1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 13:28:06
m400 46 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 26  Seria 27  Seria 28  Seria 29  Seria 30  Seria 31  Seria 32  Seria 33  Seria 34  Seria 35  Seria 36  Seria 37  Seria 38  Seria 39  Seria 40  Seria 41  Seria 42  Seria 43  Seria 44  Seria 45  Seria 46  Seria 47  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 13:28:06
400 m dzieci Planowany START: 2024-06-15 13:21 WYSTARTOWANO: 13:20:59
msc ... seria nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
2 47 862 PISKA Martyna G8 Bielany (K2013) 1:18.40 K_OPEN-4 15
3 47 869 JAKONIUK Maria Pogoń Siedlce (K2013) 1:19.09 K_OPEN-6 20
1 46 856 VASILEVA Lea AZS AWF Warszawa (K2013) 1:19.21 K_OPEN-7 21
4 47 872 KĘPKA Agata Warszawa (K2013) 1:21.72 K_OPEN-11 31
6 47 870 WIARANOWSKA Jagna Tolek (K2013) 1:22.04 K_OPEN-12 33
7 45 835 URBANIAK Inga SP 258 (K2013) 1:22.07 K_OPEN-13 34
9 47 863 PIASECKA Nikola Warszawa (K2013) 1:29.22 K_OPEN-24 75
7 46 842 SUTYŁA Helena Warszawa (K2013) 1:30.39 K_OPEN-28 81
9 46 845 ZAGALSKA Anna Warszawa (K2013) 1:33.89 K_OPEN-40 104
10 46 854 CZOPIK Maria Jaworzno (K2013) 1:36.14 K_OPEN-50 121
12 47 864 ŚWIESIULSKA Zosia Sp nr 263 w Warszawie (K2013) 1:36.90 K_OPEN-54 126
11 46 836 ŁUNIEWSKA Maja Sp.369 (K2013) 1:37.63 K_OPEN-60 135
13 46 838 POPOWSKA Antonina Warszawa (K2013) 1:43.70 K_OPEN-84 189
14 46 844 GASIŃSKA Maria Warszawa (K2013) 1:50.18 K_OPEN-103 233
16 46 850 ZYGADŁO Justyna Bielański Słoń (K2013) 1:58.96 K_OPEN-126 267
46 841 OLEJARCZYK Aleksandra Warszawa (K2013) DNS
46 839 SHPOMER Zlata ... (K2013) DNS
46 848 KOWALSKA Nina Warszawa (K2013) DNS
47 871 JABŁOŃSKA Hanna Warsaw (K2013) DNS
47 868 GWADERA Kalina Warszawa (K2013) DNS
47 867 SWAT Elżbieta Kanie (K2013) DNS

2 45 822 WITCZAK Weronika SP16 Kalisz (K2014) 1:15.34 K_OPEN-1 3
5 45 830 ELSNER Teresa Kotwica Kórnik (K2014) 1:17.96 K_OPEN-3 13
2 43 785 BOCHEŃSKA Zosia Warszawa (K2014) 1:18.42 K_OPEN-5 16
5 44 798 GWADERA Amelia Warszawa (K2014) 1:19.80 K_OPEN-8 24
6 44 816 ĆWIL Zosia Warszawa (K2014) 1:20.44 K_OPEN-9 28
3 43 789 MICHAŁOWSKA Zuzanna Sp53 (K2014) 1:21.12 K_OPEN-10 29
5 43 784 KRÓL Lena Kondycja (K2014) 1:24.91 K_OPEN-15 49
6 43 777 BRZOZOWSKA Natalia Wołomin (K2014) 1:26.62 K_OPEN-18 60
11 45 823 KRAJ Zoja AZS AWF WARSZAWA (K2014) 1:27.13 K_OPEN-20 64
9 43 792 BEDNARSKA PAPARO Ilaria Warszawa (K2014) 1:29.78 K_OPEN-27 80
10 44 802 HOŁDYŃSKA Hanna Warszawa (K2014) 1:31.36 K_OPEN-30 86
10 43 791 BYSIEK Anna Brak (K2014) 1:31.91 K_OPEN-32 90
11 44 809 GARMAN Martyna Warsaw (K2014) 1:35.71 K_OPEN-49 118
14 43 778 STASZEWSKA Natalia Warszawa (K2014) 1:48.42 K_OPEN-97 224
15 43 781 GOŁĄBEK Lena Warszawa (K2014) 1:49.98 K_OPEN-102 232
14 44 813 STRZECHA Maja Piastów (K2014) 1:51.79 K_OPEN-107 237
15 44 800 ŁOPAT Zofia Marki (K2014) 2:01.28 K_OPEN-130 274
44 807 BROWAREK Oliwia Warszawa (K2014) DNS
44 797 CZERNIK Maja KS Atleta (K2014) DNS
45 819 KIEŁCZEWSKA Sandra Mrozy (K2014) DNS
42 776 KUPNIEWSKA Zuzanna UKS Żoliborz (K2014) DNF
43 788 BOGUSZ Alicja Warszawa (K2014) DNS
43 786 KRÓL Lena Kondycja Piaseczno (K2014) DNS

1 40 722 SZCZEĆ Oliwia KS Atleta (K2015) 1:16.91 K_OPEN-2 7
