ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70 M80+
Maraton (42.195 km) (09:02:19) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55 56 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 54 KIMUTAI Felix Rosa Associatie (KEN) 1989 1 M18 (1) 02:10:34 +00:00 02:10:34 11:12:53.87
2 55 SAEKWO Alex (KEN) 1990 2 M18 (2) 02:12:01 +01:27 02:12:01 11:14:20.82
3 51 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 3 M30 (1) 02:12:38 +02:04 02:12:38 11:14:57.12
4 56 EGGLESTON Jeffrey Adidas (USA) 1984 4 M30 (2) 02:14:00 +03:26 02:14:00 11:16:19.13
5 61 FUFA Abdi (ETH) 1994 5 M18 (3) 02:15:35 +05:01 02:15:34 11:17:54.03
6 53 BAARU Philemon gitia Rosa Associate (KEN) 1981 6 M30 (3) 02:15:51 +05:17 02:15:51 11:18:10.86
7 52 BARANOWSKYY Dmytro (UKR) 1979 7 M30 (4) 02:17:18 +06:44 02:17:18 11:19:37.11
8 5940 JEGOROV Andrej Vilnius (LTU) 1987 8 M18 (4) 02:23:54 +13:20 02:23:53 11:26:13.26
9 63 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1989 PZLA 9 M18 (5) 02:26:30 +15:56 02:26:30 11:28:49.01
10 6535 WITEK Andrzej 140minut.pl (POL) 1992 P 10 M18 (6) 02:28:04 +17:30 02:28:03 11:30:23.62
11 72 IVANOVA Nastassia (BLR) 1982 1 K30 (1) 02:28:44 +18:10 02:28:43 11:31:03.97
12 6791 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 11 M40 (1) 02:29:08 +18:34 02:29:08 11:31:27.78
13 66 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS L (POL) 1988 P 2 K18 (1) 02:29:56 +19:22 02:29:55 11:32:15.32
14 69 YATOR Viola 2 Running Club (KEN) 1993 3 K18 (2) 02:30:03 +19:29 02:30:03 11:32:22.51
15 73 TSEGA Muluhabt (ETH) 1989 4 K18 (3) 02:30:16 +19:42 02:30:15 11:32:35.57
16 76 VALENTI Ivan Fiamme Gialle Simoni (ITA) 1994 12 M18 (7) 02:30:35 +20:01 02:30:35 11:32:54.14
17 7446 KASPRZAK Radosław Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik (POL) 1991 PZLA 13 M18 (8) 02:30:52 +20:18 02:30:52 11:33:11.41
18 5194 DEMBOWSKI Mariusz BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1983 14 M30 (5) 02:31:54 +21:20 02:31:53 11:34:13.83
19 7047 FINKE Axel Cambridge & Coleridge AC (GER) 1986 15 M30 (6) 02:33:35 +23:01 02:33:32 11:35:54.09
20 7080 ŠKARNULIS Darius Vilnius (LTU) 1977 16 M40 (2) 02:33:56 +23:22 02:33:55 11:36:15.56
21 6579 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TRINERGY/House of Skills (POL) 1972 17 M40 (3) 02:34:04 +23:30 02:34:00 11:36:23.31
22 70 MYKHAYLOVA Darya (UKR) 1989 5 K18 (4) 02:35:55 +25:21 02:35:55 11:38:14.50
23 5318 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) 1981 PZLA 18 M30 (7) 02:36:13 +25:39 02:36:12 11:38:32.83
24 7342 POBŁOCKI Piotr UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK (POL) 1965 PZLA P 19 M50 (1) 02:37:05 +26:31 02:37:03 11:39:24.69
25 3074 GRABOWSKI Karol CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1989 PZLA P 20 M18 (9) 02:37:36 +27:02 02:37:36 11:39:55.56
