PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 4 Planowany START: 2018-06-10 12:05 WYSTARTOWANO: 12:05:24
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 16 1543 KWAPIS Aleksander 96-06-28 Opacz-Kolonia (M16) 5:45.55 125
2 8 1590 KAWECKI Bartosz 92-09-11 Warszawa (M16) 6:08.48 187
3 9 1815 KELLER Mariusz 74-07-14 Ślązacy Biegają (M40) 6:10.54 190
4 7 1663 KANIEWSKI Tomasz 81-06-18 Kb Ożarów Mazowiecki Biega (M30) 6:29.11 229
5 17 1867 KWIATKOWSKI Filip 77-04-26 Warszawa (M40) 6:29.19 230
6 19 1215 ŁASZCZYCH Małgorzata 92-12-04 Warszawa (K16) 6:45.29 253
7 4 1717 FOK Tomasz 86-09-16 Warszawa (M30) 6:54.96 268
8 23 1277 MASZCZYK Izabela 85-05-28 Warszawa (K30) 7:02.00 277
9 13 1729 KOWALSKI Marcin 87-09-28 Warszawa (M30) 7:04.36 280
10 5 1271 JANICKA Katarzyna 84-04-30 Warszawa (K30) 7:10.21 285
11 21 1834 MARCZEWSKI Marcin 78-12-11 Resilia Bemowo (M40) 7:12.24 287
12 14 1730 KRASUSKI Tomasz 79-07-10 Warszawa (M30) 7:14.48 291
13 20 1816 MACKIEWICZ Robert 69-04-01 Łomianki (M40) 7:18.74 293
14 3 1307 FICOŃ Monika 72-05-29 Warszawa (K40) 7:19.70 295
15 24 1674 AMPULSKI Mariusz 81-09-05 Nasielsk Baszta Team (M30) 7:24.07 297
16 2 1664 DYKIER Krzysztof 85-06-08 Kosewko (M30) 7:24.81 298
17 22 1202 MARKOWSKA Dorota 95-04-29 Płock (K16) 7:28.64 304
18 1 1199 DYGAS Sara 92-03-17 Nike+ Run Club (K16) 7:34.80 312
19 10 1726 KOPCZYK Marcin 82-07-17 Warszawa (M30) 7:34.98 313
20 18 1912 LEGUERN Bertrand 67-04-26 Konstancin-Jeziorna (M50) 7:44.94 321

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.055808067321777 s.