6 42 761 BIAŁORUCKA Alicja Warszawa (K2015) 1:23.67 K_OPEN-14 39
7 42 765 MUZYKA Pola KS Czosnów (K2015) 1:25.54 K_OPEN-17 53
4 40 723 LISOWSKA Lea Warszawska Akademia Gimnastyki (K2015) 1:27.50 K_OPEN-21 66
5 39 695 DULNIK Wiktoria biegowe.pl (K2015) 1:28.15 K_OPEN-22 70
6 40 721 TYMOSIEWICZ Nina Klub Sportowy Lekkoatletyka Dla Dzieci i Młodzieży – Kamil Żewłakow (K2015) 1:28.57 K_OPEN-23 74
8 42 840 SUTYŁA Anna Warszawa (K2015) 1:29.69 K_OPEN-26 78
7 40 729 STĘPIEŃ Alicja Warszawa (K2015) 1:31.22 K_OPEN-29 84
6 39 717 PAMUŁA Zofia Strzykuły (K2015) 1:31.51 K_OPEN-31 87
8 40 730 WITCZAK Emilia SP16 Kalisz (K2015) 1:31.96 K_OPEN-33 91
3 38 699 SZYMAŃCZAK Aniela Warszawa (K2015) 1:32.23 K_OPEN-35 94
4 38 688 PIASECKA Gabriela Warszawa (K2015) 1:33.37 K_OPEN-38 100
4 41 740 KRASUSKA Pola Nieporęt (K2015) 1:33.77 K_OPEN-39 102
7 39 710 LUKS Aleksandra Warszawa (K2015) 1:34.44 K_OPEN-41 107
8 39 684 MASŁOWSKA Jagoda Warszawa (K2015) 1:35.16 K_OPEN-43 111
5 41 742 KOSTYKIEWICZ Pola Warszawa (K2015) 1:35.16 K_OPEN-44 112
10 42 768 GRUSZCZYŃSKA Jaśmina Warszawa (K2015) 1:35.49 K_OPEN-47 115
10 39 713 ZAGALSKA Agata Warszawa (K2015) 1:35.58 K_OPEN-48 117
6 41 756 PRZYDATEK Zofia Piastów (K2015) 1:36.42 K_OPEN-52 124
11 39 714 ZAGALSKA Julia Warszawa (K2015) 1:36.74 K_OPEN-53 125
9 40 725 EMILSSON Hanna MAI (K2015) 1:36.92 K_OPEN-55 127
11 42 762 MIKIELSKA Zofia Warszawa (K2015) 1:36.98 K_OPEN-56 128
7 41 738 DUDEK Zuzanna 12tri.pl (K2015) 1:37.47 K_OPEN-58 134
12 39 703 RYCHEL Julia Warszawa (K2015) 1:38.30 K_OPEN-62 141
8 41 737 BEREDA Amelka Run with Dan (K2015) 1:39.10 K_OPEN-63 151
13 39 702 BĄK Maja Warszawa (K2015) 1:39.66 K_OPEN-64 153
9 41 739 DRZEWOWSKA Zofia Wspaniale Duśki (K2015) 1:39.90 K_OPEN-65 154
14 39 712 WARELUK Barbara Ząbki (K2015) 1:40.49 K_OPEN-67 156
10 41 744 KRZTOŃ Natalia Legionowo (K2015) 1:41.03 K_OPEN-72 164
11 41 750 MAŁECKA Maja Warszawa (K2015) 1:42.37 K_OPEN-75 174
10 40 720 DOBRODZIEJ Joanna Warszawa (K2015) 1:42.96 K_OPEN-76 178
6 38 691 GAJDAMOWICZ Martyna Warszawa (K2015) 1:43.35 K_OPEN-79 182
7 38 692 TOCZYDŁOWSKA Jagoda Warszawa (K2015) 1:43.42 K_OPEN-80 184
11 40 734 ERBEL Emma Starachowice (K2015) 1:43.46 K_OPEN-81 185
8 38 693 DAWIDZIUK Laura Warszawa (K2015) 1:43.50 K_OPEN-82 186
17 39 687 LUBERECKA Gabriela SP77 (K2015) 1:44.17 K_OPEN-86 196
9 38 698 SKWARCZ Hania Warszawa (K2015) 1:48.99 K_OPEN-99 226
10 38 697 ODOLIŃSKA Matylda Otwock (K2015) 1:49.95 K_OPEN-101 231
12 41 748 LACHOWSKA Alicja Warszawa (K2015) 1:51.95 K_OPEN-108 238
12 40 736 SAŁEK Milena Warszawa (K2015) 1:53.29 K_OPEN-110 248
13 40 719 TARCZYŃSKA Wanda Warszawa (K2015) 1:54.25 K_OPEN-116 254
13 41 746 GACIOCH Wanessa SPARTA (K2015) 1:56.10 K_OPEN-119 259
14 41 747 MARCZAK Laura Warszawa (K2015) 1:59.99 K_OPEN-129 271
13 38 694 LEWANDOWSKA Julia Warszawa (K2015) 2:23.18 K_OPEN-163 323
38 718 ELŻANOWSKA Antonina Warszawa (K2015) DNF
38 682 KLIMEK Aleksandra OLA TEAM (K2015) DNS
39 705 MALCZYK Justyna Warszawa (K2015) DNS
39 706 KABACIŃSKA Zuzanna Warszawa (K2015) DNS
40 724 GROMADZKA Justyna Marki (K2015) DNS
40 732 ROSIŃSKA Laura Warszawa (K2015) DNS
41 749 MARCINKOWSKA Maria EL EQUIPO DASH (K2015) DNS
41 753 CZARNECKA Dorota RK Athletics (K2015) DNS
