31. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
INOWROCŁAW, 30-31 sierpnia 2014
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2014-08-31 17:54:14

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2014-08-30
DZIEŃ 2
2014-08-31

12:15  W dal K 
14:00  100 m pł K  [el]
14:00  W dal M 
14:00  Młot M 
14:15  110 m pł M  [el]
14:25  100 m K (PK)  [s]
14:30  100 m M (PK)  [s]
14:35  400 m K (PK)  [s]
14:40  400 m M (PK)  [s]
14:45  Ceremonia Otwarcia 
15:00  100 m pł K  [F]
15:00  Kula K 
15:15  110 m pł M  [F]
15:25  400 m K  [s]
15:40  400 m M  [s]
15:40  Oszczep K 
15:55  Wzwyż K 
16:10  Tyczka M 
16:20  100 m K  [el]
16:25  Kula M 
16:30  100 m M  [el]
16:45  1500 m K  [s]
16:50  Oszczep M 
16:55  1500 m M  [s]
17:15  100 m K  [F]
17:25  100 m M  [F]
17:30  3000 m prz. K  [s]
17:45  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
7.52 CHISTYAKOVA Galina RUS Leningrad 1988-06-11
RE 7.52 CHISTYAKOVA Galina URS Leningrad 1988-06-11
RE (U23) 7.45 DRECHSLER Heike GDR Tallinn 1986-06-21
RP 6.97 KARCZMAREK Agata LEGIA Warszawa Lublin 1988-08-06
RP (U23) 6.74 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Barcelona 2010-07-27
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2014-08-30 13:31:27
W dal K - FINAŁ Planowany START: 2014-08-30 12:15 ZAKOŃCZENIE: 13:20:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 1 150 CZAJKOWSKA Karolina 93-10-23 RKS Skra Warszawa 5.85
0.0
x
+0.5
5.77
+0.5
5.79
+1.0
6.04
0.0
x
+1.9
6.04 25
2 11 232 MARKIEWICZ Karolina 93-12-11 KS Podlasie Białystok 5.93
-0.2
5.95
+2.4
5.62
+0.8
5.88
+0.8
5.84
+1.3
5.75
+1.0
5.95 21
3 5 13 WRÓBEL Katarzyna 94-04-27 KS AZS AWF Wrocław x
+1.5
5.76
-0.3
5.85
+1.5
5.79
-2.1
5.73
+0.9
5.77
+0.6
5.85 PB 18
4 9 227 KORNILUK Ewa 94-07-11 KS Podlasie Białystok x
+0.5
5.72
+1.8
5.65
+0.4
5.71
+1.0
x
+0.8
x
+0.3
5.72 16
5 8 180 KOZŁOWSKA Agnieszka 93-02-02 KS AZS AWF Kraków x
+0.9
5.42
+1.0
5.47
-0.8
5.63
+0.5
5.55
-0.7
5.70
+1.0
5.70 14
6 10 211 SKIBA Dorota 93-04-03 CWKS Resovia Rzeszów 5.46
-0.2
5.68
+0.9
5.63
+0.9
5.37
0.0
5.49
-0.7
5.55
+0.3
5.68 12
7 7 192 ZAWADZKA Gabriela 94-03-11 MKS Tempo Kęty 5.65
+1.6
5.57
+2.4
x
-0.8
5.16
+0.6
x
+0.8
5.55
+0.6
5.65 PB 10
8 2 199 GORDZIELIK Natalia 94-01-24 WKS Wawel Kraków 5.64
+0.8
x
+0.4
x
+1.1
x
+0.5
5.54
+0.7
5.42
+0.8
5.64 SB 8
9 4 81 PALUCH Beata 94-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 5.24
+0.1
5.42
+0.3
5.34
+0.3



5.42
10 6 344 GARSTKA Weronika 94-04-28 SL Olimpia Poznań 5.23
+0.8
x
+1.8
x
+0.3



5.23
3 275 RZEPCZYK Anna 94-04-07 MKS Sambor Tczew





DNS

Domtel

© by Pilar 2013-2014         Generowanie strony - 0.088941812515259sekund