJER Jacek 82-07-01 Drużyna Szpiku / AsicsFrontRunnerPoland (M30) 4:56.03 29
4 11 17 1731 KULIS Grzegorz 85-04-20 Warszawa (M30) 4:56.99 30
4 3 12 1691 BAGROWSKI Tomasz 81-04-19 Radoœć Biegania (M30) 4:57.51 31
5 14 17 1502 MARON Maciej 95-10-27 Azs Uw (M16) 4:58.14 32
6 13 17 1843 ŁUCZYŃSKI Tomasz 73-03-20 treningibiegowe.pl/Adidas Runners Warsaw (M40) 4:58.25 33
5 13 12 1498 ŁUKASZEWSKI Błażej 94-09-16 Azs Uniwersytet Gdański (M16) 4:58.68 34
7 1 17 1801 DUCZYŃSKI Maciej 75-11-02 Kaczmar Project (PRO) 4:59.32 35
13 3 19 1758 OLSZEWSKI Paweł 87-05-12 Warszawiaky (M30) 4:59.41 36
2 25 16 1770 SAŁAMACHA Jarosław 80-11-02 Żórawski Team (M30) 5:00.02 37
3 2 16 1763 WITKOWSKI Paweł 79-07-16 Wieliszew Heron Team (M30) 5:02.65 38
14 15 19 1500 NIEWIADOMSKI Igor 94-08-02 Azs Uniwersytet Warszawski (M16) 5:04.69 39
6 11 12 1812 LIPIEC Tomasz 71-05-10 Lipiec Running Team (M40) 5:06.29 40
7 10 12 1919 KORZENIOWSKI Robert 68-07-30 RK Athletics (M50) 5:08.03 41
15 13 19 1778 KORZENIOWSKI Dariusz 77-10-04 Acceleratin Poland (M40) 5:09.89 42
8 22 17 1679 STANKOWSKI Rafał 81-05-18 Ożarów Mazowiecki (M30) 5:10.14 43
9 20 17 1689 PRZEWOŹŸNY Dariusz 83-07-12 Pruszków (M30) 5:11.61 44
1 8 15 1556 SUJAK Daniel 92-10-01 Ruch Biegaczy Kołbiel (M16) 5:11.94 45
10 3 17 1842 DZIĘGIELEWSKI Zbigniew 72-04-09 Treningibiegowe.pl (M40) 5:12.15 46
11 7 17 1588 JENDRYCH Remigiusz 90-06-06 Warszawa (M16) 5:12.40 47
12 21 17 1208 REDA Kinga 93-01-28 The Runner Project (K16) 5:12.96 48
13 4 17 1637 GAWRON Paweł 81-01-08 Axa Running Team (M30) 5:14.49 49
2 18 15 1562 ZALEWSKI Dominik 91-07-22 Skoki (M16) 5:14.65 50
14 9 17 1569 KACZKOWSKI Miłosz 93-06-27 Sudeckie Wycieczki Biegowe (M16) 5:14.71 51
4 4 16 1612 ZIELIŃSKI Jakub 98-02-23 Warszawa (M16) 5:15.85 52
3 1 15 1660 MARSZYCKI Karol 81-09-12 Jeziórko (M30) 5:16.44 53
8 4 12 1576 JASIŃSKI Mateusz 91-08-16 TrenerBiegania.pl (M16) 5:17.19 54
5 10 16 1930 CZERWOŃSKI Artur 68-05-21 Widłorogi (PRO) 5:17.23 55
4 14 15 1896 WIATROWSKI Błażej 75-09-16 wiatrowski.pl (M40) 5:17.31 56
6 16 16 1762 JANKOWSKI Sebastian 80-06-19 Wieliszew Heron Team (M30) 5:17.57 57
5 19 15 1538 ZYCH Łukasz 89-05-30 Marki (M16) 5:18.26 58
16 8 19 1737 OLSZEWSKI Bartosz 84-06-18 Warszawa (M30) 5:19.50 59
9 7 12 1706 WOJCIECHOWSKI Sebastian 83-12-19 Vege Runners (M30) 5:20.19 60
15 5 17 1550 GAZDOWICZ Michał 92-07-28 Przysietnica (M16) 5:20.50 61
16 12 17 1844 LUBAS Lubomir 74-05-14 Trinergy Team (M40) 5:20.54 62
11 22 18 1627 WOJTYNA Łukasz 87-01-18 12Tri.pl (M30) 5:20.66 63
6 15 15 1646 WIŚœNIEWSKI Krzysztof 82-04-26 Biegaj Pod Okiem Trenera (M30) 5:20.86 64
17 1 19 1510 GOSK Dominik 92-11-09 DD Running Team (M16) 5:21.17 65
18 5 19 1185 DAWIDZIUK-GOSK Diana 94-11-24 DD Running Team (K16) 5:21.28 66
17 17 17 1575 MRÓWCZYŃSKI Szymon 94-06-20 The Runner Project (M16) 5:21.42 67
7 10 15 1890 SZCZEPANIK Melchior 77-03-29 Warszawa (M40) 5:22.20 68
8 24 15 1776 CIESIELSKI Marcin 74-07-12 Ab Team (M40) 5:23.03 69
7 18 16 1490 KUCHARSKI Karol 90-07-24 ADIDAS RUNNERS WARSAW (M16) 5:23.12 70
1 12 14 1723 JASNOWSKI Michał 80-10-09 Warszawa (M30) 5:23.46 71
1 6 13 1546 RUDO Jakub 90-08-06 Pgb Sportowa Paczka (M16) 5:24.21 72
9 3 15 1875 MIELNICZUK Mirosław 75-10-04 Warszawa (M40) 5:24.65 73
8 3 16 1798 WOŹŸNIAK Krzysztof 78-05-02 innogy runners (M40) 5:25.26 74
1 21 9 1591 KOCHANOWSKI Michał 90-08-21 Warszawa (M16) 5:25.74 75
9 22 16 1548 ŁĘGOCKI Marcin 89-04-11 Pietrzyk Running Team (M16) 5:25.84 76
18 16 17 1877 MIRECKI Michal 78-05-04 Warszawa (M40) 5:26.11 77
19 18 17 1914 NOWAKOWSKI Jacek 66-12-04 Ks Niemaniemogę (PRO) 5:26.91 78
2 10 9 1499 GACH Maciej 93-10-20 Azs Uniwersytet Warszawski (PRO) 5:27.01 79
2 17 13 1494 ZAMARA Zbigniew 89-05-14 Adidas Runners Warsaw (M16) 5:27.24 80
20 15 17 1874 MICHALAK Mariusz 70-05-02 Warszawa (M40) 5:27.32 81
3 7 13 1492 SAŁEK Mateusz 93-06-17 Adidas Runners Warsaw (M16) 5:27.36 82
19 27 19 1561 PRZYBYSZ Adrian 97-09-02 Skb Dzik (M16) 5:27.48 83
10 24 16 1872 MARCZUK Robert 74-06-01 Warszawa (M40) 5:27.82 84
4 1 13 1772 AMBROZIK Łukasz 83-02-21 Żyrardów (M30) 5:28.82 85
2 16 14 1904 KNAP Czarek 68-12-19 Arkońska Mila / Hoża Team (M50) 5:29.00 86
11 19 16 1732 KUREK Michał 88-05-02 Warszawa (M30) 5:29.13 87
12 18 18 1662 SURTEL Michał 81-06-21 Kaczmar Project (PRO) 5:29.65 88
5 12 13 201 SOBCZAK Filip 93-09-16 ŁódŸ (M16) 5:29.87 89
10 7 15 1565 SEKUŁA Mateusz 94-07-12 Stare Babice Biegają (M16) 5:30.32 90
3 18 14 1903 KOSIOREK Dariusz 66-10-15 Adidas Runners Warsaw (M50) 5:30.98 91
20 20 19 1206 BARWICKA Izabela 92-12-23 Suwałki (K16) 5:31.36 92
10 12 12 1698 KALKA Kamil 81-05-28 Rkathletics (M30) 5:32.11 93
6 11 13 1542 SKRZYPCZAK Adrian 90-11-29 Nieporęt (M16) 5:32.17 94
7 18 13 1541 ZGODA Mateusz 93-05-12 Naprzód Młociny (M16) 5:32.72 95
8 26 13 1507 ZDUNEK Konrad 98-01-18 Brak (M16) 5:32.86 96
9 20 13 1913 ŻEWŁAKOW Bogdan 65-07-06 Kraków (M50) 5:34.14 97
11 19 12 1820 DĄBROWA Kamil 73-06-29 Meloradio (M40) 5:34.46 98
4 2 14 1811 GREWIŃSKI Tomas 69-08-18 Lipiec Running Team (M40) 5:36.57 99
12 20 16 1803 KURMANEK Mariusz 74-05-26 Klub Biegacza Rtv Euro Agd (M40) 5:36.61 100
3 22 9 1619 KOŁODZIEJSKI Paweł 98-12-15 WTS Deski (M16) 5:37.41 101
5 5 14 1654 GIERAK Kris 80-10-12 Bzwbk Runners (M30) 5:37.69 102
1 1 7 1915 STASZEWSKI Wojciech 67-10-04 Ks Staszewscy (M50) 5:37.74 103
6 25 14 1615 PACKI Michał 91-06-18 Wieluń Biega (M16) 5:37.92 104
13 23 16 1870 MACIOPA Michał 76-02-13 Warszawa (M40) 5:38.22 105
10 13 13 1184 STAWICKA Alicja 93-09-21 Dabrowskiteam (K16) 5:38.61 106
7 14 14 1681 KĘDZIORA Mariusz 80-07-29 Pgb Sportowa Paczka (M30) 5:38.69 107
21 24 17 1621 STRZAŁKOWSKI Dariusz 97-02-16 Zespół Szkół Specjalnych Nr 105 (M16) 5:38.86 108
