Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓDŹ, 24-26 maja 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-24 18:35:45
M1500 9 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-05-24
DZIEŃ 2
2019-05-25
DZIEŃ 3
2019-05-26

 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Ranking

Data aktualizacji: 2019-05-24 18:35:45
1500 m M - Bieg 9 Planowany START: 2019-05-24 18:10 WYSTARTOWANO: 18:26:25
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 4 7 285 ŻYWKO Szymon 99-04-12 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 3:54.74 49 1
1 6 8 756 JANOWSKI Filip 91-06-03 PG Gdańsk (UTE) 3:54.77 PB 47 2
2 11 8 304 MARSZAŁEK Patryk 95-05-26 URz Rzeszów (UNI) 3:54.89 PB 46 3
2 6 7 1094 TOPOLNICKI Szymon 94-02-04 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 3:55.13 45 4
3 8 7 1143 KONDEJ Mateusz 96-02-24 AWF Warszawa (UWF) 3:55.14 44 5
3 3 8 1080 JARCZOK Bartosz 99-02-26 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 3:55.32 PB 43 6
4 7 8 1009 WASILEWSKI Krzysztof 94-04-01 PW Warszawa (UTE) 3:55.36 42 7
4 3 7 807 MARMON Patryk 97-02-22 PK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 3:55.84 41 8
5 15 8 195 SERKOWSKI Wojciech 97-05-03 UG Gdańsk (UNI) 3:56.71 PB 40 9
6 12 8 260 PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 UŁ Łódź (UNI) 3:57.17 39 10
5 10 7 850 HASIURA Jędrzej 94-05-11 PŁ Łódź (UTE) 3:57.32 38 11
6 9 7 1083 KACZAN Grzegorz 93-02-13 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 3:57.55 37 12
7 5 7 716 KUNC Grzegorz 97-07-03 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 3:57.85 36 13
8 14 7 1104 KOSTYCZ Grzegorz 96-11-13 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 3:58.83 35 14
7 10 8 343 WASKIN Szymon 96-03-21 UŚ Katowice (UNI) 3:59.93 34 15
9 2 7 274 KITLIŃSKI Michał 98-05-14 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 4:01.37 33 16
8 8 8 204 BIELSKI Maciej 99-04-02 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 4:01.48 32 17
10 13 7 915 GOSZCZYŃSKI Roch 99-09-14 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 4:01.72 31 18
1 10 9 1211 POGORZELSKI Rafał 99-12-22 PWSIiP Łomża (WSZ) 4:03.29 30 19
11 7 7 264 SOWIK Wojciech 96-02-12 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 4:03.79 29 20
9 13 8 360 GRABARCZYK Mateusz 98-01-21 UW Warszawa (UNI) 4:04.80 28 21
1 9 1 1015 FRĄSZCZAK Patryk 95-02-14 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 4:04.85 SB 27 22
2 7 9 1097 WRÓBEL Jakub 99-09-10 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 4:05.22 26 23
3 13 9 380 ŚWIRGOŃ Adam 94-05-19 UW Warszawa (UNI) 4:05.70 25 24
4 6 9 705 CHYLIŃSKI Mateusz 95-05-22 AGH Kraków (UTE) 4:05.87 24 25
5 3 9 784 ŻYGENDA Krzysztof 97-03-10 PG Gdańsk (UTE) 4:06.27 PB 23 26
6 4 9 983 BABIK Filip 96-11-02 PW Warszawa (UTE) 4:06.38 22 27
2 8 1 793 DUBUS Adrien 97-03-15 PK Kraków (UTE) 4:06.39 21 28
1 4 2 127 FILAR Krzysztof 98-05-03 UMe Poznań (UME) 4:06.63 PB 20 29
7 1 9 913 FABISIAK Mateusz 96-04-04 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 4:06.73 19 30
3 1 1 1006 STEC Adam 96-10-22 PW Warszawa (UTE) 4:06.89 SB 17 31