42 760 SOSZYŃSKA Nina Mińsk Mazowiecki (K2015) DNS

2 37 671 KŁOSZEWSKA Lena Orlęta Czosnów (K2016) 1:25.13 K_OPEN-16 50
4 36 653 PEŁSZYŃSKA Alicja AZS AWF Warszawa (K2016) 1:26.87 K_OPEN-19 63
4 37 681 KRUK Natalia Warszawa (K2016) 1:29.23 K_OPEN-25 76
6 36 650 WIECZOREK Zuzanna Race Fighter Junior (K2016) 1:32.01 K_OPEN-34 92
4 35 632 DUSZCZYK Antonina Warszawa (K2016) 1:32.24 K_OPEN-36 95
6 37 668 KARECKA Gabriela Warszawa (K2016) 1:33.16 K_OPEN-37 99
6 35 637 GRZYBOWSKA Oliwia Race fighter Junior (K2016) 1:35.30 K_OPEN-46 114
7 35 636 CUEVAS-KOSESKA Aleksandra Warszawa (K2016) 1:37.19 K_OPEN-57 130
8 37 664 WERESZKO Maria Brak (K2016) 1:37.96 K_OPEN-61 138
2 33 599 PIECHOCKA Anna Kids Running Academy (K2016) 1:40.34 K_OPEN-66 155
10 35 644 CZAPLA Celina Warszawa (K2016) 1:40.51 K_OPEN-68 157
11 35 640 ŁĘPA Blanka ARYZTA (K2016) 1:40.64 K_OPEN-69 158
12 35 638 WIERZGAŁA Nina Warszawa (K2016) 1:40.91 K_OPEN-71 163
9 36 649 KRUKOWSKA Lena Wołomin (K2016) 1:43.04 K_OPEN-77 179
10 36 661 MAJOROWSKA Eliza Wołomin (K2016) 1:43.73 K_OPEN-85 190
7 34 624 HAŁKA Polianna Warszawa (K2016) 1:45.76 K_OPEN-87 203
8 34 627 MAGDZIAK Maja - (K2016) 1:46.22 K_OPEN-91 210
9 34 611 KWIETNIEWSKA Wiktoria Warszawa (K2016) 1:46.33 K_OPEN-92 211
13 36 658 POPOWSKA Helena Warszawa (K2016) 1:46.67 K_OPEN-93 212
15 36 656 BAHRI Evin Warszawa (K2016) 1:48.03 K_OPEN-96 221
10 34 612 GODLEWSKA Natalia Warszawa (K2016) 1:48.96 K_OPEN-98 225
11 34 619 SIEGIEDA Julia Warszawa (K2016) 1:49.65 K_OPEN-100 229
6 33 610 BYSZEWSKA Beata Warszawa (K2016) 1:50.69 K_OPEN-105 235
13 34 615 MACIEJEWSKA Marika Warszawa (K2016) 1:53.87 K_OPEN-111 249
14 34 620 BARCHON Helenka Warszawa (K2016) 1:54.14 K_OPEN-114 252
11 38 679 ŻUKOWSKI Klara Warszawa (K2016) 1:55.21 K_OPEN-117 255
12 38 690 BEDNARSKA Barbara Warszawa (K2016) 1:55.60 K_OPEN-118 256
7 33 601 MALINOWSKA Julia Cisie (K2016) 1:56.14 K_OPEN-120 260
15 34 617 BIELECKA Julia Warszawa (K2016) 1:56.75 K_OPEN-121 261
8 33 604 MAZIARZ Alicja Naprzód Młociny #BAT (K2016) 1:57.12 K_OPEN-122 263
9 33 608 CIKOWSKA Kalina Warszawa (K2016) 1:58.50 K_OPEN-125 266
16 36 652 HOŁÓWKO Asia TYGRYSY (K2016) 1:59.11 K_OPEN-127 268
13 37 677 TOMASZUK Maria - (K2016) 1:59.31 K_OPEN-128 269
16 34 614 MODZELEWSKA Maja Warszawa (K2016) 2:02.10 K_OPEN-135 279
17 34 625 KLOSE Zuzanna Warszawa (K2016) 2:03.52 K_OPEN-140 288
11 33 602 NEUMAN Marta Warszawa (K2016) 2:06.54 K_OPEN-144 296
14 35 629 GÓRECKA Julia Słupno (K2016) 2:13.00 K_OPEN-149 306
13 33 609 PAKUŁA Zuzanna Warszawa (K2016) 2:13.51 K_OPEN-150 307
15 35 633 LIPINSKA Izabela Marki (K2016) 2:14.31 K_OPEN-152 309
35 645 KOMAR Milena Warszawa (K2016) DNS
35 630 RUTKOWSKA Amelia Łomianki (K2016) DNS
37 666 GOGOŁEK Zofia AZS AWF Warszawa (K2016) DNS

1 31 578 GRUSZCZYŃSKA Matylda Warszawa (K2017) 1:35.09 K_OPEN-42 109
2 28 525 WASILEWSKA Laura Warszawa (K2017) 1:35.28 K_OPEN-45 113
4 29 532 POLAK Lena Polak Team (K2017) 1:36.30 K_OPEN-51 123
2 27 506 KOCIEMSKA Jagoda Warszawa (K2017) 1:37.47 K_OPEN-59 133
5 29 536 DERGAY Nika RUN_WAWA_RUN (K2017) 1:40.84 K_OPEN-70 161
4 31 574 STĘPIEŃ Emilia Warszawa (K2017) 1:41.83 K_OPEN-73 170
