ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70 M80+
Maraton (42.195 km) (09:02:19) - 10 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 56 57 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 60 LETING Josphat VOLARE (KEN) 1988 1 M18 (1) 00:30:54 +00:00 00:30:54 09:33:13.06
2 57 MOHALE Lucky Nike International (RSA) 1985 2 M30 (1) 00:30:54 +00:00 00:30:54 09:33:13.22
3 53 BAARU Philemon gitia Rosa Associate (KEN) 1981 3 M30 (2) 00:30:54 +00:00 00:30:54 09:33:13.69
4 55 SAEKWO Alex (KEN) 1990 4 M18 (2) 00:30:54 +00:00 00:30:54 09:33:13.87
5 52 BARANOWSKYY Dmytro (UKR) 1979 5 M30 (3) 00:30:55 +00:01 00:30:55 09:33:14.38
6 59 KENY Felix VOLARE (KEN) 1985 6 M30 (4) 00:30:55 +00:01 00:30:55 09:33:14.50
7 51 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 7 M30 (5) 00:30:55 +00:01 00:30:55 09:33:14.61
8 54 KIMUTAI Felix Rosa Associatie (KEN) 1989 8 M18 (4) 00:30:55 +00:01 00:30:55 09:33:14.65
9 61 FUFA Abdi (ETH) 1994 9 M18 (3) 00:30:56 +00:02 00:30:55 09:33:15.17
10 58 WORKU Raji assefa (ETH) 1986 10 M30 (6) 00:30:56 +00:02 00:30:56 09:33:15.36
11 56 EGGLESTON Jeffrey Adidas (USA) 1984 11 M30 (7) 00:30:58 +00:04 00:30:58 09:33:17.14
12 7385 ŻOCHOWSKI Daniel (POL) 1997 12 M18 (5) 00:31:07 +00:13 00:31:06 09:33:26.24
13 62 RUSYUK Yuriy (UKR) 1987 13 M18 (6) 00:31:54 +01:00 00:31:54 09:34:13.87
14 5940 JEGOROV Andrej Vilnius (LTU) 1987 14 M18 (7) 00:33:56 +03:02 00:33:55 09:36:15.54
15 63 DˇBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża (POL) 1989 PZLA 15 M18 (8) 00:33:57 +03:03 00:33:57 09:36:16.81
16 76 VALENTI Ivan Fiamme Gialle Simoni (ITA) 1994 16 M18 (9) 00:34:52 +03:58 00:34:52 09:37:11.13
17 6002 WIERDAK Hubert Cukiernia ATENA&BONUS Folie (POL) 1976 17 M40 (1) 00:35:02 +04:08 00:35:01 09:37:21.21
18 6579 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TRINERGY/House of Skills (POL) 1972 18 M40 (2) 00:35:37 +04:43 00:35:33 09:37:56.72
19 6791 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 19 M40 (3) 00:35:38 +04:44 00:35:38 09:37:57.55
20 4359 GAJNY Wojciech ULTRA BESKID SPORT (POL) 1987 P 20 M18 (10) 00:35:39 +04:45 00:35:38 09:37:58.80
21 6535 WITEK Andrzej 140minut.pl (POL) 1992 P 21 M18 (11) 00:35:39 +04:45 00:35:38 09:37:58.89
22 3074 GRABOWSKI Karol CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1989 PZLA P 22 M18 (12) 00:35:40 +04:46 00:35:40 09:37:59.03
23 66 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS L (POL) 1988 P 1 K18 (1) 00:35:40 +04:46 00:35:39 09:37:59.05
24 7047 FINKE Axel Cambridge & Coleridge AC (GER) 1986 23 M30 (8) 00:35:40 +04:46 00:35:37 09:37:59.65
25 69 YATOR Viola 2 Running Club (KEN) 1993 2 K18 (3) 00:35:40 +04:46 00:35:40 09:37:59.99
26 6186 KONDRATOWICZ Łukasz KB Faurecia Wałbrzych (POL) 1981 P 24 M30 (9) 00:35:41 +04:47 00:35:40 09:38:00.21
27 72 IVANOVA Nastassia (BLR) 1982 3 K30 (1) 00:35:41 +04:47 00:35:40 09:38:00.62
28 5194 DEMBOWSKI Mariusz BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1983 25 M30 (10) 00:35:41 +04:47 00:35:40 09:38:00.66
29 73 TSEGA Muluhabt (ETH) 1989 4 K18 (2) 00:35:41 +04:47 00:35:40 09:38:00.96
30 71 KOTOVSKA Olha (UKR) 1983 5 K30 (2) 00:35:42 +04:48 00:35:41 09:38:01.74
31 79 SAVINA Nina Bobruisk (BLR) 1993 6 K18 (4) 00:35:43 +04:49 00:35:43 09:38:02.03
32 7446 KASPRZAK Radosław Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik (POL) 1991 PZLA 26 M18 (13) 00:35:44 +04:50 00:35:44 09:38:03.76
33 6142 BELOV Evgenii 42run.ru (POL) 1975 P 27 M40 (4) 00:36:17 +05:23 00:36:16 09:38:36.43
34 7080 ©KARNULIS Darius Vilnius (LTU) 1977 28 M40 (5) 00:36:18 +05:24 00:36:17 09:38:37.04
