1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
m1500 4 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli - Seria 4 Planowany START: 2024-06-15 15:50 WYSTARTOWANO: 15:56:27
msc ... nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 113 KOBZA Szymon Wola Karczewska (M16) 6:11.80 M_OPEN-112 145
2 25 BOROWSKI Grzegorz Stopka Pilawa (M16) 6:12.58 M_OPEN-114 147
3 19 BITOWT Krzysztof Piastów (M50) 6:12.90 M_OPEN-115 148
4 282 WŁODARCZYK Michał IŻU (M30) 6:14.82 M_OPEN-118 152
5 182 NOWOSIELSKI Bartłomiej Kamieniec Ząbkowicki (M30) 6:24.13 M_OPEN-130 169
6 106 KĘPKA Krzysztof Warszawa (M40) 6:28.43 M_OPEN-134 176
7 241 STASZEK Anna AZS AWF KRAKÓW MASTERS (K30) 6:39.16 K_OPEN-23 188
8 164 MALOLEPSZY Wojciech Warszawa (M16) 6:40.56 M_OPEN-144 192
9 309 HENDEL Magda AZS AWF KRAKÓW MASTERS (K16) 6:40.61 K_OPEN-24 193
10 129 KOWALSKI Robert Stokowczyki Team (M60) 6:40.71 M_OPEN-145 194
11 118 KOMUDA Klaudia Czerwin (K16) 6:42.54 K_OPEN-25 195
12 905 CIELAS Hanna DKS Powiśle Dzierzgoń (PZLA) 6:55.86 211
13 232 SIEWRUK Katarzyna Warsaw Run Club (K40) 6:59.31 K_OPEN-31 217
14 59 GILEWSKI Julian Warszawa (M16) 7:02.59 M_OPEN-162 222
15 169 MICHALUK Izabela Warszawa (K30) 7:05.52 K_OPEN-34 225
16 103 KATNER Tomasz Warszawa (M40) 7:06.70 M_OPEN-165 227
17 262 TOMECKI Wojciech Księstwo (M16) 7:07.20 M_OPEN-167 229
18 304 ZIĘBA Kinga Nowa Dęba (K16) 7:08.57 K_OPEN-36 230
19 17 BIEŃKO Piotr Bazinga (M16) 7:15.65 M_OPEN-171 235
20 278 WIERZBICKA Paula Warszawa (K16) 7:17.01 K_OPEN-37 236
21 24 BOHDZIEWICZ Paweł Stowarzyszenie WARTO BIEGAĆ (M40) 7:25.34 M_OPEN-175 243
22 6 BANASZAK Ewa RUN BYDGOSZCZ (K40) 7:28.22 K_OPEN-42 246
23 98 KAPUŚCIAREK Ela Łomianki (K40) 7:37.14 K_OPEN-44 255
4 ANDRUSZKIEWICZ Aleksander WeNet Runner Team (M16) DNS
133 KRUKOWSKI Artur Bank BPH SA (M40) DNS
89 JAWORSKI Albert Warszawa (M40) DNS
259 TARCZYŃSKA Dominika Warszawa (K40) DNS
109 KIETLIŃSKI Maciej Warszawa (M50) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0340581 s. | Mem: 768 kilobytes