ORLEN WARSAW MARATHON - wyniki nieoficjalne
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K-20 K-30 K-40 K-50 K-60 K-70 K-80+
MĘŻCZYŹNI M-20 M-30 M-40 M-50 M-60 M-70 M-80+
Maraton (42.195 km) (08:44:58) - meta
Strona  1  2 3 . . 6 7 >
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto/Video Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 8 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 1 M-30 (1) 02:11:54 +00:00 02:11:54 10:56:52.10
2 7 SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań (POL) 1982 PZLA 2 M-30 (2) 02:12:40 +00:46 02:12:40 10:57:38.76
3 16 MUNYEKI Charles Kenia (KEN) 1986 3 M-30 (3) 02:12:55 +01:01 02:12:55 10:57:53.98
4 4 ANDOM Mulue Erytrea (Erytrea) 1991 4 M-20 (1) 02:13:09 +01:15 02:13:09 10:58:07.28
5 6 ADAMS Liam Athletics Essendon (AUS) 1986 5 M-30 (4) 02:14:58 +03:04 02:14:57 10:59:56.75
6 9 BRZEZIŃSKI Błażej WKS Śląsk Wrocław (POL) 1987 PZLA 6 M-20 (2) 02:17:42 +05:48 02:17:42 11:02:40.95
7 19 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1986 PZLA 7 M-30 (5) 02:18:32 +06:38 02:18:32 11:03:30.45
8 8856 PIETERCZYK Damian LUKS Dystans Wydminy (POL) 1984 PZLA P 8 M-30 (6) 02:18:45 +06:51 02:18:44 11:03:43.34
9 11 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) 1986 PZLA 9 M-30 (7) 02:19:21 +07:27 02:19:21 11:04:19.66
10 12 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1989 PZLA P 10 M-20 (3) 02:20:10 +08:16 02:20:10 11:05:08.70
11 5 KIBET Moses Uganda (Uganda) 1991 11 M-20 (4) 02:22:19 +10:25 02:22:19 11:07:17.30
12 2 ASSEFA Habtamu Etiopia (ETH) 1985 12 M-30 (8) 02:26:14 +14:20 02:26:14 11:11:12.70
13 6544 GRZONKA Paweł MLKS Baszta Bytów (POL) 1984 PZLA P 13 M-30 (9) 02:26:28 +14:34 02:26:27 11:11:26.60
14 4782 KĘSY Marcin TriRun / Kawa Kamp (POL) 1985 14 M-30 (10) 02:28:36 +16:42 02:28:36 11:13:34.62
15 21 SICHALA Kumeshi Etiopia (ETH) 1995 1 K-20 (1) 02:28:42 +16:48 02:28:42 11:13:40.77
16 7200 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 15 M-40 (1) 02:28:46 +16:52 02:28:43 11:13:44.78
17 8742 KALINOWSKI Zbigniew ZABIEGANI CZESTOCHOWA (POL) 1982 P 16 M-30 (11) 02:29:17 +17:23 02:29:14 11:14:15.05
18 23 JEROP Arusei pininah Kenia (KEN) 1979 2 K-30 (1) 02:29:21 +17:27 02:29:20 11:14:19.47
19 39 CANCHANYA Willy Peru (PER) 1991 17 M-20 (5) 02:30:12 +18:18 02:30:12 11:15:10.85
20 9049 VAINE Heinar VAK STAIER (EST) 1993 18 M-20 (6) 02:31:38 +19:44 02:31:37 11:16:36.82
21 7943 GĄSIORSKI Michał CWKS Resovia Rzeszów (POL) 1988 PZLA 19 M-20 (7) 02:31:59 +20:05 02:31:59 11:16:57.26
22 7801 TAMBUR Taavi Sparta (EST) 1983 P 20 M-30 (12) 02:32:00 +20:06 02:31:58 11:16:58.45
23 4786 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross Warszawa (POL) 1989 B2 21 M-20 (8) 02:32:06 +20:12 02:32:06 11:17:04.30
24 27 DAMANTSEVICH Maryna Nobopolotsk (BLR) 1984 3 K-30 (2) 02:32:11 +20:17 02:32:11 11:17:09.27
25 24 JEPKORIR Winnie Kenia (KEN) 1990 4 K-20 (2) 02:34:36 +22:42 02:34:35 11:19:34.50
26 4827 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 22 M-30 (13) 02:35:48 +23:54 02:35:45 11:20:46.07
27 9040 FRELIK Karol LKS Osuchów (POL) 1992 PZLA P 23 M-20 (9) 02:36:02 +24:08 02:36:00 11:21:00.55
28 7627 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 24 M-40 (2) 02:36:07 +24:13 02:36:05 11:21:05.65
29 30 BALCIUNAITE Zivile Vilains Baltai (LTU) 1979 5 K-30 (3) 02:36:29 +24:35 02:36:27 11:21:27.89
30 18 DOPOLSKAS Valdas Vilnian Baltai (LTU) 1992 25 M-20 (10) 02:36:30 +24:36 02:36:30 11:21:28.73
31 34 MACH Angelika AZS UMCS Lublin (POL) 1991 P 6 K-20 (3) 02:37:13 +25:19 02:37:13 11:22:11.17
32 7483 MŁODZIKOWSKI Paweł KB V-Max Adamów (POL) 1987 P 26 M-20 (11) 02:37:44 +25:50 02:37:39 11:22:42.28
33 9168 ŚWIECAK Robert WKS Wilga Garwolin (POL) 1980 PZLA 27 M-30 (14) 02:38:06 +26:12 02:38:06 11:23:04.05
34 5191 CZYŻ Grzegorz Automatyka Tarnów-Grupa Azoty (POL) 1967 28 M-40 (3) 02:38:09 +26:15 02:38:05 11:23:07.31
35 31 GORTEL-MACIUK Agnieszka AKS Chorzów/Inception (POL) 1977 7 K-30 (4) 02:38:10 +26:16 02:38:10 11:23:08.18
36 7821 KASZUBA Michał Grupa Nomax (POL) 1975 29 M-40 (4) 02:39:13 +27:19 02:39:09 11:24:11.01
37 2375 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TriathlonSeriesTeam (POL) 1972 30 M-40 (6) 02:39:17 +27:23 02:39:16 11:24:15.87
38 4005 BRUNSTAD Sverre gunnar L?renskog FIL (NOR) 1967 P 31 M-40 (5) 02:39:18 +27:24 02:39:11 11:24:16.84
39 8564 ZIELIŃSKI Marcin GHD Team (POL) 1976 32 M-40 (7) 02:39:31 +27:37 02:39:25 11:24:29.18
40 8847 HANSEN Brian arreborg SPARTA (DEN) 1983 P 33 M-30 (16) 02:39:56 +28:02 02:39:55 11:24:54.54
41 6744 ZUKAUSKAS Antanas Jonavos maratonas (LTU) 1980 34 M-30 (15) 02:39:57 +28:03 02:39:54 11:24:55.19
42 2541 WOJCIECHOWSKI Sebastian Team Kopeć (POL) 1983 P 35 M-30 (17) 02:40:05 +28:11 02:40:01 11:25:03.40
43 8690 ORZEL Michal MEDICOVER RUNNERS (POL) 1981 36 M-30 (18) 02:40:16 +28:22 02:40:12 11:25:14.14
44 22 FIKRE Kifle Alem Etiopia (ETH) 1988 8 K-20 (4) 02:40:26 +28:32 02:40:26 11:25:24.17
45 36 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa/Adidas Running (POL) 1989 9 K-20 (5) 02:40:32 +28:38 02:40:32 11:25:30.61
46 7259 JANICKI Jaroslaw hermes gryfino (POL) 1966 P 37 M-50 (1) 02:40:50 +28:56 02:40:49 11:25:48.70
47 8505 GRABDA Karol Biegiem Radom (POL) 1978 38 M-30 (19) 02:40:54 +29:00 02:40:49 11:25:52.84
48 4572 SOBCZYK Tomasz UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław (POL) 1977 PZLA 39 M-30 (20) 02:41:16 +29:22 02:41:15 11:26:14.55
49 7190 JAKUBIEC Szymon LACHO TEAM (POL) 1980 P 40 M-30 (21) 02:41:18 +29:24 02:41:15 11:26:16.28
50 4464 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 41 M-40 (8) 02:41:27 +29:33 02:41:20 11:26:25.88
51 7515 ŁUKASZUK Michał Dream Run (POL) 1980 42 M-30 (22) 02:41:34 +29:40 02:41:30 11:26:32.50
52 6996 MOLONEY Matthew Caversham Harriers Dunedin (NZL) 1996 P 43 M-20 (12) 02:42:17 +30:23 02:41:15 11:27:15.43
53 8351 LISICKI Paweł GOLDEN TEAM (POL) 1975 44 M-40 (9) 02:42:31 +30:37 02:42:26 11:27:29.98
54 4700 ARONSSON Peter IK Akele (SWE) 1981 P 45 M-30 (23) 02:43:11 +31:17 02:43:08 11:28:09.41
55 8037 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 46 M-30 (24) 02:43:16 +31:22 02:43:13 11:28:14.06
56 2046 REGIMOWICZ Tomasz Contour-Technology (POL) 1976 47 M-40 (10) 02:43:47 +31:53 02:43:44 11:28:45.80
57 6481 JARANOWSKI Andrzej MUKL BRODNICA (POL) 1993 48 M-20 (13) 02:43:58 +32:04 02:43:57 11:28:56.79
58 3663 MIELCZARCZYK Rafal Doncaster (POL) 1977 49 M-30 (25) 02:44:28 +32:34 02:44:22 11:29:26.19
59 25 TORIBIO Judith Peru (PER) 1983 10 K-30 (5) 02:44:32 +32:38 02:44:32 11:29:30.40
60 3630 BABIŃSKI Łukasz Klub Aktywnego Pelpliniaka (POL) 1985 50 M-30 (26) 02:44:49 +32:55 02:44:40 11:29:47.88
61 1878 LEIKIN Vitali XtriM (Izrael) 1990 P 51 M-20 (14) 02:45:16 +33:22 02:45:02 11:30:14.86
62 2710 RYŁKO Marcin TEAMOCHAL (POL) 1979 52 M-30 (27) 02:45:25 +33:31 02:45:12 11:30:23.75
63 3244 SOBKOWSKI Krzysztof niezrzeszony (POL) 1985 53 M-30 (28) 02:45:26 +33:32 02:45:19 11:30:24.70
64 4704 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 54 M-40 (11) 02:45:36 +33:42 02:45:34 11:30:34.99
65 6131 DWORAK Maciej JacekBiega Running Team, Stowarzyszenie Biegiem Radom, Ambasador Festiwalu Biegów w Krynicy Zdrój (POL) 1986 55 M-30 (29) 02:45:45 +33:51 02:45:40 11:30:43.42
66 7224 MEDEJCZYK Łukasz Jedlicze (POL) 1990 P 56 M-20 (15) 02:45:44 +33:50 02:45:44 11:30:42.09
67 2981 PUDA Tomasz LABIOL.PL (POL) 1986 P 57 M-30 (30) 02:45:48 +33:54 02:45:44 11:30:46.87
68 5843 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno (POL) 1990 PZLA 58 M-20 (16) 02:46:00 +34:06 02:45:59 11:30:58.51
69 9013 KUNIKOWSKI Tomasz SL Salos-Wodna Łódź (POL) 1988 PZLA P 59 M-20 (17) 02:46:11 +34:17 02:46:00 11:31:09.09
70 4321 NAGLACKI Grzegorz RAZ Szczecin (POL) 1972 60 M-40 (12) 02:46:07 +34:13 02:46:03 11:31:05.53
71 3179 STĘPIEŃ Zenon KKL Kielce (POL) 1963 61 M-50 (2) 02:46:09 +34:15 02:46:04 11:31:07.33
72 2434 SIKORA Sebastian bankieria.pl (POL) 1976 P 62 M-40 (13) 02:46:14 +34:20 02:46:10 11:31:12.57
73 3413 JANOWICZ Roman GB JUTROSIN-KOBYLIN I PRZYJACIELE (POL) 1970 63 M-40 (14) 02:46:22 +34:28 02:46:15 11:31:20.31
74 3308 DŁUGOSZ Jacek Starachowice (POL) 1982 P 64 M-30 (31) 02:46:33 +34:39 02:46:29 11:31:31.84
75 2323 KOCHANEK Krystian Trucht Tarchomin Team (POL) 1980 65 M-30 (32) 02:46:46 +34:52 02:46:41 11:31:44.86
76 7771 BĘDKOWSKI Jacek Zawisza Stara Kuźnia (POL) 1980 PZLA 66 M-30 (33) 02:46:53 +34:59 02:46:42 11:31:51.14
77 7322 WOJCIESKI Tomasz Action (POL) 1971 67 M-40 (15) 02:46:52 +34:58 02:46:45 11:31:50.40
78 7506 SARAPUK Krzysztof ATC Cargo Gdynia (POL) 1970 68 M-40 (16) 02:46:57 +35:03 02:46:54 11:31:55.70
79 2163 SIATKA Krzesimir Lublin (POL) 1985 P 69 M-30 (34) 02:47:07 +35:13 02:46:58 11:32:05.74
80 5596 KALIŃSKI Przemysław WARSZAWA (POL) 1982 70 M-30 (35) 02:47:14 +35:20 02:47:09 11:32:12.82
81 2692 SOBCZAK Sebastian NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA (POL) 1975 P 71 M-40 (17) 02:47:15 +35:21 02:47:12 11:32:13.17
82 1126 KRAKOWIAK Paweł Dziuba Team / Kuźnia Triathlonu (POL) 1986 72 M-30 (36) 02:47:22 +35:28 02:47:13 11:32:20.80
83 2395 ROLBIECKI Piotr AK Kościerzyna (POL) 1987 73 M-20 (18) 02:47:29 +35:35 02:47:17 11:32:27.10
84 28 KAMINSKAYA Volha Białoruś (BLR) 1987 11 K-20 (6) 02:47:19 +35:25 02:47:19 11:32:17.99
85 8148 KOLESNYKOV Ihor Fakulta športu PU Prešov (SVK) 1981 P 74 M-30 (37) 02:47:25 +35:31 02:47:19 11:32:23.74
86 1007 PERDION Paweł Zaganiacze (POL) 1979 75 M-30 (38) 02:47:27 +35:33 02:47:22 11:32:25.99
87 6803 SEWERYN Andrzej WAMPOL Mysłowice (POL) 1978 P 76 M-30 (39) 02:47:31 +35:37 02:47:23 11:32:29.69
88 3647 JOSYPENKO Jędrzej JacekBiega Running Team (POL) 1986 77 M-30 (40) 02:47:45 +35:51 02:47:38 11:32:43.83
89 4854 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 78 M-30 (41) 02:47:41 +35:47 02:47:41 11:32:39.57
90 9163 ZIMMER Łukasz K. M. Truchcik Łubianka/SklepBiegowy.com (POL) 1981 P 79 M-30 (42) 02:47:49 +35:55 02:47:43 11:32:47.03
91 6005 POCIASK Konrad KB Maratończyk Dębica (POL) 1985 80 M-30 (43) 02:47:57 +36:03 02:47:50 11:32:55.31
92 7994 KASPEROWICZ Radosław LACHO TEAM (POL) 1989 P 81 M-20 (19) 02:47:58 +36:04 02:47:54 11:32:56.62
93 3491 SERWIŃSKI Radek Trinergy Team (POL) 1982 82 M-30 (44) 02:48:12 +36:18 02:48:05 11:33:10.77
94 8258 STAŃCZAK Marcin Płock Biega No Age Limit (POL) 1979 O3 pracownik 83 M-30 (45) 02:48:17 +36:23 02:48:10 11:33:15.92
95 1655 RAJCA Michal Juvenia Glucholazy (POL) 1990 P 84 M-20 (20) 02:48:23 +36:29 02:48:15 11:33:21.49
96 6951 MACHLOWSKI Łukasz KKB DYSTANS KRAKÓW (POL) 1986 85 M-30 (46) 02:48:24 +36:30 02:48:22 11:33:22.76
97 6650 MARSZAŁ Mariusz ENTRE.PL Team (POL) 1982 86 M-30 (47) 02:48:34 +36:40 02:48:29 11:33:32.64
98 7504 PRYSTASZ Krzysztof Oławska Grupa Biegowa (POL) 1978 87 M-30 (48) 02:48:41 +36:47 02:48:33 11:33:39.80
99 4115 COOPER Shay ramt gan (Izrael) 1979 P 88 M-30 (49) 02:48:55 +37:01 02:48:41 11:33:53.94
100 7379 LAPINSKI Artur Skarbka Runners (GER) 1978 89 M-30 (50) 02:48:54 +37:00 02:48:45 11:33:52.20
101 4933 JĘDRZEJAK Krzysztof BeHaP AKB Lidzbark Warmiński (POL) 1987 90 M-20 (21) 02:48:55 +37:01 02:48:45 11:33:53.40
102 4000 BEDNARZ Jakub POGORIA BIEGA (POL) 1985 P 91 M-30 (51) 02:48:59 +37:05 02:48:51 11:33:57.27
103 9002 LIPIEC Tomasz (POL) 1971 gość ORLEN 92 M-40 (18) 02:49:03 +37:09 02:49:00 11:34:01.06
104 8445 STOLARZ Piotr Dąbrowa Górnicza (POL) 1977 P 93 M-30 (52) 02:49:10 +37:16 02:49:03 11:34:08.69
105 2511 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 1972 P 94 M-40 (19) 02:49:12 +37:18 02:49:05 11:34:10.96
106 3747 KULCZEWSKI Łukasz KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1980 95 M-30 (53) 02:49:31 +37:37 02:49:19 11:34:29.93
107 7872 DUDZIC Patryk Powiat Staszowski (POL) 1988 96 M-20 (22) 02:49:27 +37:33 02:49:22 11:34:25.57
108 7045 GACZKOWSKI Robert ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 (POL) 1975 97 M-40 (20) 02:49:29 +37:35 02:49:26 11:34:27.79
109 6388 SZELĄG Tomasz Warszawa (POL) 1987 98 M-20 (23) 02:49:46 +37:52 02:49:35 11:34:44.76
110 7482 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 1983 P 99 M-30 (54) 02:50:08 +38:14 02:49:39 11:35:06.56
111 2422 PAWLAK Konrad Supermaraton Kalisz (POL) 1983 P 100 M-30 (55) 02:50:24 +38:30 02:50:06 11:35:22.62
112 1104 MECHLIŃSKI Bartłomiej KM TRUCHCIK Łubianka (POL) 1979 101 M-30 (56) 02:50:12 +38:18 02:50:07 11:35:10.22
113 5133 TACZKOWSKI Jarosław Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz (POL) 1975 P 102 M-40 (21) 02:50:19 +38:25 02:50:12 11:35:17.52
114 6794 ŁUKOMSKI Janusz PKO Bank Polski (POL) 1978 103 M-30 (57) 02:50:24 +38:30 02:50:14 11:35:22.46
115 3083 BOJDOŁ Robert Bojdoł Bosch Service (POL) 1983 P 104 M-30 (58) 02:50:26 +38:32 02:50:16 11:35:24.74
116 7544 SCHACHAR Tomer M&M (POL) 1996 P 105 M-20 (24) 02:50:41 +38:47 02:50:29 11:35:39.75
117 4585 MATECKI Krzysztof Płock Biega No Age Limit (POL) 1976 106 M-40 (22) 02:51:04 +39:10 02:50:58 11:36:02.23
118 7632 DOLBIK Ihar Victoria (BLR) 1958 107 M-50 (3) 02:51:05 +39:11 02:51:02 11:36:03.75
119 7784 GOLUBEV Alex Kaliningrad (RUS) 1984 P 108 M-30 (59) 02:51:16 +39:22 02:51:04 11:36:14.55
120 4430 LUTOWSKI Wojciech TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL) 1985 109 M-30 (60) 02:51:13 +39:19 02:51:10 11:36:11.49
121 3452 KOSIERADZKI Łukasz Siedlce (POL) 1991 P 110 M-20 (25) 02:51:16 +39:22 02:51:11 11:36:14.17
122 1822 ŁOMIAK Piotr Warszawa (POL) 1971 111 M-40 (23) 02:51:23 +39:29 02:51:11 11:36:21.43
123 8199 MAKARUK Valerii MK Luchesk (UKR) 1970 P 112 M-40 (24) 02:51:26 +39:32 02:51:14 11:36:24.18
124 7056 SOJDA Mariola CKS Budowlani Częstochowa (POL) 1982 12 K-30 (6) 02:51:28 +39:34 02:51:22 11:36:26.74
125 3878 KWIECIŃSKI Jacek 42.195 Wejherowo / ERN (POL) 1988 P 113 M-20 (26) 02:51:48 +39:54 02:51:31 11:36:46.83
126 8623 FALANDYSZ Damian Asseco Active Team (POL) 1987 114 M-20 (27) 02:52:00 +40:06 02:51:40 11:36:58.49
127 8501 OSTROWSKI Grzegorz Łódź (POL) 1973 115 M-40 (25) 02:51:45 +39:51 02:51:41 11:36:43.94
128 2681 ZAJĄC Łukasz Zajcu Runners Team (POL) 1979 P 116 M-30 (61) 02:51:52 +39:58 02:51:46 11:36:50.11
129 6210 WICHNIAK Paweł T-Mobile Running Team (POL) 1976 117 M-40 (26) 02:51:55 +40:01 02:51:47 11:36:53.20
130 3261 SEROCKI Adam Active Malbork (POL) 1973 118 M-40 (27) 02:52:08 +40:14 02:52:00 11:37:06.99
131 2791 MAŁOLEPSZY Radosław KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) 1980 119 M-30 (62) 02:52:18 +40:24 02:52:02 11:37:16.03
132 7049 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 1984 P 120 M-30 (63) 02:52:11 +40:17 02:52:03 11:37:09.13
133 1622 POLAŃSKI Mariusz OLAWS Złotoryja (POL) 1975 121 M-40 (28) 02:52:19 +40:25 02:52:11 11:37:17.01
134 6676 JĘDRZEJCZYK Tomasz Gorzów Wlkp (POL) 1983 P 122 M-30 (64) 02:52:19 +40:25 02:52:12 11:37:17.93
135 5095 STRYKOWSKI Daniel warszawa (POL) 1980 123 M-30 (65) 02:52:32 +40:38 02:52:13 11:37:30.27
136 5825 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 1990 124 M-20 (28) 02:52:23 +40:29 02:52:19 11:37:21.15
137 6040 JENDRYKA Marek KB Łapka (POL) 1963 P 125 M-50 (4) 02:52:23 +40:29 02:52:19 11:37:21.44
138 9166 SULEWSKI Krzysztof Sklep biegowy (POL) 1985 126 M-30 (66) 02:52:33 +40:39 02:52:21 11:37:31.76
139 2755 KLATKA Mariusz trenigikungfu.pl (POL) 1979 P 127 M-30 (67) 02:52:32 +40:38 02:52:29 11:37:30.49
140 9021 MICHALIK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) 1991 PZLA 128 M-20 (29) 02:52:47 +40:53 02:52:31 11:37:45.31
141 2244 WOLAŃSKI Jan orzeł marszowice (POL) 1980 129 M-30 (68) 02:52:40 +40:46 02:52:32 11:37:38.06
142 5065 KASZKIEL Paweł Białe miśki (POL) 1989 130 M-20 (30) 02:52:35 +40:41 02:52:34 11:37:33.10
143 7623 JAŁOCHA Mieczysław Przemyski Klub Biegacza (POL) 1967 P 131 M-40 (29) 02:52:50 +40:56 02:52:40 11:37:48.37
144 1224 KURIATA Robert OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1966 132 M-50 (5) 02:52:58 +41:04 02:52:50 11:37:56.53
145 4349 LATAŁA Jacek LKB Rudnik (POL) 1978 P 133 M-30 (69) 02:53:03 +41:09 02:53:02 11:38:01.34
146 8007 CZARNOTA Dariusz Wschowa (POL) 1989 P 134 M-20 (31) 02:53:12 +41:18 02:53:06 11:38:10.00
147 8323 PAWŁOWSKI Tadeusz Toruń (POL) 1960 P 135 M-50 (6) 02:53:23 +41:29 02:53:07 11:38:21.68
148 6349 ROSKOSZ Bartosz Sport Planeta (POL) 1989 136 M-20 (32) 02:53:15 +41:21 02:53:08 11:38:13.92
149 6182 WANIELISTA Piotr i nie odpuszczaj (POL) 1980 137 M-30 (70) 02:53:31 +41:37 02:53:10 11:38:29.56
150 2228 OLEJNIK Adam AZS AGH (POL) 1991 138 M-20 (33) 02:53:21 +41:27 02:53:17 11:38:19.54
151 7414 GODLEWSKI Łukasz WANIEWSKI COACHING / CAR-LEX (POL) 1982 P 139 M-30 (71) 02:53:29 +41:35 02:53:17 11:38:27.37
152 6377 BOSIANEK Rafał 4Run Team Piła (POL) 1976 140 M-40 (30) 02:53:42 +41:48 02:53:37 11:38:40.93
153 3569 BAĆ Waldemar KALIŃSKA TEAM (POL) 1976 141 M-40 (31) 02:53:51 +41:57 02:53:41 11:38:49.99
154 7347 TOMKIEWICZ Bartłomiej KKB MOSiR KROSNO (POL) 1974 P 142 M-40 (32) 02:53:49 +41:55 02:53:42 11:38:47.42
155 1326 ZYCH Dariusz 4Run Team Piła (POL) 1970 P 143 M-40 (33) 02:53:53 +41:59 02:53:45 11:38:51.58
156 3431 JUL Daniel Warszawa (POL) 1989 P 144 M-20 (34) 02:54:10 +42:16 02:53:45 11:39:08.94
157 1229 GŁOGOWSKI Piotr NAPRZÓD MŁOCINY (POL) 1973 145 M-40 (34) 02:54:02 +42:08 02:53:50 11:39:00.91
158 4862 PAWŁOWSKI Tomasz TEAM PLESZEW (POL) 1979 146 M-30 (72) 02:54:04 +42:10 02:53:50 11:39:02.87
159 3430 KOSSEK Marcin Warszawa (POL) 1985 147 M-30 (73) 02:54:09 +42:15 02:53:52 11:39:07.76
160 7084 KOS Grzegorz Wolna Palestyna (POL) 1977 P 148 M-30 (74) 02:54:12 +42:18 02:53:56 11:39:10.04
161 5631 KWIATKOWSKI Adrian 12tri.pl (POL) 1985 149 M-30 (75) 02:54:15 +42:21 02:54:01 11:39:13.33
162 7487 CHOWANIEC Jacek RUNshop Nowy Sącz (POL) 1974 P 150 M-40 (35) 02:54:22 +42:28 02:54:08 11:39:20.79
163 4358 KAŁUŻA Mateusz AZS AGH Kraków (POL) 1994 151 M-20 (35) 02:54:25 +42:31 02:54:11 11:39:23.43
164 3561 PAPIERSKI Kamil KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL) 1987 152 M-20 (36) 02:54:46 +42:52 02:54:13 11:39:44.09
165 5945 ŻEBROWSKI Jakub PZU Sport Team (POL) 1987 153 M-20 (37) 02:54:29 +42:35 02:54:15 11:39:27.33
166 8364 LICHTER Michal Praha (CZE) 1989 P 154 M-20 (38) 02:54:28 +42:34 02:54:18 11:39:26.88
167 6539 STYCZYŃSKI Grzegorz KS Przyszłość Włochy (POL) 1981 155 M-30 (76) 02:54:42 +42:48 02:54:21 11:39:40.96
168 8946 URMANOWSKI Daniel Warszawa (POL) 1988 156 M-20 (39) 02:54:34 +42:40 02:54:26 11:39:32.43
169 2098 HYŻY Piotr Vege Runners (POL) 1980 157 M-30 (77) 02:54:42 +42:48 02:54:28 11:39:40.21
170 4304 ŁĄCZNY Jarosław Bydgoszcz (POL) 1979 158 M-30 (78) 02:54:42 +42:48 02:54:34 11:39:40.74
171 6015 KLINIEWSKI Maciej Brzoza Biega Bydgoszcz City Race (POL) 1995 159 M-20 (40) 02:55:01 +43:07 02:54:36 11:39:59.00
172 6086 ZYCH Robert nie zrzeszony (POL) 1978 160 M-30 (79) 02:54:58 +43:04 02:54:42 11:39:56.43
173 7473 MARZEC Zbigniew Dream Run (POL) 1985 P 161 M-30 (80) 02:54:47 +42:53 02:54:44 11:39:45.14
174 2114 TOMASIAK Wacław GB NA ZDROWIE (POL) 1972 162 M-40 (36) 02:54:57 +43:03 02:54:46 11:39:55.00
175 5228 DRABIŃSKI Mariusz KB MCKiS Jaworzno (POL) 1989 P 163 M-20 (41) 02:55:05 +43:11 02:54:46 11:40:03.89
176 1924 KRAKA-ĆWIKLIŃSKI Łukasz Izerska Grupa Biegowa (POL) 1982 P 164 M-30 (81) 02:55:13 +43:19 02:54:46 11:40:11.65
177 1685 STACHURA Mateusz Zabrze (POL) 1990 P 165 M-20 (42) 02:55:07 +43:13 02:54:49 11:40:05.29
178 3405 GRZEJSZCZYK Sebastian RR RUNNERS (POL) 1986 P 166 M-30 (82) 02:55:03 +43:09 02:54:51 11:40:01.35
179 7670 JAWORSKI Marek niezrzeszony (POL) 1959 167 M-50 (7) 02:55:09 +43:15 02:54:54 11:40:07.29
180 3389 MIERZWA Witold Darłowo (POL) 1974 168 M-40 (37) 02:55:01 +43:07 02:54:59 11:39:59.66
181 3840 PELCHEN Tomasz TEAMOCHAL (POL) 1974 169 M-40 (38) 02:55:09 +43:15 02:54:59 11:40:07.62
182 8759 SAWOSZ Witalij Run4Fun (POL) 1987 P 170 M-20 (43) 02:55:16 +43:22 02:54:59 11:40:14.47
183 3057 LERNER Raanan M&M (Izrael) 1970 171 M-40 (39) 02:55:17 +43:23 02:55:03 11:40:15.85
184 5421 SZCZERBAKOWICZ Kamil Bledzew (POL) 1989 P 172 M-20 (44) 02:55:23 +43:29 02:55:04 11:40:21.71
185 5965 SROCZYŃSKI Rafał Stowarzyszenie Krasnystaw Biega (POL) 1970 B2 173 M-40 (40) 02:55:11 +43:17 02:55:06 11:40:09.99
186 2165 CHAEN Munetake chiba (Japonia) 1973 P 174 M-40 (41) 02:55:13 +43:19 02:55:08 11:40:11.80
187 1548 WODARCZYK Marcin Poczołków (POL) 1984 175 M-30 (83) 02:55:21 +43:27 02:55:13 11:40:19.50
188 7981 KOWALEWSKI Rafał Poznań (POL) 1975 176 M-40 (42) 02:55:30 +43:36 02:55:14 11:40:28.34
189 3713 SOBERA Jan MLKS Echo Twardogóra (POL) 1963 P 177 M-50 (8) 02:55:18 +43:24 02:55:15 11:40:16.61
190 7922 KUTA Krystyna LUKS SEROCK (POL) 1967 13 K-40 (1) 02:55:17 +43:23 02:55:17 11:40:15.33
191 9135 CHRUŚCIEL Jacek Kwiaciarnia Magnolia (POL) 1982 178 M-30 (84) 02:55:35 +43:41 02:55:22 11:40:33.25
192 3507 BIAŁOŻYŃSKI Marcin MKB DREPTAK (POL) 1978 179 M-30 (85) 02:55:40 +43:46 02:55:28 11:40:38.59
193 8784 LATOSZEK Waldemar Karczew (POL) 1981 180 M-30 (86) 02:55:48 +43:54 02:55:29 11:40:46.46
194 1556 WOJCIECHOWSKI Jarosław BKS MANIAK-WOLIN (POL) 1979 181 M-30 (87) 02:55:39 +43:45 02:55:34 11:40:37.43
195 6265 SZRAJNER Piotr ENTRE.PL.Team / Triathlon Series Team (POL) 1974 182 M-40 (43) 02:55:47 +43:53 02:55:44 11:40:45.37
