1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
m1500 5 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli - Seria 5 Planowany START: 2024-06-15 16:00 WYSTARTOWANO: 16:07:37
msc ... nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 75 HLADKYI Vladyslav Warszawa (M16) 5:50.05 M_OPEN-87 114
2 306 ŻEWŁAKOW Bogdan Kraków (M50) 5:52.66 M_OPEN-90 118
3 108 KIERSKI Jan AZS Politechnika Warszawska (M30) 5:55.25 M_OPEN-95 124
4 254 SZELIGOWSKI Daniel Warszawa (M30) 6:01.99 M_OPEN-102 133
5 12 BĄCAL Maciej Kraczkowa (M16) 6:02.30 M_OPEN-103 134
6 208 POGODZIŃSKI Karol PS Run Team (M30) 6:05.38 M_OPEN-106 139
7 210 POLKIEWICZ Mateusz Biegaj Pod Okiem Trenera (M30) 6:09.20 M_OPEN-110 143
8 272 WALCZAK Michał Gang Miśków (M30) 6:17.03 M_OPEN-120 155
9 147 LANDSBERG Jan KS Klukowo 82 Gdańsk (M16) 6:17.37 M_OPEN-121 156
10 148 LEWANDOWSKI Jędrzej Łódź (M16) 6:23.53 M_OPEN-127 166
11 256 SZYDŁO Jacek Warszawa (M16) 6:23.69 M_OPEN-128 167
12 150 LIPKO Paweł Accenture Runners Club (M40) 6:27.65 M_OPEN-132 174
13 132 KRASUCKI Michał Warszawa (M16) 6:29.72 M_OPEN-135 177
14 53 FILIPOWICZ Natalia New Balance Run Club (K30) 6:31.56 K_OPEN-20 179
15 5 ARCISZEWSKA Beata Warszawa (K30) 6:36.88 K_OPEN-21 184
16 163 MALIK Marcin Warszawa (M30) 6:38.74 M_OPEN-140 186
17 26 BOROWY Piotr Warszawa (M30) 6:39.86 M_OPEN-142 190
18 38 CIESIELSKI Damian Miedzyborow (M16) 6:44.36 M_OPEN-147 198
19 270 WAJZER Zofia Pszczółkowski Team (K16) 6:47.40 K_OPEN-28 201
20 246 STRZELECKA Justyna No Limit Gym Ursus (K30) 6:50.05 K_OPEN-29 205
21 70 GRYGLEWSKI Piotr Sqoora Training System/Żywcem Zabiegani 2.0 (M30) 6:53.46 M_OPEN-154 209
22 292 ZABOROWSKI Grzegorz Katowice (M16) 6:57.61 M_OPEN-156 213
23 180 NOWAKOWSKA Mela Warszawa (K16) 7:00.25 K_OPEN-32 219
24 277 WIERETIŁO Nina Warszawa (K16) 7:06.08 K_OPEN-35 226
25 119 KONASIEWICZ Agnieszka Zabiegana Aga Team (K30) 7:18.11 K_OPEN-39 239
26 204 PLEBAN Felix Collegium Civitas (M16) 7:23.95 M_OPEN-174 241
31 BUJALSKI Konrad Tachimetr Warszawa (M16) DNS
225 RYMUSZKA Maciek Warszawa (M16) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0359759 s. | Mem: 768 kilobytes