3 30 553 KARST Martyna Warszawa (K2017) 1:41.89 K_OPEN-74 171
6 32 589 PIETRASZKO Pola Warszawa (K2017) 1:43.08 K_OPEN-78 180
5 28 527 MĄKOLSKA Nela Warszawa (K2017) 1:43.53 K_OPEN-83 188
6 31 575 STEGIENKO Emilia Warszawa (K2017) 1:45.88 K_OPEN-88 205
3 26 473 WOJDYŁA Aleksandra Warszawa (K2017) 1:46.04 K_OPEN-89 207
5 30 554 ZAWACKA Joanna Raszyn (K2017) 1:46.21 K_OPEN-90 209
7 31 570 CHMIELEWSKA Zofia Zabiegany Tata (K2017) 1:46.94 K_OPEN-94 215
9 28 524 SOKOŁOWSKA Lena Warszawa (K2017) 1:47.06 K_OPEN-95 218
8 27 510 MICHALSKA Lena Warszawa (K2017) 1:50.44 K_OPEN-104 234
7 32 592 ŁOPAT Maria Marki (K2017) 1:50.98 K_OPEN-106 236
9 31 577 KOZŁOWSKA Ida Warszawa (K2017) 1:53.22 K_OPEN-109 247
9 32 585 KOŹBIAŁ Iga Warszawa (K2017) 1:54.03 K_OPEN-112 250
6 26 487 TCHÓRZEWSKA-RUSEK Agata Szeligi (K2017) 1:54.08 K_OPEN-113 251
10 32 584 PONIKOWSKA Aleksandra UKS Sternik Pruszkow (K2017) 1:54.20 K_OPEN-115 253
10 31 565 NACZAS Zofia Warszawa (K2017) 1:58.07 K_OPEN-123 264
12 27 494 BUDZIŃSKA Patrycja Warszawa (K2017) 1:58.12 K_OPEN-124 265
10 28 520 SOCHA Julia Łomianki Dolne (K2017) 2:01.35 K_OPEN-131 275
12 32 580 TRZECIAK Lena Warszawa (K2017) 2:01.38 K_OPEN-132 276
11 28 528 RÓZGA Iga Passion First (K2017) 2:01.49 K_OPEN-133 277
10 30 555 GAL Aleksandra Warszawa (K2017) 2:01.55 K_OPEN-134 278
9 29 538 TARASIEWICZ Florentyna Warszawa (K2017) 2:02.61 K_OPEN-136 281
7 26 478 ŁOHUTKO Maja Warszawa (K2017) 2:02.96 K_OPEN-137 283
8 26 486 KUZDRA Lidia Warszawa (K2017) 2:03.14 K_OPEN-138 285
9 26 475 ZEGADŁO Alicja Warszawa (K2017) 2:03.29 K_OPEN-139 286
12 31 569 WITUSZYŃSKA Pola Nowa Iwiczna (K2017) 2:03.86 K_OPEN-141 291
12 30 560 PASIEKA Aleksandra Warszaw Śródmieście (K2017) 2:05.29 K_OPEN-142 294
10 26 476 PEPŁOŃSKA Natalia Warszawa (K2017) 2:05.37 K_OPEN-143 295
11 29 542 PIĘTKA Pola Warszawa (K2017) 2:07.57 K_OPEN-145 299
14 32 586 MAJKOWSKA-SZYBIAK Nika Warszawa (K2017) 2:08.34 K_OPEN-146 300
14 27 497 DRASZANOWSKA Antonina DRASZKATOMISTRZ (K2017) 2:11.49 K_OPEN-147 302
12 28 511 RAWICZ-OSTROWSKA Joanna Warszawa (K2017) 2:12.09 K_OPEN-148 304
15 27 495 DOBRODZIEJ Aleksandra Warszawa (K2017) 2:13.62 K_OPEN-151 308
14 30 558 PLUTA Alicja Warszawa (K2017) 2:14.76 K_OPEN-153 310
15 30 556 ROSZEWSKA Maja Sąsiadki (K2017) 2:14.79 K_OPEN-154 311
13 28 526 JÓŹWIK Karolina Warszawa (K2017) 2:15.59 K_OPEN-155 312
11 26 472 ZDROIK Aleksandra Warszawa (K2017) 2:16.22 K_OPEN-156 313
12 29 534 KRAKOWIAN Nataliaida Nie (K2017) 2:17.45 K_OPEN-157 315
13 31 571 KOWALEWSKA Aleksandra Warszawa (K2017) 2:17.78 K_OPEN-158 316
13 29 533 STACHOWIAK Luna Ząbki (K2017) 2:18.31 K_OPEN-159 317
14 29 529 JESIOTR Amelia Warszawa (K2017) 2:19.23 K_OPEN-160 318
17 27 500 KOSIŃSKA Zuza Warszawa (K2017) 2:20.57 K_OPEN-161 319
12 26 482 SKUPIEŃ Emilia Kraków (K2017) 2:22.31 K_OPEN-162 320
14 28 512 FIEDOROW Zuzanna Warszawa (K2017) 2:23.91 K_OPEN-164 324
14 38 689 LEWANDOWSKA Luiza Warszawa (K2017) 2:26.33 K_OPEN-165 326
46 508 CZOPIK Zofia Jaworzno (K2017) DNS
32 596 JERMANOWSKA Amelia Warszawa (K2017) DNS
32 595 CZERWIŃSKA Emilia Warszawa (K2017) DNS
26 489 POLAK Helena Chotomów (K2017) DNF
26 490 GURUDUTH Adrianna Sąsiadki (K2017) DNF
28 515 JASTRZĘBSKA Melania RKS Jastrzębie (K2017) DNS
28 513 WIECZOREK Wiktoria Dąbrówka (K2017) DNS
28 514 ZAINALDEEN Sophia Awf (K2017) DNS
28 517 WAKOR Stefania Warszawa (K2017) DNS
29 535 MAJEWSKA Halina Warszawa (K2017) DNS
30 559 KŁYS Olga Gąbin (K2017) DNS
31 573 JĘDRASIK Lena Ciechomin (K2017) DNS

1 47 859 BEŁDOWSKI Tymoteusz Warszawa Mokotów (M2013) 1:17.99 M_OPEN-11 14
6 45 833 BOŃCZAK Franciszek Efgieha (M2013) 1:19.48 M_OPEN-16 23
2 46 853 TATAREWICZ Andrzej Warszawa (M2013) 1:19.84 M_OPEN-17 25
3 46 851 ZIĘBA Szymon Nowa Dęba (M2013) 1:20.00 M_OPEN-18 26
4 46 847 DAJNOWICZ Piotr MKS Syrena (M2013) 1:20.10 M_OPEN-19 27
5 47 860 RUTKOWSKI Dawid Pruszków (M2013) 1:21.87 M_OPEN-21 32
7 47 858 GOŹDZIEWSKI Gustaw Warszawa (M2013) 1:23.98 M_OPEN-29 43
10 45 834 KOSTYKIEWICZ Bruno Warszawa (M2013) 1:26.56 M_OPEN-41 58
8 47 873 ŁOZIŃSKI Filip Warszawa (M2013) 1:27.88 M_OPEN-47 68
5 46 837 GŁOWACKI Cyprian Warszawa (M2013) 1:28.48 M_OPEN-51 73
6 46 843 BRODZKI Arkadiusz Warszawa (M2013) 1:29.74 M_OPEN-53 79
10 47 857 AKSAMITOWSKI Kacper Brak (M2013) 1:31.34 M_OPEN-56 85
11 47 866 GRYGORCZUK Jakub Warszawa (M2013) 1:32.29 M_OPEN-60 96
8 46 849 PLUTA Jan Warszawa (M2013) 1:33.72 M_OPEN-63 101
12 46 846 OKNIŃSKI Tymoteusz Team Ostoje (M2013) 1:41.62 M_OPEN-97 169
15 46 852 WEREDA Piotr Warszawa (M2013) 1:52.21 M_OPEN-133 241
13 47 874 GOMORADZKI Bartosz Warszawa (M2013) 1:52.55 M_OPEN-134 242
46 855 GRATUNIK Nikola Rembelszczyzna (M2013) DNS
47 865 GDYŃSKI Antoni Warszawa (M2013) DNS
47 861 SUSZYŃSKI Szymon KS ATLETA (M2013) DNS

1 44 812 KASKA Artur Białe Orły (M2014) 1:08.81 M_OPEN-1 1
1 45 821 SOŁOGUBA Mateusz Warszawa (M2014) 1:14.60 M_OPEN-2 2
1 43 790 KAWCZYŃSKI Maciej Warszawa (M2014) 1:15.52 M_OPEN-3 4
2 44 815 MUSIALIK Aleks RK Athletics (M2014) 1:16.09 M_OPEN-4 5
3 45 825 KARST Filip Warszawa (M2014) 1:16.87 M_OPEN-5 6
3 44 804 BOROWSKI Igor Warszawa (M2014) 1:17.13 M_OPEN-7 9
4 44 805 CHROSTOWSKI Mikołaj Warszawa (M2014) 1:17.23 M_OPEN-8 10
4 45 817 RAWA Franciszek MKS Piast Piastów (M2014) 1:17.87 M_OPEN-10 12
5 42 775 GAJDA Antoni Promyk Nowa Sucha (M2014) 1:22.60 M_OPEN-23 36
7 44 795 SMAJEK Julian Naprzód Zielonki (M2014) 1:23.75 M_OPEN-27 41
4 43 779 ŁOZIŃSKI Maciej Warszawa (M2014) 1:24.70 M_OPEN-34 48
8 45 828 AFANDI Rayan SP 110 (M2014) 1:25.50 M_OPEN-36 52
8 44 810 ZIELIŃSKI Tymoteusz UKS Varsovia (M2014) 1:26.09 M_OPEN-38 55
9 45 829 ŻARŁOK Adam Warszawa (M2014) 1:26.18 M_OPEN-40 57
9 44 811 ZGÓRZAK Tymon Warszawa (M2014) 1:26.63 M_OPEN-43 61
7 43 794 PŁOSAREK Mateusz Warszawa (M2014) 1:26.65 M_OPEN-44 62
8 43 787 ZASUWA Tomasz Zasuwamy (M2014) 1:28.43 M_OPEN-50 72
9 42 774 PAWEŁEK Eryk Promotion Góra ŻAR (M2014) 1:31.75 M_OPEN-58 89
11 43 780 PRUCNAL Wiktor Wielki Jaro junior (M2014) 1:35.89 M_OPEN-71 120
12 44 806 SAWCZUK Mateusz Warszawa (M2014) 1:38.61 M_OPEN-81 143
12 45 826 SKWARCZ Staś Warszawa (M2014) 1:38.69 M_OPEN-82 144
12 43 782 STEGIENKO Tomasz Warszawa (M2014) 1:39.05 M_OPEN-86 148
13 45 827 WILK Adam Warszawa (M2014) 1:42.14 M_OPEN-99 173
13 44 803 GRZEŚLAK Filip Dzikuny (M2014) 1:42.57 M_OPEN-101 176
13 43 793 KOZŁOWSKI Grzegorz Warszawa (M2014) 1:44.43 M_OPEN-111 197
14 45 831 STAŃCZAK Ignacy Warszawa (M2014) 1:48.22 M_OPEN-126 222
15 45 818 KLOSE Szymon Warszawa (M2014) 1:52.11 M_OPEN-132 240
44 808 SKIBA Piotr ATUT-PLACE ZABAW Run Team (M2014) DNS
44 814 BOGUSZ Szymon Mińsk Mazowiecki (M2014) DNS
44 799 BOROTYNSKYI Vladyslav Warszawa (M2014) DNS
44 801 DUDZIŃSKI Teofil SP110 (M2014) DNS
44 796 RUTKOWSKI Kosma Napocuchy (M2014) DNS
45 820 ŚWIECZAK Bartosz Józefów (M2014) DNS
45 824 DOMINIAK Aleksander Nieporęt (M2014) DNS
45 832 MICHALAK Kacper Brak (M2014) DNF
43 783 BONIOWSKA Karolina KS Atak Agrykola (M2014) DNS

1 42 764 KOMOREK Antoni Pędzące Chomiki (M2015) 1:16.99 M_OPEN-6 8
2 40 731 OLSZEWSKI Albert Warszawa (M2015) 1:17.84 M_OPEN-9 11
2 42 769 MSZYCA Jan Wola Gołkowska (M2015) 1:18.60 M_OPEN-12 17
1 39 711 KRUK Aleksander Oks Skra (M2015) 1:18.92 M_OPEN-13 18
3 42 771 KĄKOWICZ Kazimierz Warszawa (M2015) 1:19.04 M_OPEN-14 19
2 39 716 MAJEWSKI Tadeusz Warszawa (M2015) 1:19.41 M_OPEN-15 22
4 42 759 OLEKSIAK Adam Duczki (M2015) 1:21.30 M_OPEN-20 30
1 38 686 GLINKOWSKI Piotr Warszawa (M2015) 1:22.83 M_OPEN-24 37
3 40 735 HALSKI Jakub Warszawa (M2015) 1:23.52 M_OPEN-25 38
1 41 752 PIECHOCKI Wojciech Kids Running Academy (M2015) 1:23.79 M_OPEN-28 42
2 41 751 SIERANT-HATALA Bartosz Warszawa (M2015) 1:24.29 M_OPEN-31 45
2 38 685 PYSZKOWSKI Mikołaj Krzewent (M2015) 1:24.56 M_OPEN-32 46
3 39 704 LODKOWSKI Franciszek Osowiec (M2015) 1:24.59 M_OPEN-33 47
3 41 743 JAKUBOWSKI-BRODECKI Oskar Rk Athletics (M2015) 1:25.98 M_OPEN-37 54
4 39 707 ANDRZEJEWSKI Jeremiasz Warszawa (M2015) 1:26.13 M_OPEN-39 56
5 40 726 WIĘCKOWSKI Ignacy Warszawa (M2015) 1:27.95 M_OPEN-48 69
9 39 700 PIÓRKOWSKI Franciszek AZS AWF Warszawa (M2015) 1:35.57 M_OPEN-69 116
5 38 683 PEPŁOŃSKI Antoni Warszawa (M2015) 1:37.76 M_OPEN-76 136
12 42 763 PLEWA Stanisław Warszawa (M2015) 1:38.11 M_OPEN-79 140
13 42 766 DWURZYŃSKI Maciej Warszawa (M2015) 1:40.80 M_OPEN-91 160
15 39 708 ZAPAŁA Mikołaj Warszawa (M2015) 1:40.89 M_OPEN-92 162
16 39 709 PONIKOWSKI Witold UKS Sternik Pruszkow (M2015) 1:42.52 M_OPEN-100 175
18 39 701 RUSZCZYŃSKI Konstanty Warszawa (M2015) 1:47.01 M_OPEN-123 217
14 42 770 SANCHEZ-JARECKI Julian CAC (M2015) 1:49.48 M_OPEN-129 228
19 39 715 KACPRZAK Kacper Marki (M2015) 1:52.02 M_OPEN-131 239
15 41 755 KOWALEWSKI Dawid Warszawa (M2015) 2:03.75 M_OPEN-150 290
16 41 754 FIEDOSIUK Mikołaj Dzikuny (M2015) 2:05.06 M_OPEN-151 292
38 696 MALECHA-GERTCHEN Eryk Warszawa (M2015) DNS
40 727 JUSIŃSKI Sławek Wieliszew (M2015) DNS
40 728 STATKIEWICZ Patryk Warszawa (M2015) DNS
40 733 WOŹNIAK-JEZIERSKI Maksym SP nr.1 im. Armii Krajowej (M2015) DNS
41 745 BAKUŁA Krzysztof AZS awf (M2015) DNS
42 758 CZERWIŃSKI Paweł Warszawa (M2015) DNS
42 767 PILICHOWSKI Aleksander Warszawa (M2015) DNS
42 757 BEŁDOWSKI Mateusz Warszawa (M2015) DNS

1 36 662 BERNAT Mikołaj Warszawa (M2016) 1:23.72 M_OPEN-26 40
1 37 678 VASILEV Ivo AZS AWF Warszawa (M2016) 1:24.10 M_OPEN-30 44
2 36 651 PISKA Miłosz G8 Bielany (M2016) 1:25.46 M_OPEN-35 51
3 36 657 KARCZEWSKI Jakub Warszawa (M2016) 1:26.60 M_OPEN-42 59
1 34 616 STAŃCZAK Szymon Warszawa (M2016) 1:27.18 M_OPEN-45 65
1 35 643 WĘGLARZ Borys Warszawa (M2016) 1:27.88 M_OPEN-46 67
3 37 875 GAWLIK Piotr KS Ursus (M2016) 1:28.20 M_OPEN-49 71
5 36 663 ŁAPKA Piotr Warszawa (M2016) 1:29.31 M_OPEN-52 77
2 35 631 WALCZAK Bartłomiej Gang Miśków (M2016) 1:30.73 M_OPEN-54 82
5 37 670 KUCIAK Aleksander Sport Team (M2016) 1:30.92 M_OPEN-55 83
3 35 641 LUDWICKI Adam KS Ursus (M2016) 1:31.68 M_OPEN-57 88
2 34 623 ŁAWRÓW Aleksander Warszawa (M2016) 1:32.04 M_OPEN-59 93
5 35 639 GMURCZYK Mateusz Akademia Sportu Otwock (M2016) 1:33.87 M_OPEN-64 103
7 37 669 NERŁO Aleksander Warszawa (M2016) 1:34.39 M_OPEN-66 106
3 34 613 TOMASZEWSKI Nikodem Warszawa (M2016) 1:36.15 M_OPEN-72 122
8 35 628 OKNIŃSKI Dawid Team Ostoje (M2016) 1:37.27 M_OPEN-74 131
7 36 659 JANIK Kacper Kielce (M2016) 1:38.46 M_OPEN-80 142
9 35 642 OLEJARCZYK Jan Warszawa (M2016) 1:38.76 M_OPEN-84 146
1 33 605 BALIŃSKI Witold Warszawa (M2016) 1:38.92 M_OPEN-85 147
4 34 618 WOJTYŚ Filip Warszawa (M2016) 1:39.08 M_OPEN-87 149
8 36 655 POPŁAWSKI Adam Ostrówek (M2016) 1:39.46 M_OPEN-89 152
10 37 675 MISIAK Jan Uks G8 (M2016) 1:43.31 M_OPEN-103 181
11 36 660 ZAGOŻDŻON Tadeusz Warszawa (M2016) 1:43.78 M_OPEN-106 191
5 34 621 GRZYBEK Feliks AZS OLSZTYN (M2016) 1:43.89 M_OPEN-108 193
11 37 673 ZABÓJ Jacek Warszawa (M2016) 1:44.08 M_OPEN-110 195
12 37 676 OLESINSKI Tomasz Warszawa (M2016) 1:44.67 M_OPEN-114 200
6 34 626 SOWIŃSKI Jan Warszawa (M2016) 1:45.45 M_OPEN-116 202
12 36 648 MAŁKOWSKI Dominik Warszawa (M2016) 1:46.17 M_OPEN-119 208
14 36 647 ZIELIŃSKI Julian Warszawa (M2016) 1:46.77 M_OPEN-121 214
5 33 606 LACHOWSKI Cezary Warszawa (M2016) 1:48.35 M_OPEN-127 223
12 34 622 PIĄDŁOWSKI Jan Warszawa (M2016) 1:49.88 M_OPEN-130 230
10 33 607 RYBSKI Filip Żyrardów (M2016) 2:03.48 M_OPEN-148 287
12 33 603 MAZIARZ Aleksander Naprzód Młociny #BAT (M2016) 2:06.63 M_OPEN-153 297
13 35 635 MADZIAR Wojtek Wallhalla (M2016) 2:12.30 M_OPEN-157 305
16 35 634 BALIŃSKI Franciszek Warszawa (M2016) 2:24.44 M_OPEN-161 325
17 36 646 DĄBKOWSKI Mateusz Warszawa (M2016) 2:50.79 M_OPEN-163 328
33 600 ROGALSKI Krzysztof Warszawa (M2016) DNS
36 654 TOMASZEWSKI Mikołaj ARYZTA (M2016) DNS
37 680 WŁOCH Adam Warszawa (M2016) DNS
37 674 KUROWSKI-VILLAR Tomas Warszawa (M2016) DNS
37 672 SURDYK Leonard Warszawa (M2016) DNS
37 665 HERMA Wiktor Warszawa (M2016) DNS

1 32 583 SKIBA Oleg ATUT-PLACE ZABAW Run Team (M2017) 1:22.30 M_OPEN-22 35
1 29 530 KACPRZAK Krzysztof Marki (M2017) 1:32.57 M_OPEN-61 97
2 29 540 BLODA Jan Warszawa (M2017) 1:32.66 M_OPEN-62 98
1 28 518 PYSZKOWSKI Mateusz Krzewent (M2017) 1:34.25 M_OPEN-65 105
1 26 491 ZGÓRZAK Franciszek Warszawa (M2017) 1:35.05 M_OPEN-67 108
3 29 539 SZUBARGA Tadeusz Warszawa (M2017) 1:35.13 M_OPEN-68 110
1 27 505 REJMER Franciszek Ełk (M2017) 1:35.88 M_OPEN-70 119
1 30 550 LEŚNIARA Oliwier Progres (M2017) 1:37.12 M_OPEN-73 129
2 31 568 SOŁOGUBA Adam Warszawa (M2017) 1:37.30 M_OPEN-75 132
2 32 591 FIRLEJ Filip Warszawa (M2017) 1:37.86 M_OPEN-77 137
3 28 522 JÓŹKO Ryszard Warszawa (M2017) 1:38.06 M_OPEN-78 139
3 31 576 EMILSSON Tom MAI (M2017) 1:38.74 M_OPEN-83 145
3 32 588 HOŁDYŃSKI Konstanty Warszawa (M2017) 1:39.09 M_OPEN-88 150
3 27 504 WITOSŁAWSKI Szymon Walley (M2017) 1:40.68 M_OPEN-90 159
4 32 581 JAKUBAS Stanisław Warszawa (M2017) 1:41.04 M_OPEN-93 165
2 30 549 BRZOZOWSKI Sebastian Wołomin (M2017) 1:41.25 M_OPEN-94 166