8 12 9 597 NOVOSAD Oleksandr 98-06-06 UEK Kraków (USP) 4:06.89 PB 18 32
2 13 2 397 KUJAWA Wiktor 93-08-03 UWM Olsztyn (UNI) 4:06.99 PB 16 33
9 8 9 499 PIEŃKOSZ Grzegorz 98-05-02 SGH Warszawa (USP) 4:07.17 15 34
4 12 1 39 JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 CM UMK Bydgoszcz (UME) 4:07.75 14 35
5 2 1 31 TABOR Dominik 95-04-24 CM UJ Kraków (UME) 4:08.38 13 36
1 2 3 990 HELON Radosław 94-06-20 PW Warszawa (UTE) 4:08.43 SB 12 37
6 6 1 925 MAĆKOWIAK Wiktor 99-12-09 PP Poznań (OŚ AZS Poznań) (UTE) 4:08.57 11 38
7 4 1 949 MRACHACZ Piotr 97-06-09 PŚ Gliwice (UTE) 4:08.83 10 39
10 14 9 416 WRONOWSKI Albert 99-05-04 UWM Olsztyn (UNI) 4:09.60 9 40
8 3 1 301 KIC Damian 96-04-30 URz Rzeszów (UNI) 4:09.92 8 41
9 13 1 1091 SZRENIAWA Paweł 99-02-27 AWF Katowice (UWF) 4:10.80 7 42
3 3 2 723 RZEŃCA Krzysztof 96-12-01 AGH Kraków (UTE) 4:12.67 6 43
4 11 2 307 TOMASZEWSKI Maciej 97-06-24 URz Rzeszów (UNI) 4:13.80 PB 5 44
2 14 3 187 GUMKOWSKI Szymon 99-07-28 UG Gdańsk (UNI) 4:13.95 SB 4 45
5 7 2 219 SUŁEK Adam 91-12-09 UJ Kraków (UNI) 4:14.83 3 46
3 4 3 956 SKIBA Krzysztof 96-07-14 PŚ Gliwice (UTE) 4:15.48 SB 2 47
10 4 8 500 PIEŃKOSZ Rafał 98-05-02 SGH Warszawa (USP) 4:15.58 1 48
10 15 1 519 KARDAS Arkadiusz 89-03-20 UE Katowice (USP) 4:15.86 49
6 8 2 494 KOZAK Jakub 97-05-12 SGH Warszawa (USP) 4:16.15 PB 50
11 9 9 722 PRZYWORSKI Krzysztof 95-11-25 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 4:16.25 51
12 5 9 952 OSTROWSKI Szymon 95-10-07 PŚ Gliwice (UTE) 4:16.78 52
11 14 1 550 GORZELAŃCZYK Paweł 96-03-28 UE Poznań (USP) 4:17.16 53
11 9 8 68 OLSZYŃSKI Marek 96-05-28 UMB Białystok (UME) 4:17.73 54
1 1 4 1000 PIEKARSKI Rafał 96-12-07 PW Warszawa (UTE) 4:18.93 PB 55
4 11 3 877 SZCZURKOWSKI Mateusz 98-12-06 PŁ Łódź (UTE) 4:19.53 56
5 6 3 269 GRUDZIŃSKI Adam 97-02-12 UMCS Lublin (UNI) 4:20.00 57
6 7 3 625 URBAN Jakub 97-06-29 UPr Lublin (USP) 4:20.17 PB 58
7 6 2 703 BIJAK Patryk 96-03-15 AGH Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UTE) 4:20.28 59
7 5 3 458 PAWEŁCZAK Mateusz 95-01-26 AJD Częstochowa (USP) 4:21.03 PB 60
8 5 2 1184 JARANOWSKI Andrzej 93-09-02 WSB Toruń (WSN) 4:21.29 PB 61
8 13 3 423 MARKOWICZ Łukasz 94-06-09 UWr Wrocław (UNI) 4:21.77 SB 62
12 7 1 1013 CHROSTOWSKI Konrad 98-09-13 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 4:22.58 63
13 11 1 96 KĄKOL Kacper 93-01-22 UMe Łódź (UME) 4:25.06 64
9 8 3 1286 RUTA Mateusz 01-07-02 AZS Łódź (LDZ) 4:27.14 65
1 2 5 560 MIKOŁAJCZAK Hubert 95-01-20 UE Poznań (USP) 4:27.23 PB 66
2 2 4 1024 STASIK Marek 97-03-12 PWr Wrocław (UTE) 4:29.46 67
3 12 4 56 KOTRYS Kamil 98-03-14 ŚUM Katowice (UME) 4:30.25 68
2 11 5 819 WÓJCIK Adam 97-12-04 PK Kraków (UTE) 4:30.37 PB 69
4 7 4 624 STYRNIK Krystian 96-06-19 UPr Lublin (USP) 4:30.68 70
5 3 4 95 JANISZEWSKI Łukasz 95-09-10 UMe Łódź (UME) 4:30.79 PB 71
10 1 3 1251 RYBA Sebastian 95-08-24 PWSZ Tarnów (WSZ) 4:30.88 72
12 14 8 568 WYRZYKIEWICZ Adrian 95-11-06 UE Poznań (USP) 4:30.96 73
11 9 3 504 TABER Konrad 96-06-08 SGH Warszawa (USP) 4:31.83 74
1 9 6 251 CURRAL Manuel 94-05-12 UŁ Łódź (UNI) 4:32.79 75
6 10 4 1040 ZAWARSKI Piotr 98-08-11 ZUT Szczecin (UTE) 4:33.13 76