26 4205 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 21 M30 (8) 02:37:46 +27:12 02:37:46 11:40:05.33
27 5492 KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL) 1988 22 M18 (10) 02:38:27 +27:53 02:38:26 11:40:46.37
28 6002 WIERDAK Hubert Cukiernia ATENA&BONUS Folie (POL) 1976 23 M40 (4) 02:38:29 +27:55 02:38:28 11:40:48.03
29 239 PIECH Kacper Asics FrontRunner Polska (POL) 1990 24 M18 (11) 02:38:29 +27:55 02:38:27 11:40:48.59
30 5070 BŁASZCZYK Jarosław TEAM PLESZEW (POL) 1972 25 M40 (5) 02:38:36 +28:02 02:38:33 11:40:55.10
31 77 STELMACH Dominika RK Athletics (POL) 1982 P 6 K30 (2) 02:38:51 +28:17 02:38:49 11:41:10.28
32 78 DUKLANOWSKI Hubert DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1987 26 M18 (12) 02:38:52 +28:18 02:38:52 11:41:11.21
33 5986 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego w Płońsku (POL) 1962 27 M50 (2) 02:38:59 +28:25 02:38:58 11:41:18.71
34 6142 BELOV Evgenii 42run.ru (POL) 1975 P 28 M40 (6) 02:39:01 +28:27 02:39:00 11:41:20.11
35 65 NOWAKOWSKA Dominika LKB Braci Pelc Lębork (POL) 1985 P 7 K30 (3) 02:39:35 +29:01 02:39:35 11:41:54.03
36 6164 FEDOROWICZ Jacek KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1970 29 M40 (7) 02:40:14 +29:40 02:40:11 11:42:33.52
37 5912 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 1984 30 M30 (9) 02:40:41 +30:07 02:40:40 11:43:00.97
38 5686 LISAK Krzysztof OTK Rzeźnik (POL) 1983 31 M30 (10) 02:41:08 +30:34 02:41:05 11:43:27.05
39 7474 BĘDKOWSKI Jacek Zawisza Stara Kuźnia (POL) 1980 PZLA 32 M30 (11) 02:41:31 +30:57 02:41:27 11:43:50.36
40 4201 CHAEN Munetake chiba (JPN) 1973 P 33 M40 (8) 02:41:46 +31:12 02:41:44 11:44:05.61
41 5894 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 34 M40 (9) 02:42:05 +31:31 02:42:03 11:44:24.95
42 3555 BOROWCZYK Sebastian Poznań (POL) 1988 P 35 M18 (13) 02:42:20 +31:46 02:42:14 11:44:39.19
43 5295 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 36 M40 (10) 02:42:25 +31:51 02:42:24 11:44:44.86
44 4000 NOWACKI Witold Blub Biegacza Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POL) 1973 37 M40 (11) 02:42:39 +32:05 02:42:38 11:44:58.68
45 221 KAZIKOWSKI Karol ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 P 38 M18 (14) 02:43:22 +32:48 02:43:20 11:45:41.27
46 6693 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 39 M30 (12) 02:43:46 +33:12 02:43:45 11:46:05.09
47 6186 KONDRATOWICZ Łukasz KB Faurecia Wałbrzych (POL) 1981 P 40 M30 (13) 02:43:56 +33:22 02:43:55 11:46:15.95
48 4745 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 1972 41 M40 (12) 02:44:06 +33:32 02:44:02 11:46:25.58
49 6388 PUDA Tomasz runemilrun.pl (POL) 1986 42 M30 (14) 02:44:07 +33:33 02:44:06 11:46:26.70
