70. Mistrzostwa Polski Juniorów
SUWAŁKI, 1-3 lipca 2016
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2016-07-25 16:45:09

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 1500pk 3000 5000 100p 100p pk 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Wzwyż pk Tyczka Tyczka pk W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 1500pk 3000 5000 110p 110p pk 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Wzwyż pk Tyczka Tyczka pk W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2016-07-01
DZIEŃ 2
2016-07-02
DZIEŃ 3
2016-07-03

08:00  10000 m ch K  [s]
09:15  Dysk M (1.75)  [el]
09:20  10000 m ch M  [s]
09:20  W dal M  [el]
09:45  Tyczka K (PK) 
10:15  Dysk M (1.75)  [el]
10:30  100 m K (PK)  [s]
10:30  W dal K  [el]
10:45  100 m M (PK)  [s]
09:55  Kula K (4)  [el]
11:30  Młot M (6)  [el]
11:35  800 m M  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:15  400 m pł K  [el]
12:35  400 m pł M  [el]
12:45  Młot M (6)  [el]
12:55  400 m K (PK)  [s]
13:05  400 m M (PK)  [s]
13:45  Oszczep K (600)  [el]
14:32  Oszczep K (600)  [el]
17:00  Ceremonia Otwarcia 
17:20  100 m M  [el]
17:20  Oszczep M (800)  [el]
17:35  W dal M  [F]
17:40  400 m K  [el]
17:45  Kula K (4)  [F]
18:00  400 m M  [el]
18:20  100 m M  [F]
18:35  100 m K  [el]
18:40  Oszczep M (800)  [el]
18:55  3000 m K  [s]
19:05  W dal K  [F]
19:15  3000 m M  [s]
19:35  100 m K  [F]
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2016-07-25 16:45:09
10000 m ch K - Bieg 1 Planowany START: 2016-07-01 08:00 WYSTARTOWANO: 08:01:33
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 18 132 NIEDZIAŁEK Olga 97-06-30 WLKS Nowe Iganie 49:20.12
2 17 278 KREJA Zofia 97-05-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg 49:27.97
3 16 152 CETNARSKA Małgorzata 98-08-02 KKS Victoria Stalowa Wola 51:53.21 **
4 14 158 JACHER Małgorzata 97-03-15 LKS Stal Mielec 51:55.66 *
5 10 130 GRĘZIAK Emilia 98-05-10 WLKS Nowe Iganie 54:26.19 PB
6 13 159 MŁYNEK Wiktoria 98-10-05 LKS Stal Mielec 55:13.11
7 19 77 RZETELNA Martyna 98-01-02 AZS-AWF Gorzów 55:33.98
8 9 238 GŁOMB Sonia 98-02-16 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 56:14.70
9 7 281 CHODECKA Nikola 98-07-29 LKS Olimpic Szczecin 56:57.31 PB
10 12 131 LICKIEWICZ Izabela 97-03-09 WLKS Nowe Iganie 57:06.85
11 8 264 STANKOWSKA Marta 98-11-11 UKS Gimnazjon Suchy Las 57:28.36
12 11 258 KOZIARSKA Karolina 98-08-14 PLKS Gwda Piła 57:51.59 **
13 3 243 KUŹMA Marcelina 98-09-05 KS Gwardia Piła 58:04.62
14 1 215 KRUPKA Katarzyna 98-06-02 CKS Budowlani Częstochowa 58:20.83
15 5 133 PRZESTRZELSKA Kornelia 98-11-24 WLKS Nowe Iganie 58:56.22
16 6 68 KUKIER Alicja 97-09-14 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 59:15.78
17 2 79 DAŃCZAK Vanessa 97-02-02 LLKS Osowa Sień 60:00.64 PB
18 4 73 WILSKA Patrycja 98-11-04 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 60:59.21
19 20 62 LASZUK Anna 97-02-21 MKS Żak Biała Podlaska 64:12.67
15 197 KOWALSKA Agata 98-09-22 KKL Rodło Kwidzyn DNF

Domtel

© by Pilar(1) 2013-2016  API        Generowanie strony0.08223295211792 s.