196 1161 BEDNARCZYK Adrian 1BRYGADA LOGISTYCZNA (POL) 1982 183 M-30 (88) 02:55:52 +43:58 02:55:44 11:40:50.10
197 6791 WOŹNICA Jakub Zakopane (POL) 1981 184 M-30 (89) 02:55:51 +43:57 02:55:46 11:40:49.41
198 3668 PIOTROWSKI Tomasz Konstancin Jeziorna (POL) 1971 185 M-40 (44) 02:55:55 +44:01 02:55:52 11:40:53.63
199 8711 SZYMBORSKI Łukasz Victus Rębków (POL) 1984 P 186 M-30 (90) 02:56:01 +44:07 02:55:53 11:40:59.16
200 6205 ŻUBROWSKI Marcin SDG (POL) 1979 187 M-30 (91) 02:56:07 +44:13 02:55:57 11:41:05.03
201 8057 ZIĘTAK Andrzej Brzoza (POL) 1973 P 188 M-40 (45) 02:56:17 +44:23 02:56:02 11:41:15.04
202 3421 CABAJ Damian KB Sobótka (POL) 1986 P 189 M-30 (92) 02:56:14 +44:20 02:56:10 11:41:12.76
203 7596 JARECKI Ireneusz LZS Trzebnica (POL) 1970 P 190 M-40 (46) 02:56:16 +44:22 02:56:10 11:41:14.33
204 6027 SHCHENSNA-RADZIKOVSKA Halyna KB Sobótka (UKR) 1981 14 K-30 (7) 02:56:14 +44:20 02:56:11 11:41:12.83
205 7399 IAROTSKA Olga Kyiv (UKR) 1991 15 K-20 (7) 02:56:25 +44:31 02:56:21 11:41:23.56
206 6419 GODLEWSKI Andrzej Biegamy dla Zdrowia (POL) 1985 191 M-30 (93) 02:57:05 +45:11 02:56:22 11:42:03.94
207 6958 POGORZELSKI Daniel PGB Sportowa Paczka (POL) 1979 P 192 M-30 (94) 02:56:39 +44:45 02:56:26 11:41:37.74
208 5962 SAWCZYN Rafał Grupetto Gorlice (POL) 1988 P 193 M-20 (45) 02:56:36 +44:42 02:56:30 11:41:34.51
209 8049 GIPSIAK Andrzej Legionowo (POL) 1957 B2 194 M-50 (9) 02:56:39 +44:45 02:56:31 11:41:37.96
210 9123 BARYSIONAK Ihar Białoruś / Run4Fun.by (BLR) 1979 195 M-30 (95) 02:56:37 +44:43 02:56:35 11:41:35.93
211 3250 BAJUK Marcin Szczecin (POL) 1981 196 M-30 (96) 02:56:52 +44:58 02:56:37 11:41:50.83
212 8971 WERONOWICZ Mariusz UKS Olimp Kozienice (POL) 1976 PZLA 197 M-40 (47) 02:56:51 +44:57 02:56:42 11:41:49.03
213 2870 PLOCH Jakub Night Runners (POL) 1989 P 198 M-20 (46) 02:56:51 +44:57 02:56:46 11:41:49.41
214 6826 KRUKOWSKI Krzysztof Nowa Wies (POL) 1976 P 199 M-40 (48) 02:57:06 +45:12 02:56:53 11:42:04.38
215 1914 PSUJA Piotr www.biegpokoju.pl (POL) 1981 200 M-30 (97) 02:57:01 +45:07 02:56:54 11:41:59.28
216 5766 SHEMESH Meir M&M (POL) 1969 P 201 M-40 (49) 02:57:11 +45:17 02:56:56 11:42:09.46
217 2893 KĘPOWICZ Marcin Żabia Wola (POL) 1977 202 M-30 (98) 02:57:24 +45:30 02:56:59 11:42:22.41
218 3046 KOTWA Andrzej KOD Denków (POL) 1967 203 M-40 (50) 02:57:27 +45:33 02:56:59 11:42:25.52
219 7683 KALINOWSKI Dawid BTW Bydgoszcz (POL) 1985 P 204 M-30 (99) 02:57:11 +45:17 02:57:00 11:42:09.28
220 2379 NOWAK Zenon Mafia Team Lubliniec (POL) 1971 P 205 M-40 (51) 02:57:18 +45:24 02:57:00 11:42:16.19
221 1235 CZUPRYŃSKI Sebastian Żyrardów (POL) 1992 206 M-20 (47) 02:57:21 +45:27 02:57:00 11:42:19.38
222 6964 BUDNIOK Rafał Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa Paczka (POL) 1975 P 207 M-40 (52) 02:57:15 +45:21 02:57:11 11:42:13.43
223 6734 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich (POL) 1980 208 M-30 (100) 02:57:13 +45:19 02:57:12 11:42:11.88
224 4128 MARCHEWKA Jarosław Warszawa (POL) 1966 209 M-50 (10) 02:57:55 +46:01 02:57:15 11:42:53.19
225 3743 WOŹNICKI Michał Otwock (POL) 1971 210 M-40 (53) 02:57:29 +45:35 02:57:22 11:42:27.26
226 1710 MIKA Dawid Mysłowice (POL) 1980 211 M-30 (101) 02:57:32 +45:38 02:57:23 11:42:30.62
227 6763 GRONO Krzysztof V-Max Adamów (POL) 1975 212 M-40 (54) 02:57:30 +45:36 02:57:24 11:42:28.04
228 5629 MIRKOWSKI Michał Vege Runners (POL) 1980 213 M-30 (102) 02:57:52 +45:58 02:57:24 11:42:50.05
229 3963 DOLEŻEK Robert 4Run Pińczów (POL) 1978 P 214 M-30 (103) 02:57:45 +45:51 02:57:25 11:42:43.07
230 3358 CZERWONKA Mikołaj Haquba (POL) 1980 P 215 M-30 (104) 02:58:09 +46:15 02:57:25 11:43:07.72
231 6457 KEMPA Jan UKS BARNIM GOLENIÓW (POL) 1994 P 216 M-20 (48) 02:57:29 +45:35 02:57:26 11:42:27.88
232 2094 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 P 217 M-30 (105) 02:57:42 +45:48 02:57:26 11:42:40.92
233 5003 RUDNIK Tomasz PGE KWB Turów (POL) 1973 218 M-40 (55) 02:57:54 +46:00 02:57:26 11:42:52.32
234 3958 KOKOCIŃSKI Dariusz Akademia Biegania (POL) 1975 219 M-40 (56) 02:57:59 +46:05 02:57:27 11:42:57.27
235 3279 ŁODEJ Paweł NORDKAPP Jasienica (POL) 1977 220 M-30 (106) 02:57:39 +45:45 02:57:29 11:42:37.71
236 6936 ZIĘCINA Maciej ADS Masna Krytyczna (POL) 1977 221 M-30 (107) 02:57:57 +46:03 02:57:32 11:42:55.18
237 3728 BUJALSKI Michał aks dragon (POL) 1986 P 222 M-30 (108) 02:58:15 +46:21 02:57:32 11:43:13.99
238 5684 FIRLET Daniel Hosnet (POL) 1975 223 M-40 (57) 02:57:54 +46:00 02:57:37 11:42:52.30
239 7420 WRÓBLEWSKI Jacek Runners Team Ciechanów (POL) 1981 224 M-30 (109) 02:58:00 +46:06 02:57:37 11:42:58.24
240 3793 KOŁDA Sebastian Gvt (POL) 1975 P 225 M-40 (58) 02:57:54 +46:00 02:57:38 11:42:52.30
241 6025 ŁYŻWIŃSKI Tomasz czasnabieganie.pl (POL) 1968 226 M-40 (59) 02:57:46 +45:52 02:57:39 11:42:44.74
242 3125 GRZEGORCZYK Paweł NOKIA (POL) 1979 P 227 M-30 (110) 02:58:03 +46:09 02:57:39 11:43:01.99
243 7005 ŚWIERCZYŃSKI Kacper Crossfit MGW (POL) 1987 P 228 M-20 (49) 02:58:06 +46:12 02:57:41 11:43:04.43
244 2328 DRYNIAK Daniel Przemyski Klub Biegacza (POL) 1976 229 M-40 (60) 02:57:52 +45:58 02:57:42 11:42:50.84
245 3428 KIEŁBASA Dariusz KB TKKF Promyk Ciechanów (POL) 1969 230 M-40 (61) 02:57:58 +46:04 02:57:42 11:42:56.32
246 6119 WALTER Sławomir WB (POL) 1964 231 M-50 (11) 02:58:06 +46:12 02:57:42 11:43:04.81
247 2312 KOHUT Dariusz Przemyski Klub Biegacza (POL) 1972 232 M-40 (62) 02:57:53 +45:59 02:57:44 11:42:51.99
248 8111 FLORCZAK Adam Łódź (POL) 1979 P 233 M-30 (111) 02:57:59 +46:05 02:57:44 11:42:57.55
249 4814 HARZOWSKI Mateusz Perła Chmielowa (POL) 1990 234 M-20 (50) 02:58:08 +46:14 02:57:47 11:43:06.58
250 6584 KAWAŁKOWSKI Marcin www.ence-pence.pl (POL) 1979 235 M-30 (112) 02:57:58 +46:04 02:57:50 11:42:56.92
251 7268 KLOC Marta PERFECT RUNNER LUBLIN (POL) 1991 P 16 K-20 (8) 02:58:09 +46:15 02:57:52 11:43:07.98
252 7310 JAGIELSKI Maciej PZU SPORT TEAM (POL) 1970 P 236 M-40 (63) 02:58:19 +46:25 02:57:52 11:43:17.08
253 5178 MICHALSKI Robert 12tri.pl (POL) 1982 237 M-30 (113) 02:58:21 +46:27 02:57:53 11:43:19.90
254 4725 BIAŁAS Jarosław Szczecin (POL) 1971 P 238 M-40 (64) 02:58:10 +46:16 02:57:57 11:43:08.54
255 3292 MAJEWSKI Tomasz WIDŁOROGI (POL) 1980 239 M-30 (114) 02:58:15 +46:21 02:57:57 11:43:13.65
256 4447 KWIECIAK Jarosław Stowarzyszenie Pogoria Biega (POL) 1954 240 M-60 (1) 02:58:20 +46:26 02:57:57 11:43:18.05
257 7262 KAPELA Marek Przewodnik niewidomego (POL) 1982 I 241 M-30 (115) 02:58:17 +46:23 02:57:59 11:43:15.91
258 2972 WAŚNIEWSKA Karolina Biegiem Radom! (POL) 1980 P 17 K-30 (8) 02:58:19 +46:25 02:57:59 11:43:17.23
259 1311 WASILEWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1982 P 242 M-30 (116) 02:58:16 +46:22 02:58:01 11:43:14.61
260 7205 GRABIŃSKI Marcin Mafia Team Lubliniec (POL) 1979 B1 243 M-30 (117) 02:58:20 +46:26 02:58:02 11:43:18.26
261 4991 LINGA Arturas Vilnius (LTU) 1971 P 244 M-40 (65) 02:58:13 +46:19 02:58:03 11:43:11.65
262 2417 KOMOROWSKI Karol KB SUKCES ŻMIGRÓD (POL) 1982 P 245 M-30 (118) 02:58:12 +46:18 02:58:07 11:43:10.39
263 3384 JAWORSKI Krzysztof Visegrad Maraton Rytro (POL) 1980 P 246 M-30 (119) 02:58:21 +46:27 02:58:07 11:43:19.04
264 6295 OGŁOZA Remigiusz LKS Spartakus Pyrzyce (POL) 1995 247 M-20 (51) 02:58:30 +46:36 02:58:07 11:43:28.97
265 5155 KRAWCZYK Kamil Sportowe Piekary (POL) 1992 248 M-20 (52) 02:58:15 +46:21 02:58:11 11:43:13.18
266 7710 BŁASZYK Mateusz Poco-Loco AT (POL) 1987 249 M-20 (53) 02:58:25 +46:31 02:58:14 11:43:23.40
267 4650 KANG Manjinder Birmingham B42 2SQ (GBR) 1983 P 250 M-30 (120) 02:58:26 +46:32 02:58:14 11:43:24.51
268 4357 KALEMBKIEWICZ Mirek Mirotrans Wrocław (POL) 1976 P 251 M-40 (66) 02:58:27 +46:33 02:58:14 11:43:25.57
269 4204 WITKOWSKI Dariusz Amec Foster Wheeler Running Team (POL) 1963 P 252 M-50 (12) 02:58:36 +46:42 02:58:14 11:43:34.03
270 2407 ZYSKOWSKI Andrzej Mafia Team Lubliniec (POL) 1977 253 M-30 (121) 02:58:34 +46:40 02:58:16 11:43:32.02
271 4934 KACPRZAK Andrzej Biegiem Radom! (POL) 1972 254 M-40 (67) 02:58:22 +46:28 02:58:17 11:43:20.40
272 4390 ZYLUK Dariusz Zagościniec (POL) 1977 255 M-30 (122) 02:58:25 +46:31 02:58:19 11:43:23.07
273 5789 MAZUR Wojciech KM PSP Poznań (POL) 1977 P 256 M-30 (123) 02:58:25 +46:31 02:58:19 11:43:23.48
274 2061 ROBINSON Ian Heaton Harriers & AC (GBR) 1985 P 257 M-30 (124) 02:58:29 +46:35 02:58:20 11:43:27.18
275 5329 MALUCHNIK Radosław KS MAKÓW BIEGA (POL) 1976 P 258 M-40 (68) 02:58:32 +46:38 02:58:20 11:43:30.51
276 4279 BARTULA Piotr Chciałem se pobiegać (POL) 1974 P 259 M-40 (69) 02:58:27 +46:33 02:58:21 11:43:25.03
277 6313 KORZEŃ Artur ATMA (POL) 1976 P 260 M-40 (70) 02:58:44 +46:50 02:58:22 11:43:42.82
278 3235 BIEL Sylwester Chrzanów (POL) 1980 P 261 M-30 (125) 02:58:54 +47:00 02:58:22 11:43:52.94
279 2860 OSIŃSKI Ryszard Activ Malbork (POL) 1965 262 M-50 (13) 02:58:28 +46:34 02:58:23 11:43:26.61
280 2115 WIECZOREK Piotr warszawa (POL) 1978 263 M-30 (126) 02:58:31 +46:37 02:58:24 11:43:29.60
281 6003 TYLEK Rafał FLEXISTAV SPORT (POL) 1971 264 M-40 (71) 02:59:14 +47:20 02:58:24 11:44:12.55
282 5930 NOWICKI Jarosław ProRunning.Pl (POL) 1970 265 M-40 (72) 02:58:48 +46:54 02:58:26 11:43:46.69
283 3024 FABISZEWSKI Rafał TriWawa (POL) 1983 P 266 M-30 (127) 02:58:57 +47:03 02:58:26 11:43:55.57
284 4099 PODSIADŁO Adam Kraków (POL) 1981 267 M-30 (128) 02:58:33 +46:39 02:58:27 11:43:31.99
285 6365 SICIARZ Marcin PKO Bank Polski (POL) 1978 268 M-30 (129) 02:58:49 +46:55 02:58:27 11:43:47.32
286 6353 WIATROWSKI Błażej Allianz Running Team (POL) 1975 269 M-40 (73) 02:58:45 +46:51 02:58:28 11:43:43.37
287 2382 ŻABIŃSKI Grzegorz LZS Trzebnica (POL) 1982 P 270 M-30 (130) 02:58:35 +46:41 02:58:29 11:43:33.20
288 9103 BARTKIEWICZ Krzysztof MaratonyPolskie.PL.TEAM (POL) 1975 P 271 M-40 (74) 02:58:50 +46:56 02:58:30 11:43:48.18
289 4431 KOSIARKIEWICZ Krzysztof NIEZRZESZONY (POL) 1975 P 272 M-40 (75) 02:58:51 +46:57 02:58:30 11:43:49.81
290 6628 ŻMUDZIŃSKI Rafał Biegaj w Jedlinie (POL) 1981 P 273 M-30 (131) 02:58:36 +46:42 02:58:32 11:43:34.49
291 7225 GROMALA Krzysztof Sudeckie Wycieczki Biegowe (POL) 1981 274 M-30 (132) 02:58:54 +47:00 02:58:32 11:43:52.00
292 5806 KIEROŃSKI Robert Modlin Twierdza (POL) 1978 275 M-30 (133) 02:58:53 +46:59 02:58:34 11:43:51.85
293 3818 KRYCZKA Stanisław MTS Hamer Miastko (POL) 1969 P 276 M-40 (76) 02:59:00 +47:06 02:58:34 11:43:58.76
294 1028 KICZIŃSKI Bartosz Brodnica (POL) 1984 277 M-30 (134) 02:58:53 +46:59 02:58:36 11:43:51.81
295 3898 CZAJKOWSKI Piotr AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM (POL) 1989 278 M-20 (54) 02:58:49 +46:55 02:58:39 11:43:47.30
