23. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły, Bursztynowa Mila
SOPOT, 13 sierpnia 2020
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-13 19:05:10
M100 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 400 600 1000 100p 400p Wzwyż Tyczka W dal Oszczep

100 300 600 800 110 Wzwyż W dal Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-13


REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin 2009-08-16
RE 9.86 OBIKWELU Francis POR Athens 2004-08-22
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Paris St Denis 2015-07-04
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Montreuil 2016-06-07
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 6 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  Finał  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-13 17:58:49
100 m M - elim 2 Planowany START: 2020-08-13 17:45 WYSTARTOWANO: 17:56:39
-0.9 m/s
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub-kategoria wynik inf rank
1 3 2 162 WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (POL) 10.66 Q 1
1 6 1 159 TRZASKA Damian 00-02-03 MKS Bank BS Płońsk (POL) 10.69 Q 2
2 5 1 18 BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (POL) 10.72 q 3
2 6 2 184 ŻAK Łukasz 97-05-31 KS AZS AWF Kraków (POL) 10.75 q 4
3 5 2 2 ADAMSKI Przemysław 96-12-27 KS Agros Zamość (POL) 10.87 q 5
3 3 1 141 SMOSARSKI Dominik 99-09-12 KS AZS UWM Olsztyn (POL) 10.91 q 6
4 7 1 182 ZIELIŃSKI Bartosz 99-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (POL) 10.96 q SB 7
4 7 2 29 DZIUBA Szymon 99-10-20 AZS-AWF Warszawa (POL) 11.02 q 8
5 8 1 142 SOBÓL Damian 03-07-23 KS AZS UWM Olsztyn (POL) 11.05 PB 9
5 2 2 101 MATEŃKO Wiktor 02-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów (POL) 11.08 PB 10
6 8 2 123 PIOTROWSKI Szymon 99-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów (POL) 11.37 SB 11
6 2 1 109 NIKODEMCZUK Konrad 98-01-28 WKS Flota Gdynia (POL) 11.69 12
7 1 2 134 SAMULEWICZ Jan 03-11-09 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (POL) 11.76 13
1 1 131 RUMIŃSKI Dawid 03-01-24 LUKS Orneta (POL) DNS
4 1 119 PEREZ Yunier 90-01-01 SPAIN (ESP) DQ TR 16.8
4 2 99 MARTINEZ Yancarlos 91-01-01 DOMINICAN REPUBLIC (DOM) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.023585081100464 s.