50 67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok / Adidas Runners Warszawa (POL) 1988 8 K18 (5) 02:44:11 +33:37 02:44:11 11:46:30.41
51 2688 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 43 M30 (15) 02:44:12 +33:38 02:44:11 11:46:31.20
52 5526 KONONENKO Oleksii NB TOPRUNNERS (UKR) 1980 44 M30 (16) 02:44:36 +34:02 02:44:36 11:46:55.12
53 3508 REGIMOWICZ Tomasz ArdentCode (POL) 1976 45 M40 (13) 02:44:44 +34:10 02:44:42 11:47:03.72
54 241 MYŚLAK Piotr ASICS FrontRunner Polska (POL) 1990 46 M18 (15) 02:45:00 +34:26 02:44:58 11:47:19.16
55 2598 HILDEBRAND Berno LGO Bochum (GER) 1988 P 47 M18 (16) 02:45:11 +34:37 02:45:09 11:47:30.16
56 1923 SIATKA Krzesimir BRITENET (POL) 1985 49 M30 (17) 02:46:02 +35:28 02:45:53 11:48:21.44
57 2335 KOŁODZIEJCZYK Roman PCH_RUN (POL) 1967 P 48 M50 (3) 02:46:01 +35:27 02:45:58 11:48:20.85
58 5649 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 50 M40 (14) 02:46:06 +35:32 02:46:04 11:48:25.87
59 6869 OKRZESIK Krzysztof KRAUSE RUNNING TEAM (POL) 1984 P 51 M30 (18) 02:46:14 +35:40 02:46:12 11:48:33.68
60 7469 BOROWIECKI Jędrzej biegostacja.pl / ZLKL Zielona Góra (POL) 1992 PZLA 52 M18 (17) 02:46:19 +35:45 02:46:17 11:48:38.77
61 1850 KŁOPOTEK Damian PACKMAN TEAM (POL) 1983 P 53 M30 (19) 02:46:32 +35:58 02:46:26 11:48:51.85
62 5224 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 54 M40 (15) 02:46:28 +35:54 02:46:28 11:48:47.11
63 4359 GAJNY Wojciech ULTRA BESKID SPORT (POL) 1987 P 55 M18 (18) 02:46:32 +35:58 02:46:31 11:48:51.99
64 5373 ZAJĄC Robert Orange Polska (POL) 1975 P 56 M40 (16) 02:46:49 +36:15 02:46:47 11:49:08.61
65 7002 KRZEMPEK Aleksander Elite Sports (POL) 1973 57 M40 (17) 02:46:56 +36:22 02:46:54 11:49:15.98
66 540 JANIAK Przemysław PKN ORLEN SA (POL) 1986 O44 pracownik 58 M30 (20) 02:47:03 +36:29 02:47:00 11:49:22.46
67 3312 BAĆ Waldemar KALIŃSKA TEAM (POL) 1976 59 M40 (18) 02:47:18 +36:44 02:47:13 11:49:37.75
68 4231 CHYCZEWSKI Piotr Gdynia (POL) 1986 60 M30 (21) 02:47:24 +36:50 02:47:16 11:49:43.15
69 535 STAŃCZAK Marcin TKKF Płock (POL) 1979 O44 pracownik 61 M30 (22) 02:47:26 +36:52 02:47:23 11:49:45.15
70 5562 NIEDŹWIADEK Kamil Niedźwiadki Running Team (POL) 1989 62 M18 (19) 02:47:35 +37:01 02:47:32 11:49:54.28
71 22 SAWICKI Piotr 9 DYWERSYJNA (POL) 1974 gość VIP 63 M40 (19) 02:47:46 +37:12 02:47:39 11:50:05.42
72 3878 GRABEK Maciej Intersport Team (POL) 1992 PZLA 64 M18 (20) 02:47:51 +37:17 02:47:50 11:50:10.14
73 2848 KOŚCIELSKI Patryk Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (POL) 1975 65 M40 (20) 02:47:53 +37:19 02:47:50 11:50:12.82
74 4381 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 66 M30 (23) 02:48:20 +37:46 02:48:16 11:50:39.45
75 6085 ŻABA Marek Triathlon X-Team (POL) 1984 67 M30 (24) 02:48:27 +37:53 02:48:24 11:50:46.33
