PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 7 Planowany START: 2018-06-10 12:50 WYSTARTOWANO: 12:51:06
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 1915 STASZEWSKI Wojciech 67-10-04 Ks Staszewscy (M50) 5:37.74 103
2 19 1683 PAŁYSA Grzegorz 81-12-17 Piekarnia Oskroba (M30) 5:43.54 119
3 16 1573 ZAWIASA Adam 91-04-08 TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera (M16) 5:49.74 138
4 7 1265 SZEWCZYKOWSKA Anna 80-03-22 Team360Stopni (K30) 5:50.65 141
5 9 1607 USAREK Tomasz 90-11-23 Warszawa (M16) 5:51.26 144
6 10 1787 WALCZAK Daniel 76-06-29 Biegam Bo Lubię Ząbki Team (M40) 5:51.86 147
7 13 1754 WESOŁOWSKI Marcin 88-08-28 Warszawa (M30) 5:53.54 149
8 18 1305 ŻURANIEWSKA Agnieszka 77-06-02 Trucht Tarchomin Team/liga Starszych Dżentelmenów (K40) 5:55.46 152
9 6 1934 SYSUŁA Janusz 57-01-19 Białystok (M60) 6:07.17 184
10 11 1752 WAŻNY Krzysztof 85-05-23 Warszawa (M30) 6:11.11 191
11 14 332 WIATROWSKI Hubert 02-08-18 wiatrowski.pl (M16) 6:14.47 196
12 5 1807 SUCHODOLSKI Mariusz 72-03-14 Ks Staszewscy (M40) 6:15.68 198
13 3 1906 SKOWROŃSKI Wojciech 67-08-20 Bz Wbk Runners Team (M50) 6:17.99 206
14 21 1513 BĄK Oskar 96-10-11 Drużyna Szpiku (M16) 6:38.20 246
15 8 1751 SZYMAŃSKI Paweł 81-07-29 Warszawa (M30) 6:38.99 247
16 2 1294 STASZEWSKA Kinga 78-05-28 Ks Staszewscy (K40) 6:40.70 249
17 15 1520 WIŚœNIEWSKI Michał 95-01-09 Karczew (M16) 6:46.63 255
18 22 1712 BRUSOKAS Tomasz 83-10-28 Warszawa (M30) 6:51.75 263
19 20 1196 BAL Katarzyna 89-03-11 Kraków (K16) 6:57.81 273
20 25 1298 CIBORSKA Agnieszka 73-08-27 Naprzód Młociny (K40) 7:13.43 288
21 23 1848 BUDNIAK Wojciech 75-09-19 Warszawa (M40) 7:25.38 299

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.041407823562622 s.