PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto od¶wieżanie wył±czone
Ostatnie zmiany: 2015-07-21 20:34:15

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 20 km ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 400dod 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 20 km ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2015-07-19
DZIEŃ 2
2015-07-20
DZIEŃ 3
2015-07-21

08:30  20 km ch M 
08:36  20 km ch K 
14:00  400 m pł M  [el]
14:30  400 m pł K  [el]
15:40  100 m M  [pel]
15:45  Oszczep K 
15:50  Trójskok M 
16:00  100 m K  [pel]
16:20  400 m M  [el]
16:30  400 m M (dod)  [s]
16:40  400 m K  [el]
16:45  Kula K 
17:00  800 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Trójskok K 
18:10  Oszczep M 
18:10  100 m K  [el]
19:05  100 m M  [F]
19:15  5000 m M 
19:35  100 m K  [F]
19:45  5000 m K 
REKORDY
1:17:16 KANAYKIN Vladimir RUS Saransk 2007-09-27
RE 1:18:35.2 JOHANSSON Stefan SWE Fana 1992-05-15
RE 1:17:16 KANAYKIN Vladimir RUS Saransk 2007-09-29
RE 1:16:53 KANAYKIN Vladimir RUS Saransk 2008-06-08
RP 1:18:22 KORZENIOWSKI Robert WAWEL Kraków Hildesheim 2000-07-09
RP 1:19:52.0 KORZENIOWSKI Robert WAWEL Kraków Brisbane 2001-09-04
RP (U23) 1:25:44.4 KORZENIOWSKI Robert AZS-AWF Katowice Fana 1989-04-28
RP (U23) 1:19:32 KORZENIOWSKI Robert AZS-AWF Katowice Hildesheim 1990-09-16
Min. M¦ 1:22:00 Pekin (CHN) 2015-08-22
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2015-07-19 14:25:38
20 km ch M - FINAŁ Planowany START: 2015-07-19 08:30 WYSTARTOWANO: 08:30:56
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 16 280 SUDOŁ Grzegorz 78-08-28 KS AZS AWF Kraków 1:25:41 40
2 2 261 JELONEK Jakub 85-07-07 KS AZS AWF Kraków 1:25:41 35
3 15 327 AUGUSTYN Rafał 84-05-14 LKS Stal Mielec 1:26:52 30
4 8 433 BŁOCKI Adrian 90-04-11 AZS-AWF Katowice 1:28:22 SB 26
5 4 569 TACIR Ersin 85-04-01 TURKEY 1:29:11 PK
6 5 276 SIKORA Rafał 87-02-17 KS AZS AWF Kraków 1:29:36 22
7 11 565 RIZEK Milan 78-01-05 SLOVAKIA 1:32:33 PK
8 17 560 KOZLOVSKIJ Genadij 91-01-07 LITHUANIA 1:32:48 PK
9 6 561 MASTIANICA Artur 92-07-30 LITHUANIA 1:41:11 PK
10 9 257 GAWROŃSKI Paweł 90-04-13 KS AZS AWF Kraków 1:47:33 18
11 1 427 ŁUNIEWSKI Mirosław 57-01-25 UKS Jedynka Reda 1:55:58 15
3 447 TOMALA Dawid 89-08-27 AZS-AWF Katowice DNF
7 570 MELNYK Oleksiy 92-06-29 UKRAINE DNF PK
10 563 FILIPOVIC Pedrag 78-10-05 SERBIA DNS PK
12 568 DOGAN Serkan 92-04-01 TURKEY DNF PK
13 181 KOMAROWSKI Kamil 95-03-21 AZS-AWF Warszawa DNS
14 567 CELIK Recep 83-06-10 TURKEY DQ 230p1 PK
18 493 NOWAK Łukasz 88-12-18 O¦ AZS Poznań DQ 230p1
19 564 KUCMIN Anton 84-06-07 SLOVAKIA DNF PK

Domtel

© by Pilar 2013-2015         Generowanie strony - 0.06597900390625sekund