1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
m1500 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli - Seria 2 Planowany START: 2024-06-15 15:25 WYSTARTOWANO: 15:28:04
msc ... nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 291 YABLON Dmytro Monastyryska (M30) 5:38.48 M_OPEN-73 93
2 80 JAGIEŁA Jarosław TKKF Kolejarz Bydgoszcz (M50) 5:46.93 M_OPEN-80 105
3 233 SIKORA Mateusz Łaskarzew (M16) 6:00.99 M_OPEN-101 132
4 36 CHOJNOWSKI Andrzej Warszawa (M40) 6:19.23 M_OPEN-122 158
5 41 CISEK Konrad Warszawa (M30) 6:22.07 M_OPEN-125 162
6 240 STAS Marcin Warszawa (M30) 6:50.68 M_OPEN-153 208
7 116 KOMOŃ Sylwester Warszawa (M16) 6:55.20 M_OPEN-155 210
8 280 WINISZEWSKI Artur Jelenia Góra (M50) 7:04.49 M_OPEN-164 224
9 243 STRYCZNIEWICZ Kamila Adamowizna (K30) 7:18.03 K_OPEN-38 238
10 311 BENKE Adam Warszawa (M30) 7:30.98 M_OPEN-178 251
11 2 AKSAMIT Rafał Warszawa (M40) 7:33.60 M_OPEN-179 252
12 305 ZYGADŁO Piotr Bielański Słoń (M40) 7:39.40 M_OPEN-181 256
13 134 KRULAK Marzena krulaczki team (K40) 7:49.27 K_OPEN-45 257
14 158 MADZIAR Marcin Wallhalla (M40) 7:52.18 M_OPEN-182 258
15 111 KLIMASZEWSKI Jakub Warszawa (M16) 7:55.09 M_OPEN-183 259
16 269 URBAŃSKA Katarzyna Warszawa (K40) 8:20.33 K_OPEN-49 263
17 174 MORZYC Mateusz Ożarów Mazowiecki (M16) 8:27.38 M_OPEN-184 265
18 124 KORNACKA Sylwia Warszawa (K30) 8:53.21 K_OPEN-54 270
19 185 OCIEPA Monika Łódź (K16) 8:59.28 K_OPEN-55 273
20 79 JACKIEWICZ Katarzyna BECK (K16) 9:16.73 K_OPEN-57 275
21 156 ŁYNKO Angelika BECK (K16) 9:30.36 K_OPEN-59 277
22 253 SZCZYGIEŁ Martyna Warszawa (K16) 9:30.77 K_OPEN-60 278
23 78 JACHIMOWSKA Justyna Warszawa (K30) 9:43.90 K_OPEN-61 279
24 248 SURMACZ Dorota Warszawa (K30) 9:45.23 K_OPEN-62 280
25 47 DORENDA Maria Łódź (K16) 9:57.07 K_OPEN-64 282
26 205 PŁATEK Katarzyna Dziady OCR (K50) 10:26.15 K_OPEN-68 287
227 SADOWSKA Joanna ARYZTA (K40) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0420139 s. | Mem: 768 kilobytes