2 2 6 333 PALIGA Krzysztof 96-02-02 UŚ Katowice (UNI) 4:37.31 PB 77
3 11 6 111 PŁOWAŚ Filip 99-01-30 UMe Łódź (UME) 4:37.33 SB 78
14 5 1 707 COMBIK Marcin 94-05-17 AGH Kraków (UTE) 4:37.50 79
12 3 3 129 KUTKOWSKI Marcin 95-07-27 UMe Poznań (UME) 4:37.84 80
4 4 6 341 SZMUKIER Marcin 96-11-15 UŚ Katowice (UNI) 4:38.71 PB 81
7 4 4 126 DANIELEWSKI Piotr 93-08-17 UMe Poznań (UME) 4:40.57 82
9 1 2 394 JASIŃSKI Szymon 97-08-20 UWM Olsztyn (UNI) 4:40.94 83
5 7 6 189 JEREMICZ Kamil 98-11-06 UG Gdańsk (UNI) 4:41.54 PB 84
13 10 3 830 MALIK Dominik 97-08-01 PL Lublin (UTE) 4:42.22 85
3 1 5 1031 BUDNICKI Patryk 95-09-14 ZUT Szczecin (UTE) 4:42.39 86
4 10 5 1039 WIECZOREK Mateusz 96-12-03 ZUT Szczecin (UTE) 4:43.14 PB 87
14 12 3 824 DZIEWULSKI Dawid 99-01-31 PL Lublin (UTE) 4:43.50 88
5 13 5 130 MYSZKOWSKI Jakub 94-01-22 UMe Poznań (UME) 4:44.20 89
6 6 5 553 JADWIŻYC Konrad 97-07-01 UE Poznań (USP) 4:44.49 90
7 7 5 555 KILJAŃSKI Jan 97-09-22 UE Poznań (USP) 4:44.50 91
8 3 5 511 MROSKOWIAK Marcin 97-09-13 UE Katowice (USP) 4:45.81 92
8 5 4 74 KOZYRA Paweł 96-08-17 UMe Lublin (UME) 4:46.36 93
9 14 5 1231 ROMAN Mateusz 98-03-09 PWSZ Krosno (WSZ) 4:46.82 94
10 5 5 530 MROWIEC Kacper 97-01-25 UE Katowice (USP) 4:47.46 95
9 11 4 853 JÓZEFIAK Tomasz 97-02-11 PŁ Łódź (UTE) 4:48.28 96
15 10 1 603 GAIK Kamil 97-02-03 UPe Kraków (USP) 4:50.22 97
10 14 4 808 MIELNIKIEWICZ Michał 98-08-08 PK Kraków (UTE) 4:51.69 98
11 6 4 209 HUSEYNOV Bayrampasha 91-12-21 UJ Kraków (UNI) 4:55.87 99
11 9 5 574 HAJDAMOWICZ Adam 96-07-28 UE Wrocław (USP) 4:56.38 100
6 10 6 562 RYDLEWICZ Cezary 96-02-03 UE Poznań (USP) 4:59.20 101
7 8 6 319 SACZUK Piotr Adam 97-08-22 USz Szczecin (UNI) 5:04.39 102
12 4 5 800 KOTLIŃSKI Jakub 97-03-29 PK Kraków (UTE) 5:09.28 103
12 9 4 1221 ŚLUGAJ Arkadiusz 97-11-17 PWSZ Konin (WSZ) 5:12.33 104
8 3 6 549 GONERA Łukasz 99-04-29 UE Poznań (USP) 5:14.41 105
9 13 6 473 ZBYSZEWSKI Marek 83-02-15 ASzWoj Warszawa (USP) 5:39.48 106
1 6 1225 PAWŁOWSKI Szymon 99-01-01 PWSZ Koszalin (WSZ) DNS
1 7 890 DOROŻYŃSKI Szymon 92-03-06 PO Opole (UTE) DNS
1 8 279 OLESZEK Kamil 98-04-11 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) DNF
2 2 1234 MIKOŁAJCZAK Piotr 96-03-16 PWSZ Leszno (WSZ) DNS
2 9 372 RACZYŃSKI Mikołaj 92-02-06 UW Warszawa (UNI) DNS
5 6 334 PIÓRKOWSKI Przemysław 96-03-08 UŚ Katowice (UNI) DNS
5 8 581 MROWIŃSKI Rafał 97-02-21 UE Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (USP) DNS
6 6 1107 MORDALSKI Jacek 99-08-15 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) DNS
8 4 188 GWARDJAK Szymon 93-01-28 UG Gdańsk (UNI) DNS
8 5 1230 PABISZ Mirosław 94-03-27 PWSZ Krosno (WSZ) DNS
9 2 326 GRZYBCZYK Szymon 99-06-30 UŚ Katowice (UNI) DNF
10 2 641 LASKOWKSKI Miłosz 98-04-23 UTP Bydgoszcz (USP) DNS
11 7 1235 SZYMANOWSKI Krzysztof 93-01-11 PWSZ Leszno (WSZ) DNS
12 2 1214 KACZMAREK Jan 98-03-04 PWSZ Kalisz (WSZ) DNS
12 5 531 MROWIEC Marcin 96-10-24 UE Katowice (USP) DNS
12 6 541 TABACKI Daniel 94-04-16 UE Katowice (USP) DNS
12 7 1330 OŚLIZŁO Łukasz 89-05-14 AZS-AWF Katowice (SLK) DNS
13 4 193 ŁUKASZEWSKI Błażej 94-09-16 UG Gdańsk (UNI) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.11179685592651 s.