ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70 M80+
Maraton (42.195 km) (09:02:19) - 15 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 56 57 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 61 FUFA Abdi (ETH) 1994 1 M18 (1) 00:45:57 +00:00 00:45:56 09:48:16.68
2 60 LETING Josphat VOLARE (KEN) 1988 2 M18 (2) 00:45:57 +00:00 00:45:57 09:48:16.88
3 59 KENY Felix VOLARE (KEN) 1985 3 M30 (1) 00:45:58 +00:01 00:45:58 09:48:17.23
4 52 BARANOWSKYY Dmytro (UKR) 1979 4 M30 (2) 00:45:58 +00:01 00:45:58 09:48:17.45
5 51 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 5 M30 (3) 00:45:58 +00:01 00:45:58 09:48:17.71
6 53 BAARU Philemon gitia Rosa Associate (KEN) 1981 6 M30 (4) 00:45:59 +00:02 00:45:59 09:48:18.36
7 58 WORKU Raji assefa (ETH) 1986 7 M30 (5) 00:45:59 +00:02 00:45:59 09:48:18.58
8 57 MOHALE Lucky Nike International (RSA) 1985 8 M30 (6) 00:45:59 +00:02 00:45:59 09:48:18.60
9 54 KIMUTAI Felix Rosa Associatie (KEN) 1989 9 M18 (3) 00:46:00 +00:03 00:46:00 09:48:19.74
10 55 SAEKWO Alex (KEN) 1990 10 M18 (4) 00:46:00 +00:03 00:46:00 09:48:19.74
11 7385 ŻOCHOWSKI Daniel (POL) 1997 11 M18 (5) 00:46:05 +00:08 00:46:04 09:48:24.08
12 71 KOTOVSKA Olha (UKR) 1983 1 K30 (1) 00:46:05 +00:08 00:46:04 09:48:24.72
13 56 EGGLESTON Jeffrey Adidas (USA) 1984 12 M30 (7) 00:46:40 +00:43 00:46:40 09:48:59.51
14 62 RUSYUK Yuriy (UKR) 1987 13 M18 (6) 00:47:43 +01:46 00:47:43 09:50:02.98
15 5940 JEGOROV Andrej Vilnius (LTU) 1987 14 M18 (7) 00:50:28 +04:31 00:50:27 09:52:47.97
16 63 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1989 PZLA 15 M18 (8) 00:50:48 +04:51 00:50:48 09:53:07.06
17 76 VALENTI Ivan Fiamme Gialle Simoni (ITA) 1994 16 M18 (9) 00:52:07 +06:10 00:52:07 09:54:26.13
18 6002 WIERDAK Hubert Cukiernia ATENA&BONUS Folie (POL) 1976 17 M40 (1) 00:52:08 +06:11 00:52:07 09:54:27.55
19 6535 WITEK Andrzej 140minut.pl (POL) 1992 P 18 M18 (10) 00:52:54 +06:57 00:52:53 09:55:13.84
20 6791 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 19 M40 (2) 00:52:54 +06:57 00:52:54 09:55:13.95
21 66 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS L (POL) 1988 P 2 K18 (1) 00:52:55 +06:58 00:52:54 09:55:14.43
22 72 IVANOVA Nastassia (BLR) 1982 3 K30 (2) 00:52:56 +06:59 00:52:55 09:55:15.74
23 6186 KONDRATOWICZ Łukasz KB Faurecia Wałbrzych (POL) 1981 P 20 M30 (8) 00:52:57 +07:00 00:52:56 09:55:16.03
24 73 TSEGA Muluhabt (ETH) 1989 4 K18 (2) 00:52:57 +07:00 00:52:56 09:55:16.11
25 69 YATOR Viola 2 Running Club (KEN) 1993 5 K18 (3) 00:52:57 +07:00 00:52:57 09:55:16.60
26 4359 GAJNY Wojciech ULTRA BESKID SPORT (POL) 1987 P 21 M18 (11) 00:52:58 +07:01 00:52:57 09:55:17.23
27 3074 GRABOWSKI Karol CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1989 PZLA P 22 M18 (12) 00:52:59 +07:02 00:52:59 09:55:18.35
28 5194 DEMBOWSKI Mariusz BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1983 23 M30 (9) 00:53:01 +07:04 00:53:00 09:55:20.61
29 7446 KASPRZAK Radosław Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik (POL) 1991 PZLA 24 M18 (13) 00:53:02 +07:05 00:53:02 09:55:21.69
30 7047 FINKE Axel Cambridge & Coleridge AC (GER) 1986 25 M30 (10) 00:53:07 +07:10 00:53:04 09:55:26.28
31 6579 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TRINERGY/House of Skills (POL) 1972 26 M40 (3) 00:53:23 +07:26 00:53:19 09:55:42.57
32 7080 ŠKARNULIS Darius Vilnius (LTU) 1977 27 M40 (4) 00:54:02 +08:05 00:54:01 09:56:21.82
33 6142 BELOV Evgenii 42run.ru (POL) 1975 P 28 M40 (5) 00:54:10 +08:13 00:54:09 09:56:29.35
34 70 MYKHAYLOVA Darya (UKR) 1989 6 K18 (4) 00:54:14 +08:17 00:54:14 09:56:33.42
35 4201 CHAEN Munetake chiba (JPN) 1973 P 29 M40 (6) 00:54:35 +08:38 00:54:33 09:56:54.74
