ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70 M80+
Maraton (42.195 km) (09:02:19) - 5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 56 57 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 60 LETING Josphat VOLARE (KEN) 1988 1 M18 (1) 00:15:59 +00:00 00:15:59 09:18:18.43
2 57 MOHALE Lucky Nike International (RSA) 1985 2 M30 (1) 00:16:00 +00:01 00:16:00 09:18:19.16
3 52 BARANOWSKYY Dmytro (UKR) 1979 3 M30 (2) 00:16:00 +00:01 00:16:00 09:18:19.25
4 54 KIMUTAI Felix Rosa Associatie (KEN) 1989 4 M18 (3) 00:16:00 +00:01 00:16:00 09:18:19.32
5 53 BAARU Philemon gitia Rosa Associate (KEN) 1981 5 M30 (3) 00:16:00 +00:01 00:16:00 09:18:19.55
6 59 KENY Felix VOLARE (KEN) 1985 6 M30 (4) 00:16:00 +00:01 00:16:00 09:18:19.70
7 61 FUFA Abdi (ETH) 1994 7 M18 (2) 00:16:00 +00:01 00:15:59 09:18:19.77
8 58 WORKU Raji assefa (ETH) 1986 8 M30 (5) 00:16:00 +00:01 00:16:00 09:18:19.78
9 55 SAEKWO Alex (KEN) 1990 9 M18 (4) 00:16:00 +00:01 00:16:00 09:18:19.82
10 51 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 10 M30 (6) 00:16:00 +00:01 00:16:00 09:18:19.96
11 56 EGGLESTON Jeffrey Adidas (USA) 1984 11 M30 (7) 00:16:01 +00:02 00:16:01 09:18:20.68
12 62 RUSYUK Yuriy (UKR) 1987 12 M18 (5) 00:16:05 +00:06 00:16:05 09:18:24.99
13 7385 ŻOCHOWSKI Daniel (POL) 1997 13 M18 (6) 00:16:11 +00:12 00:16:10 09:18:30.80
14 63 DˇBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża (POL) 1989 PZLA 14 M18 (7) 00:17:11 +01:12 00:17:11 09:19:30.46
15 5940 JEGOROV Andrej Vilnius (LTU) 1987 15 M18 (8) 00:17:12 +01:13 00:17:11 09:19:31.76
16 76 VALENTI Ivan Fiamme Gialle Simoni (ITA) 1994 16 M18 (9) 00:17:33 +01:34 00:17:33 09:19:52.39
17 6002 WIERDAK Hubert Cukiernia ATENA&BONUS Folie (POL) 1976 17 M40 (1) 00:17:45 +01:46 00:17:44 09:20:04.98
18 6579 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TRINERGY/House of Skills (POL) 1972 18 M40 (2) 00:17:55 +01:56 00:17:51 09:20:14.77
19 7047 FINKE Axel Cambridge & Coleridge AC (GER) 1986 19 M30 (8) 00:17:56 +01:57 00:17:53 09:20:15.45
20 6535 WITEK Andrzej 140minut.pl (POL) 1992 P 20 M18 (10) 00:18:18 +02:19 00:18:17 09:20:37.85
21 6791 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 21 M40 (3) 00:18:18 +02:19 00:18:18 09:20:37.90
22 4359 GAJNY Wojciech ULTRA BESKID SPORT (POL) 1987 P 22 M18 (11) 00:18:19 +02:20 00:18:18 09:20:38.15
23 7446 KASPRZAK Radosław Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik (POL) 1991 PZLA 23 M18 (12) 00:18:19 +02:20 00:18:19 09:20:38.27
24 660 PAŁKA Piotr CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1984 PZLA 24 M30 (11) 00:18:19 +02:20 00:18:19 09:20:38.44
25 3074 GRABOWSKI Karol CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1989 PZLA P 25 M18 (13) 00:18:19 +02:20 00:18:19 09:20:38.52
26 79 SAVINA Nina Bobruisk (BLR) 1993 1 K18 (3) 00:18:19 +02:20 00:18:19 09:20:38.73
27 66 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS L (POL) 1988 P 2 K18 (1) 00:18:19 +02:20 00:18:18 09:20:38.80
28 5194 DEMBOWSKI Mariusz BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1983 26 M30 (9) 00:18:19 +02:20 00:18:18 09:20:38.85
29 72 IVANOVA Nastassia (BLR) 1982 3 K30 (1) 00:18:20 +02:21 00:18:19 09:20:39.07
30 6186 KONDRATOWICZ Łukasz KB Faurecia Wałbrzych (POL) 1981 P 27 M30 (10) 00:18:20 +02:21 00:18:19 09:20:39.09
31 73 TSEGA Muluhabt (ETH) 1989 4 K18 (2) 00:18:20 +02:21 00:18:19 09:20:39.41
32 69 YATOR Viola 2 Running Club (KEN) 1993 5 K18 (4) 00:18:20 +02:21 00:18:20 09:20:39.46
33 71 KOTOVSKA Olha (UKR) 1983 6 K30 (2) 00:18:20 +02:21 00:18:19 09:20:39.50
34 6142 BELOV Evgenii 42run.ru (POL) 1975 P 28 M40 (4) 00:18:20 +02:21 00:18:19 09:20:39.61