35 70 MYKHAYLOVA Darya (UKR) 1989 7 K18 (5) 00:36:21 +05:27 00:36:21 09:38:40.16
36 3878 GRABEK Maciej Intersport Team (POL) 1992 PZLA 29 M18 (14) 00:36:37 +05:43 00:36:36 09:38:56.85
37 4201 CHAEN Munetake chiba (JPN) 1973 P 30 M40 (6) 00:36:39 +05:45 00:36:37 09:38:58.48
38 5986 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego w Płońsku (POL) 1962 31 M50 (2) 00:36:40 +05:46 00:36:39 09:38:59.12
39 7342 POBŁOCKI Piotr UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK (POL) 1965 PZLA P 32 M50 (1) 00:36:40 +05:46 00:36:38 09:38:59.73
40 5070 BŁASZCZYK Jarosław TEAM PLESZEW (POL) 1972 33 M40 (7) 00:36:58 +06:04 00:36:55 09:39:17.91
41 5318 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) 1981 PZLA 34 M30 (11) 00:37:15 +06:21 00:37:14 09:39:34.53
42 6693 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 35 M30 (13) 00:37:19 +06:25 00:37:18 09:39:38.62
43 4205 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 36 M30 (15) 00:37:22 +06:28 00:37:22 09:39:41.15
44 2688 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 37 M30 (14) 00:37:22 +06:28 00:37:21 09:39:41.55
45 78 DUKLANOWSKI Hubert DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1987 38 M18 (16) 00:37:22 +06:28 00:37:22 09:39:41.65
46 221 KAZIKOWSKI Karol ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 P 39 M18 (15) 00:37:23 +06:29 00:37:21 09:39:42.27
47 5295 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 40 M40 (11) 00:37:23 +06:29 00:37:22 09:39:42.31
48 6665 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 1983 41 M30 (12) 00:37:23 +06:29 00:37:17 09:39:42.37
49 4745 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 1972 42 M40 (8) 00:37:23 +06:29 00:37:19 09:39:42.86
50 5373 ZAJˇC Robert Orange Polska (POL) 1975 P 43 M40 (9) 00:37:23 +06:29 00:37:21 09:39:42.88
51 4380 LISICKI Paweł MZKS KOZIENICE (POL) 1975 44 M40 (10) 00:37:24 +06:30 00:37:22 09:39:43.21
52 77 STELMACH Dominika RK Athletics (POL) 1982 P 8 K30 (3) 00:37:24 +06:30 00:37:22 09:39:43.30
53 5492 KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL) 1988 45 M18 (17) 00:37:24 +06:30 00:37:23 09:39:43.32
54 65 NOWAKOWSKA Dominika LKB Braci Pelc Lębork (POL) 1985 P 9 K30 (4) 00:37:25 +06:31 00:37:25 09:39:44.25
55 4000 NOWACKI Witold Blub Biegacza Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POL) 1973 46 M40 (12) 00:37:30 +06:36 00:37:29 09:39:49.77
56 239 PIECH Kacper Asics FrontRunner Polska (POL) 1990 47 M18 (18) 00:37:57 +07:03 00:37:55 09:40:16.84
57 5894 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 48 M40 (13) 00:37:58 +07:04 00:37:56 09:40:17.96
58 6419 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 1989 49 M18 (19) 00:37:59 +07:05 00:37:57 09:40:18.66
59 4003 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 1972 50 M40 (15) 00:38:11 +07:17 00:38:10 09:40:30.63
60 3508 REGIMOWICZ Tomasz ArdentCode (POL) 1976 51 M40 (14) 00:38:12 +07:18 00:38:10 09:40:31.14
61 3555 BOROWCZYK Sebastian Poznań (POL) 1988 P 52 M18 (20) 00:38:12 +07:18 00:38:06 09:40:31.88
62 6388 PUDA Tomasz runemilrun.pl (POL) 1986 53 M30 (17) 00:38:13 +07:19 00:38:12 09:40:32.62
63 241 MY¦LAK Piotr ASICS FrontRunner Polska (POL) 1990 54 M18 (21) 00:38:13 +07:19 00:38:11 09:40:32.63
64 6830 PYLYPCHYK Ihor Ivano-Frankivsk (UKR) 1991 55 M18 (23) 00:38:13 +07:19 00:38:12 09:40:32.86
65 1435 KACZYNSKI Patrick Speedy Family (GER) 1990 P 56 M18 (24) 00:38:13 +07:19 00:38:12 09:40:32.92
66 5686 LISAK Krzysztof OTK RzeĽnik (POL) 1983 57 M30 (16) 00:38:14 +07:20 00:38:11 09:40:33.24
67 7002 KRZEMPEK Aleksander Elite Sports (POL) 1973 58 M40 (17) 00:38:14 +07:20 00:38:12 09:40:33.39