296 7841 RDZANEK Tomasz Zakrzew (POL) 1972 279 M-40 (77) 02:59:01 +47:07 02:58:40 11:43:59.11
297 4561 URZĘDOWSKI Przemysław SkechersPerformanceTeam (POL) 1987 280 M-20 (55) 02:58:42 +46:48 02:58:41 11:43:40.07
298 7865 SOWIŃSKI Piotr morad.pl (POL) 1971 281 M-40 (78) 02:59:05 +47:11 02:58:43 11:44:03.60
299 7921 PIETRZYKOWSKI Sławomir Śmigasię (POL) 1973 P 282 M-40 (79) 02:58:49 +46:55 02:58:44 11:43:47.45
300 1724 ADAMCZYK Mariusz ALTOM GNIEZNO (POL) 1973 283 M-40 (80) 02:58:53 +46:59 02:58:44 11:43:51.16
301 3955 KUCHARCZYK Piotr Warszawa (POL) 1970 284 M-40 (81) 02:59:04 +47:10 02:58:44 11:44:02.28
302 5958 WAŚKIEWICZ Sebastian Piaseczo (POL) 1987 285 M-20 (56) 02:59:07 +47:13 02:58:44 11:44:05.12
303 2513 GAWLIK Sławek MAM-W (POL) 1984 P 286 M-30 (135) 02:58:58 +47:04 02:58:45 11:43:56.95
304 6693 DZIĄG Tomasz skierniewice (POL) 1985 P 287 M-30 (136) 02:59:07 +47:13 02:58:45 11:44:05.30
305 3526 JURAN Martin Run For Fun (SVK) 1991 P 288 M-20 (57) 02:58:49 +46:55 02:58:46 11:43:47.50
306 6362 GUZINA Piotr Mircze (POL) 1975 289 M-40 (82) 02:59:03 +47:09 02:58:46 11:44:01.19
307 6536 WCISŁO Grzegorz PRO-RUN WROCŁAW (POL) 1982 290 M-30 (137) 02:59:08 +47:14 02:58:46 11:44:06.31
308 7101 WŁODARCZYK Robert WKB Piast Wrocław (POL) 1975 P 291 M-40 (83) 02:59:10 +47:16 02:58:47 11:44:08.72
309 1019 BIELEŃ Bartosz Monster Triathlon Team (POL) 1980 P 292 M-30 (138) 02:59:04 +47:10 02:58:49 11:44:02.08
310 8893 STASZEWSKI Wojciech Kancelaria Sportowa Staszewscy (POL) 1967 AGORA 293 M-40 (84) 02:59:03 +47:09 02:58:53 11:44:01.58
311 4887 BLICHARZ Paweł Radzyń Podlaski (POL) 1984 294 M-30 (139) 02:59:23 +47:29 02:58:57 11:44:21.16
312 6128 WALKO Krzysztof Biegaj z miszczem (POL) 1980 295 M-30 (140) 02:59:14 +47:20 02:58:58 11:44:12.06
313 2289 ADAMCZYK Piotr Drewne Kocury (POL) 1990 P 296 M-20 (58) 02:59:29 +47:35 02:58:59 11:44:27.23
314 4457 GAJEWSKI Kamil Bóbr Tłuszcz (POL) 1984 297 M-30 (141) 02:59:16 +47:22 02:59:02 11:44:14.32
315 5358 PEPLAK Szymon Gameness Konstancin (POL) 1978 298 M-30 (142) 02:59:22 +47:28 02:59:02 11:44:20.74
316 5572 BOMBA Tomasz Warszawa (POL) 1992 299 M-20 (59) 02:59:19 +47:25 02:59:03 11:44:17.54
317 3298 GARBACKI Michał Cityzen\OWA Polska (POL) 1980 300 M-30 (143) 02:59:28 +47:34 02:59:03 11:44:26.76
318 5449 BASIS Marcin Biegam Naturalnie (POL) 1974 301 M-40 (85) 02:59:30 +47:36 02:59:03 11:44:28.02
319 6243 BEDNORZ Marek LZz (POL) 1981 302 M-30 (144) 02:59:25 +47:31 02:59:04 11:44:23.16
320 6229 POLITOWSKI Krzysztof AKS Polonia Warszawa (POL) 1978 303 M-30 (145) 02:59:28 +47:34 02:59:04 11:44:26.96
321 7430 KRAWCZYK Grzegorz Niepołomice Biegają (POL) 1978 P 304 M-30 (146) 02:59:12 +47:18 02:59:05 11:44:10.46
322 3536 STYPEREK Jakub Vege Runners (POL) 1982 P 305 M-30 (147) 02:59:28 +47:34 02:59:05 11:44:26.15
323 5149 MAŁECKI Jakub RWT w Bydgoszczy (POL) 1979 P 306 M-30 (148) 02:59:14 +47:20 02:59:06 11:44:12.99
324 6746 MURALIS Virgilijus Jonavos maratonas (LTU) 1966 307 M-50 (14) 02:59:13 +47:19 02:59:07 11:44:11.86
325 3462 OLEKSY Przemysław Rzeszowskie Gazele i Gepardy (POL) 1985 P 308 M-30 (149) 02:59:18 +47:24 02:59:09 11:44:16.38
326 4579 KMIEĆ Norbert COMP TEAM (POL) 1981 309 M-30 (150) 02:59:28 +47:34 02:59:09 11:44:26.05
327 5045 REMUSZKO Maciej Klub Biegających Leśników (POL) 1980 310 M-30 (151) 02:59:28 +47:34 02:59:11 11:44:26.19
328 3357 ĆWIKLEWSKI Łukasz Veganowy Pan Banan/Vege Runners (POL) 1983 311 M-30 (152) 02:59:39 +47:45 02:59:12 11:44:37.15
329 5366 JURCZAK Tadeusz Ubiad (POL) 1968 P 312 M-40 (86) 02:59:34 +47:40 02:59:13 11:44:32.41
330 4734 HACZYK Jarosław Bieg Opolski (POL) 1968 313 M-40 (87) 02:59:36 +47:42 02:59:14 11:44:34.17
331 5122 WESOŁOWSKI Mariusz KarMar Runners (POL) 1984 314 M-30 (153) 02:59:42 +47:48 02:59:15 11:44:40.07
332 1563 DERDAR Nassim Saint-denis (POL) 1978 P 315 M-30 (154) 02:59:20 +47:26 02:59:16 11:44:18.01
333 1390 JAMROZIK Zbigniew Kolski Klub Miłośników Biegów Górskich 'MORENA' (POL) 1977 316 M-30 (155) 02:59:27 +47:33 02:59:17 11:44:25.02
334 5996 SZEWCZYK Andrzej NGB Kłobuck (POL) 1994 P 317 M-20 (60) 02:59:46 +47:52 02:59:17 11:44:44.65
335 4754 PODGÓRSKI Michał Łódź (POL) 1989 P 318 M-20 (61) 02:59:43 +47:49 02:59:20 11:44:41.54
336 5471 JUSZCZYK Adam Baborów (POL) 1993 P 319 M-20 (62) 02:59:52 +47:58 02:59:31 11:44:50.35
337 5584 DIXON Clem Cambridge Harriers (POL) 1961 P 320 M-50 (15) 02:59:47 +47:53 02:59:34 11:44:45.07
338 4888 NOSARZEWSKI Waldemar Michelin Polska Olsztyn (POL) 1967 321 M-40 (88) 02:59:46 +47:52 02:59:35 11:44:44.77
339 1160 NIEDŹWIEDŹ Maciej J'aime la vie (POL) 1984 322 M-30 (156) 03:00:12 +48:18 02:59:36 11:45:10.23
340 1777 KOŁODZIEJ Tomasz Nysa Biega (POL) 1977 323 M-30 (157) 02:59:51 +47:57 02:59:39 11:44:49.48
341 2793 JAWORSKI Marek Visegrad Maraton Rytro (POL) 1973 324 M-40 (89) 02:59:53 +47:59 02:59:40 11:44:51.72
342 5956 LISAK Krzysztof OTK Rzeźnik (POL) 1983 325 M-30 (158) 03:00:06 +48:12 02:59:40 11:45:04.03
343 2975 WOJEWODA Marcin Malinowa Mamba Team (POL) 1981 326 M-30 (159) 02:59:52 +47:58 02:59:42 11:44:50.06
344 5982 ALCHIMOWICZ Krzysztof PMCG Piaseczno (POL) 1966 327 M-50 (16) 03:00:04 +48:10 02:59:43 11:45:02.42
345 9017 TIMOFIEJUK Paweł Albatrosy (POL) 1978 328 M-30 (160) 02:59:57 +48:03 02:59:44 11:44:55.14
346 4822 PAJĄK Michał TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza (POL) 1982 P 329 M-30 (161) 03:00:02 +48:08 02:59:54 11:45:00.91
347 1334 JANIK Bartosz Nysa Biega (POL) 1988 P 330 M-20 (63) 03:00:19 +48:25 02:59:55 11:45:17.02
348 1746 COHEN Lior XtriM (Izrael) 1975 P 331 M-40 (90) 03:00:13 +48:19 02:59:57 11:45:11.97
349 5898 SITKO Artur Biegaj w Jedlinie (POL) 1981 P 332 M-30 (162) 03:00:03 +48:09 02:59:59 11:45:01.04
350 8070 KLICH Kamil UltrAspire Polska (POL) 1978 P 333 M-30 (163) 03:00:18 +48:24 02:59:59 11:45:16.02
351 1341 BARCZYK Mariusz Olkuszbiega.pl (POL) 1976 P 334 M-40 (91) 03:00:19 +48:25 02:59:59 11:45:17.61
352 4272 MROCZEK Marcin Opole (POL) 1977 335 M-30 (164) 03:00:21 +48:27 02:59:59 11:45:19.14
353 2903 KARCZEWSKI Adrian Lone Vet Runner (POL) 1987 336 M-20 (64) 03:00:24 +48:30 02:59:59 11:45:22.00
354 3513 HADAM Jacek Przemyski Klub Biegacza (POL) 1968 337 M-40 (92) 03:00:19 +48:25 03:00:08 11:45:17.17
355 5557 ZYCH Tomasz 12tri.pl (POL) 1991 338 M-20 (65) 03:00:16 +48:22 03:00:09 11:45:14.38
356 3778 LASECKI Mariusz Karczew (POL) 1980 P 339 M-30 (165) 03:00:26 +48:32 03:00:10 11:45:24.16
357 3875 KONONOWICZ Leszek KB SUKCES ŻMIGRÓD (POL) 1984 340 M-30 (166) 03:00:37 +48:43 03:00:19 11:45:35.09
358 1931 SPYCHALSKI Zbigniew BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1962 341 M-50 (17) 03:00:52 +48:58 03:00:21 11:45:50.59
359 1284 HADAS Ori (Izrael) 1985 P 342 M-30 (167) 03:01:10 +49:16 03:00:32 11:46:08.29
360 1220 NERS Maciej AKS Polonia Warszawa (POL) 1979 343 M-30 (168) 03:01:01 +49:07 03:00:34 11:45:59.96
361 4118 SKÓRA Tomasz Grupa Biegaczy Skórzec Biega (POL) 1976 P 344 M-40 (93) 03:00:59 +49:05 03:00:36 11:45:57.35
362 8494 KOWALSKI Tomasz 3FLOW TRIATHLON TEAM (POL) 1985 P 345 M-30 (169) 03:00:52 +48:58 03:00:38 11:45:50.21
363 8607 SIEKIERSKI Rafał Bełchów (POL) 1987 346 M-20 (66) 03:00:59 +49:05 03:00:38 11:45:57.96
364 4233 GRZEGOREK Łukasz Wojnowice (POL) 1979 347 M-30 (170) 03:01:12 +49:18 03:00:41 11:46:10.17
365 5320 ANDREICHYK Aleh Grodnooblsport (BLR) 1973 348 M-40 (94) 03:01:25 +49:31 03:00:52 11:46:23.31
366 6891 ZIELIŃSKI Marcin LZS TOR Dobrzeń Wielki (POL) 1972 349 M-40 (95) 03:00:57 +49:03 03:00:53 11:45:55.48
367 5870 FILIPKOWSKI Piotr Warszawa (POL) 1977 350 M-30 (171) 03:01:21 +49:27 03:00:57 11:46:19.67
368 8332 PESTA Adam UKS Azymut 45 Gdynia (POL) 1969 351 M-40 (96) 03:01:36 +49:42 03:01:05 11:46:34.69
369 1785 WOŚ Kamil Pszczółkowski Team (POL) 1983 P 352 M-30 (172) 03:01:16 +49:22 03:01:06 11:46:14.22
370 8673 OCHMAN Piotr KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 1983 353 M-30 (173) 03:01:37 +49:43 03:01:08 11:46:35.60
371 2912 MARTINI Dawid Longer_7 - amator runner (POL) 1991 P 354 M-20 (67) 03:01:29 +49:35 03:01:09 11:46:27.82
372 8843 FIGURSKI Cezary UKS G-8 Bielany DLA PIPER TEAM (POL) 1966 P 355 M-50 (18) 03:01:51 +49:57 03:01:11 11:46:49.89
373 1180 ROMANIUK Maciej SOPOT (POL) 1988 P 356 M-20 (68) 03:01:37 +49:43 03:01:13 11:46:35.12
374 6082 ŚWIĘCICKI Piotr Świdnica (POL) 1980 357 M-30 (174) 03:01:35 +49:41 03:01:17 11:46:33.42
375 1720 KOZIOŁEK Marcin Wolsztyński Klub Biegowy/PKO Bank Polski (POL) 1975 358 M-40 (97) 03:01:37 +49:43 03:01:23 11:46:35.09
376 2856 WOTA Robert PSZCZÓŁKOWSKI TEAM (POL) 1966 359 M-50 (19) 03:01:38 +49:44 03:01:24 11:46:36.58
377 1514 SOWIŃSKI Paweł Legendary Kuźnia (POL) 1984 P 360 M-30 (175) 03:01:34 +49:40 03:01:25 11:46:32.64
378 8974 MICHALAK Mariusz (POL) 1970 361 M-40 (98) 03:01:51 +49:57 03:01:34 11:46:49.88
379 5792 PARDO Sebastian Biegający Tczew (POL) 1981 362 M-30 (176) 03:02:02 +50:08 03:01:34 11:47:00.34
380 8363 BORUCKI Dariusz Łowcy Przygód Gołdap (POL) 1965 363 M-50 (20) 03:01:56 +50:02 03:01:35 11:46:54.73
381 6223 WAHL Daniel T.S. AKS Chorzów (POL) 1977 364 M-30 (177) 03:01:59 +50:05 03:01:37 11:46:57.16
382 8449 ŚLĘCZKA Damian DIT PRO (POL) 1980 P 365 M-30 (178) 03:02:00 +50:06 03:01:37 11:46:58.99
383 3446 SZREJTER Marcin Born to run (POL) 1978 366 M-30 (179) 03:02:01 +50:07 03:01:39 11:46:59.30
384 2233 ŚWIDEREK Jacek Józefosław (POL) 1976 367 M-40 (99) 03:02:05 +50:11 03:01:39 11:47:03.21
385 1038 SIP Tomasz Gorzów Wielkopolski (POL) 1979 P 368 M-30 (180) 03:01:58 +50:04 03:01:42 11:46:56.52
386 7722 BULDUM Memet mustafa ANKARA (TUR) 1965 P 369 M-50 (21) 03:01:51 +49:57 03:01:45 11:46:49.29
387 4318 LEWANDOWSKI Przemysław Śrem (POL) 1984 370 M-30 (181) 03:02:02 +50:08 03:01:45 11:47:00.24
388 6011 ŚWIĘCICKI Daniel Świdnica (POL) 1979 371 M-30 (182) 03:02:05 +50:11 03:01:47 11:47:03.71
389 9086 KRZESZEWSKI Rafał SBRT (POL) 1990 372 M-20 (69) 03:02:09 +50:15 03:01:48 11:47:07.21
390 7216 JAKIMOWICZ Tomasz Józefów (POL) 1975 373 M-40 (100) 03:01:55 +50:01 03:01:49 11:46:53.13
391 5478 CICHOŃCZUK Antoni ISKRA Akademia Marynarki Wojennej (POL) 1949 I 374 M-60 (2) 03:02:06 +50:12 03:01:49 11:47:04.34
392 2598 MICHALAK Remigiusz ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) 1981 375 M-30 (183) 03:02:06 +50:12 03:01:51 11:47:04.48
393 7823 SKARUZ Jarosław Warszawa (POL) 1977 P 376 M-30 (184) 03:02:30 +50:36 03:01:51 11:47:28.92
394 2405 CHYCZEWSKI Robert Radosny Dom Seniora (POL) 1979 P 377 M-30 (185) 03:02:20 +50:26 03:01:55 11:47:18.52
395 3483 AULEYTNER Janusz PKO BP SA (POL) 1975 378 M-40 (101) 03:02:08 +50:14 03:01:58 11:47:06.09
396 5698 OLEK Artur biegusiem.pl (POL) 1975 379 M-40 (102) 03:02:21 +50:27 03:01:58 11:47:19.06
397 8825 TARNOWSKI Maciej TRUCHT TARCHOMIN TEAM (POL) 1983 P 380 M-30 (186) 03:02:13 +50:19 03:02:03 11:47:11.11
398 4219 KOPCEWICZ Tomasz Stawiguda (POL) 1984 381 M-30 (187) 03:02:16 +50:22 03:02:06 11:47:14.14
399 8322 BAWIEC Bartosz Warszawa (POL) 1985 P 382 M-30 (188) 03:03:34 +51:40 03:02:13 11:48:32.30
400 4674 JÓŹWICKI Jakub CARINII (POL) 1973 383 M-40 (103) 03:02:35 +50:41 03:02:14 11:47:33.38
401 4052 WOJDA Jacek Gniezno (POL) 1969 P 384 M-40 (104) 03:02:37 +50:43 03:02:16 11:47:35.46
402 7752 LASEK Dariusz BYLEDOBIEC ANIN (POL) 1972 P 385 M-40 (105) 03:02:45 +50:51 03:02:21 11:47:43.42
403 4595 GŁEMBSKI Daniel Warszawa (POL) 1976 386 M-40 (106) 03:02:36 +50:42 03:02:23 11:47:34.24
404 3965 RAJEK Sebastian Tychy (POL) 1976 P 387 M-40 (107) 03:02:26 +50:32 03:02:25 11:47:24.63
405 9125 SZWED Paweł WROCLAW MARATHON TEAM (POL) 1986 388 M-30 (189) 03:02:33 +50:39 03:02:28 11:47:31.56
406 6306 MĄKA Sławomir Klub Kolarski 24h Ostrołęka (POL) 1966 389 M-50 (22) 03:02:43 +50:49 03:02:32 11:47:41.71
407 5384 BERKOWICZ Krzysztof WB (POL) 1982 390 M-30 (190) 03:02:59 +51:05 03:02:35 11:47:57.90
408 4732 WÓJTOWICZ Grzegorz Szczecin (POL) 1971 P 391 M-40 (108) 03:02:49 +50:55 03:02:36 11:47:47.59
409 1005 ROŻEJ Robert OROLOKO TEAM (POL) 1975 392 M-40 (109) 03:03:02 +51:08 03:02:40 11:48:00.81
410 5944 COFUR Rafal Krakow (POL) 1975 P 393 M-40 (110) 03:03:21 +51:27 03:02:41 11:48:19.41
411 4518 ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof TEAMOCHAL (POL) 1983 394 M-30 (191) 03:03:28 +51:34 03:02:48 11:48:26.38
412 2514 LEWDOROWICZ Wojciech Sam Sobie Klubem (POL) 1977 P 395 M-30 (192) 03:03:19 +51:25 03:02:53 11:48:17.72
413 5983 RUDNIK Krzysztof Night Runners Słupsk (POL) 1980 396 M-30 (193) 03:02:56 +51:02 03:02:54 11:47:54.75
414 3090 CZAPCZYŃSKI Cezary ultramaratonpodkarpacki.pl (POL) 1977 P 397 M-30 (194) 03:03:20 +51:26 03:02:54 11:48:18.03
415 2437 MATYSIAK Marcin Gapmont Running Team (POL) 1977 398 M-30 (195) 03:03:20 +51:26 03:02:54 11:48:18.22
416 6247 JANDZIŚ Wiesław Aktywny Dynów (POL) 1974 399 M-40 (111) 03:03:20 +51:26 03:02:54 11:48:18.62
417 1702 ELIAZ Raanan m&m (Izrael) 1975 P 400 M-40 (112) 03:03:12 +51:18 03:02:58 11:48:10.69
418 6761 ŁUKASZEWICZ Józef Rumia (POL) 1958 401 M-50 (23) 03:03:05 +51:11 03:03:00 11:48:03.11
419 5058 DROB Marek Hotel Drob (POL) 1986 402 M-30 (196) 03:03:19 +51:25 03:03:02 11:48:17.23
420 7512 POGORZELSKA Anna CSWL Poznań (POL) 1981 P 18 K-30 (9) 03:03:24 +51:30 03:03:02 11:48:22.31
421 4815 BLIUJIENE Loreta Jonas maratonas (LTU) 1975 P 19 K-40 (2) 03:03:15 +51:21 03:03:04 11:48:13.41
422 6246 KOWALCZYK Marcin Radzyń Podlaski (POL) 1983 O1 403 M-30 (197) 03:03:34 +51:40 03:03:20 11:48:32.01
423 8629 OWSIŃSKI Andrzej Accenture (POL) 1970 404 M-40 (113) 03:03:46 +51:52 03:03:21 11:48:44.45
424 4107 MELONEK Paweł Grodziski Klub Biegacza (POL) 1966 405 M-50 (24) 03:03:46 +51:52 03:03:24 11:48:44.12
425 3635 GIERASIMCZYK Rafał Biernat Rehabilitacja + Sport (POL) 1993 406 M-20 (70) 03:04:03 +52:09 03:03:25 11:49:01.42
426 9051 KOCISZEWSKI Krzysztof MPWiK WARSZAWA (POL) 1959 407 M-50 (25) 03:03:35 +51:41 03:03:29 11:48:33.47
427 2859 SYMEREWICZ Marek Barczewo (POL) 1967 408 M-40 (114) 03:03:46 +51:52 03:03:33 11:48:44.39
428 8178 ORYBKIEWICZ Bartłomiej NEPTUN LUBLIN (POL) 1986 P 409 M-30 (198) 03:03:51 +51:57 03:03:33 11:48:49.46
429 8462 TROSZCZYŃSKI Przemysław Bracia Troszczyńscy (POL) 1974 P 410 M-40 (115) 03:03:53 +51:59 03:03:40 11:48:51.44
430 4533 MAZUREK Michał EuroSoft Team (POL) 1977 411 M-30 (199) 03:04:06 +52:12 03:03:43 11:49:04.14
431 7017 DOMINOWSKI Artur Dominoklub (POL) 1975 412 M-40 (116) 03:04:13 +52:19 03:03:47 11:49:11.49
432 6318 NIEWIŃSKI Łukasz Trucht Tarchomin Team (POL) 1981 P 413 M-30 (200) 03:04:05 +52:11 03:03:49 11:49:03.46
433 5260 BURZYŃSKI Aleksander Stopa Słupsk (POL) 1977 414 M-30 (201) 03:04:18 +52:24 03:03:51 11:49:16.74
434 9092 ZARĘBSKI Marcin AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com (POL) 1982 415 M-30 (202) 03:04:22 +52:28 03:03:57 11:49:20.64
435 3387 OGRODNIK Paweł Warszawa (POL) 1979 416 M-30 (203) 03:04:26 +52:32 03:04:00 11:49:24.65
436 2991 LEŚNIKOWSKI Krzysztof Chorzów (POL) 1975 P 417 M-40 (117) 03:04:30 +52:36 03:04:01 11:49:28.25
437 6447 STROJKOWSKI Bartosz Łódź Kocha Sport (POL) 1983 P 418 M-30 (204) 03:04:39 +52:45 03:04:03 11:49:37.85
438 5365 FELUCH Krzysztof Warszawa (POL) 1973 419 M-40 (118) 03:04:21 +52:27 03:04:06 11:49:19.84
439 4889 GORZYCKI Sławomir Toruń (POL) 1981 420 M-30 (205) 03:04:37 +52:43 03:04:06 11:49:35.56
440 8181 BIRD Peter Wallasey AC (GBR) 1993 P 421 M-20 (71) 03:04:19 +52:25 03:04:07 11:49:17.05
441 3146 BORKOWSKI Grzegorz gdynia (POL) 1977 422 M-30 (206) 03:04:35 +52:41 03:04:08 11:49:33.44
442 7066 KŁĘBEK Kamil RUNNERS WOJKOWICE TEAM (POL) 1996 423 M-20 (72) 03:04:38 +52:44 03:04:10 11:49:36.08
443 3611 ŻAK Robert Heron Wieliszew Team (POL) 1973 424 M-40 (119) 03:04:30 +52:36 03:04:11 11:49:28.31
444 3749 DZIERŻEK Tomasz PZU Sport Team (POL) 1986 P 425 M-30 (207) 03:04:50 +52:56 03:04:20 11:49:48.29
445 5541 STEFAŃSKI Krystian KB ERGO (POL) 1984 426 M-30 (208) 03:04:29 +52:35 03:04:21 11:49:27.33
446 4861 SZYMAŃSKI Mariusz melonio.pl (POL) 1974 427 M-40 (120) 03:04:57 +53:03 03:04:24 11:49:55.56
447 8164 FRANCZAK Mariusz DTR BIEGA (POL) 1977 P 428 M-30 (209) 03:04:48 +52:54 03:04:25 11:49:46.83
448 3487 ZARZEKA Marcin Vege Runners (POL) 1974 429 M-40 (121) 03:04:44 +52:50 03:04:26 11:49:42.37
449 7151 FUDALEJ Piotr TG Sokol Zakopane (POL) 1970 P 430 M-40 (122) 03:04:47 +52:53 03:04:27 11:49:45.45
450 3962 SANTIS Nikolaos-christos ROUSSOS RUNNING TEAM (GRE) 1981 P 431 M-30 (210) 03:04:52 +52:58 03:04:29 11:49:50.01
451 5473 SZUBA Eryk Warszawa (POL) 1972 432 M-40 (123) 03:04:59 +53:05 03:04:29 11:49:57.65
452 1340 KOŚCIELSKI Patryk Legionowo (POL) 1975 P 433 M-40 (124) 03:05:24 +53:30 03:04:31 11:50:22.48
453 8732 KOWALIK Daniel Klub Judo Lemur/GMTG (POL) 1982 P 434 M-30 (211) 03:05:40 +53:46 03:04:33 11:50:38.41
454 3326 BIERLET Marcin nowedotacje.pl (POL) 1982 P 435 M-30 (212) 03:04:54 +53:00 03:04:34 11:49:52.05
455 6611 EITAN Avner M&M (Izrael) 1967 436 M-40 (125) 03:04:54 +53:00 03:04:40 11:49:52.72
456 6910 CHRAPKIEWICZ Michał SBD Energetyk Rybnik (POL) 1987 437 M-20 (73) 03:05:36 +53:42 03:04:43 11:50:34.96
457 8545 MICHALAK Tomasz Insane Runners (POL) 1979 P 438 M-30 (213) 03:04:59 +53:05 03:04:44 11:49:57.35
458 8895 PISAREK Ewelina #DONTCRACKUNDERPRESSURE (POL) 1987 20 K-20 (9) 03:05:19 +53:25 03:04:45 11:50:17.93
459 5356 MIJAS Krzysztof Pasat Końskie (POL) 1986 439 M-30 (214) 03:05:13 +53:19 03:04:52 11:50:11.48
460 8626 DRABOT Andrzej Asseco Active Team (POL) 1972 440 M-40 (126) 03:05:26 +53:32 03:04:52 11:50:24.63
461 1866 KORUS Bartłomiej Czeladź (POL) 1980 441 M-30 (215) 03:05:20 +53:26 03:04:53 11:50:18.62
462 4458 DEMKO Tomasz Gdynia (POL) 1978 P 442 M-30 (216) 03:05:20 +53:26 03:04:55 11:50:18.37
463 9057 FARRELL Andrew LONDON CITY RUNNERS (GBR) 1972 443 M-40 (127) 03:05:19 +53:25 03:04:56 11:50:17.17
464 4337 KUBANEK Łukasz TEAMOCHAL (POL) 1983 444 M-30 (217) 03:05:17 +53:23 03:05:01 11:50:15.21
465 4777 NAWROCKI Piotr DRUŻYNA SZPIKU (POL) 1973 P 445 M-40 (128) 03:05:24 +53:30 03:05:02 11:50:22.90
466 2137 MALINOWSKI Piotr Płock (POL) 1968 P 446 M-40 (129) 03:05:40 +53:46 03:05:08 11:50:38.93
467 7043 WILCZEWSKI Krzysztof Sławno (POL) 1985 P 447 M-30 (218) 03:06:09 +54:15 03:05:08 11:51:07.57
468 4883 KUBIK Arkadiusz Dystans Lubomia (POL) 1970 448 M-40 (130) 03:05:22 +53:28 03:05:10 11:50:20.91
469 2788 DUCHNOWSKI Radosław Gorzów Wielkopolski (POL) 1975 P 449 M-40 (131) 03:06:01 +54:07 03:05:12 11:50:59.28
470 5671 MOMRO Łukasz A (POL) 1983 450 M-30 (219) 03:05:27 +53:33 03:05:13 11:50:25.13
471 3191 ŁABUZ Sylwester MKB Semper Humilis Wrocław (POL) 1985 451 M-30 (220) 03:05:41 +53:47 03:05:16 11:50:39.12
472 1851 JASTRZĄB Piotr DEKAN LESKO (POL) 1968 452 M-40 (132) 03:05:36 +53:42 03:05:18 11:50:34.53
473 5762 KAŹMIERCZAK Łukasz Kaźmierski Klub Morsującego Biegacza (POL) 1973 P 453 M-40 (133) 03:05:43 +53:49 03:05:21 11:50:41.92
474 3031 SKIBA Ryszard SGL CARBON (POL) 1976 P 454 M-40 (134) 03:05:44 +53:50 03:05:21 11:50:42.65
475 2313 LUŹNIAK Damian Zebrzydowice (POL) 1989 P 455 M-20 (74) 03:05:59 +54:05 03:05:22 11:50:57.31
476 6500 KUBACZ Norbert Biegam Naturalnie (POL) 1972 456 M-40 (135) 03:05:51 +53:57 03:05:24 11:50:49.83
477 8409 MIROŃCZUK Roman DRUŻYNA SZPIKU (POL) 1976 P 457 M-40 (136) 03:05:35 +53:41 03:05:25 11:50:33.14
478 7619 OGÓREK Artur KB Spartakus Bełchatów (POL) 1971 P 458 M-40 (137) 03:05:54 +54:00 03:05:25 11:50:52.17
479 2220 BOGUCKI Marcin Sopot (POL) 1983 P 459 M-30 (221) 03:06:14 +54:20 03:05:29 11:51:12.17
480 8734 CHMIEL Piotr NURT Mostki (POL) 1970 P 460 M-40 (138) 03:05:50 +53:56 03:05:30 11:50:48.53
481 8308 GRAF Radomir Maraton Leszno (POL) 1977 P O1 pracownik 461 M-30 (222) 03:05:56 +54:02 03:05:32 11:50:54.73
482 3652 MARTIN MARTIN Antonio Murcielagos de Torrejon (ESP) 1975 P 462 M-40 (139) 03:06:10 +54:16 03:05:33 11:51:08.34
483 2119 GÓRALSKI Krzysztof TS Opatrunki Toruń (POL) 1964 463 M-50 (26) 03:05:42 +53:48 03:05:36 11:50:40.60
484 2802 WAKUŁA Tomasz Yulo Run Team Siedlce (POL) 1969 464 M-40 (140) 03:06:02 +54:08 03:05:37 11:51:00.26
485 4960 MAMAJ Sebastian sebastianmamaj.pl (POL) 1985 465 M-30 (223) 03:05:58 +54:04 03:05:39 11:50:56.94
486 8547 NITKIEWICZ Marcin TASOWANIE (POL) 1984 466 M-30 (224) 03:05:59 +54:05 03:05:41 11:50:57.32
487 7558 ULBRICH Paweł chachary ze starego (POL) 1982 467 M-30 (225) 03:06:00 +54:06 03:05:42 11:50:58.17
488 5490 KRAWCZYK Agnieszka 12tri.pl (POL) 1987 21 K-20 (10) 03:06:00 +54:06 03:05:44 11:50:58.71
489 8979 MICHAŁOWSKI Dawid 4Runners (POL) 1977 468 M-30 (226) 03:05:58 +54:04 03:05:46 11:50:56.56
490 3327 MĘKAL Radek OLO Team / Smashing Pąpkins (POL) 1979 P 469 M-30 (227) 03:06:08 +54:14 03:05:46 11:51:06.14
491 5954 TATROCKI Daniel RuNforFuN Gdynia (POL) 1977 470 M-30 (228) 03:21:02 +01:09:08 03:05:46 12:06:00.01
492 5112 TUTAJ Michał Warszawa (POL) 1989 P 471 M-20 (75) 03:06:50 +54:56 03:05:47 11:51:48.30
493 3045 ZAKRZEWSKI Robert KAZIMIERZ BISKUPI (POL) 1973 472 M-40 (141) 03:06:16 +54:22 03:05:49 11:51:14.85
494 7359 REPELEWICZ Radosław Warszawa (POL) 1973 P 473 M-40 (142) 03:06:29 +54:35 03:05:49 11:51:27.37
