Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓDŹ, 24-26 maja 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-24 14:56:18
M100 3 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-05-24
DZIEŃ 2
2019-05-25
DZIEŃ 3
2019-05-26

Kwalifikacje: 16 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  elim 10  elim 11  elim 12  elim 13  elim 14  elim 15  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2019-05-24 14:23:20
100 m M - elim 3 Planowany START: 2019-05-25 12:20
tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB
1 1 SZCZECHOWICZ Michał 98-02-03 UE Katowice (USP)
1 10 801 KUBALA Kamil 99-01-04 PK Kraków (KU AZS PWSZ w Tarnowie) (UTE) 11.21/18 11.21
1 11 528 MISIEK Radosław 97-08-17 UE Katowice (USP) 13.21
1 12 1135 ZAPARTY Bartosz 97-09-18 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 11.36/15 11.36
1 13 208 HAMIELEC Marcin 97-04-30 UJ Kraków (UNI) 11.22/15 11.60
1 14 563 SENK Marcin 96-11-03 UE Poznań (USP) 10.89
1 15 1277 KRYSIAK Iwo 03-09-02 AZS Łódź (LDZ) 11.63/19 11.63
1 2 1282 MATERA Mateusz 04-04-20 AZS Łódź (LDZ)
1 3 1274 DOBROWOLSKI Bartłomiej 02-06-26 AZS Łódź (LDZ) 11.89/19 11.89
1 4 25 SAIUK Nazarii 98-10-18 CM UJ Kraków (UME) 11.98
1 5 521 KOZŁOWSKI Przemysław 98-01-22 UE Katowice (USP) 10.71/18 16.35
1 6 700 CHODOROWSKI Stanisław 97-05-02 UEK Kraków (USP) 12.00
1 7 78 SIKORSKI Bartosz 96-05-15 UMe Lublin (UME) 12.00
1 8 174 TODORCZUK Filip 99-10-22 UB Białystok (UNI) 11.53/19 11.53
1 9 775 SEMAK Mateusz 98-11-24 PG Gdańsk (UTE) 11.40
2 1 356 FRYC Krzysztof 99-05-12 UW Warszawa (UNI) 11.92/19 11.92
2 10 845 FRANCZAK Marcin 94-06-15 PŁ Łódź (UTE) 11.77/18 11.37
2 11 744 SAWICKI Marek 96-07-18 PB Białystok (UTE) 11.36/19 11.36
2 12 517 GORYCZKA Jan 95-01-03 UE Katowice (USP) 13.11/18 13.11
2 13 58 KUZAK Piotr 97-04-13 ŚUM Katowice (UME) 11.24/19 11.24
2 14 1159 CIERPLIKOWSKI Bartosz 98-06-01 AWF Wrocław (UWF) 11.61/19 11.61
2 15 1333 WOŹNIAK Szymon 99-08-10 AZS-AWF Katowice (SLK) 10.67/17 10.83
2 2 1331 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 AZS-AWF Katowice (SLK) 10.23/18 10.23
2 3 1020 MISIOŁEK Adrian 96-02-25 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 10.92/15 11.45
2 4 558 KRĘŻEL Dominik 99-08-06 UE Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 11.39/18 11.50
2 5 662 MUZYCZUK Dawid 96-06-05 WAT Warszawa (USP) 11.06/19 11.06
2 6 992 JEZIERSKI Jakub 96-07-24 PW Warszawa (UTE) 10.85/15 11.20
2 7 733 JABŁOŃSKI Marcin 94-09-29 PB Białystok (UTE) 10.93/15 11.20
2 8 169 JAROSZEWICZ Ernest 99-08-10 UB Białystok (UNI) 11.80
2 9 1208 GUMIŃSKI Dawid 96-04-12 PWSIiP Łomża (WSZ) 13.39/17 13.39
3 1 663 OPOCKI Michał 98-09-13 WAT Warszawa (USP) 11.45/17 11.45
3 10 896 OLCZYK Hubert 95-02-10 PO Opole (UTE) 10.92/17 10.92
3 11 1288 TURAJ Mateusz 02-02-18 AZS Łódź (LDZ) 11.51/18 11.59
3 12 838 BENDOWSKI Karol 98-03-13 PŁ Łódź (UTE) 11.70
3 13 135 WAWRZYNIAK Michał 96-01-24 UMe Poznań (UME) 11.66/17 11.66
3 14 1133 WŁODARCZYK Michał 91-03-10 AWF Poznań (UWF) 11.19/18 11.35
3 15 1269 ŁAWRUSZKO Michał 96-09-04 AZS UMCS Lublin (LBE) 10.97/18 11.27
3 2 526 ŁAZARZ Jakub 96-04-08 UE Katowice (USP) 11.93/17 11.93
3 3 1190 SCHUBERT Kacper 95-07-10 WSG Bydgoszcz (WSN) 11.16/16 11.16
3 4 1086 KWIATKOWSKI Karol 96-08-20 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 10.43/18 10.43
3 5 657 DRĘŻEK Arkadiusz 99-12-10 WAT Warszawa (USP) 11.07/18 11.44
3 6 292 LEWANDOWSKI Adam 97-07-22 UMK Toruń (UNI) 11.02/18 11.02
3 7 747 ADAMSKI Przemysław 96-12-27 PG Gdańsk (UTE) 10.44/17 10.51
3 8 539 STAŃCZYK Rafał 98-07-27 UE Katowice (USP) 13.43
3 9 1134 WOSICKI Józef 97-12-28 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 10.93/19 10.93
4 1 231 GROBELNY Kuba 99-03-11 UKW Bydgoszcz (UNI) 11.13
4 10 1073 ŻUKOWSKI Jakub 01-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska (UWF) 11.82/18 12.06
4 11 1072 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (UWF) 10.91/18 10.91
4 12 1120 ŻAK Łukasz 97-05-31 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 10.69/19 10.69
4 13 561 RATAJCZYK Michał 98-10-02 UE Poznań (USP) 12.58/18 12.58
4 14 1188 BOCHENEK Dominik 87-05-14 WSG Bydgoszcz (WSN) 10.77/10 10.77
4 15 863 ŁYCZEK Sebastian 99-03-11 PŁ Łódź (UTE) 12.34
4 2 1226 PODGÓRSKI Łukasz 99-05-29 PWSZ Koszalin (WSZ) 11.45/17 11.45
4 3 361 KĘDZIOR Paweł 93-09-28 UW Warszawa (UNI) 11.13/18 11.50
4 4 1301 MALANOWSKI Łukasz 96-10-08 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 11.36/18 11.44
4 5 505 WALCZAK Jan 99-01-21 SGH Warszawa (USP) 12.00
4 6 406 SMOSARSKI Dominik 99-09-12 UWM Olsztyn (KS AZS UWM Olsztyn) (UNI) 10.49/17 10.49
4 7 1217 KACZYŃSKI Adam 98-06-15 PWSZ Konin (WSZ) 13.70
4 8 429 ŻYGADŁO Bogdan 99-08-12 UWr Wrocław (UNI) 11.20/17 11.20
4 9 1240 BRYL Michał 97-10-27 PWSZ Tarnów (WSZ) 11.20/19 11.20
5 1 1069 MUSIEJ Karol 92-08-13 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 10.71/16 11.11
5 10 1065 GRYTA Jacek 03-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska (UWF) 11.43/18 11.74
5 11 922 LEWANDOWSKI Bartosz 93-08-28 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 10.69/15 10.69
5 12 1100 JANIAK Jakub 96-12-18 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 10.89/19 10.89
5 13 1068 LITWINEK Bartosz 98-07-29 AWF Biała Podlaska (KS AZS-AWF Biała Podlaska) (UWF) 11.35/19 11.35
5 14 919 KLEPCZUK Michał 97-02-15 PP Poznań (UTE) 12.50
5 15 632 BAZARNIK Bartosz 98-01-16 UTP Bydgoszcz (USP) 11.96/14 12.45
5 2 930 SKWARA Alexander 98-08-16 PP Poznań (UTE) 11.90
5 3 1336 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 93-04-03 OŚ AZS Poznań (WLP) 10.39/18 10.39
5 4 320 SANTKIEWICZ Wiktor 98-07-16 USz Szczecin (UNI) 11.07/18 11.06
5 5 1111 SALA Michał 97-05-13 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 11.85/18 11.88
5 6 290 GRZYBEK Patryk 99-02-13 UMK Toruń (UNI) 11.83
5 7 1075 BARON Jakub 95-12-07 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 11.51/19 11.51
5 8 1076 BURDA Adam 99-06-10 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 10.81/17 10.96
5 9 654 CZARNOCKI Emil 97-03-25 WAT Warszawa (USP) 11.55/17 11.55
6 1 412 WIESIOŁEK Kacper 96-12-14 UWM Olsztyn (UNI) 11.13/15 11.46
6 10 929 SIUDA Mateusz 98-05-05 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 10.68/18 10.68
6 11 545 WITAS Bartosz 95-04-29 UE Katowice (USP) 12.12
6 12 664 ORZEŁ Arkadiusz 95-04-12 WAT Warszawa (USP) 11.02/17 11.22
6 13 147 SIUDEK Bartosz 98-04-29 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) 10.73/16 10.73
6 14 642 LIS Karol 96-02-15 UTP Bydgoszcz (USP) 11.30/13 11.65
6 15 881 ZAWISZA Wojciech 99-07-15 PŁ Łódź (UTE) 11.50/18 11.63
6 2 168 CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 UB Białystok (UNI) 11.39/14 11.46
6 3 631 WASILEWSKI Artur 96-09-08 URo Kraków (USP) 10.66/17 11.08
6 4 56 KOTRYS Kamil 98-03-14 ŚUM Katowice (UME)
6 5 1344 ZACZEK Artur 89-02-28 OŚ AZS Poznań (WLP) 10.47/12 10.47
6 6 1279 LEWANDOWSKI Jakub 00-09-17 AZS Łódź (LDZ) 11.42/19 11.42
6 7 64 RODZIK Przemysław 97-03-25 ŚUM Katowice (UME) 12.57/18 11.80
6 8 1315 BRZEZIŃSKI Maciej 93-03-27 KS AZS AWF Kraków (MLP) 10.58/14 10.58
6 9 286 BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 UMK Toruń (UNI) 10.60/18 10.60
7 1 958 SZAROTA Bartosz 96-06-01 PŚ Gliwice (UTE) 11.91
7 10 218 SAMEK Szymon 95-08-08 UJ Kraków (UNI) 11.89/18 11.55
7 11 382 TURKIEWICZ Karol 98-03-19 UW Warszawa (UNI) 11.67/16 11.70
7 12 86 CZOP Michał 96-02-22 UMe Łódź (UME) 12.12
7 13 407 SURMACZ Radosław 97-05-08 UWM Olsztyn (UNI) 12.20
7 14 33 WARCHOŁ Bartłomiej 97-05-13 CM UJ Kraków (UME) 12.58/17 12.20
7 15 895 MICHAŁOWICZ Krzysztof 99-08-27 PO Opole (UTE) 10.83/19 10.83
7 2 403 OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 UWM Olsztyn (UNI) 10.83/15 11.13
7 3 51 BICHALSKI Miłosz 95-09-22 ŚUM Katowice (UME)
7 4 585 ŚMIETANA Paweł 98-04-29 UE Wrocław (USP) 11.89
7 5 667 PIOTROWSKI Szymon 99-10-20 WAT Warszawa (USP) 11.09/18 11.19
7 6 731 GRANASZEWSKI Artur 95-07-27 PB Białystok (UTE) 11.51/19 11.51
7 7 273 KANIA Karol 98-02-20 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 11.42/18 11.42
7 8 221 WAGNER Krystian 99-09-08 UJ Kraków (UNI) 12.00
7 9 959 WOJCIUCH Arkadiusz 97-08-04 PŚ Gliwice (UTE) 12.03/19 12.03
8 10 565 STATKEVYTCH Oleksandr 99-03-10 UE Poznań (USP) 13.28/18 13.28
8 11 1283 MROCZEK Adam 99-12-21 AZS Łódź (LDZ) 11.21/18 11.21
8 12 122 ANTONIK Bartosz 98-08-28 UMe Poznań (UME) 11.59/15 11.59
8 13 241 RYCHLEWSKI Jakub 97-01-28 UKW Bydgoszcz (UNI) 10.89/17 10.89
8 14 640 KUZIEMSKI Jakub 96-06-12 UTP Bydgoszcz (USP) 10.88/14 11.25
8 15 854 KNOP Juliusz 98-02-05 PŁ Łódź (UTE) 11.41/16 11.27
8 2 1187 SEMPOŁOWICZ Szymon 96-04-12 WSB Toruń (WSN) 11.08/16 11.08
8 3 1287 STANKIEWICZ Mikołaj 03-07-25 AZS Łódź (LDZ) 11.93/19 11.93
8 4 1077 HAŁGAS Damian 93-03-15 AWF Katowice (UWF) 10.70/16 11.19
8 5 847 GIBASZEK Aleksander 98-12-26 PŁ Łódź (UTE) 11.51
8 6 543 WALICZEK Jakub 97-02-01 UE Katowice (USP) 13.70
8 7 835 SIEROCKI Michał 99-09-12 PL Lublin (AZS UMCS Lublin) (UTE) 10.99/19 10.99
8 8 840 CHOJNACKI Krzysztof 95-04-08 PŁ Łódź (UTE) 11.58/12 11.40
8 9 860 KUBIAK Rafał 95-04-12 PŁ Łódź (UTE) 11.91/14 11.78

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.13793206214905 s.