PZLA Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne U14 U16, U18 U20 SEN
TORUŃ, 18 stycznia 2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-01-18 17:11:02
K300 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U20 60U18 60U16 60U14 200 200U16 200U14 300 300U16 600 600U14 600U16 1000 1000U16 2000 60p 60pU16 60pU18 Wzwyż WzwyżU18 WzwyżU16 W dal W dalU20 W dalU18 W dalU16 W dalU14 KulaU16 Kula Kula KulaU18

60 60U20 60U18 60U16 60U14 200 200U16 200U14 300 300U16 600 600U14 600U16 1000 1000U14 1000U16 2000 60p 60pU16 60pU20 60pU18 Wzwyż WzwyżU16 W dal W dalU20 W dalU18 W dalU16 W dalU14 Kula KulaU16 KulaU20 KulaU18

DZIEŃ 1
2021-01-18


REKORDY
RP (U20) 38.35 KACZMAREK Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp Spała 2016-02-06
RP (U18) 38.80 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz Spała 2018-02-04
RP (U18) 38.12* LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Toruń 2020-02-15
RP (U18) 38.00* LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Toruń 2020-02-15
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Ranking

Data aktualizacji: 2021-01-18 17:11:02
300 m K - Bieg 2 Planowany START: 2021-01-18 16:35 WYSTARTOWANO: 16:45:15
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj wynik inf rank
1 3 1 392 PIETRZAK Olga 98-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk 39.01 (001) 1
1 5 2 775 CHOJKA Weronika 97-06-19 KS AZS AWF Wrocław 39.01 (005) PB 2
2 4 2 78 LEMIESZ Aneta 81-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa 40.00 PB 3
2 2 1 444 NEUMANN Sara 00-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. 40.04 4
3 2 2 666 GAJEWSKA Karolina 01-02-14 KS AZS AWF Kraków 40.09 PB 5
3 4 1 525 FORMELLA Aleksandra 01-10-27 SKLA Sopot 40.34 6
1 4 9 525 KORCZUK Natalia 98-10-15 KS AZS AWF Wrocław 41.24 7
4 5 1 527 PIETROŃ Monika 02-02-22 SKLA Sopot 41.46 8
4 1 2 12 GREINER Olivia 04-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 41.56 PB 9
1 5 3 15 REJCHERT Anna 04-10-27 KL Bałtyk Koszalin 41.61 PB 10
5 3 2 443 JANKOWSKA Martyna 00-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. 42.31 11
1 1 4 6 CZESZEWSKA Weronika 04-09-16 KL Bałtyk Koszalin 42.61 PB 12
1 5 8 807 NOWAKOWSKA Marcelina 02-07-20 AKL Ursynów Warszawa 42.83 13
2 4 3 708 RYBKA Paulina 03-11-28 LKS Vectra Włocławek 42.86 PB 14
2 4 4 236 BREZA Magdalena 04-11-26 ULKS Talex Borzytuchom 43.04 PB 15
2 5 9 401 SŁAWIŃSKA Paulina 02-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk 43.36 16
1 2 7 24 NOWAK Nadia 04-03-24 WLKS Wrocław 43.57 YC 17
1 6 5 533 MAKARA Julianna 03-11-06 SKLA Sopot 43.68 PB 18
3 2 4 194 KŁOS Karina 03-04-28 AZS Łódź 43.79 PB 19
3 6 3 328 KUNCEWICZ Tamara 04-01-17 MKS MOS Wrocław 44.04 20
2 4 5 410 JAROCKA Alicja 04-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk 44.27 PB 21
1 6 6 185 CEBULA Aurelia 05-01-26 UKS Gimpas Pasłęk 44.30 PB 22
4 3 3 5 FUCZEK Alexandra 03-04-15 MKL Jurand Szczytno 44.40 23
5 1 3 454 DUBERT Martyna 04-06-16 UKS Orkan Środa Wlkp. 44.62 24
2 6 8 18 FREJ Milena 04-03-28 KKL Rodło Kwidzyn 44.72 25
2 5 6 812 DOMAGAŁA Weronika 98-10-03 AKL Ursynów Warszawa 45.40 PB 26
3 1 5 708 PINKOSZ Julia 04-08-31 MKS MOS Wrocław 45.51 PB 27
4 3 4 542 BIELACKA Weronika 02-12-22 MKL Toruń 45.66 28
2 4 7 70 GALUCH Vanessa 03-09-23 MKS-MOSM Bytom 45.70 29
3 4 6 201 DIMITROW Maja 04-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa 46.06 PB 30
4 5 5 764 PAŻYCH Klaudia 03-03-26 UKS Siódemka Ostrołęka 46.30 31
4 2 6 172 OLBORSKA Nikola 04-07-20 AZS Łódź 46.58 PB 32
5 2 5 536 WĄŻ Anastazja 03-03-18 MKL Toruń 46.69 33
3 4 8 700 CIEĆWIERZ Nina 04-10-12 OKS Skra Warszawa 46.74 34
3 6 7 88 ŻMUDA Zofia 03-12-02 MKL Szczecin 46.90 35
4 3 7 935 BARYŁA Nikola 04-07-23 KS Team Baryła Gorzów 47.31 36
6 3 5 552 SZEWCZYK Nadia 05-01-27 MKL Toruń 47.42 37
4 3 8 156 NAKIELNA Weronika 04-12-28 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 47.91 (904) 38
3 3 9 849 ĆWIKLIŃSKA Natalia 05-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 47.91 (907) 39
5 1 6 8 WASILAK Julia 05-06-11 MLKS Ostróda 48.39 40
5 2 8 472 KORDA Oliwia 04-05-08 LKS Zantyr Sztum 48.45 41
6 3 6 876 WINTROWICZ Zofia 03-01-24 LUKS Start Nakło 48.84 42
5 5 7 750 KRĘŻLIK Julia 05-01-18 MKS MOS Wrocław 49.22 PB 43
4 2 9 234 KLAJBOR Katarzyna 03-12-05 LUKS Serock 49.30 44
1 1 333 WIDAWSKA Natalia 99-12-15 KS AZS AWF Wrocław DNS
2 3 851 OSTROWSKA Anna 04-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL DNS
5 4 42 WAWRZYNOWICZ Julia 04-02-11 UKS Atos Woźnice DNS
6 1 308 ŁOZOWSKA Karolina 99-05-28 AZS-AWF Katowice DNS
6 2 539 SKRZYPNIK Kamila 01-08-13 MKL Toruń DNS
6 4 54 BIEGAJ Oliwia 04-06-11 UKS Atos Woźnice DNS
6 9 53 HULANICKA Patrycja 04-05-07 MKS Truso Elbląg DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.040610790252686 s.