1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
m1500 8 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli - Seria 8 Planowany START: 2024-06-15 16:30 WYSTARTOWANO: 16:45:41
msc ... nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 187 OLSZEWSKI Bartosz Olszewscy (M40) 5:01.90 M_OPEN-34 44
2 44 DEC Rafał AZS SGH (M16) 5:10.80 M_OPEN-41 54
3 11 BARTOSZEK Konrad Adidas Runners Warsaw (M40) 5:35.02 M_OPEN-65 84
4 33 CEBULA Dawid Brożec (M30) 5:38.46 M_OPEN-72 92
5 102 KASZA Marcin PASSION FIRST (M40) 5:44.81 M_OPEN-78 101
6 28 BUBEŁA Magda Lipiec Running Team (K40) 5:46.87 K_OPEN-7 104
7 265 TRETHAN Igor Warszawa (M16) 5:47.07 M_OPEN-81 106
8 167 MAZUR Anna Passion First (K16) 5:48.07 K_OPEN-9 109
9 172 MOLGA Bartłomiej MOKIDO (M16) 5:48.27 M_OPEN-83 110
10 200 PĘDZISZ Michał Aktywna Warszawa (M40) 5:49.43 M_OPEN-86 113
11 939 ROGOWSKA Julia DKS Powiśle Dzierzgoń (PZLA) 5:53.14 121
12 190 OSTROWSKI Marcin RUN Otwock (M40) 5:53.44 M_OPEN-93 122
13 298 ZAWADZKI Michał OTCFteam (M16) 5:59.21 M_OPEN-98 128
14 257 SZYMAŃSKA Agnieszka Łomianki (K40) 6:00.91 K_OPEN-10 130
15 942 SIEŃCZYK Zofia AZS AWF Warszawa (PZLA) 6:04.71 138
16 112 KOBZA Bartłomiej Wola Karczewska (M16) 6:07.03 M_OPEN-107 140
17 191 OWOC Tomasz PKO Bank Polski / adidas Runners Warsaw (M50) 6:12.52 M_OPEN-113 146
18 913 DZIUBIŃSKA Elżbieta AZS AWF Kraków Masters (PZLA) 6:13.38 151
19 193 PAPARO Riccardo Warsaw (M50) 6:23.91 M_OPEN-129 168
20 237 SOŁOWIEJ Dawid Marki (M16) 6:37.41 M_OPEN-139 185
21 266 TRYBAŃSKA Sylwia Baboszewo (K16) 6:39.10 K_OPEN-22 187
22 928 LEŚNIAK Marian AZS AWF KRAKÓW MASTERS (PZLA) 7:13.71 234
23 160 MAJCHER Piotr Dobroszów Oleśnicki (M30) 7:17.98 M_OPEN-172 237
24 308 MARON Agnieszka adidas Runners Warsaw (K50) 7:24.91 K_OPEN-40 242
25 275 WIECZOREK Weronika Żórawski Team (K16) 7:34.17 K_OPEN-43 254
69 GRUZA Marcin Złotokłos (M40) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0429549 s. | Mem: 768 kilobytes