68 4886 STOLARZ Piotr D±browa Górnicza (POL) 1977 59 M40 (16) 00:38:14 +07:20 00:38:10 09:40:33.81
69 4337 STACHURA Mateusz Fundacja Różyczka / SBRT Gliwice (POL) 1990 60 M18 (22) 00:38:15 +07:21 00:38:12 09:40:34.19
70 660 PAŁKA Piotr CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1984 PZLA 61 M30 (19) 00:38:29 +07:35 00:38:29 09:40:48.75
71 3378 KĘDZIERSKI Andrzej SZCZECINEK (POL) 1980 B2 P 62 M30 (18) 00:38:30 +07:36 00:38:27 09:40:49.47
72 5649 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 63 M40 (18) 00:38:33 +07:39 00:38:31 09:40:52.11
73 5526 KONONENKO Oleksii NB TOPRUNNERS (UKR) 1980 64 M30 (20) 00:38:33 +07:39 00:38:33 09:40:52.58
74 6164 FEDOROWICZ Jacek KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1970 65 M40 (19) 00:38:40 +07:46 00:38:37 09:40:59.27
75 5912 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 1984 66 M30 (22) 00:38:40 +07:46 00:38:39 09:40:59.87
76 3403 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 1970 67 M40 (20) 00:38:42 +07:48 00:38:38 09:41:01.56
77 4381 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 68 M30 (21) 00:38:42 +07:48 00:38:38 09:41:01.69
78 67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok / Adidas Runners Warszawa (POL) 1988 10 K18 (6) 00:38:42 +07:48 00:38:42 09:41:01.88
79 2038 JUL Daniel warszawa (POL) 1989 69 M18 (25) 00:38:43 +07:49 00:38:39 09:41:02.35
80 4212 PYRA Wiesław Praszka (POL) 1972 70 M40 (21) 00:38:43 +07:49 00:38:39 09:41:02.61
81 7409 BEDNARCZYK Adrian 1 Pomorska Brygada Logistyczna (POL) 1982 71 M30 (23) 00:38:47 +07:53 00:38:40 09:41:06.42
82 5668 DOLBIK Ihar Run4Fun (BLR) 1958 72 M50 (3) 00:38:52 +07:58 00:38:50 09:41:11.01
83 3574 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiatowe Zrzeszenie LZS Lwówek ¦l±ski (POL) 1980 73 M30 (26) 00:38:52 +07:58 00:38:52 09:41:11.13
84 6409 DACKA Patryk Antek i Agatka (POL) 1988 74 M18 (26) 00:38:52 +07:58 00:38:50 09:41:11.69
85 3435 CISZEWSKI Marek www.szczecindlaciebie.pl (POL) 1978 75 M30 (25) 00:38:52 +07:58 00:38:50 09:41:11.86
86 6123 BUDNICKI Rafał MORT! (POL) 1985 76 M30 (24) 00:38:53 +07:59 00:38:50 09:41:12.00
87 7469 BOROWIECKI Jędrzej biegostacja.pl / ZLKL Zielona Góra (POL) 1992 PZLA 77 M18 (27) 00:38:56 +08:02 00:38:54 09:41:15.91
88 5224 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 78 M40 (22) 00:39:00 +08:06 00:39:00 09:41:19.48
89 6869 OKRZESIK Krzysztof KRAUSE RUNNING TEAM (POL) 1984 P 79 M30 (27) 00:39:09 +08:15 00:39:07 09:41:28.24
90 6202 LIPIEC Tomasz Lipiec Running Team (POL) 1971 P 80 M40 (24) 00:39:09 +08:15 00:39:08 09:41:28.43
91 5886 WO¬NICA Jakub Zakopane (POL) 1981 81 M30 (28) 00:39:09 +08:15 00:39:07 09:41:28.76
92 1359 KOSSEK Marcin Warszawa (POL) 1985 82 M30 (29) 00:39:10 +08:16 00:39:08 09:41:29.01
93 1655 WO¬NICKI Michał Otwock (POL) 1971 83 M40 (23) 00:39:10 +08:16 00:39:05 09:41:29.05
94 7313 STARZ Paweł Team Kopeć (POL) 1981 84 M30 (30) 00:39:10 +08:16 00:39:08 09:41:29.39
95 5562 NIED¬WIADEK Kamil NiedĽwiadki Running Team (POL) 1989 85 M18 (28) 00:39:13 +08:19 00:39:10 09:41:32.71
96 6778 ZYLUK Dariusz Dream Run (POL) 1977 86 M40 (25) 00:39:16 +08:22 00:39:10 09:41:35.41
97 7474 BĘDKOWSKI Jacek Zawisza Stara KuĽnia (POL) 1980 PZLA 87 M30 (33) 00:39:20 +08:26 00:39:16 09:41:39.20
98 5228 KOWALCZUK Tomasz KP PSP Żary (POL) 1978 88 M30 (34) 00:39:20 +08:26 00:39:18 09:41:39.32
99 1923 SIATKA Krzesimir BRITENET (POL) 1985 89 M30 (31) 00:39:20 +08:26 00:39:11 09:41:39.49
100 4161 NAGLACKI Grzegorz RAZ Szczecin (POL) 1972 90 M40 (27) 00:39:21 +08:27 00:39:19 09:41:40.07
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.042546033859253 s

Sponsor główny: