PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski na milę
WARSZAWA, 10 czerwca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-10 16:11:47
M1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE


100 400 800 Mila

DZIEŃ 1
2018-06-10

09:05  100 m dzieci  [2]
09:42  400 m dzieci  [2]
10:25  800 m OPEN  [3]
11:20  Mila OPEN  [1]
11:35  Mila OPEN  [2]
11:50  Mila OPEN  [3]
12:05  Mila OPEN  [4]
12:20  Mila OPEN  [5]
12:35  Mila OPEN  [6]
12:50  Mila OPEN  [7]
13:05  Mila OPEN  [8]
13:20  Mila OPEN  [9]
13:35  Mila OPEN  [10]
13:50  Mila OPEN  [11]
14:05  Mila OPEN  [12]
14:20  Mila OPEN  [13]
14:35  Mila OPEN  [14]
14:50  Mila OPEN  [15]
15:05  Mila OPEN  [16]
15:20  Mila OPEN  [17]
15:35  Mila OPEN  [18]
15:50  Mila OPEN  [19]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Bieg 18  Bieg 19  Ranking

Data aktualizacji: 2018-06-10 16:11:47
Mila OPEN - Bieg 9 Planowany START: 2018-06-10 13:20 WYSTARTOWANO: 13:21:33
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 21 1591 KOCHANOWSKI Michał 90-08-21 Warszawa (M16) 5:25.74 75
2 10 1499 GACH Maciej 93-10-20 Azs Uniwersytet Warszawski (PRO) 5:27.01 79
3 22 1619 KOŁODZIEJSKI Paweł 98-12-15 WTS Deski (M16) 5:37.41 101
4 7 1584 DUBANIK Mikołaj 00-10-24 Warszawa (M16) 5:45.62 127
5 11 1784 GAŁKA Remigiusz 73-08-07 Bartek Trenuje Team (M40) 5:51.16 142
6 19 1533 KELLER Patryk 99-10-08 Œlšzacy Biegajš (M16) 5:55.47 153
7 1 1508 BUGARA Piotr 93-10-11 Bydgoszcz (M16) 6:05.79 180
8 23 1609 WIŚœNIEWSKI Bartłomiej 90-03-04 Warszawa (M16) 6:05.89 181
9 3 1680 CIASTEK Bartłomiej 83-11-02 Parzniew (M30) 6:17.05 201
10 17 1860 JEŻ Krzysztof 77-02-21 Warszawa (M40) 6:17.31 202
11 2 1247 CHRUŚœCIEL Lucyna 88-06-29 Mylan Running Team (K30) 6:17.51 204
12 5 1773 CYNKIER Mieszko 79-05-24 Żyrardów (M30) 6:19.30 208
13 12 1227 BIAŁOWĄS Aleksandra 94-09-21 Żórawski Team (K16) 6:19.51 210
14 4 1167 CIEŚœLUK Joanna 91-10-01 Adidas Runners (K16) 6:27.08 226
15 8 1853 DUTKIEWICZ Lech 71-09-25 Warszawa (M40) 6:27.41 228
16 6 1715 CZECHOWSKI Michał 80-07-10 Warszawa (M30) 6:29.95 235
17 20 1862 KIETLIŃSKI Maciej 70-11-22 Warszawa (M40) 6:30.08 236
18 18 1213 KADŁUBOWSKA Anna 96-07-19 Warszawa (K16) 6:35.05 242
19 9 1204 FURMANIAK Joanna 89-05-05 RozpędzOne (K16) 6:36.10 243
20 13 1192 GRODZICKA Agnieszka 90-03-11 Dziewule (K16) 6:54.80 267
21 24 1282 SKRZYNIECKA Dorota 87-02-28 Warszawa (K30) 7:01.94 276

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.044835805892944 s.