4 27 492 JEZIOREK Szymon Warszawa (M2017) 1:41.30 M_OPEN-95 167
4 28 516 DOBRZYŃSKI Krzysztof WAKT (M2017) 1:41.43 M_OPEN-96 168
3 33 597 AFANDI Kamil SP 110 (M2017) 1:42.08 M_OPEN-98 172
5 32 594 CZEREPICKI Robert Warszawa (M2017) 1:42.88 M_OPEN-102 177
5 27 499 MICHALSKI Wojtek Warszawa (M2017) 1:43.39 M_OPEN-104 183
2 26 483 LITKOWICZ Leon Warszawa (M2017) 1:43.51 M_OPEN-105 187
5 31 563 SAŁEK Michał Warszawa (M2017) 1:43.88 M_OPEN-107 192
4 30 552 WARELUK Dominik Ząbki (M2017) 1:44.08 M_OPEN-109 194
6 27 501 RUSZKIEWICZ Józef Warszawa (M2017) 1:44.47 M_OPEN-112 198
6 28 521 WIŚNIEWSKI Filip Warszawa (M2017) 1:44.49 M_OPEN-113 199
7 27 502 WOLIŃSKI Antoni KS CIECHAN (M2017) 1:45.43 M_OPEN-115 201
7 28 519 SROKA Łukasz Warszawa (M2017) 1:45.85 M_OPEN-117 204
8 28 523 PIÓRKOWSKI Jan AZS AWF Warszawa (M2017) 1:45.89 M_OPEN-118 206
4 33 598 SAS Maciej Warszawa (M2017) 1:46.72 M_OPEN-120 213
8 31 579 MUZYKA Andrii Ząbki (M2017) 1:47.00 M_OPEN-122 216
6 29 543 SANCHEZ-JARECKI Ryszard CAC (M2017) 1:47.20 M_OPEN-124 219
6 30 547 PEŁKA Wiktor Warszawa (M2017) 1:47.85 M_OPEN-125 220
4 26 484 ZAWADZKI Franek Warszawa (M2017) 1:49.11 M_OPEN-128 227
5 26 485 STASZEWSKI Igor Warszawa (M2017) 1:52.62 M_OPEN-135 243
9 27 507 OBIORA Benjamin Warszawa (M2017) 1:52.71 M_OPEN-136 244
10 27 503 GÓRSKI Julian Warszawa (M2017) 1:52.87 M_OPEN-137 245
8 32 587 WIŚNIEWSKI Michał Warszawa (M2017) 1:53.08 M_OPEN-138 246
7 29 537 KACPRZYK Lucjan Warszawa (M2017) 1:55.91 M_OPEN-139 257
11 27 496 DOBRUCH Tomasz Warszawa (M2017) 1:55.93 M_OPEN-140 258
11 32 590 GEORGIEV Aleksander Warszawa (M2017) 1:56.87 M_OPEN-141 262
7 30 561 CHOROMAŃSKI Wiktor Warszawa (M2017) 1:59.32 M_OPEN-142 270
8 30 551 ROSIŃSKI Julian Warszawa (M2017) 2:01.16 M_OPEN-143 272
9 30 557 KUBICKI Karol Warsaw (M2017) 2:01.20 M_OPEN-144 273
8 29 531 SOŁTYS Emil Warszawa (M2017) 2:02.29 M_OPEN-145 280
11 30 562 KRYCH Ignacy Wola Karczewska (M2017) 2:02.82 M_OPEN-146 282
11 31 572 BOROWSKI Teodor Warszawa (M2017) 2:03.12 M_OPEN-147 284
13 32 582 GONDEK Mateusz Warszawa (M2017) 2:03.54 M_OPEN-149 289
10 29 541 PIÓRKOWSKI Wojciech Ząbki (M2017) 2:05.22 M_OPEN-152 293
13 30 548 PIECZARA Stefan Warszawa (M2017) 2:06.71 M_OPEN-154 298
13 27 493 CIEPLUCH Filip Kielce (M2017) 2:09.15 M_OPEN-155 301
15 32 593 BORKOWSKI Mateusz Warszawa (M2017) 2:11.76 M_OPEN-156 303
16 27 498 SZEWCZYK Stanisław Warszawa (M2017) 2:16.52 M_OPEN-158 314
18 27 509 BURACZEWSKI Władysław Warszawa (M2017) 2:22.44 M_OPEN-159 321
13 26 480 MILLER Mikołaj Warszawa (M2017) 2:22.48 M_OPEN-160 322
15 29 545 KROKWA Kazimierz Warszawa (M2017) 2:31.27 M_OPEN-162 327
26 477 BOGUSZ Aleksander Warszawa (M2017) DNF
26 474 EWERTOWSKI Jakub Warszawa (M2017) DNS
26 481 GIERUS Bartosz Warszawa (M2017) DNS
26 479 TADZIK Aleksander Warszawa (M2017) DNS
26 488 WITKOWSKI Filip Warszawa (M2017) DNS
29 544 PLEJZNEROWSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock (M2017) DNS
30 546 KIEŁCZEWSKI Bartłomiej Mrozy (M2017) DNS
31 566 CHODNIEWICZ Mateusz Warszawa (M2017) DNS
31 564 GÓRZYŃSKI Mateusz Warszawa (M2017) DNS
31 567 TADZIK Jakub Warszawa (M2017) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.1126039 s. | Mem: 768 kilobytes