8 10 14 1905 JANIUK Jarosław 68-05-23 Białystok (M50) 5:39.54 109
11 29 13 1917 ZAJĄC Adam 67-08-03 Naprzód Młociny (M50) 5:39.57 110
1 21 8 1744 ROŻEJ Damian 88-02-20 Warszawa (M30) 5:39.92 111
12 24 13 1484 BONDAR Krzysztof 94-10-25 Adidas Runners Warsaw (M16) 5:40.09 112
9 21 14 1925 ŁUKASZEWICZ Ryszard 61-04-03 Warszawa (M50) 5:40.58 113
10 6 14 1854 GLINICKI Jarosław 76-08-03 Warszawa (M40) 5:41.58 114
2 7 8 1779 MAKSYMIK Krzysztof 77-10-21 Adidas Runners Warsaw (M40) 5:41.94 115
11 8 14 1827 GRUZA Marek 76-01-21 Nowy Dwór Mazowiecki (M40) 5:42.01 116
12 18 12 1910 STRZESZEWSKI Dariusz 65-03-20 Goleniów (M50) 5:42.06 117
13 23 13 1685 BIELIŃSKI Rafał 79-01-24 Powšzki (M30) 5:42.72 118
2 19 7 1683 PAŁYSA Grzegorz 81-12-17 Piekarnia Oskroba (M30) 5:43.54 119
14 7 16 1810 BZURA Jacek 75-02-07 Legia Run Club (M40) 5:44.15 120
15 12 16 1578 GŁÓD Emanuel 98-08-03 Uks Bieganie Stryszawa (M16) 5:44.36 121
12 22 14 1570 MARCIŃCZYK Damian 93-01-23 Sudeckie Wycieczki Biegowe (M16) 5:44.41 122
11 17 15 1237 WÓJCIK Agnieszka 84-02-12 Dziuba Team (K30) 5:44.85 123
16 5 16 1818 AUGUSTYNIAK Mariusz 72-02-29 Marki (M40) 5:45.42 124
1 16 4 1543 KWAPIS Aleksander 96-06-28 Opacz-Kolonia (M16) 5:45.55 125
13 15 12 1635 DULNIK Marcin 80-02-01 Asics FrontRunner Poland (M30) 5:45.62 126
4 7 9 1584 DUBANIK Mikołaj 00-10-24 Warszawa (M16) 5:45.62 127
14 5 13 1743 ROSTWOROWSKI Jerzy 88-04-17 Warszawa (M30) 5:45.68 128
15 4 13 1802 PRUSZYŃSKI Edward 72-04-01 Kb Ożarów Mazowiecki Biega (M40) 5:46.13 129
21 4 19 1214 ŚŒLUSARCZYK Mariola 90-01-04 Warszawa (PRO) 5:46.27 130
14 16 12 1718 GALUS Piotr 83-07-07 Warszawa (M30) 5:46.58 131
13 1 14 1177 CZAJA Paulina 94-02-09 AZS UAM Poznań (K16) 5:46.70 132
3 4 8 1568 KUŹŸMA Marcin 97-09-24 Stryj (M16) 5:47.27 133
14 13 14 1168 JAWORSKA Wioleta 94-10-12 Adidas Runners Warsaw (K16) 5:48.41 134
15 19 14 1613 KUNC Oliver 91-07-26 We Run Lx (M16) 5:48.58 135
4 10 8 1701 MATUSZEWSKI Łukasz 86-09-01 Sbrt Warszawa (M30) 5:49.17 136
12 4 15 1918 PIENIĄŻEK Leszek 60-06-30 Ortoreh Team (M50) 5:49.35 137
3 16 7 1573 ZAWIASA Adam 91-04-08 TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera (M16) 5:49.74 138
1 4 6 1585 GOGOL Tomasz 89-05-13 Warszawa (M16) 5:49.92 139
13 11 15 1506 SZCZĘSNY Kacper 92-04-06 Bóbr Tłuszcz (M16) 5:50.14 140
4 7 7 1265 SZEWCZYKOWSKA Anna 80-03-22 Team360Stopni (K30) 5:50.65 141
5 11 9 1784 GAŁKA Remigiusz 73-08-07 Bartek Trenuje Team (M40) 5:51.16 142
16 27 13 14 FIJAŁKOWSKI Radosław 77-01-01 (M40) 5:51.17 143
5 9 7 1607 USAREK Tomasz 90-11-23 Warszawa (M16) 5:51.26 144
17 2 13 1881 PISARSKI Łukasz 71-02-17 Warszawa (M40) 5:51.59 145
5 15 8 1704 ONOSZKO Adam 79-11-22 Sokółka (M30) 5:51.78 146
6 10 7 1787 WALCZAK Daniel 76-06-29 Biegam Bo Lubię Ząbki Team (M40) 5:51.86 147
2 22 6 1491 ŁUKIANOW Artur 89-02-02 Adidas Runners Warsaw (M16) 5:53.52 148
7 13 7 1754 WESOŁOWSKI Marcin 88-08-28 Warszawa (M30) 5:53.54 149
22 7 19 1270 GORLO Katarzyna 88-09-23 Warszawa (K30) 5:54.41 150
1 15 1 1549 ŁĘCKI Marek 97-08-28 Pruszków (M16) 5:54.99 151
8 18 7 1305 ŻURANIEWSKA Agnieszka 77-06-02 Trucht Tarchomin Team/liga Starszych Dżentelmenów (K40) 5:55.46 152
6 19 9 1533 KELLER Patryk 99-10-08 Œlšzacy Biegajš (M16) 5:55.47 153
1 21 11 1928 SZCZĘSNY Sławomir 65-04-01 Warszawa (M50) 5:55.83 154
6 19 8 1902 POMASKI Paweł 68-03-22 Adidas Runner's Warsaw (M50) 5:57.83 155
16 11 14 1819 JASKÓŁOWSKI Waldemar 69-07-22 Mazoviaproactivciechanów (M40) 5:57.89 156
23 22 19 1511 NASIŁOWSKI Rafał 94-04-03 Decathlon (M16) 5:58.46 157
3 26 6 1295 ADAMCZYK-NOWAK Beata 74-12-13 Miechowicka Grupa Biegowa (K40) 5:58.74 158
17 15 14 1824 KMIEĆ Cezary 69-12-01 Naprzód Młociny (M40) 5:58.75 159
18 3 13 1658 ZDUNEK Michał 79-04-16 Eurosoft Team (M30) 5:59.01 160
7 20 8 1545 PULIT Bartosz 90-01-11 Ostrowiec Œwiętokrzyski (M16) 5:59.25 161
14 12 15 1638 SZTOMBER Daniel 82-05-18 Axa Running Team (M30) 6:00.51 162
8 23 8 1926 RUTKOWSKI Sławomir 59-09-22 Warszawa (M50) 6:00.71 163
2 18 11 1665 MILA Sebastian 82-07-10 Koszalin (M30) 6:01.31 164
18 26 14 1172 PALUCH Dorota 89-08-06 Adidas Runners Warsaw (K16) 6:01.69 165
9 6 8 1316 MADEJAK Sylwia 73-03-05 Żórawski Team (K40) 6:01.80 166
19 10 13 1682 SĘK Tomasz 83-01-25 Piastów (M30) 6:02.59 167
15 24 12 12 KOSTRZEWA Artur 65-10-06 dziennikarz (M50) 6:02.62 168
3 19 11 1599 QUE Kuba 91-07-07 Warszawa (M16) 6:02.75 169
1 20 5 1629 WIECZOREK Michał 85-04-09 Accelerating Poland (M30) 6:03.12 170
10 17 8 1551 PAWELEC Kamil 89-11-16 Pzu Sport Team (M16) 6:03.37 171
1 2 10 14 KARCZEWSKI Tomasz 81-08-12 Retro Bieg (M30) 6:03.38 172
4 15 11 1887 SMOKOWSKI Tomasz 73-01-01 Warszawa (M40) 6:03.40 173
11 3 8 1865 KUCHARCZYK Andrzej 74-05-14 Warszawa (M40) 6:03.85 174
16 21 12 1669 CHŁOPAŚ Marcin 80-07-15 Lost Rooms (M30) 6:04.15 175
19 20 14 1869 ŁACIAK Marcin 76-09-10 Warszawa (M40) 6:04.16 176
12 18 8 1882 PŁONKA Jarosław 74-05-29 Warszawa (M40) 6:04.90 177
20 28 13 15 PAŃTA Paweł 73-01-01 (M40) 6:04.91 178
2 6 10 16 ZAJĄC Krzysztof 81-11-20 Retro liga KSRH (M30) 6:05.17 179
7 1 9 1508 BUGARA Piotr 93-10-11 Bydgoszcz (M16) 6:05.79 180
8 23 9 1609 WIŚœNIEWSKI Bartłomiej 90-03-04 Warszawa (M16) 6:05.89 181
21 14 13 1830 URBAŃSKI Klaudiusz 75-04-03 Otwock (M40) 6:06.02 182
13 13 8 1290 MISZTA Barbara 78-12-21 Biegam bo lubię Ząbki Team (K40) 6:06.09 183
9 6 7 1934 SYSUŁA Janusz 57-01-19 Białystok (M60) 6:07.17 184
15 23 15 1846 BRZOZOWSKI Jacek 77-10-11 Uniwersytet W Białymstoku (M40) 6:08.20 185
5 4 11 1852 DUMAŃSKI Norbert 78-03-20 Warszawa (M40) 6:08.30 186
2 8 4 1590 KAWECKI Bartosz 92-09-11 Warszawa (M16) 6:08.48 187
1 28 2 1611 WOŹŸNY Arkadiusz 97-12-05 Warszawa (M16) 6:08.60 188
17 17 16 1593 KRZYŻANOWSKI Mateusz 92-11-29 Warszawa (M16) 6:10.18 189
3 9 4 1815 KELLER Mariusz 74-07-14 Ślązacy Biegają (M40) 6:10.54 190
10 11 7 1752 WAŻNY Krzysztof 85-05-23 Warszawa (M30) 6:11.11 191
2 11 5 1232 RAKOWSKA Iwona 80-09-14 biegaMY (K30) 6:12.44 192
3 26 5 1210 JÓŹŸWIK Joanna 91-01-30 Warszaw (K16) 6:12.88 193
14 25 8 1699 MOŚœCICKI Piotr 85-08-08 RoadtobiegrzeŸnika (M30) 6:13.06 194
15 9 8 1657 MAŁECKI Leszek 85-10-28 Dzika Panda (M30) 6:14.07 195
11 14 7 332 WIATROWSKI Hubert 02-08-18 wiatrowski.pl (M16) 6:14.47 196
2 28 1 1901 HRYCKO Krzysztof 76-10-10 Żurawski team (M40) 6:14.88 197
12 5 7 1807 SUCHODOLSKI Mariusz 72-03-14 Ks Staszewscy (M40) 6:15.68 198
4 3 6 1828 GNIEWKOWSKI Adrian 77-10-04 Opypy (M40) 6:16.45 199
4 7 5 1876 MIKICIUK Artur 74-02-24 Warszawa (M40) 6:16.47 200
9 3 9 1680 CIASTEK Bartłomiej 83-11-02 Parzniew (M30) 6:17.05 201
10 17 9 1860 JEŻ Krzysztof 77-02-21 Warszawa (M40) 6:17.31 202
16 11 8 1217 MICHALAK Maja 96-08-27 Warszawa (K16) 6:17.48 203
11 2 9 1247 CHRUŚœCIEL Lucyna 88-06-29 Mylan Running Team (K30) 6:17.51 204
3 3 10 18 WOŹNY Michał 91-01-01 (M16) 6:17.77 205
13 3 7 1906 SKOWROŃSKI Wojciech 67-08-20 Bz Wbk Runners Team (M50) 6:17.99 206
5 4 5 1189 KARBOWIAK Marcelina 91-07-14 Decathlon Strong Team (K16) 6:19.29 207
12 5 9 1773 CYNKIER Mieszko 79-05-24 Żyrardów (M30) 6:19.30 208
5 13 6 1833 KILIAN Daniel 73-12-14 Pwpw S.a. (M40) 6:19.49 209
13 12 9 1227 BIAŁOWĄS Aleksandra 94-09-21 Żórawski Team (K16) 6:19.51 210
17 5 8 1734 ŁUKASZEWSKI Dariusz 84-05-21 Warszawa (M30) 6:19.64 211
6 12 5 1223 SMOLNIK Daria 93-09-07 Wieluń Biega (K16) 6:19.73 212
2 1 2 1598 PANEK Damian 92-06-16 Warszawa (M16) 6:19.83 213
6 1 6 1851 DUDKOWSKI Artur 77-05-10 Warszawa (M40) 6:19.84 214
6 28 11 13 PIASECKI Konrad 70-01-01 (M40) 6:20.70 215
3 3 1 1722 JAMBOR Maciej 84-04-26 Warszawa (M30) 6:22.67 216
4 4 10 11 WALCZAK Witold 88-02-12 Bieg Retro (M30) 6:24.09 217
7 25 6 1719 GOTZ Mateusz 86-07-31 Warszawa (M30) 6:24.44 218
1 11 3 1527 ULIK Wiktor 96-02-13 Kunów (M16) 6:25.48 219
22 25 13 1847 BUCZYŁO Konrad 74-03-05 Warszawa (M40) 6:25.65 220
7 25 11 1792 LIPIŃSKI Tomasz 72-09-07 Canal+ (M40) 6:25.72 221
7 25 5 1644 SZACIŁOWSKI Przemysław 84-11-01 Białystok (M30) 6:25.73 222
3 8 2 1178 ŻERNACZUK Aneta 90-08-02 BBKTS (K16) 6:26.26 223
2 10 3 1547 TYSZKA Ignacy 90-05-25 Piaseczno (M16) 6:26.87 224
17 22 12 1771 CHMIELEWSKI Radosław 88-12-13 Żyjesz.pl (M30) 6:27.03 225
14 4 9 1167 CIEŚœLUK Joanna 91-10-01 Adidas Runners (K16) 6:27.08 226
8 18 5 1667 URBAŃSKI Maciej 84-03-02 Logwin Team (M30) 6:27.10 227
15 8 9 1853 DUTKIEWICZ Lech 71-09-25 Warszawa (M40) 6:27.41 228
4 7 4 1663 KANIEWSKI Tomasz 81-06-18 Kb Ożarów Mazowiecki Biega (M30) 6:29.11 229
5 17 4 1867 KWIATKOWSKI Filip 77-04-26 Warszawa (M40) 6:29.19 230
8 9 6 1859 JAWORSKI Albert 75-02-14 Warszawa (M40) 6:29.51 231
8 6 11 1841 PAŃCZYK Wojciech 75-10-05 The Pańczyks (M40) 6:29.69 232
9 27 11 1733 LESKIER Tomasz 83-10-26 Warszawa (M30) 6:29.77 233
18 1 8 1592 KOWALIK Sebastian 90-01-20 Warszawa (M16) 6:29.88 234
16 6 9 1715 CZECHOWSKI Michał 80-07-10 Warszawa (M30) 6:29.95 235
17 20 9 1862 KIETLIŃSKI Maciej 70-11-22 Warszawa (M40) 6:30.08 236
9 8 5 1597 PANASZEWSKI Przemysław 90-10-07 Warszawa (M16) 6:30.45 237
9 24 6 1873 MAZURKIEWICZ Szymon 69-08-13 Warszawa (M40) 6:32.83 238
10 8 11 1791 WIDULIŃSKI Łukasz 78-07-18 Brak (M40) 6:34.19 239
18 26 12 1684 MIERZICKI Marcel 82-02-19 Power Training (M30) 6:34.80 240
10 5 6 1855 GOŁĘBIEWSKI Łukasz 76-10-18 Warszawa (M40) 6:35.05 241
18 18 9 1213 KADŁUBOWSKA Anna 96-07-19 Warszawa (K16) 6:35.05 242
19 9 9 1204 FURMANIAK Joanna 89-05-05 RozpędzOne (K16) 6:36.10 243
10 22 5 1714 CEMBROWICZ Łukasz 82-11-12 Warszawa (M30) 6:37.03 244
11 1 11 1229 BAGIŃSKA Anna 81-11-23 Adidas Runners Warsaw (K30) 6:37.16 245
14 21 7 1513 BĄK Oskar 96-10-11 Drużyna Szpiku (M16) 6:38.20 246
15 8 7 1751 SZYMAŃSKI Paweł 81-07-29 Warszawa (M30) 6:38.99 247
19 1 12 1783 SOKOŁOWSKI Darek 75-07-14 Azs Warszawa (M40) 6:40.44 248
16 2 7 1294 STASZEWSKA Kinga 78-05-28 Ks Staszewscy (K40) 6:40.70 249
5 1 10 19 PAŁYGA Daniel 75-06-22 STOWARZYSZENIE HISTORYCZNE 10 PP (M40) 6:41.50 250
4 2 1 1650 JAMBOR Michał 79-12-08 Bractwo Biegowe Bgk (M30) 6:42.82 251
11 2 6 1856 GĄSZCZ Piotr 75-03-19 Warszawa (M40) 6:43.82 252
6 19 4 1215 ŁASZCZYCH Małgorzata 92-12-04 Warszawa (K16) 6:45.29 253
12 23 11 1899 TWAROWSKI Andrzej 71-07-17 Zapinamy Pasy Radio (M40) 6:46.51 254
17 15 7 1520 WIŚœNIEWSKI Michał 95-01-09 Karczew (M16) 6:46.63 255
12 11 6 1272 KACPRZYŃSKA Magdalena 83-12-23 Warszawa (K30) 6:47.76 256
13 15 6 1183 KOMUDA Klaudia 97-07-30 Czerwin (K16) 6:48.37 257
11 14 5 1809 ŚŒWIĘCICKI Maciej 70-03-21 Laski (M40) 6:48.67 258
12 15 5 1528 ŚŒWIĘCICKI Jędrzej 99-01-29 Laga Warszawa (M16) 6:48.68 259
13 17 5 1266 TRZASKOWSKA Joanna 81-08-20 Trucht Tarchomin Team (K30) 6:49.21 260
6 5 10 10 WŁODARCZYK Andrzej 92-02-07 RETRO (M16) 6:49.32 261
4 27 2 1219 ROŻEK Marta 99-04-29 Warszawa (K16) 6:50.93 262
18 22 7 1712 BRUSOKAS Tomasz 83-10-28 Warszawa (M30) 6:51.75 263
14 8 6 1209 JASKÓLSKA Magda 91-07-07 Vege Runners (K16) 6:51.81 264
5 11 1 1709 BEDNARSKI Artur 84-12-16 Warszawa (M30) 6:52.08 265
3 15 3 1821 ZAMOJSKI Bartosz 76-06-04 Miechowicka Grupa Biegowa (M40) 6:54.01 266
20 13 9 1192 GRODZICKA Agnieszka 90-03-11 Dziewule (K16) 6:54.80 267
7 4 4 1717 FOK Tomasz 86-09-16 Warszawa (M30) 6:54.96 268
14 19 5 1939 WAWROWSKI Janusz 54-02-14 Nat-Com (M60) 6:55.27 269
15 12 6 1567 KIEJKO Kamil 97-06-11 Stock (M16) 6:55.89 270
4 27 3 1702 JURCZAK Sławomir 79-06-14 Slavo.pl (M30) 6:57.47 271
13 2 11 1659 BERNACIAK Paweł 80-08-06 Gabryelin (M30) 6:57.70 272
19 20 7 1196 BAL Katarzyna 89-03-11 Kraków (K16) 6:57.81 273
16 23 6 1296 MADEJA Aleksandra 76-12-04 Miechowicka Grupa Biegowa (K40) 6:58.15 274
5 6 3 1879 PASZKOWSKI Cezary 78-06-30 Warszawa (M40) 6:59.02 275
21 24 9 1282 SKRZYNIECKA Dorota 87-02-28 Warszawa (K30) 7:01.94 276
8 23 4 1277 MASZCZYK Izabela 85-05-28 Warszawa (K30) 7:02.00 277
18 6 16 1829 BUTOR Arkadiusz 76-02-03 Ostrów Biega (M40) 7:02.03 278
15 5 5 1292 MICHALAK Marta 78-11-19 Kb Im. P. Sękowskiego (K40) 7:04.15 279
9 13 4 1729 KOWALSKI Marcin 87-09-28 Warszawa (M30) 7:04.36 280
20 17 12 1647 SANECKI Wojtek 81-04-21 Biegam Bo Muszę (M30) 7:04.44 281
17 7 6 1858 JANISZEWSKI Aleksander 75-06-04 Warszawa (M40) 7:07.64 282
6 21 3 1871 MAJEWSKI Artur 74-05-04 Warszawa (M40) 7:09.05 283
6 27 1 1666 WRONIEWSKI Grzegorz 86-01-07 Legia (M30) 7:09.29 284
10 5 4 1271 JANICKA Katarzyna 84-04-30 Warszawa (K30) 7:10.21 285
7 24 3 1741 POLAK Michał 85-03-05 Warszawa (M30) 7:11.31 286
11 21 4 1834 MARCZEWSKI Marcin 78-12-11 Resilia Bemowo (M40) 7:12.24 287
20 25 7 1298 CIBORSKA Agnieszka 73-08-27 Naprzód Młociny (K40) 7:13.43 288
14 13 11 1707 MICHAŁEK Szymon 84-08-09 W Serii Z Tomkiem Smokowskim (M30) 7:13.47 289
7 21 1 1760 RYDZEWSKI Jarosław 83-09-09 Węgrów (M30) 7:13.80 290
12 14 4 1730 KRASUSKI Tomasz 79-07-10 Warszawa (M30) 7:14.48 291
8 9 1 1929 ŻYWIEŃ Marek 66-02-16 Warszawa (M50) 7:16.21 292
13 20 4 1816 MACKIEWICZ Robert 69-04-01 Łomianki (M40) 7:18.74 293
8 1 3 1775 BANASZCZYK Arkadiusz 71-02-12 #runmen (M40) 7:19.59 294
14 3 4 1307 FICOŃ Monika 72-05-29 Warszawa (K40) 7:19.70 295
5 24 2 1740 PAŃCZUK Maciej 87-08-18 Warszawa (M30) 7:21.58 296
15 24 4 1674 AMPULSKI Mariusz 81-09-05 Nasielsk Baszta Team (M30) 7:24.07 297
16 2 4 1664 DYKIER Krzysztof 85-06-08 Kosewko (M30) 7:24.81 298
21 23 7 1848 BUDNIAK Wojciech 75-09-19 Warszawa (M40) 7:25.38 299
6 3 2 1205 SZANIAWSKA Agata 89-04-10 Runwoman (K16) 7:26.31 300
15 12 11 1800 DARŻYNKIEWICZ Rafał 70-04-04 Józefosław (M40) 7:26.35 301
18 19 6 1774 KOZŁOWSKI Łukasz 86-02-04 Żyrardów (M30) 7:27.55 302
16 5 11 1907 NAHORNY Rafał 61-07-22 Canal+Sport (M50) 7:27.65 303
17 22 4 1202 MARKOWSKA Dorota 95-04-29 Płock (K16) 7:28.64 304
9 17 1 1596 MAZURKIEWICZ Dominik 01-12-21 Warszawa (M16) 7:28.83 305
9 5 3 1738 PANFIL Krzysztof 80-08-28 Warszawa (M30) 7:30.58 306
17 17 11 1720 HARTFIL Maciej 81-01-01 Warszawa (M30) 7:31.10 307
16 23 5 1186 LELEK Beata 91-10-04 Decathlon (K16) 7:32.06 308
7 2 2 1602 SCHULZ Jan 98-08-07 Warszawa (M16) 7:32.52 309
10 7 3 1279 SAŁAMACHA Izabela 81-09-03 Warszawa (K30) 7:32.91 310
19 20 6 1274 KRALIK Sylwia 82-03-27 Warszawa (K30) 7:34.24 311
18 1 4 1199 DYGAS Sara 92-03-17 Nike+ Run Club (K16) 7:34.80 312
19 10 4 1726 KOPCZYK Marcin 82-07-17 Warszawa (M30) 7:34.98 313
7 8 10 17 BIAŁAS Piotr 89-07-29 RETRO BIEG (M16) 7:35.87 314
18 20 11 1884 RUDZKI Przemysław 77-03-01 Warszawa (M40) 7:36.27 315
17 1 5 1297 ZAMOJSKA Iwona 78-05-11 Miechowicka Grupa Biegowa (K40) 7:39.49 316
8 5 2 1826 WITEK Tomasz 72-12-03 Nowy Dwór Mazowicki (M40) 7:39.90 317
19 3 11 1193 BORZYSZKOWSKA Katarzyna 91-04-24 Gdańsk (K16) 7:43.19 318
22 8 17 1922 JUSZCZAK Leszek 63-01-21 Strzelec Żyrardów (M50) 7:44.19 319
9 16 2 1594 KUŚMIERSKI-KUŚMIERCZYK Marcin 94-08-10 Warszawa (M16) 7:44.36 320
20 18 4 1912 LEGUERN Bertrand 67-04-26 Konstancin-Jeziorna (M50) 7:44.94 321
10 19 2 1595 MAŁKIEWICZ Kamil 93-06-09 Warszawa (M16) 7:48.59 322
11 18 3 1308 JANYSZKO Małgorzata 71-07-20 Warszawa (K40) 7:49.41 323
12 9 3 1175 SZCZEPAŃSKA Emilia 90-05-23 Akademia Holistyczna (K16) 7:51.29 324
13 19 3 1263 KACZMAREK Katarzyna 86-05-03 Rozpędzone (K30) 7:55.30 325
14 3 3 1936 MICHALAK Jerzy 48-09-01 Kb Im. P.sekowskiego W Plonsku (M60) 7:59.06 326
11 18 2 1931 MAJEWSKI Marek 64-11-20 Wilanów-Zawady (M50) 7:59.12 327
21 30 12 1892 TABISZEWSKI Maciej 78-01-01 Warszawa (M40) 8:03.03 328
12 21 2 1765 MAZURKIEWICZ Michał 85-01-24 Wkurw_team (M30) 8:03.08 329
18 2 5 1188 KRAWCZYK Monika 96-12-05 Decathlon Bemowo (K16) 8:06.07 330
13 11 2 1275 KĄKIEL Agata 87-08-28 Warszawa (K30) 8:08.76 331
10 18 1 1195 MILA Klaudia 98-05-05 Kielce (K16) 8:08.96 332
20 27 14 4 DOMAŃSKI Jacek 41-01-01 (M60) 8:11.00 333
14 23 2 1878 NOWICKI Maciej 73-12-01 Warszawa (M40) 8:13.83 334
11 29 1 29 SAMEL Janusz 77-01-01 (M40) 8:15.68 335
12 5 1 1283 SZYJKA Monika 84-09-27 Warszawa (K30) 8:16.36 336
15 2 3 1319 SZMYTKE Sabina 53-05-13 niezrzeszona (K60) 8:16.55 337
13 4 1 1935 SOBOLSKI Jacek 46-11-23 Jordanów (M60) 8:16.88 338
16 4 3 1311 MIECZNIKOWSKA Barbara 76-11-09 Warszawa (K40) 8:18.62 339
15 12 2 1944 KĄKIEL Józef 58-08-07 Warszawa (M60) 8:21.65 340
17 20 3 1255 KOWALCZYK Klaudia 80-11-10 Radom (K30) 8:23.66 341
14 22 1 1653 SALAMON Tomasz 87-09-16 Bydgoszcz (M30) 8:33.85 342
15 6 1 1246 URBANOWSKA Joanna 81-01-06 Mazoviaproactiv (K30) 8:34.20 343
18 25 3 1234 SALAMON Marta 87-08-10 Bydgoszcz (K30) 8:34.40 344
16 10 1 1249 AMPULSKA Bożena 87-09-05 Nasielsk Baszta Team (K30) 8:37.56 345
17 23 1 1280 SAMITOWSKA Agnieszka 85-06-22 Warszawa (K30) 8:40.88 346
19 17 3 1943 GLASSER Marek 49-05-04 Warszawa (M60) 8:45.91 347
20 23 3 1318 MAŁKIEWICZ Małgorzata 66-08-10 Warszawa (K50) 8:46.74 348
16 15 2 1201 KRÓL Justyna 90-05-29 Piaseczno (K16) 9:05.25 349
17 4 2 1267 USAREK Karolina 88-04-01 Vege Runners (K30) 9:11.07 350
21 16 3 1938 CZECHOWSKI Jerzy 49-08-29 Mza-Warszawa (M60) 9:34.51 351
8 7 10 13 JĘDRAK Michał 87-08-22 Retro Liga (M30) 9:53.01 352
6 12 LIPINSKI Tomasz 91-01-01 (M16)
8 1 1221 ZIELIŃSKA Katarzyna 91-03-03 Warszawa (K16) DNF
12 18 1845 MAJ Piotr 77-01-03 Trinergy Team (M40) DNF
14 18 1742 ROGOZIK Mariusz 86-04-11 Warszawa (M30) DNF
16 19 1579 STANIAK Łukasz 93-07-12 Vege Runners (M16) DNF
22 3 1216 MALESZYK Anna 99-10-25 Warszawa (K16) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.053504943847656 s.