495 4966 ZABAGŁO Leszek Gorzów Wielkopolski (POL) 1966 474 M-50 (27) 03:06:42 +54:48 03:05:53 11:51:40.17
496 2272 LATOSZEK Rafał Kaczmar Project (POL) 1973 475 M-40 (143) 03:06:15 +54:21 03:05:55 11:51:13.35
497 5533 ZAŁĘCKI Przemek Virtual Runner Club (POL) 1979 P 476 M-30 (229) 03:06:18 +54:24 03:05:55 11:51:16.15
498 5352 SOSNOWSKI Krzysztof Gimnazjum nr 5 Bydgoszcz (POL) 1979 P 477 M-30 (230) 03:06:09 +54:15 03:05:58 11:51:07.15
499 9076 ROŻYK Krzysztof biegamyrazem/oknobur-gdynia (POL) 1970 478 M-40 (144) 03:06:29 +54:35 03:06:00 11:51:27.49
500 7548 BAREWSKI Bogdan Warszawiaky (POL) 1954 P 479 M-60 (3) 03:06:08 +54:14 03:06:04 11:51:06.05
501 2720 LIFSHITZ Alon M & M (Izrael) 1967 P 480 M-40 (145) 03:06:20 +54:26 03:06:05 11:51:18.29
502 2952 DĄBROWSKI Marcin ITMAGINATION (POL) 1985 P 481 M-30 (231) 03:06:21 +54:27 03:06:05 11:51:19.66
503 8751 RYGALSKI Maciej FMW Runners (POL) 1975 482 M-40 (146) 03:06:48 +54:54 03:06:05 11:51:46.29
504 5739 NOWAKOWSKI Marcin Feniks Legnica (POL) 1983 P 483 M-30 (232) 03:06:26 +54:32 03:06:07 11:51:24.16
505 7070 KUCHARSKI Damian ZAbiegani Częstochowa (POL) 1986 P 484 M-30 (233) 03:06:18 +54:24 03:06:09 11:51:16.00
506 4488 KORNAGA Janusz Horyniec Zdrój AS Lubaczów (POL) 1962 485 M-50 (28) 03:06:24 +54:30 03:06:09 11:51:22.74
507 8956 WIKTORSKI Mieszko trenujznami.pl / 21K.pl (POL) 1981 P 486 M-30 (234) 03:06:16 +54:22 03:06:11 11:51:14.68
508 1103 MROZIŃSKI Błażej runfollowme.pl (POL) 1982 487 M-30 (235) 03:06:41 +54:47 03:06:11 11:51:39.05
509 3345 DĄBEK Jerzy Nowosarzyńska Grupa Biegowa (POL) 1976 P 488 M-40 (147) 03:06:54 +55:00 03:06:16 11:51:52.37
510 8438 WOJCIECHOWSKI Wojciech Loża Szyderców (POL) 1971 489 M-40 (148) 03:07:07 +55:13 03:06:16 11:52:05.42
511 7588 DULĘBA Marcin Biegnę, żeby Bartek mógł biegać (POL) 1988 P 490 M-20 (76) 03:07:10 +55:16 03:06:18 11:52:08.50
512 7341 KONIECZNY Sławek Kusociński Biega (POL) 1991 P 491 M-20 (77) 03:06:49 +54:55 03:06:22 11:51:47.89
513 5847 RAUS Artur Eaton Running Team (POL) 1982 492 M-30 (236) 03:06:58 +55:04 03:06:25 11:51:56.85
514 2759 ĆWIERKIEWICZ Grzegorz Dominikanie (POL) 1983 P 493 M-30 (237) 03:07:06 +55:12 03:06:27 11:52:04.49
515 4520 MAKOWSKI Mateusz Nadarzyn (POL) 1991 494 M-20 (78) 03:06:43 +54:49 03:06:28 11:51:41.87
516 2738 MAZURKIEWICZ Tomasz Zaporowy Maraton Team (POL) 1972 P 495 M-40 (149) 03:07:15 +55:21 03:06:34 11:52:13.71
517 6796 ANIOŁ Krzysztof KU AZS UJK Kielce (POL) 1990 496 M-20 (79) 03:06:41 +54:47 03:06:35 11:51:39.06
518 5662 BARTYZEL Marek Zawoja (POL) 1976 497 M-40 (150) 03:06:46 +54:52 03:06:35 11:51:44.53
519 1338 EIRÍKSSON Steindór IR (ISL) 1970 P 498 M-40 (151) 03:06:47 +54:53 03:06:35 11:51:45.56
520 1731 CHODOROWSKI Maciej Zielona Góra (POL) 1978 P 499 M-30 (238) 03:07:51 +55:57 03:06:37 11:52:49.69
521 5643 KORBA Sławomir Warszawa (POL) 1972 500 M-40 (152) 03:07:17 +55:23 03:06:43 11:52:15.22
522 8659 KRAKOWIAK Grzegorz niezrzeszony (POL) 1977 P 501 M-30 (239) 03:07:13 +55:19 03:06:44 11:52:11.50
523 8216 BRZEZIŃSKI Andrzej Night Runners Płock (POL) 1972 O31 pracownik 502 M-40 (153) 03:07:23 +55:29 03:06:44 11:52:21.79
524 1741 MICHLEWICZ Krzysztof Warszawa (POL) 1986 P 503 M-30 (240) 03:08:17 +56:23 03:06:44 11:53:15.50
525 7352 BLASZKOWSKI Michal Gdynia (POL) 1980 P 504 M-30 (241) 03:07:21 +55:27 03:06:52 11:52:19.92
526 3195 HOJNOWSKI Paweł F3Team (POL) 1976 505 M-40 (154) 03:07:25 +55:31 03:06:53 11:52:23.36
527 1526 SIATKA Piotr Kraków (POL) 1989 P 506 M-20 (80) 03:07:05 +55:11 03:06:56 11:52:03.62
528 4199 NIEDZIÓŁKA Wojciech KP Mrozy (POL) 1983 507 M-30 (242) 03:07:41 +55:47 03:07:00 11:52:39.38
529 7187 ZMIEJKO Robert Polska (POL) 1973 508 M-40 (155) 03:07:31 +55:37 03:07:01 11:52:29.76
530 6281 IGNATOWICZ Andrzej Trucht Tarchomin Team (POL) 1974 509 M-40 (156) 03:08:16 +56:22 03:07:02 11:53:14.49
531 2462 LEŚNIAK Marcin Patolog Runners (POL) 1986 510 M-30 (243) 03:07:52 +55:58 03:07:03 11:52:50.37
532 3392 ŚLEBIODA Rafał Golina (POL) 1987 P 511 M-20 (81) 03:07:08 +55:14 03:07:05 11:52:06.96
533 7314 KALIN Władysław Unisław (POL) 1980 P 512 M-30 (244) 03:07:34 +55:40 03:07:06 11:52:32.82
534 7785 KACZMAREK Piotr TS Opatrunki Toruń (POL) 1986 P 513 M-30 (245) 03:07:25 +55:31 03:07:08 11:52:23.49
535 8510 FRĄCZYK Piotr A.K.B. MORT! (POL) 1975 P 514 M-40 (157) 03:07:46 +55:52 03:07:11 11:52:44.04
536 9167 MENZIŃSKI Przemysław ASICS FRONTRUNNER POLSKA (POL) 1987 515 M-20 (82) 03:07:16 +55:22 03:07:13 11:52:14.05
537 8892 WICHA Mirosław Sprint Gorzyce (POL) 1970 P 516 M-40 (158) 03:07:42 +55:48 03:07:13 11:52:40.50
538 7705 ADAMUSIAK Sławomir Zasuwajki (POL) 1976 P 517 M-40 (159) 03:07:56 +56:02 03:07:17 11:52:54.53
539 3651 L0EWOCHA Rafał (POL) 1979 P 518 M-30 (246) 03:12:43 +01:00:49 03:07:17 11:57:41.00
540 7815 TURCHYK Serhii tursep.com (UKR) 1982 P 519 M-30 (247) 03:07:30 +55:36 03:07:18 11:52:28.69
541 2649 ZUBURS Dainis Maratona klubs (Ł?otwa) 1971 P 520 M-40 (160) 03:07:25 +55:31 03:07:21 11:52:23.19
542 5293 SKRĘTKOWSKI Krzysztof Oława (POL) 1981 521 M-30 (248) 03:07:34 +55:40 03:07:21 11:52:32.61
543 2829 KORZENIOWSKI Tomasz Yulo Run Team Siedlce (POL) 1985 522 M-30 (249) 03:07:48 +55:54 03:07:21 11:52:46.11
544 2978 KUŹMA Karol Yulo Run Team Siedlce (POL) 1975 523 M-40 (161) 03:07:49 +55:55 03:07:23 11:52:47.94
545 4311 GIERASIMCZYK Jakub Morąg (POL) 1992 P 524 M-20 (83) 03:08:23 +56:29 03:07:23 11:53:21.53
546 4230 BŁAŻEJCZYK Jacek POLISQUAD (POL) 1976 525 M-40 (162) 03:08:18 +56:24 03:07:25 11:53:16.24
547 7209 SUPERNAK Łukasz Biegaj z Bananem (POL) 1978 P 526 M-30 (250) 03:07:28 +55:34 03:07:26 11:52:26.30
548 3199 SERWAN Piotr Jadowniki (POL) 1988 P 527 M-20 (84) 03:07:58 +56:04 03:07:26 11:52:56.43
549 3913 WZIĄTEK Dariusz PG 5 Radom (POL) 1970 528 M-40 (163) 03:07:51 +55:57 03:07:30 11:52:49.85
550 7866 STUBIŃSKI Leszek AKADEMIA SPORTU POŻARNICZEGO (POL) 1976 P 529 M-40 (164) 03:07:50 +55:56 03:07:32 11:52:48.90
551 9116 KŁODA Magda Sklep Biegacza Lublin (POL) 1987 22 K-20 (11) 03:08:18 +56:24 03:07:34 11:53:16.03
552 5900 MACUGOWSKI Adam WEDEL (POL) 1979 530 M-30 (251) 03:08:18 +56:24 03:07:42 11:53:16.94
553 5081 MLĄCKI Alan Kołbiel (POL) 1992 531 M-20 (85) 03:08:05 +56:11 03:07:44 11:53:03.49
554 4959 KACZOROWSKI Paweł TRINERGY TEAM (POL) 1971 532 M-40 (165) 03:08:15 +56:21 03:07:47 11:53:13.94
555 1075 GAŁUSZKA Filip Rosomak Warszawa (POL) 1988 533 M-20 (86) 03:08:32 +56:38 03:07:49 11:53:30.69
556 6387 MARCINIAK Andrzej Mława (POL) 1974 534 M-40 (166) 03:08:58 +57:04 03:07:53 11:53:56.57
557 5205 KLIMIK Zenon AKB SZCZYTNO (POL) 1963 P 535 M-50 (29) 03:08:22 +56:28 03:07:54 11:53:20.57
558 3925 KWIATKOWSKI Damian RUN BYDGOSZCZ (POL) 1992 536 M-20 (87) 03:08:21 +56:27 03:07:55 11:53:19.14
559 3698 KOGUCIUK Tomasz CHEŁM BIEGA (POL) 1981 I P 537 M-30 (252) 03:09:13 +57:19 03:07:55 11:54:11.45
560 6543 BJURHAMN Daniel IK NocOut.se (SWE) 1968 P 538 M-40 (167) 03:08:33 +56:39 03:08:01 11:53:31.01
561 8963 KARASZEWSKI Michał Płock (POL) 1984 539 M-30 (253) 03:08:31 +56:37 03:08:03 11:53:29.61
562 3726 JEŻ Adam Warszawa (POL) 1979 540 M-30 (254) 03:09:00 +57:06 03:08:05 11:53:58.09
563 6024 BALCERZYK Przemysław Kalisz (POL) 1974 541 M-40 (168) 03:08:20 +56:26 03:08:09 11:53:18.14
564 1863 POLNY Daniel Sanok i okolice (POL) 1970 P 542 M-40 (169) 03:09:04 +57:10 03:08:09 11:54:02.45
565 7075 SAJEWSKI Przemek biegamzwozkiem.pl (POL) 1975 P 543 M-40 (170) 03:08:37 +56:43 03:08:10 11:53:35.95
566 2184 BARTOSZ Marek Kraków (POL) 1979 544 M-30 (255) 03:08:40 +56:46 03:08:10 11:53:38.25
567 2772 PIOTROWSKI Marek KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL) 1975 545 M-40 (171) 03:08:46 +56:52 03:08:13 11:53:44.58
568 8625 SIUCHNIŃSKI Tomasz Asseco Active Team (POL) 1977 546 M-30 (256) 03:08:48 +56:54 03:08:14 11:53:46.70
569 3852 KOSIOREK Adam Biegam Se a Co (POL) 1970 547 M-40 (172) 03:09:15 +57:21 03:08:14 11:54:13.65
570 2442 WÓJCIK Paweł Bartoszyce (POL) 1991 P 548 M-20 (88) 03:08:39 +56:45 03:08:15 11:53:37.16
571 8624 OBRĘBSKI Grzegorz ASSECO ACTIVE TEAM (POL) 1977 549 M-30 (257) 03:08:49 +56:55 03:08:15 11:53:47.74
572 5108 KANIA Tomasz #SobasTeam (POL) 1979 550 M-30 (258) 03:08:55 +57:01 03:08:15 11:53:53.93
573 7358 ROZLAZŁY Marcin Malbork (POL) 1981 551 M-30 (259) 03:08:53 +56:59 03:08:18 11:53:51.59
574 3993 KOWALSKI Grzegorz PMCG Piaseczno (POL) 1967 552 M-40 (173) 03:08:57 +57:03 03:08:18 11:53:55.87
575 2224 WANDZIOCH Krzysztof Białe Miśki Suwałki / Wandzioch Team (POL) 1992 P 553 M-20 (89) 03:08:32 +56:38 03:08:22 11:53:30.40
576 1012 KĄCKI Paweł KB Rabarbar (POL) 1975 554 M-40 (174) 03:08:39 +56:45 03:08:24 11:53:37.77
577 3637 SERAFIN Piotr Radom (POL) 1989 555 M-20 (90) 03:08:51 +56:57 03:08:24 11:53:49.22
578 4685 OSKWAREK Piotr Trzebunia (POL) 1987 P 556 M-20 (91) 03:08:59 +57:05 03:08:25 11:53:57.51
579 1987 KVASNICA Marek Chynorany (SVK) 1974 P 557 M-40 (175) 03:09:10 +57:16 03:08:29 11:54:08.33
580 8044 SMOLIŃSKI Paweł Zaporowy Maraton Team / Smashing Pąpkins (Izrael) 1979 P 558 M-30 (260) 03:09:42 +57:48 03:08:33 11:54:40.56
581 8174 KWIATKOWSKI Krzysztof REMUS Kościerzyna (POL) 1974 P 559 M-40 (176) 03:08:45 +56:51 03:08:37 11:53:43.38
582 7125 CZEKAŃSKI Maciej Warszawa (POL) 1985 560 M-30 (261) 03:09:32 +57:38 03:08:37 11:54:30.53
583 3516 SZAŁKOWSKI Dawid Ekobiegi (POL) 1978 561 M-30 (262) 03:09:39 +57:45 03:08:38 11:54:37.55
584 1026 DUDELA Adrian Wozimysie.pl (POL) 1980 P 562 M-30 (263) 03:09:17 +57:23 03:08:41 11:54:15.24
585 5861 FILIPEK Paweł biegusiem.pl (POL) 1981 563 M-30 (264) 03:09:23 +57:29 03:08:45 11:54:21.25
586 3112 SIGNERSKI Remigiusz XTeam (POL) 1977 564 M-30 (265) 03:09:51 +57:57 03:08:46 11:54:49.88
587 5346 KARPIŃSKI Konrad Wrocław (POL) 1978 565 M-30 (266) 03:09:08 +57:14 03:08:49 11:54:06.93
588 6398 KRAWCZYK Wojciech PwC Running Team (POL) 1990 566 M-20 (92) 03:09:15 +57:21 03:08:49 11:54:13.22
589 2100 KOŁODKO Juliusz Nadaktywni (POL) 1979 P 567 M-30 (267) 03:09:32 +57:38 03:08:49 11:54:30.30
590 5130 WOJTYCKI Grzegorz biegamPłock team (POL) 1971 568 M-40 (177) 03:09:17 +57:23 03:08:50 11:54:15.82
591 6399 SZYMCZAK Wojciech PARAGRAF (POL) 1988 P 569 M-20 (93) 03:09:20 +57:26 03:08:51 11:54:18.35
592 2392 STĘCLIK Przemysław MNP (POL) 1979 570 M-30 (268) 03:09:13 +57:19 03:08:52 11:54:11.80
593 5776 ROBAKOWSKI Michał PZLA (POL) 1988 P 571 M-20 (94) 03:09:16 +57:22 03:08:52 11:54:14.41
594 6549 BUKOWIŃSKI Michał Bydgoszcz (POL) 1978 572 M-30 (269) 03:09:37 +57:43 03:08:52 11:54:35.91
595 7748 BABENKO Denys KM Running Club (UKR) 1987 P 573 M-20 (95) 03:09:31 +57:37 03:08:55 11:54:29.88
596 4177 SOBÓL Krzysztof LKB RUDNIK (POL) 1963 574 M-50 (30) 03:09:23 +57:29 03:08:56 11:54:21.20
597 1727 ŁAWSKI Rafał Opel Running Team (POL) 1976 575 M-40 (178) 03:09:30 +57:36 03:08:57 11:54:28.38
598 2225 RAMANTSEVICH Ilya Minsk (BLR) 1990 P 576 M-20 (96) 03:09:05 +57:11 03:08:58 11:54:03.05
599 9122 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki (POL) 1991 PZLA 577 M-20 (97) 03:09:01 +57:07 03:09:00 11:53:59.65
600 1347 MASNY Dawid Truchtacz.pl (POL) 1982 578 M-30 (270) 03:10:01 +58:07 03:09:01 11:54:59.58
601 3517 JODŁOWSKI Jan Kraków (POL) 1984 P 579 M-30 (271) 03:10:11 +58:17 03:09:02 11:55:09.24
602 2064 BIAŁECKI Krzysztof Myslibórz (POL) 1975 P 580 M-40 (179) 03:09:33 +57:39 03:09:03 11:54:31.92
603 2420 CHLEBOWSKI Jan paweł F3Team (POL) 1979 P 581 M-30 (272) 03:09:44 +57:50 03:09:03 11:54:42.00
604 7276 GWADERA Kamil Warszawa (POL) 1983 P 582 M-30 (273) 03:19:07 +01:07:13 03:09:03 12:04:05.41
605 4008 BARBARSKI Dariusz Nowe Miasto Lubawskie (POL) 1970 583 M-40 (180) 03:09:46 +57:52 03:09:04 11:54:44.21
606 4088 BOJANOWICZ Dariusz Studzienice (POL) 1971 584 M-40 (181) 03:09:23 +57:29 03:09:06 11:54:21.87
607 5942 WOJTCZAK Błażej (POL) 1978 585 M-30 (274) 03:09:53 +57:59 03:09:11 11:54:51.80
608 5720 DOMAŃSKI Gerard Zielona trafffka (POL) 1973 586 M-40 (182) 03:09:59 +58:05 03:09:14 11:54:57.00
609 2875 MITKA Deimantas Na, pagauk! (LTU) 1972 P 587 M-40 (183) 03:09:46 +57:52 03:09:17 11:54:44.32
610 1813 MACKIEWICZ Rafał Team NRC (POL) 1986 588 M-30 (275) 03:10:06 +58:12 03:09:17 11:55:04.95
611 7980 KASZYCKI Nestor ENTRE.PL.TEAM (POL) 1986 P 589 M-30 (276) 03:10:16 +58:22 03:09:18 11:55:14.85
612 4869 BŁASZCZAK Andrzej Tg Sokół Zakopane (POL) 1961 590 M-50 (31) 03:09:40 +57:46 03:09:20 11:54:38.06
613 7446 JAKŠTAS Rolandas KaisiadorysRun (LTU) 1967 P 591 M-40 (184) 03:09:43 +57:49 03:09:23 11:54:41.83
614 7845 WRONA Klaudiusz olsztyńskie ustawki biegowe (POL) 1976 P 592 M-40 (185) 03:09:50 +57:56 03:09:24 11:54:48.97
615 3788 KILIŃSKI Jacek Ostrowy nad Okszą (POL) 1969 P 593 M-40 (186) 03:09:27 +57:33 03:09:25 11:54:25.55
616 4539 CIARKA Paweł KB im P.Sękowskiego (POL) 1973 594 M-40 (187) 03:09:42 +57:48 03:09:25 11:54:40.13
617 2897 MAŚLANKA Jacek Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół' (POL) 1975 P 595 M-40 (188) 03:10:06 +58:12 03:09:28 11:55:04.28
618 4415 MAZELA Sylwester NGB Kłobuck (POL) 1970 596 M-40 (189) 03:09:48 +57:54 03:09:32 11:54:46.64
619 3351 LESZCZYŃSKI Bartosz AKS Polonia Warszawa (POL) 1981 597 M-30 (277) 03:10:04 +58:10 03:09:32 11:55:02.45
620 6625 OLECHOWSKI Jacek Warszawa (POL) 1977 598 M-30 (278) 03:09:52 +57:58 03:09:33 11:54:50.25
621 5687 KUROWSKI Maciej Nationale-Nederlanden (POL) 1980 599 M-30 (279) 03:10:15 +58:21 03:09:34 11:55:13.77
622 3761 WINIARSKI Andrzej HP Run (POL) 1979 600 M-30 (280) 03:09:59 +58:05 03:09:35 11:54:57.34
623 3108 CABAJ Grzegorz Dębica (POL) 1978 601 M-30 (281) 03:10:21 +58:27 03:09:35 11:55:19.58
624 5939 STANISZCZAK Łukasz Warzymice (POL) 1993 602 M-20 (98) 03:10:10 +58:16 03:09:39 11:55:08.47
625 1418 ROKICKI Leszek Elbląg (POL) 1973 603 M-40 (190) 03:10:17 +58:23 03:09:41 11:55:15.97
626 3307 KULIGOWSKI Maciej KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) 1987 604 M-20 (99) 03:10:02 +58:08 03:09:45 11:55:00.97
627 1505 SŁOMIAN Marcelina Zabrze (POL) 1990 P 23 K-20 (12) 03:10:48 +58:54 03:09:48 11:55:46.24
628 5203 URBAN Marek Szanuj Bieniszew (POL) 1973 605 M-40 (191) 03:10:20 +58:26 03:09:49 11:55:18.04
629 7271 WIĘZIK Sławomir Czechowice- Dziedzice (POL) 1971 P 606 M-40 (192) 03:10:00 +58:06 03:09:52 11:54:58.11
630 4878 PETKEVICIUS Dainius Vilnius (LTU) 1969 607 M-40 (193) 03:10:04 +58:10 03:09:53 11:55:02.38
631 4175 KURCZYK Tomasz redrooster (POL) 1978 608 M-30 (282) 03:10:30 +58:36 03:09:59 11:55:28.80
632 6884 ŁOCZEWSKI Paweł BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1961 609 M-50 (32) 03:11:09 +59:15 03:10:00 11:56:07.25
633 4298 KOLEŃCZUK Władysław Morsy Lubsko (POL) 1955 610 M-60 (4) 03:10:30 +58:36 03:10:02 11:55:28.56
634 2059 NIEDZIELA Tomasz Gdynia (POL) 1985 611 M-30 (283) 03:10:49 +58:55 03:10:04 11:55:47.22
635 2592 MATUSZEWSKI Krzysztof CYBINA TEAM/Spławie (POL) 1991 P 612 M-20 (100) 03:10:35 +58:41 03:10:12 11:55:33.69
636 7117 KURCZEWSKI Bartosz KB MANIAC POZNAŃ (POL) 1977 pracownik 613 M-30 (284) 03:10:24 +58:30 03:10:13 11:55:22.38
637 6098 OLESZCZUK Zbigniew Krasnystaw Biega (POL) 1973 614 M-40 (194) 03:10:27 +58:33 03:10:14 11:55:25.24
638 3827 JĘDRYCHOWICZ Bartłomiej TRICLUB (POL) 1985 P 615 M-30 (285) 03:10:34 +58:40 03:10:14 11:55:32.08
639 2027 HOFFMAN Jarosław TEAMOCHAL (POL) 1979 P 616 M-30 (286) 03:10:49 +58:55 03:10:15 11:55:47.31
640 8274 GRABOWSKI Maciej Rykowisko (POL) 1978 O56 pracownik 617 M-30 (287) 03:10:54 +59:00 03:10:15 11:55:52.85
641 5064 NADULSKI Jacek Team Kopeć (POL) 1979 P 618 M-30 (288) 03:11:25 +59:31 03:10:17 11:56:23.44
642 8202 PŁOSKOŃSKI Michał Biegaj z Dymkiem Medic Park Team (POL) 1977 O3 pracownik 619 M-30 (289) 03:10:48 +58:54 03:10:21 11:55:46.74
643 5456 KOPCEWICZ Robert KS Hanza Goleniów (POL) 1966 620 M-50 (33) 03:10:48 +58:54 03:10:21 11:55:46.90
644 3052 DŻUGAN Witold Poznań (POL) 1967 621 M-40 (195) 03:11:02 +59:08 03:10:23 11:56:00.84
645 2853 MARTYNOVYCH Volodymyr warszawa (UKR) 1988 P 622 M-20 (101) 03:11:09 +59:15 03:10:23 11:56:07.59
646 3246 STROINSKI Daniel Rydultowy (POL) 1982 P 623 M-30 (290) 03:10:43 +58:49 03:10:24 11:55:41.56
647 6069 KUCHARSKI Marek Polska biega (POL) 1974 624 M-40 (196) 03:10:58 +59:04 03:10:24 11:55:56.87
648 4504 PRZYBYLSKI Patryk Kielce (POL) 1979 625 M-30 (291) 03:11:14 +59:20 03:10:26 11:56:12.37
649 6279 BUCHOLC Łukasz Biegaj z Dymkiem Medic Park Team (POL) 1986 P 626 M-30 (292) 03:12:14 +01:00:20 03:10:28 11:57:12.61
650 1094 RUDERA Waldemar 12 batalion dowodzenia (POL) 1984 627 M-30 (293) 03:11:35 +59:41 03:10:29 11:56:33.88
651 7356 SEMENIUK Andrij Warszawa (POL) 1978 P 628 M-30 (294) 03:11:07 +59:13 03:10:30 11:56:05.55
652 7368 ZBRZEŹNY Cezary Szczytno (POL) 1981 629 M-30 (295) 03:11:15 +59:21 03:10:30 11:56:13.66
653 6990 ROSZKOWSKI Zdzisław Borkowo (POL) 1961 630 M-50 (34) 03:10:54 +59:00 03:10:34 11:55:52.21
654 7839 SZATANIK Zbigniew Ujsoły (POL) 1968 P 631 M-40 (197) 03:11:31 +59:37 03:10:36 11:56:29.41
655 7052 PETELSKI Paweł Cross Warszawa (POL) 1956 B2 P 632 M-60 (5) 03:10:57 +59:03 03:10:38 11:55:55.39
656 4938 NOWAK Przemysław Dzierżoniów (POL) 1986 P 633 M-30 (296) 03:11:43 +59:49 03:10:39 11:56:41.71
657 7405 ŚLESICKI Rafał Fabryka Wojowników (POL) 1986 P 634 M-30 (297) 03:11:26 +59:32 03:10:44 11:56:24.32
658 3831 KOT Rafał Way Behind Horizon (POL) 1979 635 M-30 (298) 03:11:32 +59:38 03:10:44 11:56:30.84
659 6712 KRASOWSKI Karol Klub Biegacza Mrągowo (POL) 1979 636 M-30 (299) 03:11:16 +59:22 03:10:52 11:56:14.56
660 8926 WYBRANIEC Marek (POL) 1985 ASICS 637 M-30 (300) 03:11:21 +59:27 03:10:52 11:56:19.02
661 7199 MAJ Tadeusz AZS AWF Masters Kraków (POL) 1963 638 M-50 (35) 03:10:56 +59:02 03:10:54 11:55:54.60
662 8367 ŚWIERCZEWSKI Dariusz warszawa (POL) 1965 P 639 M-50 (36) 03:12:12 +01:00:18 03:10:57 11:57:10.11
663 1280 WOLBACH Tomasz Poznań (POL) 1982 P 640 M-30 (301) 03:14:01 +01:02:07 03:10:57 11:58:59.29
664 4828 STACHERSKI Łukasz KUJATT RUNNERS TEAM (POL) 1989 P 641 M-20 (102) 03:13:18 +01:01:24 03:10:59 11:58:16.83
665 5487 MATYSKIEWICZ Rafal Gostyn (POL) 1971 642 M-40 (198) 03:11:22 +59:28 03:11:02 11:56:20.19
666 2920 PARZYSZEK Marcin JacekBiega Running Team (POL) 1978 P 643 M-30 (302) 03:11:58 +01:00:04 03:11:05 11:56:56.12
667 6038 PRZYDZIAŁ Damian Sedziszów Młp (POL) 1994 P 644 M-20 (103) 03:11:58 +01:00:04 03:11:06 11:56:56.73
668 2432 CISEK Mirosław tomasz Kondycja (POL) 1972 645 M-40 (199) 03:11:34 +59:40 03:11:07 11:56:32.59
669 6923 LEMKO Robert Sanok (POL) 1974 P 646 M-40 (200) 03:11:38 +59:44 03:11:08 11:56:36.09
670 9024 ZIÓŁKOWSKI Jacek (POL) 1966 B2 647 M-50 (37) 03:11:18 +59:24 03:11:10 11:56:16.91
671 1869 WYŁUPEK Tomasz AYRTON SENNA RACING TEAM (POL) 1976 P 648 M-40 (201) 03:12:23 +01:00:29 03:11:12 11:57:21.45
672 8709 STRYKOWSKI Jarosław poznań (POL) 1967 P 649 M-40 (202) 03:11:29 +59:35 03:11:13 11:56:27.17
673 2269 RAJKOWSKI Walter Gdańsk (POL) 1981 650 M-30 (303) 03:12:05 +01:00:11 03:11:13 11:57:03.39
674 7468 PĘDZICH Waldemar Starostwo Powiatowe w Ostrołęce (POL) 1961 651 M-50 (38) 03:11:32 +59:38 03:11:18 11:56:30.10
675 4112 STASZKIEWICZ Piotr KLUB JUDO MIFUNE GDAŃSK (POL) 1972 652 M-40 (203) 03:11:38 +59:44 03:11:19 11:56:36.70
676 6451 KUTA Michał 4Runners (POL) 1978 P 653 M-30 (304) 03:11:33 +59:39 03:11:20 11:56:31.32
677 8039 KROTOWSKI Michał Malbork (POL) 1980 P 654 M-30 (305) 03:11:55 +01:00:01 03:11:20 11:56:53.86
678 7354 FILIPIAK Sebastian Różan/Warszawa (POL) 1992 P 655 M-20 (104) 03:12:02 +01:00:08 03:11:22 11:57:00.72
679 3183 KUBIŚ Karol T-Mobile Running Team (POL) 1975 P 656 M-40 (204) 03:11:38 +59:44 03:11:23 11:56:36.25
680 1637 RASZPLA Robert SERWIS SPEED (POL) 1971 657 M-40 (205) 03:11:51 +59:57 03:11:23 11:56:49.30
681 4547 SŁAWIŃSKI Grzegorz MKS Maraton Świnoujście (POL) 1982 658 M-30 (306) 03:11:57 +01:00:03 03:11:23 11:56:55.29
682 2429 GARBACZEWSKI Dariusz Mrowla (POL) 1971 P 659 M-40 (206) 03:12:32 +01:00:38 03:11:23 11:57:30.29
683 7391 BULIŃSKI Piotr Night Runners (POL) 1980 P 660 M-30 (307) 03:11:55 +01:00:01 03:11:25 11:56:53.83
684 1226 BANEK Krzysztof Grupa Biegowa Radzionków (POL) 1984 661 M-30 (308) 03:11:46 +59:52 03:11:26 11:56:44.80
685 8911 PUCHAŁA Piotr SBD Energetyk Rybnik (POL) 1978 P 662 M-30 (309) 03:12:18 +01:00:24 03:11:26 11:57:16.58
686 4006 MAJDA Łukasz Zielonki (POL) 1981 P 663 M-30 (310) 03:11:47 +59:53 03:11:27 11:56:45.52
687 3712 JALOWSKI Andrzej Intec (POL) 1968 P 664 M-40 (207) 03:12:14 +01:00:20 03:11:27 11:57:12.92
688 1934 SKUBIJ Krzysztof Gdynia (POL) 1990 665 M-20 (105) 03:11:41 +59:47 03:11:32 11:56:39.01
689 1102 FOREMSKI Sławomir TKT (POL) 1968 666 M-40 (208) 03:11:45 +59:51 03:11:36 11:56:43.67
690 6926 WÓJTOWICZ Paweł biegajznami.pl (POL) 1977 P 667 M-30 (311) 03:11:52 +59:58 03:11:36 11:56:50.97
691 8215 BUDZIŁO Adam PTT DELTA PŁOCK (POL) 1972 O3 pracownik 668 M-40 (209) 03:12:03 +01:00:09 03:11:36 11:57:01.41
692 5423 CHADYSAS Viktoras Inzinerija (LTU) 1981 P 669 M-30 (312) 03:12:04 +01:00:10 03:11:38 11:57:02.55
693 7562 NALIVAIKO Andis Kaliningrad (RUS) 1966 P 670 M-50 (39) 03:11:51 +59:57 03:11:39 11:56:49.31
694 1178 WERNER Kamil Biegam Na Tarchominie (POL) 1984 P 671 M-30 (313) 03:12:46 +01:00:52 03:11:41 11:57:44.09
695 1155 MOSUR Kamil Warszawa (POL) 1977 672 M-30 (314) 03:13:03 +01:01:09 03:11:41 11:58:01.63
696 8354 SWĘDROWSKI Sylwester MKL Maraton Świnoujście (POL) 1981 673 M-30 (315) 03:11:57 +01:00:03 03:11:43 11:56:55.69
697 6887 GREGORCZUK Paweł Straż Graniczna NOSG (POL) 1984 P 674 M-30 (316) 03:12:08 +01:00:14 03:11:44 11:57:06.86
698 5848 SKÓRKA Adam OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1974 675 M-40 (210) 03:12:00 +01:00:06 03:11:46 11:56:58.97
699 9096 KUCHARCZYK Tomasz WKB META Lubliniec (POL) 1989 PZLA 676 M-20 (106) 03:11:53 +59:59 03:11:48 11:56:51.25
700 1736 KAŁAS Filip Poznań (POL) 1979 677 M-30 (317) 03:12:40 +01:00:46 03:11:48 11:57:38.99
701 7538 SZAJBE Dariusz Warszawa (POL) 1970 678 M-40 (211) 03:12:56 +01:01:02 03:11:52 11:57:54.80
702 8386 ALICHNIEWICZ Michał 4Run Team Piła (POL) 1979 P 679 M-30 (318) 03:12:49 +01:00:55 03:11:53 11:57:47.57
703 1264 NONN Peter Team PolskaMan (AUT) 1975 P 680 M-40 (212) 03:12:19 +01:00:25 03:11:54 11:57:17.85
704 2650 KOSILO Andrijs Maratona klubs (Ł?otwa) 1984 P 681 M-30 (319) 03:12:22 +01:00:28 03:11:54 11:57:20.79
705 8594 YAROSHCHUK Yaroslav Lutsk (UKR) 1983 P 682 M-30 (320) 03:12:57 +01:01:03 03:11:54 11:57:55.47
706 4511 MICHALAK Grzegorz Bremen (GER) 1977 P 683 M-30 (321) 03:12:45 +01:00:51 03:11:55 11:57:43.42
707 1909 AKSIUCIK Arkadiusz GTECH RUNNING TEAM (POL) 1981 684 M-30 (322) 03:12:20 +01:00:26 03:11:57 11:57:18.72
708 4523 KRZESZEWSKI Grzegorz ECM El-Hurt (POL) 1972 P 685 M-40 (213) 03:12:33 +01:00:39 03:11:57 11:57:31.11
709 4103 RUSAK Sławomir Biegiem Radom! (POL) 1971 686 M-40 (214) 03:12:26 +01:00:32 03:12:04 11:57:24.17
710 6192 PELC-WANIELISTA Agnieszka KB Maniac (POL) 1984 24 K-30 (10) 03:12:26 +01:00:32 03:12:06 11:57:24.34
711 5326 ŁOJEWSKI Mariusz Maków Biega (POL) 1976 P 687 M-40 (215) 03:12:21 +01:00:27 03:12:09 11:57:19.32
712 1769 OLSZEWSKI Marek Wolsztyński Klub Biegowy (POL) 1975 688 M-40 (216) 03:12:33 +01:00:39 03:12:09 11:57:31.71
713 6239 PRZYBYSZ Dorota Grodziski Klub Biegacza (POL) 1966 25 K-50 (1) 03:12:33 +01:00:39 03:12:09 11:57:31.86
714 7673 CZERWIECKI Marcin Strzegom (POL) 1985 689 M-30 (323) 03:12:43 +01:00:49 03:12:10 11:57:41.43
715 3156 ŚLEDŹ Sławek PERFECT RUNNER LUBLIN (POL) 1977 690 M-30 (324) 03:12:30 +01:00:36 03:12:12 11:57:28.67
716 7999 ROŻNOWSKI Dariusz Drużyna Kajetana (POL) 1970 691 M-40 (217) 03:12:52 +01:00:58 03:12:14 11:57:50.70
717 7026 STADNICZENKO Stanisław TRICLUB (POL) 1983 P 692 M-30 (325) 03:12:35 +01:00:41 03:12:15 11:57:33.14
718 6237 KULAS Sławomir Truchtacz Dobrzyca (POL) 1971 693 M-40 (218) 03:12:47 +01:00:53 03:12:19 11:57:45.35
719 2231 CZERWIŃSKI Rafał Smashing Pąpkins (POL) 1973 P 694 M-40 (219) 03:12:32 +01:00:38 03:12:23 11:57:30.26
720 6540 BRONIEK Wojciech Amator (POL) 1970 P 695 M-40 (220) 03:12:49 +01:00:55 03:12:24 11:57:47.12
721 6255 CHMIEL Przemysław Albatrosy (POL) 1978 696 M-30 (326) 03:13:58 +01:02:04 03:12:24 11:58:56.06
722 5786 OLEKSIAK Marek Chrzęsne (POL) 1979 697 M-30 (327) 03:12:54 +01:01:00 03:12:26 11:57:52.87
723 6930 SIWULEC Daniel Aktywny Dynów (POL) 1995 P 698 M-20 (107) 03:13:04 +01:01:10 03:12:27 11:58:02.33
724 5761 EPELBAUM Dariusz Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Running Team (POL) 1977 P 699 M-30 (328) 03:13:17 +01:01:23 03:12:30 11:58:15.73
725 1591 PLASZCZYK Emil 4Run Team Piła (POL) 1978 P 700 M-30 (329) 03:13:30 +01:01:36 03:12:34 11:58:28.68
726 7965 NIEDŹWIADEK Kamil Niedźwiadki Running Team (POL) 1989 701 M-20 (108) 03:13:03 +01:01:09 03:12:39 11:58:01.75
727 4742 ULIASZ Jerzy Bystrzyca Kłodzka (POL) 1969 702 M-40 (221) 03:12:51 +01:00:57 03:12:40 11:57:49.58
728 4593 KRZYSZTOŃ Tomasz AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW (POL) 1978 703 M-30 (330) 03:13:06 +01:01:12 03:12:41 11:58:04.15
729 6303 WRONA Mariusz warszawa (POL) 1977 704 M-30 (331) 03:13:13 +01:01:19 03:12:41 11:58:11.50
730 5485 KOWALSKI Adam UMP biega (POL) 1989 I 705 M-20 (109) 03:13:57 +01:02:03 03:12:41 11:58:55.88
731 3845 ALEXANDRU Covdii Drochia (MDA) 1976 P 706 M-40 (222) 03:15:17 +01:03:23 03:12:41 12:00:15.78
732 4858 WYSZYŃSKI Sebastian Olza Cieszyn (POL) 1972 P 707 M-40 (223) 03:12:53 +01:00:59 03:12:42 11:57:51.81
733 4436 LEWKO Krzysztof MIMUW (POL) 1994 P 708 M-20 (110) 03:13:02 +01:01:08 03:12:45 11:58:00.13
734 3107 PIECHOCKI Jacek RAZ Szczecin (POL) 1984 P 709 M-30 (332) 03:13:26 +01:01:32 03:12:46 11:58:24.28
735 6219 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 1983 710 M-30 (333) 03:13:43 +01:01:49 03:12:48 11:58:41.90
736 5757 DOROSZUK Cezary MORT! (POL) 1983 711 M-30 (334) 03:13:49 +01:01:55 03:12:48 11:58:47.13
737 5073 BENDER Sebastian Warszawa (POL) 1979 P 712 M-30 (335) 03:13:57 +01:02:03 03:12:49 11:58:55.88
738 1424 WEWÓR Tomasz Vege Runners (POL) 1986 713 M-30 (336) 03:14:48 +01:02:54 03:12:49 11:59:46.34
739 5269 BROJEK Marek Finisz Morąg / M&M TEAM (POL) 1995 714 M-20 (111) 03:13:15 +01:01:21 03:12:50 11:58:13.69
740 5896 SZECHLECKI Krzysztof I've got You (POL) 1975 715 M-40 (224) 03:14:10 +01:02:16 03:12:51 11:59:08.90
741 7692 SZOSTAK Paweł Szczebrzeszyn (POL) 1993 P 716 M-20 (112) 03:13:40 +01:01:46 03:12:53 11:58:38.20
742 8352 KOZAKIEWICZ Krzysztof RUN RACE TEAM (POL) 1973 717 M-40 (225) 03:13:57 +01:02:03 03:12:54 11:58:55.92
743 7605 DRAGAN Grzegorz PERFECT RUNNER LUBLIN (POL) 1975 P 718 M-40 (226) 03:13:58 +01:02:04 03:12:55 11:58:56.51
744 1537 ORZECHOWSKI Damian Biegnę, żeby Bartek mógł biegać (POL) 1985 P 719 M-30 (337) 03:13:48 +01:01:54 03:12:56 11:58:46.29
745 4768 ARZIAIEV Oleksandr KM Running Club (Kyiv) (UKR) 1976 720 M-40 (227) 03:13:33 +01:01:39 03:12:57 11:58:31.23
746 5821 STYPUŁKOWSKI Dariusz BBL POLONEZ (POL) 1964 721 M-50 (40) 03:13:58 +01:02:04 03:12:57 11:58:56.78
747 4686 GOMOLIŃSKA Danuta Warszawa (POL) 1974 26 K-40 (3) 03:13:46 +01:01:52 03:12:58 11:58:44.81
748 8423 NOWAK Marcin SKB STALOWA WOLA (POL) 1982 P 722 M-30 (338) 03:13:47 +01:01:53 03:12:58 11:58:45.04
749 2157 PYLYPYSHYN Dmytro Top runners (UKR) 1982 P 723 M-30 (339) 03:14:02 +01:02:08 03:12:58 11:59:00.08
750 2889 CZYŻOWSKI Marek ZSZ nr 2 Mińsk Mazowiecki (POL) 1976 724 M-40 (228) 03:13:33 +01:01:39 03:12:59 11:58:31.16
751 5607 FIDO Marek Lechici Zielonka (POL) 1966 725 M-50 (41) 03:13:21 +01:01:27 03:13:01 11:58:19.36
752 2589 JEDRZEJEWSKI Konrad JacekBiega Running Team (POL) 1973 726 M-40 (229) 03:13:58 +01:02:04 03:13:01 11:58:56.90
753 1942 GIERAK Kris Warsaw Red Devils (POL) 1980 P 727 M-30 (340) 03:13:35 +01:01:41 03:13:04 11:58:33.21
754 1936 WINIARSKA Katarzyna Przemyski Klub Biegacza (POL) 1980 P 27 K-30 (11) 03:13:43 +01:01:49 03:13:05 11:58:41.24
755 4282 WIĄCEK Marcin BYLEDOBIEC ANIN (POL) 1978 728 M-30 (341) 03:14:10 +01:02:16 03:13:06 11:59:08.33
756 6042 KACA Radosław Legionowo (POL) 1986 729 M-30 (342) 03:13:31 +01:01:37 03:13:10 11:58:29.41
757 1405 ROWIŃSKI Maciej Legionowo (POL) 1986 P 730 M-30 (343) 03:13:31 +01:01:37 03:13:10 11:58:29.57
758 3034 RYZNER Krzysztof Jarosław (POL) 1960 P 731 M-50 (42) 03:14:30 +01:02:36 03:13:11 11:59:28.78
759 2447 WIŚNIEWSKI Zbigniew Brzoza Biega (POL) 1966 P 732 M-50 (43) 03:14:15 +01:02:21 03:13:13 11:59:13.27
760 5022 MYSIEWICZ Rafał Runners Team Ciechanów (POL) 1976 733 M-40 (230) 03:14:26 +01:02:32 03:13:13 11:59:24.74
761 7762 KADCHENKO Igor KMRC (UKR) 1984 P 734 M-30 (344) 03:13:51 +01:01:57 03:13:15 11:58:49.50
762 5814 WIKTOROWICZ Sławomir J.W 1223 8pplot Koszalin (POL) 1976 735 M-40 (231) 03:14:22 +01:02:28 03:13:15 11:59:20.64
763 6548 YEFIMOV Oleksiy KMRC (UKR) 1978 P 736 M-30 (345) 03:13:55 +01:02:01 03:13:17 11:58:53.81
764 4077 ZUIEV Oleksii KMRC (UKR) 1984 P 737 M-30 (346) 03:14:26 +01:02:32 03:13:18 11:59:24.63
765 6955 JURA Krzysztof Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa Paczka (POL) 1971 738 M-40 (232) 03:14:32 +01:02:38 03:13:19 11:59:30.32
766 4566 KURZEJA Adam KS MARATON OSTRÓW WLKP. (POL) 1975 P 739 M-40 (233) 03:13:40 +01:01:46 03:13:20 11:58:38.62
767 4129 LUKASCZYK Mariusz Ruda Śląska (POL) 1978 P 740 M-30 (347) 03:14:11 +01:02:17 03:13:20 11:59:09.96
768 8296 PARADOWSKI Piotr Orlen Running Team (POL) 1974 O1 pracownik 741 M-40 (234) 03:14:43 +01:02:49 03:13:20 11:59:41.54
769 5099 CHOJNACKI Michał TriWawa (POL) 1988 742 M-20 (113) 03:14:03 +01:02:09 03:13:22 11:59:01.52
770 9089 POLAŃSKI Piotr Warszawa-Mokotów (POL) 1965 743 M-50 (44) 03:14:33 +01:02:39 03:13:22 11:59:31.99
771 3144 CHUDY Henryk K S Olszewski i synowie Sławsko (POL) 1955 744 M-60 (6) 03:13:49 +01:01:55 03:13:27 11:58:47.98
772 4260 TOMCZYK Rafał Feniks Legnica (POL) 1983 P 745 M-30 (348) 03:13:37 +01:01:43 03:13:31 11:58:35.52
773 5242 SZPITER Tomasz OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1969 746 M-40 (235) 03:14:17 +01:02:23 03:13:32 11:59:15.81
774 7729 ZAKRZEWSKI Patryk Dominikanie (POL) 1978 747 M-30 (349) 03:14:14 +01:02:20 03:13:33 11:59:12.27
775 2863 SZYMAŃSKI Arkadiusz KB ERGO (POL) 1977 748 M-30 (350) 03:14:20 +01:02:26 03:13:34 11:59:18.74
776 6379 KUBIAK Przemysław PRO-RUN WROCŁAW (POL) 1972 749 M-40 (236) 03:14:30 +01:02:36 03:13:34 11:59:28.54
777 4059 BUKREJEWSKI Dariusz ATP Augustów (POL) 1967 750 M-40 (237) 03:14:38 +01:02:44 03:13:35 11:59:36.78
778 6531 LEVCHUK Ihor RadyMo (UKR) 1988 751 M-20 (114) 03:15:01 +01:03:07 03:13:35 11:59:59.70
779 1124 ZNAJDEK Tomasz Drużyna Szpiku (POL) 1981 P 752 M-30 (351) 03:14:43 +01:02:49 03:13:37 11:59:41.17
780 6197 ANTCZAK Jakub Władysławów (POL) 1987 P 753 M-20 (115) 03:14:30 +01:02:36 03:13:38 11:59:28.24
781 2669 JAŚKOWIAK Maciej Grodziski Klub Biegacza (POL) 1974 754 M-40 (238) 03:14:04 +01:02:10 03:13:40 11:59:02.32
782 3018 BORSKI Adam 42 195 Wejherowo (POL) 1973 755 M-40 (239) 03:14:55 +01:03:01 03:13:40 11:59:53.25
783 6918 BIŃCZYK Dariusz ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1984 P 756 M-30 (352) 03:14:23 +01:02:29 03:13:41 11:59:21.86
784 7924 WOJTAS Janusz PGB Sportowa Paczka (POL) 1967 757 M-40 (240) 03:14:51 +01:02:57 03:13:43 11:59:49.81
785 8570 NOWAK Paweł Supermaraton Kalisz (POL) 1959 758 M-50 (45) 03:13:54 +01:02:00 03:13:47 11:58:52.91
786 4076 POCIECH Marek Korytów (POL) 1962 759 M-50 (46) 03:14:19 +01:02:25 03:13:49 11:59:17.15
787 4718 JELEŃ Marcin Wrocław (POL) 1973 760 M-40 (241) 03:14:28 +01:02:34 03:13:49 11:59:26.95
788 3159 SZYCHOWSKI Jarosław TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL) 1987 761 M-20 (116) 03:14:57 +01:03:03 03:13:51 11:59:55.32
789 6166 WOJCIECHOWSKI Lech Grodziski Klub Biegacza (POL) 1953 762 M-60 (7) 03:14:18 +01:02:24 03:13:54 11:59:16.26
790 8764 WIECZOREK Michał