35 3878 GRABEK Maciej Intersport Team (POL) 1992 PZLA 29 M18 (14) 00:18:20 +02:21 00:18:19 09:20:39.92
36 7080 ©KARNULIS Darius Vilnius (LTU) 1977 30 M40 (5) 00:18:20 +02:21 00:18:19 09:20:39.99
37 70 MYKHAYLOVA Darya (UKR) 1989 7 K18 (5) 00:18:23 +02:24 00:18:23 09:20:42.22
38 4201 CHAEN Munetake chiba (JPN) 1973 P 31 M40 (7) 00:18:33 +02:34 00:18:31 09:20:52.24
39 7342 POBŁOCKI Piotr UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK (POL) 1965 PZLA P 32 M50 (1) 00:18:33 +02:34 00:18:31 09:20:52.41
40 5070 BŁASZCZYK Jarosław TEAM PLESZEW (POL) 1972 33 M40 (6) 00:18:33 +02:34 00:18:30 09:20:52.56
41 5986 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego w Płońsku (POL) 1962 34 M50 (2) 00:18:33 +02:34 00:18:32 09:20:52.67
42 6693 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 35 M30 (13) 00:18:49 +02:50 00:18:48 09:21:08.09
43 4000 NOWACKI Witold Blub Biegacza Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POL) 1973 36 M40 (9) 00:18:49 +02:50 00:18:48 09:21:08.35
44 5318 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) 1981 PZLA 37 M30 (14) 00:18:49 +02:50 00:18:48 09:21:08.52
45 78 DUKLANOWSKI Hubert DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1987 38 M18 (16) 00:18:49 +02:50 00:18:49 09:21:08.58
46 4745 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 1972 39 M40 (8) 00:18:49 +02:50 00:18:45 09:21:08.68
47 4205 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 40 M30 (15) 00:18:50 +02:51 00:18:50 09:21:09.09
48 5295 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 41 M40 (10) 00:18:50 +02:51 00:18:49 09:21:09.45
49 6665 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 1983 42 M30 (12) 00:18:50 +02:51 00:18:44 09:21:09.82
50 221 KAZIKOWSKI Karol ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 P 43 M18 (15) 00:18:51 +02:52 00:18:49 09:21:10.03
51 4380 LISICKI Paweł MZKS KOZIENICE (POL) 1975 44 M40 (11) 00:18:51 +02:52 00:18:49 09:21:10.59
52 5373 ZAJˇC Robert Orange Polska (POL) 1975 P 45 M40 (12) 00:18:51 +02:52 00:18:49 09:21:10.70
53 65 NOWAKOWSKA Dominika LKB Braci Pelc Lębork (POL) 1985 P 8 K30 (4) 00:18:51 +02:52 00:18:51 09:21:10.96
54 77 STELMACH Dominika RK Athletics (POL) 1982 P 9 K30 (3) 00:18:52 +02:53 00:18:50 09:21:11.36
55 2688 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 46 M30 (16) 00:18:52 +02:53 00:18:51 09:21:11.49
56 5492 KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL) 1988 47 M18 (17) 00:18:54 +02:55 00:18:53 09:21:13.06
57 4003 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 1972 48 M40 (13) 00:19:01 +03:02 00:19:00 09:21:20.45
58 3378 KĘDZIERSKI Andrzej SZCZECINEK (POL) 1980 B2 P 49 M30 (17) 00:19:01 +03:02 00:18:58 09:21:20.84
59 239 PIECH Kacper Asics FrontRunner Polska (POL) 1990 50 M18 (18) 00:19:09 +03:10 00:19:07 09:21:28.63
60 5894 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 51 M40 (14) 00:19:09 +03:10 00:19:07 09:21:28.69
61 6419 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 1989 52 M18 (19) 00:19:09 +03:10 00:19:07 09:21:28.98
62 6830 PYLYPCHYK Ihor Ivano-Frankivsk (UKR) 1991 53 M18 (20) 00:19:13 +03:14 00:19:12 09:21:32.14
63 7002 KRZEMPEK Aleksander Elite Sports (POL) 1973 54 M40 (15) 00:19:13 +03:14 00:19:11 09:21:32.40
64 1435 KACZYNSKI Patrick Speedy Family (GER) 1990 P 55 M18 (22) 00:19:13 +03:14 00:19:12 09:21:32.82
65 6388 PUDA Tomasz runemilrun.pl (POL) 1986 56 M30 (18) 00:19:14 +03:15 00:19:13 09:21:33.35
66 4337 STACHURA Mateusz Fundacja Różyczka / SBRT Gliwice (POL) 1990 57 M18 (21) 00:19:15 +03:16 00:19:12 09:21:34.55
67 241 MY¦LAK Piotr ASICS FrontRunner Polska (POL) 1990 58 M18 (23) 00:19:17 +03:18 00:19:15 09:21:36.35
68 5526 KONONENKO Oleksii NB TOPRUNNERS (UKR) 1980 59 M30 (19) 00:19:18 +03:19 00:19:18 09:21:37.70
69 5649 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 60 M40 (16) 00:19:19 +03:20 00:19:17 09:21:38.03
70 3508 REGIMOWICZ Tomasz ArdentCode (POL) 1976 61 M40 (17) 00:19:19 +03:20 00:19:17 09:21:38.89
71 3555 BOROWCZYK Sebastian Poznań (POL) 1988 P 62 M18 (24) 00:19:23 +03:24 00:19:17 09:21:42.42
72 5668 DOLBIK Ihar Run4Fun (BLR) 1958 63 M50 (3) 00:19:23 +03:24 00:19:21 09:21:42.77
73 3574 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiatowe Zrzeszenie LZS Lwówek ¦l±ski (POL) 1980 64 M30 (20) 00:19:23 +03:24 00:19:23 09:21:42.80
74 4886 STOLARZ Piotr D±browa Górnicza (POL) 1977 65 M40 (18) 00:19:26 +03:27 00:19:22 09:21:45.88
75 5686 LISAK Krzysztof OTK RzeĽnik (POL) 1983 66 M30 (21) 00:19:30 +03:31 00:19:27 09:21:49.76
76 4381 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 67 M30 (22) 00:19:32 +03:33 00:19:28 09:21:51.04
77 6123 BUDNICKI Rafał MORT! (POL) 1985 68 M30 (23) 00:19:33 +03:34 00:19:30 09:21:52.96
78 2038 JUL Daniel warszawa (POL) 1989 69 M18 (25) 00:19:35 +03:36 00:19:31 09:21:54.50
79 1359 KOSSEK Marcin Warszawa (POL) 1985 70 M30 (24) 00:19:35 +03:36 00:19:33 09:21:54.80
80 5107 OSIŃSKI Ryszard Active Malbork (POL) 1965 71 M50 (4) 00:19:37 +03:38 00:19:33 09:21:56.14
81 6164 FEDOROWICZ Jacek KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1970 72 M40 (22) 00:19:39 +03:40 00:19:36 09:21:58.95
82 7313 STARZ Paweł Team Kopeć (POL) 1981 73 M30 (25) 00:19:40 +03:41 00:19:38 09:21:59.30
83 5886 WO¬NICA Jakub Zakopane (POL) 1981 74 M30 (26) 00:19:40 +03:41 00:19:38 09:21:59.36
84 3403 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 1970 75 M40 (21) 00:19:40 +03:41 00:19:36 09:21:59.77
85 1655 WO¬NICKI Michał Otwock (POL) 1971 76 M40 (19) 00:19:41 +03:42 00:19:36 09:22:00.18
86 6409 DACKA Patryk Antek i Agatka (POL) 1988 77 M18 (26) 00:19:41 +03:42 00:19:39 09:22:00.25
87 67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok / Adidas Runners Warszawa (POL) 1988 10 K18 (6) 00:19:41 +03:42 00:19:41 09:22:00.59
88 3435 CISZEWSKI Marek www.szczecindlaciebie.pl (POL) 1978 78 M30 (28) 00:19:41 +03:42 00:19:39 09:22:00.75
89 6778 ZYLUK Dariusz Dream Run (POL) 1977 79 M40 (20) 00:19:42 +03:43 00:19:36 09:22:01.34
90 6202 LIPIEC Tomasz Lipiec Running Team (POL) 1971 P 80 M40 (25) 00:19:42 +03:43 00:19:41 09:22:01.93
91 5912 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 1984 81 M30 (30) 00:19:44 +03:45 00:19:43 09:22:03.63
92 4212 PYRA Wiesław Praszka (POL) 1972 82 M40 (24) 00:19:45 +03:46 00:19:41 09:22:04.20
93 5562 NIED¬WIADEK Kamil NiedĽwiadki Running Team (POL) 1989 83 M18 (28) 00:19:45 +03:46 00:19:42 09:22:04.47
94 5224 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 84 M40 (26) 00:19:45 +03:46 00:19:45 09:22:04.74
95 7409 BEDNARCZYK Adrian 1 Pomorska Brygada Logistyczna (POL) 1982 85 M30 (27) 00:19:46 +03:47 00:19:39 09:22:05.39
96 7469 BOROWIECKI Jędrzej biegostacja.pl / ZLKL Zielona Góra (POL) 1992 PZLA 86 M18 (29) 00:19:46 +03:47 00:19:44 09:22:05.91
97 4161 NAGLACKI Grzegorz RAZ Szczecin (POL) 1972 87 M40 (28) 00:19:48 +03:49 00:19:46 09:22:07.24
98 5105 WELBER Michał LACHO TEAM/GrampS (POL) 1989 P 88 M18 (27) 00:19:48 +03:49 00:19:41 09:22:07.54
99 6869 OKRZESIK Krzysztof KRAUSE RUNNING TEAM (POL) 1984 P 89 M30 (31) 00:19:49 +03:50 00:19:47 09:22:08.90
100 655 JAWORSKI Marek Visehrad Maraton Rytro (POL) 1973 90 M40 (23) 00:19:49 +03:50 00:19:40 09:22:08.92
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.030685901641846 s

Sponsor główny: