PZLA XXII. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
WROCŁAW, 4-6 sierpnia 2016
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2016-08-06 19:28:16

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) wiel

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) wiel

DZIEŃ 1
2016-08-04
DZIEŃ 2
2016-08-05
DZIEŃ 3
2016-08-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

09:30  W dal K  [el]
09:30  Tyczka K  [el]
09:30  Młot K (3)  [el]
10:10  100 m M(10bój)  [s]
10:35  Młot K (3)  [el]
10:35  100 m pł K(7bój)  [s]
11:10  W dal M(10bój) 
11:25  400 m pł K  [el]
11:35  Wzwyż K(7bój) 
11:50  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  Oszczep M (700)  [el]
12:10  100 m K  [el]
12:35  100 m K (PK)  [s]
12:35  Kula M(10bój) 
12:50  100 m M  [el]
13:15  Oszczep M (700)  [el]
13:15  100 m M (PK)  [s]
13:40  400 m K  [el]
13:50  Kula K(7bój) 
13:50  Wzwyż M(10bój) 
14:00  400 m K (PK)  [s]
14:20  400 m M  [el]
14:40  400 m M (PK)  [s]
15:00  Młot M (5)  [el]
15:40  200 m K(7bój)  [s]
15:50  400 m M(10bój)  [s]
15:50  Tyczka M  [el]
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m M  [F]
16:30  Ceremonia Otwarcia 
17:20  W dal M  [el]
17:20  Kula K (3)  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  Młot M (5)  [el]
17:35  800 m M  [el]
18:05  Wzwyż M  [el]
18:15  Oszczep K (500)  [el]
18:15  2000 m prz.K  [s]
18:15  Kula M (5)  [el]
18:35  3000 m M  [F]
19:00  5000 m chód K  [F]
19:10  Oszczep K (500)  [el]
REKORDY
RŚ (Junior mł.) 6.91 DRECHSLER Heike GER Jena 1981-09-08
RP (Junior mł.) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
Minimum do finału: 5.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2016-08-05 19:15:00
W dal K - Gr. A Planowany START: 2016-08-04 09:30 ZAKOŃCZENIE: 10:00:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 9 682 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal Ostrów Wlkp. 5.30
-1.1
x
-1.2
5.59
+0.6
5.59 Q SB 1
2 11 625 BARANEK Weronika 99-07-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza x
-0.7
5.50
-1.2
-
-
5.50 Q 2
3 4 713 JĘDRYCZKA Aleksandra 00-10-12 MUKS Kadet Rawicz 5.06
-0.7
x
+1.0
5.49
+1.3
5.49 q PB 3
4 2 828 KOWALCZYK Małgorzata 00-09-03 MKS Hermes Gryfino x
+1.4
5.13
-1.0
5.48
+1.0
5.48 q PB 4
5 5 797 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo 5.21
-0.3
x
+0.8
5.47
+0.7
5.47 q PB 5
6 6 181 SIKORSKA Sandra 00-05-31 AZS-AWF Gorzów x
-1.4
5.36
+1.0
x
+0.9
5.36 q 11
7 10 122 WEISZEWSKI Linda 99-04-11 MKL Toruń 5.20
-0.9
3.55
-1.4
5.31
+1.4
5.31 3 14
8 7 142 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 00-09-18 AZS UMCS Lublin 5.25
-0.8
5.10
-1.1
x
+1.0
5.25 3 15
9 8 431 MISIELAK Marcelina 99-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 5.22
-1.2
x
-1.4
2.63
+0.8
5.22 3 16
10 1 684 GRZEGOROWSKA Julia 00-04-06 KS Stal Ostrów Wlkp. 4.84
+1.6
4.61
-1.2
x
+0.7
4.84 2 20
11 3 585 OSIKA Magdalena 99-04-07 KS Sprint Bielsko-Biała x
+0.7
x
-0.5
4.72
-0.8
4.72 21

Domtel

© by Pilar(0) 2013-2016  API        Generowanie strony0.097923994064331 s.