36 7342 POBŁOCKI Piotr UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK (POL) 1965 PZLA P 30 M50 (1) 00:54:36 +08:39 00:54:34 09:56:55.32
37 5986 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego w Płońsku (POL) 1962 31 M50 (2) 00:54:39 +08:42 00:54:38 09:56:58.91
38 3878 GRABEK Maciej Intersport Team (POL) 1992 PZLA 32 M18 (14) 00:54:46 +08:49 00:54:45 09:57:05.19
39 5318 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) 1981 PZLA 33 M30 (11) 00:55:12 +09:15 00:55:11 09:57:31.75
40 5070 BŁASZCZYK Jarosław TEAM PLESZEW (POL) 1972 34 M40 (7) 00:55:14 +09:17 00:55:11 09:57:33.84
41 2688 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 35 M30 (13) 00:55:49 +09:52 00:55:48 09:58:08.45
42 5492 KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL) 1988 36 M18 (16) 00:55:50 +09:53 00:55:49 09:58:09.01
43 221 KAZIKOWSKI Karol ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 P 37 M18 (15) 00:55:50 +09:53 00:55:48 09:58:09.47
44 4745 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 1972 38 M40 (8) 00:55:50 +09:53 00:55:46 09:58:09.84
45 77 STELMACH Dominika RK Athletics (POL) 1982 P 7 K30 (3) 00:55:50 +09:53 00:55:48 09:58:09.93
46 6665 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 1983 39 M30 (12) 00:55:51 +09:54 00:55:45 09:58:10.24
47 6693 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 40 M30 (14) 00:55:51 +09:54 00:55:50 09:58:10.35
48 5295 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 41 M40 (10) 00:55:51 +09:54 00:55:50 09:58:10.42
49 78 DUKLANOWSKI Hubert DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1987 42 M18 (17) 00:55:51 +09:54 00:55:51 09:58:10.73
50 4205 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 43 M30 (15) 00:55:51 +09:54 00:55:51 09:58:10.88
51 4380 LISICKI Paweł MZKS KOZIENICE (POL) 1975 44 M40 (9) 00:55:52 +09:55 00:55:50 09:58:11.10
52 5373 ZAJĄC Robert Orange Polska (POL) 1975 P 45 M40 (11) 00:55:53 +09:56 00:55:51 09:58:12.55
53 65 NOWAKOWSKA Dominika LKB Braci Pelc Lębork (POL) 1985 P 8 K30 (4) 00:55:53 +09:56 00:55:53 09:58:12.98
54 239 PIECH Kacper Asics FrontRunner Polska (POL) 1990 46 M18 (18) 00:56:25 +10:28 00:56:23 09:58:44.62
55 6419 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 1989 47 M18 (19) 00:56:26 +10:29 00:56:24 09:58:45.05
56 5894 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 48 M40 (12) 00:56:26 +10:29 00:56:24 09:58:45.21
57 4000 NOWACKI Witold Blub Biegacza Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POL) 1973 49 M40 (13) 00:56:27 +10:30 00:56:26 09:58:46.19
58 5912 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 1984 50 M30 (17) 00:57:02 +11:05 00:57:01 09:59:21.71
59 6164 FEDOROWICZ Jacek KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1970 51 M40 (14) 00:57:02 +11:05 00:56:59 09:59:21.84
60 1435 KACZYNSKI Patrick Speedy Family (GER) 1990 P 52 M18 (22) 00:57:03 +11:06 00:57:02 09:59:22.02
61 241 MYŚLAK Piotr ASICS FrontRunner Polska (POL) 1990 53 M18 (21) 00:57:03 +11:06 00:57:01 09:59:22.05
62 5686 LISAK Krzysztof OTK Rzeźnik (POL) 1983 54 M30 (16) 00:57:03 +11:06 00:57:00 09:59:22.99
63 6830 PYLYPCHYK Ihor Ivano-Frankivsk (UKR) 1991 55 M18 (24) 00:57:04 +11:07 00:57:03 09:59:23.14
64 3555 BOROWCZYK Sebastian Poznań (POL) 1988 P 56 M18 (20) 00:57:04 +11:07 00:56:58 09:59:23.24
65 3508 REGIMOWICZ Tomasz ArdentCode (POL) 1976 57 M40 (16) 00:57:04 +11:07 00:57:02 09:59:23.33
66 6388 PUDA Tomasz runemilrun.pl (POL) 1986 58 M30 (18) 00:57:05 +11:08 00:57:04 09:59:24.02
67 4886 STOLARZ Piotr Dąbrowa Górnicza (POL) 1977 59 M40 (15) 00:57:05 +11:08 00:57:01 09:59:24.65
68 4337 STACHURA Mateusz Fundacja Różyczka / SBRT Gliwice (POL) 1990 60 M18 (23) 00:57:06 +11:09 00:57:03 09:59:25.03
69 4003 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 1972 61 M40 (17) 00:57:07 +11:10 00:57:06 09:59:26.94
70 7002 KRZEMPEK Aleksander Elite Sports (POL) 1973 62 M40 (18) 00:57:15 +11:18 00:57:13 09:59:34.35
71 4381 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 63 M30 (20) 00:57:39 +11:42 00:57:35 09:59:58.85
72 67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok / Adidas Runners Warszawa (POL) 1988 9 K18 (5) 00:57:40 +11:43 00:57:40 09:59:59.13
73 5649 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 64 M40 (19) 00:57:40 +11:43 00:57:38 09:59:59.58
74 2038 JUL Daniel warszawa (POL) 1989 65 M18 (25) 00:57:41 +11:44 00:57:37 10:00:00.43
75 5526 KONONENKO Oleksii NB TOPRUNNERS (UKR) 1980 66 M30 (21) 00:57:41 +11:44 00:57:41 10:00:00.54
76 7409 BEDNARCZYK Adrian 1 Pomorska Brygada Logistyczna (POL) 1982 67 M30 (19) 00:57:41 +11:44 00:57:34 10:00:00.64
77 3403 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 1970 68 M40 (20) 00:57:42 +11:45 00:57:38 10:00:01.85
78 4212 PYRA Wiesław Praszka (POL) 1972 69 M40 (21) 00:57:43 +11:46 00:57:39 10:00:02.92
79 7474 BĘDKOWSKI Jacek Zawisza Stara Kuźnia (POL) 1980 PZLA 70 M30 (22) 00:58:00 +12:03 00:57:56 10:00:19.28
80 6409 DACKA Patryk Antek i Agatka (POL) 1988 71 M18 (26) 00:58:00 +12:03 00:57:58 10:00:19.91
81 5224 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 72 M40 (22) 00:58:09 +12:12 00:58:09 10:00:28.46
82 3435 CISZEWSKI Marek www.szczecindlaciebie.pl (POL) 1978 73 M30 (23) 00:58:10 +12:13 00:58:08 10:00:29.32
83 6869 OKRZESIK Krzysztof KRAUSE RUNNING TEAM (POL) 1984 P 74 M30 (24) 00:58:17 +12:20 00:58:15 10:00:36.73
84 3574 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiatowe Zrzeszenie LZS Lwówek Śląski (POL) 1980 75 M30 (25) 00:58:20 +12:23 00:58:20 10:00:39.98
85 5668 DOLBIK Ihar Run4Fun (BLR) 1958 76 M50 (3) 00:58:23 +12:26 00:58:21 10:00:42.75
86 7469 BOROWIECKI Jędrzej biegostacja.pl / ZLKL Zielona Góra (POL) 1992 PZLA 77 M18 (27) 00:58:24 +12:27 00:58:22 10:00:43.79
87 6123 BUDNICKI Rafał MORT! (POL) 1985 78 M30 (27) 00:58:26 +12:29 00:58:23 10:00:45.73
88 5228 KOWALCZUK Tomasz KP PSP Żary (POL) 1978 79 M30 (28) 00:58:30 +12:33 00:58:28 10:00:49.07
89 1923 SIATKA Krzesimir BRITENET (POL) 1985 80 M30 (26) 00:58:30 +12:33 00:58:21 10:00:49.25
90 3378 KĘDZIERSKI Andrzej SZCZECINEK (POL) 1980 B2 P 81 M30 (29) 00:58:31 +12:34 00:58:28 10:00:50.64
91 5886 WOŹNICA Jakub Zakopane (POL) 1981 82 M30 (30) 00:58:34 +12:37 00:58:32 10:00:53.01
92 1655 WOŹNICKI Michał Otwock (POL) 1971 83 M40 (23) 00:58:39 +12:42 00:58:34 10:00:58.52
93 1359 KOSSEK Marcin Warszawa (POL) 1985 84 M30 (31) 00:58:41 +12:44 00:58:39 10:01:00.47
94 7313 STARZ Paweł Team Kopeć (POL) 1981 85 M30 (32) 00:58:42 +12:45 00:58:40 10:01:01.57
95 6202 LIPIEC Tomasz Lipiec Running Team (POL) 1971 P 86 M40 (24) 00:58:43 +12:46 00:58:42 10:01:02.81
96 669 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki (POL) 1991 PZLA 87 M18 (29) 00:58:50 +12:53 00:58:46 10:01:09.55
97 5105 WELBER Michał LACHO TEAM/GrampS (POL) 1989 P 88 M18 (28) 00:58:50 +12:53 00:58:43 10:01:09.70
98 4161 NAGLACKI Grzegorz RAZ Szczecin (POL) 1972 89 M40 (26) 00:58:50 +12:53 00:58:48 10:01:09.84
99 6619 SIEKLICKI Jarosław Leszno (POL) 1971 90 M40 (25) 00:58:53 +12:56 00:58:47 10:01:12.04
100 22 SAWICKI Piotr 9 DYWERSYJNA (POL) 1974 gość VIP 91 M40 (27) 00:58:56 +12:59 00:58:49 10:01:15.82
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.04374098777771 s

Sponsor główny: