1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
m1500 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli - Seria 3 Planowany START: 2024-06-15 15:39 WYSTARTOWANO: 15:42:19
msc ... nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 20 BLECHMAN Adam Legia Kosz (M30) 5:37.52 M_OPEN-70 90
2 184 OBRĘBALSKI Alan Łomianki (M16) 5:58.60 M_OPEN-97 127
3 115 KOŁOMIJSKI Tomasz Mszczonów (M30) 6:00.95 M_OPEN-100 131
4 310 SZCZĘSNY Wojciech (M16) 6:07.36 M_OPEN-108 141
5 56 GAŁKOWSKI Marcin Wołomin (M40) 6:35.09 M_OPEN-138 183
6 244 STRZAŁA Marcin Slow Cheetah Run Club (M30) 6:40.32 M_OPEN-143 191
7 130 KOWALSKI Sławomir Nowe Miasto Nad Pilicą (M50) 6:47.63 M_OPEN-148 202
8 295 ZALOTYŃSKI Jakub RetroLiga (M30) 6:58.98 M_OPEN-157 214
9 37 CIANCIARA Wojciech Retro Liga (M30) 6:58.99 M_OPEN-158 215
10 235 SKUPIEŃ Zdzisław Retro Liga (M30) 6:59.08 M_OPEN-159 216
11 159 MAGNUSKI Piotr Warszawa (M40) 7:00.29 M_OPEN-161 220
12 110 KLECZKOWSKA Joanna Warszawa (K30) 7:02.19 K_OPEN-33 221
13 209 POLAK Lechosław Pęcice Małe (M60) 7:07.17 M_OPEN-166 228
14 40 CIEŚLAK Adam Wołomin (M40) 7:11.06 M_OPEN-168 231
15 206 PŁOSKI Piotr Warszawa (M30) 7:12.78 M_OPEN-169 232
16 135 KRZYWULICZ Maciej Wroclaw (M16) 7:12.99 M_OPEN-170 233
17 170 MICHAŁOWSKI Kamil Slow Cheetah Run Club (M30) 7:20.94 M_OPEN-173 240
18 54 FUSIECKA Julia OTCFteam (K30) 7:26.81 K_OPEN-41 245
19 307 ŻUKOWSKI Marcin Warszawa (M30) 7:34.15 M_OPEN-180 253
20 211 PONIKOWSKA Teresa UKS Sternik Pruszkow (K30) 8:02.00 K_OPEN-46 260
21 52 FERDYNUS Hanna Warszawa (K16) 8:02.30 K_OPEN-47 261
22 198 PAWLAK-RUSZCZYŃSKA Małgorzata Warszawa (K30) 8:18.46 K_OPEN-48 262
23 85 JANYSZKO Małgorzata Warszawa (K50) 8:36.14 K_OPEN-51 266
24 230 SCHAEFER Daniel Accenture (M30) 11:03.80 M_OPEN-187 289
25 51 FAMA Krist Accenture (M30) 11:04.06 M_OPEN-188 290
136 KRZYŻANOWSKI Dawid Warszawa (M30) DNS
288 WYDRA Robert Warszawa (M50) DNS
218 REISE Agatka Warszawa (K16) DNS
149 LEWOCKI Jacek Warszawa (M16) DNS
234 SKRZECZ Ewa Warszawa (K40) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0346131 s. | Mem: 768 kilobytes