48. Memoriał Żylewicza - GP Gdańska
GDAŃSK, 15 sierpnia 2020
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-15 17:51:49
M400 5 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 3000 100p Tyczka Trójskok Kula Dysk Oszczep

100 200 400 1500 1500 W 3000 400p Tyczka Trójskok Kula Kula Niep Dysk Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-15


Wyniki konkurencji technicznych pojawą się po ich zakończeniu

REKORDY
43.03 VAN NIEKERK Wayde RSA Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-14
RE 44.33 SCHÖNLEBE Thomas GDR Roma 1987-09-03
RP 44.62 CZUBAK Tomasz SKRA Warszawa Seville 1999-08-24
 
 Bieg A  Bieg B  Bieg C  Ranking
400 m M - Bieg 5 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub-kategoria PB SB inf
4 DUSZYŃSKI Kajetan 95-05-12 AZS Łódź (LD) 45.98/17 46.72
4 POROŻYŃSKI Mateusz 02-05-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 50.65/20 50.65 PB
6 BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 RKS Łódź (LD) 48.51/15 PB
4 CITAK Miłosz 03-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 49.23/20 49.23
5 RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 RKS Łódź (LD) 46.50/18 47.28 SB
6 FOJUTH Kacper 03-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 50.10/19 51.74 SB
2 RÓŻNICKI Krzysztof 03-08-29 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 47.47/20 47.47 PB
3 STRUNIAWSKI Jakub 01-03-09 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 49.82/18 50.48 SB
3 LEWANDOWSKI Filip 03-04-18 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 50.77/19
1 LEC Dawid 99-08-31 AZS-AWF Warszawa (MZ) 52.00/19 PB
7 MIROSŁAW Cezary 97-05-08 AZS UMCS Lublin (LU) 47.46/16 47.72 SB
8 KULPA Michał 87-06-11 KS Wda Świecie (KP) 49.40/08 50.26
2 PIECZKA Adam 96-06-06 AZS-AWF Katowice (SL) 49.73/16
6 HOŁUB Maciej 98-01-30 AZS UMCS Lublin (LU) 46.63/19
8 JAŚKIEWICZ Łukasz 84-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 52.41/20 52.41
1 GRZYBOWSKI Piotr 02-03-12 SKLA Sopot (PM) 52.32/20 52.32
7 GRABARCZYK Aleksander 04-01-11 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 52.87/19 53.73 SB
8 KREFT Szymon 00-01-29 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 46.69/18 48.76 SB
2 WÓJCIK Kacper 01-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 53.99/19 55.59 SB
3 MAJEWSKI Jacek 00-04-28 AZS-AWF Katowice (SL) 47.77/18
1 KOZACKI Jakub 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 48.47/20 48.47
5 WÓJCIK Mateusz 98-08-07 AZS Łódź (LD) 48.22/20 48.22
5 UDYCZ Artur 03-11-04 AL Międzyzdroje (ZP) 51.42/19 51.43
7 BUZAŁA Mikołaj 98-04-17 OŚ AZS Poznań (WP) 47.39/19

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.025382041931152 s.