1 mila Warszawa
WARSZAWA, 15 czerwca 2024
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-15 17:38:52
m1500 9 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100

100 400 800 Mila 4x4R 4x400

DZIEŃ 1
2024-06-15



11:40  400 m dzieci 
13:31  800 m dzieci 
14:05  Sztafety rodzinne 
14:50  100 m K Stypendystów 
14:55  100 m M Stypendystów 
15:10  1 Mila dorośli 
18:00  Sztafety 4x400 m 
 
 Seria 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria 5  Seria 6  Seria 7  Seria 8  Seria 9  Seria 10  Seria 11  Seria 12  Seria 13  ALL  KAT.WIEKOWE

Data aktualizacji: 2024-06-15 17:38:52
1 Mila dorośli - Seria 9 Planowany START: 2024-06-15 16:40 WYSTARTOWANO: 16:56:07
msc ... nr start nazwisko i imię team (kat.) wynik ... rank
1 284 WOJEWODA Tomasz Accenture (M30) 5:11.35 M_OPEN-43 56
2 90 JAWORSKI Rafał Warszawa (M40) 5:11.47 M_OPEN-44 57
3 117 KOMOR Jacek Warszawa (M30) 5:12.95 M_OPEN-45 59
4 15 BEŁZ Daniel Piaseczno (M30) 5:13.71 M_OPEN-46 60
5 300 ZIELENKIEWICZ Krzysztof Masters Białystok (M30) 5:14.02 M_OPEN-47 61
6 146 KWIATKOWSKI Mateusz Wieliszew Heron Team (M30) 5:15.54 M_OPEN-49 63
7 274 WAWER JR Piotr Warszawa (M40) 5:19.87 M_OPEN-53 67
8 263 TOPOLSKI Stanisław Biegowi Troglodyci (M30) 5:20.25 M_OPEN-55 69
9 99 KARBOWIAK Marcelina Warsaw (K30) 5:20.51 K_OPEN-1 71
10 195 PARADOWSKI Michał Warszawa (M16) 5:23.08 M_OPEN-58 73
11 128 KOWALCZYK Arkadiusz Sieradz (M30) 5:23.83 M_OPEN-59 74
12 86 JARASZKIEWICZ Hanna Kobiety Biegają (K30) 5:24.44 K_OPEN-2 75
13 121 KONDRATOWICZ Bartłomiej Dąbrowski Team (M30) 5:25.92 M_OPEN-60 77
14 268 URBANIAK Aleksander Warsaw Run Club (M40) 5:34.26 M_OPEN-64 82
15 267 TYMOSIEWICZ Patryk Warszawa (M16) 5:37.44 M_OPEN-69 89
16 83 JAMBOR Michał Żórawski Team (M40) 5:41.89 M_OPEN-75 96
17 45 DERGAY Alexander RUN_WAWA_RUN (M50) 5:46.41 M_OPEN-79 103
18 215 RADKOWSKA Małgorzata Team Parszczyńskich (K30) 5:47.48 K_OPEN-8 108
19 236 SOKOŁOWSKI Łukasz Warszawa (M40) 5:49.28 M_OPEN-84 111
20 22 BLOCH Maciej Accenture (M30) 5:52.76 M_OPEN-91 119
87 JARGIŁO Krystian Kocudza Druga (M30) DNS
186 OLENDER Damian Nowogród (M30) DNS
114 KOŁACZYŃSKI Konrad Łódź (M16) DNS
258 SZYMAŃSKI Arkadiusz Team ZabieganeDni (M30) DNS
63 GOLUCH Robert Inżynieria Biegania (M30) DNS
101 KASTORY Jan Deski Warszawa (M30) DNS
250 SYPNIEWSKI Tomasz Overall Games (M40) DNS
287 WRÓBEL Mariusz Hold my Beer (M40) DNS
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0606911 s. | Mem: 768 kilobytes