PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 3 Planowany START: 2018-06-10 11:50 WYSTARTOWANO: 11:50:55
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 11 1527 ULIK Wiktor 96-02-13 Kunów (M16) 6:25.48 219
2 10 1547 TYSZKA Ignacy 90-05-25 Piaseczno (M16) 6:26.87 224
3 15 1821 ZAMOJSKI Bartosz 76-06-04 Miechowicka Grupa Biegowa (M40) 6:54.01 266
4 27 1702 JURCZAK Sławomir 79-06-14 Slavo.pl (M30) 6:57.47 271
5 6 1879 PASZKOWSKI Cezary 78-06-30 Warszawa (M40) 6:59.02 275
6 21 1871 MAJEWSKI Artur 74-05-04 Warszawa (M40) 7:09.05 283
7 24 1741 POLAK Michał 85-03-05 Warszawa (M30) 7:11.31 286
8 1 1775 BANASZCZYK Arkadiusz 71-02-12 #runmen (M40) 7:19.59 294
9 5 1738 PANFIL Krzysztof 80-08-28 Warszawa (M30) 7:30.58 306
10 7 1279 SAŁAMACHA Izabela 81-09-03 Warszawa (K30) 7:32.91 310
11 18 1308 JANYSZKO Małgorzata 71-07-20 Warszawa (K40) 7:49.41 323
12 9 1175 SZCZEPAŃSKA Emilia 90-05-23 Akademia Holistyczna (K16) 7:51.29 324
13 19 1263 KACZMAREK Katarzyna 86-05-03 Rozpędzone (K30) 7:55.30 325
14 3 1936 MICHALAK Jerzy 48-09-01 Kb Im. P.sekowskiego W Plonsku (M60) 7:59.06 326
15 2 1319 SZMYTKE Sabina 53-05-13 niezrzeszona (K60) 8:16.55 337
16 4 1311 MIECZNIKOWSKA Barbara 76-11-09 Warszawa (K40) 8:18.62 339
17 20 1255 KOWALCZYK Klaudia 80-11-10 Radom (K30) 8:23.66 341
18 25 1234 SALAMON Marta 87-08-10 Bydgoszcz (K30) 8:34.40 344
19 17 1943 GLASSER Marek 49-05-04 Warszawa (M60) 8:45.91 347
20 23 1318 MAŁKIEWICZ Małgorzata 66-08-10 Warszawa (K50) 8:46.74 348
21 16 1938 CZECHOWSKI Jerzy 49-08-29 Mza-Warszawa (M60) 9:34.51 351
22 1216 MALESZYK Anna 99-10-25 Warszawa (K16) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.038782119750977 s.