76 4122 MATECKI Krzysztof Płock Biega No Age Limit (POL) 1976 68 M40 (21) 02:48:34 +38:00 02:48:31 11:50:53.53
77 4073 PERLEGKAS Panagiotis goRUN.gr (GRE) 1975 69 M40 (22) 02:48:37 +38:03 02:48:34 11:50:56.07
78 7409 BEDNARCZYK Adrian 1 Pomorska Brygada Logistyczna (POL) 1982 70 M30 (25) 02:48:43 +38:09 02:48:36 11:51:02.07
79 3403 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 1970 71 M40 (23) 02:48:41 +38:07 02:48:37 11:51:00.25
80 1055 PERDION Paweł Aquapark Wrocław (POL) 1979 72 M30 (26) 02:48:47 +38:13 02:48:43 11:51:06.32
81 4886 STOLARZ Piotr Dąbrowa Górnicza (POL) 1977 73 M40 (24) 02:48:48 +38:14 02:48:44 11:51:07.52
82 3519 NOWOSIELSKI Michał z Biegiem Narwi (POL) 1977 P 74 M40 (25) 02:48:49 +38:15 02:48:45 11:51:08.60
83 1435 KACZYNSKI Patrick Speedy Family (GER) 1990 P 75 M18 (21) 02:48:49 +38:15 02:48:48 11:51:08.91
84 6419 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 1989 76 M18 (22) 02:49:15 +38:41 02:49:13 11:51:34.57
85 6619 SIEKLICKI Jarosław Leszno (POL) 1971 77 M40 (26) 02:49:20 +38:46 02:49:14 11:51:39.01
86 4212 PYRA Wiesław Praszka (POL) 1972 78 M40 (27) 02:49:20 +38:46 02:49:16 11:51:39.42
87 7476 CHRUŚCIEL Jacek Międzyrzec Podlaski (POL) 1982 79 M30 (27) 02:49:27 +38:53 02:49:23 11:51:46.69
88 5732 WOJCIESKI Tomasz Action (POL) 1971 80 M40 (28) 02:50:37 +40:03 02:49:26 11:52:56.13
89 6830 PYLYPCHYK Ihor Ivano-Frankivsk (UKR) 1991 81 M18 (23) 02:49:47 +39:13 02:49:46 11:52:06.57
90 3350 IWANICKI Michał Accelerating Poland (POL) 1982 P 82 M30 (28) 02:49:57 +39:23 02:49:52 11:52:16.40
91 4337 STACHURA Mateusz Fundacja Różyczka / SBRT Gliwice (POL) 1990 83 M18 (24) 02:50:09 +39:35 02:50:06 11:52:28.58
92 1007 KRAKOWIAK Paweł 4SportLab / F.P.H. Krakowiak (POL) 1986 84 M30 (29) 02:50:12 +39:38 02:50:06 11:52:31.33
93 5886 WOŹNICA Jakub Zakopane (POL) 1981 85 M30 (30) 02:50:10 +39:36 02:50:08 11:52:29.93
94 3318 JĘDRZEJAK Krzysztof BeHaP AKB Lidzbark Warmiński (POL) 1987 86 M18 (25) 02:50:14 +39:40 02:50:10 11:52:33.86
95 1359 KOSSEK Marcin Warszawa (POL) 1985 87 M30 (31) 02:50:14 +39:40 02:50:12 11:52:33.10
96 3970 PODSIADŁY Mateusz Cheltenham & County Harriers (POL) 1995 P 88 M18 (26) 02:50:16 +39:42 02:50:13 11:52:35.25
97 7138 SZUMLIŃSKI Piotr Marcin Świerc TEAM (POL) 1984 89 M30 (32) 02:50:22 +39:48 02:50:15 11:52:41.85
98 7313 STARZ Paweł Team Kopeć (POL) 1981 90 M30 (33) 02:50:28 +39:54 02:50:26 11:52:47.80
99 2018 KRUBA Marcin Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół' (POL) 1987 P 91 M18 (27) 02:50:41 +40:07 02:50:30 11:53:00.44
100 3435 CISZEWSKI Marek www.szczecindlaciebie.pl (POL) 1978 92 M30 (34) 02:50:36 +40:02 02:50:34 11:52:55.45
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.059341907501221 s

Sponsor główny: