ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70 M80+
Maraton (42.195 km) (09:02:19) - 20 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55 56 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 59 KENY Felix VOLARE (KEN) 1985 1 M30 (1) 01:01:09 +00:00 01:01:09 10:03:28.53
2 60 LETING Josphat VOLARE (KEN) 1988 2 M18 (2) 01:01:09 +00:00 01:01:09 10:03:28.70
3 51 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 3 M30 (2) 01:01:09 +00:00 01:01:09 10:03:28.76
4 55 SAEKWO Alex (KEN) 1990 4 M18 (3) 01:01:10 +00:01 01:01:10 10:03:29.37
5 54 KIMUTAI Felix Rosa Associatie (KEN) 1989 5 M18 (4) 01:01:10 +00:01 01:01:10 10:03:29.40
6 61 FUFA Abdi (ETH) 1994 6 M18 (1) 01:01:10 +00:01 01:01:09 10:03:29.70
7 53 BAARU Philemon gitia Rosa Associate (KEN) 1981 7 M30 (3) 01:01:11 +00:02 01:01:11 10:03:30.16
8 52 BARANOWSKYY Dmytro (UKR) 1979 8 M30 (4) 01:01:11 +00:02 01:01:11 10:03:30.40
9 58 WORKU Raji assefa (ETH) 1986 9 M30 (5) 01:01:11 +00:02 01:01:11 10:03:30.70
10 57 MOHALE Lucky Nike International (RSA) 1985 10 M30 (6) 01:01:13 +00:04 01:01:13 10:03:32.27
11 56 EGGLESTON Jeffrey Adidas (USA) 1984 11 M30 (7) 01:02:18 +01:09 01:02:18 10:04:37.63
12 62 RUSYUK Yuriy (UKR) 1987 12 M18 (5) 01:03:40 +02:31 01:03:40 10:05:59.63
13 5940 JEGOROV Andrej Vilnius (LTU) 1987 13 M18 (6) 01:07:12 +06:03 01:07:11 10:09:31.47
14 63 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1989 PZLA 14 M18 (7) 01:07:50 +06:41 01:07:50 10:10:09.35
15 76 VALENTI Ivan Fiamme Gialle Simoni (ITA) 1994 15 M18 (8) 01:09:30 +08:21 01:09:30 10:11:49.16
16 6002 WIERDAK Hubert Cukiernia ATENA&BONUS Folie (POL) 1976 16 M40 (1) 01:09:32 +08:23 01:09:31 10:11:51.13
17 66 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS L (POL) 1988 P 1 K18 (1) 01:10:17 +09:08 01:10:16 10:12:36.39
18 72 IVANOVA Nastassia (BLR) 1982 2 K30 (1) 01:10:17 +09:08 01:10:16 10:12:36.93
19 6535 WITEK Andrzej 140minut.pl (POL) 1992 P 17 M18 (9) 01:10:18 +09:09 01:10:17 10:12:37.00
20 6791 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 18 M40 (2) 01:10:18 +09:09 01:10:18 10:12:37.63
21 69 YATOR Viola 2 Running Club (KEN) 1993 3 K18 (3) 01:10:18 +09:09 01:10:18 10:12:37.72
22 73 TSEGA Muluhabt (ETH) 1989 4 K18 (2) 01:10:18 +09:09 01:10:17 10:12:37.81
23 71 KOTOVSKA Olha (UKR) 1983 5 K30 (2) 01:10:24 +09:15 01:10:23 10:12:43.28
24 3074 GRABOWSKI Karol CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1989 PZLA P 19 M18 (10) 01:10:37 +09:28 01:10:37 10:12:56.36
25 7446 KASPRZAK Radosław Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik (POL) 1991 PZLA 20 M18 (12) 01:10:38 +09:29 01:10:38 10:12:57.84
26 4359 GAJNY Wojciech ULTRA BESKID SPORT (POL) 1987 P 21 M18 (11) 01:10:39 +09:30 01:10:38 10:12:58.06
27 6186 KONDRATOWICZ Łukasz KB Faurecia Wałbrzych (POL) 1981 P 22 M30 (8) 01:10:39 +09:30 01:10:38 10:12:58.74
28 5194 DEMBOWSKI Mariusz BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1983 23 M30 (9) 01:10:44 +09:35 01:10:43 10:13:03.11
29 7047 FINKE Axel Cambridge & Coleridge AC (GER) 1986 24 M30 (10) 01:10:59 +09:50 01:10:56 10:13:18.25
30 6579 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TRINERGY/House of Skills (POL) 1972 25 M40 (3) 01:11:15 +10:06 01:11:11 10:13:34.13
31 7080 ŠKARNULIS Darius Vilnius (LTU) 1977 26 M40 (4) 01:11:49 +10:40 01:11:48 10:14:08.62
32 6142 BELOV Evgenii 42run.ru (POL) 1975 P 27 M40 (5) 01:12:17 +11:08 01:12:16 10:14:36.23
33 70 MYKHAYLOVA Darya (UKR) 1989 6 K18 (4) 01:12:18 +11:09 01:12:18 10:14:37.83
34 4201 CHAEN Munetake chiba (JPN) 1973 P 28 M40 (6) 01:12:54 +11:45 01:12:52 10:15:13.08
35 7342 POBŁOCKI Piotr UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK (POL) 1965 PZLA P 29 M50 (1) 01:12:54 +11:45 01:12:52 10:15:13.36
36 5986 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego w Płońsku (POL) 1962 30 M50 (2) 01:12:58 +11:49 01:12:57 10:15:17.48
37 5318 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) 1981 PZLA 31 M30 (11) 01:13:11 +12:02 01:13:10 10:15:30.14
38 3878 GRABEK Maciej Intersport Team (POL) 1992 PZLA 32 M18 (13) 01:13:13 +12:04 01:13:12 10:15:32.84
39 5070 BŁASZCZYK Jarosław TEAM PLESZEW (POL) 1972 33 M40 (7) 01:13:49 +12:40 01:13:46 10:16:08.93
40 4745 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 1972 34 M40 (8) 01:14:06 +12:57 01:14:02 10:16:25.93
41 221 KAZIKOWSKI Karol ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 P 35 M18 (14) 01:14:22 +13:13 01:14:20 10:16:41.47
42 6693 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 36 M30 (13) 01:14:22 +13:13 01:14:21 10:16:41.55
43 4205 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 37 M30 (14) 01:14:23 +13:14 01:14:23 10:16:42.22
44 78 DUKLANOWSKI Hubert DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1987 38 M18 (16) 01:14:23 +13:14 01:14:23 10:16:42.39
45 65 NOWAKOWSKA Dominika LKB Braci Pelc Lębork (POL) 1985 P 7 K30 (4) 01:14:23 +13:14 01:14:23 10:16:42.61
46 5492 KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL) 1988 39 M18 (15) 01:14:23 +13:14 01:14:22 10:16:42.67
47 5295 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 40 M40 (9) 01:14:23 +13:14 01:14:22 10:16:42.87
48 6665 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 1983 41 M30 (12) 01:14:23 +13:14 01:14:17 10:16:42.90
49 77 STELMACH Dominika RK Athletics (POL) 1982 P 8 K30 (3) 01:14:24 +13:15 01:14:22 10:16:43.18
50 2688 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 42 M30 (15) 01:14:24 +13:15 01:14:23 10:16:43.99
51 4380 LISICKI Paweł MZKS KOZIENICE (POL) 1975 43 M40 (10) 01:14:35 +13:26 01:14:33 10:16:54.40
52 6419 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 1989 44 M18 (17) 01:15:01 +13:52 01:14:59 10:17:20.53
53 239 PIECH Kacper Asics FrontRunner Polska (POL) 1990 45 M18 (18) 01:15:01 +13:52 01:14:59 10:17:20.68
54 5894 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 46 M40 (11) 01:15:03 +13:54 01:15:01 10:17:22.47
55 5373 ZAJĄC Robert Orange Polska (POL) 1975 P 47 M40 (12) 01:15:09 +14:00 01:15:07 10:17:28.16
56 6164 FEDOROWICZ Jacek KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1970 48 M40 (13) 01:15:17 +14:08 01:15:14 10:17:36.39
57 5912 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 1984 49 M30 (16) 01:15:19 +14:10 01:15:18 10:17:38.48
58 4000 NOWACKI Witold Blub Biegacza Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POL) 1973 50 M40 (14) 01:15:37 +14:28 01:15:36 10:17:56.31
59 3508 REGIMOWICZ Tomasz ArdentCode (POL) 1976 51 M40 (15) 01:15:38 +14:29 01:15:36 10:17:57.77
60 3555 BOROWCZYK Sebastian Poznań (POL) 1988 P 52 M18 (19) 01:15:39 +14:30 01:15:33 10:17:58.38
61 5686 LISAK Krzysztof OTK Rzeźnik (POL) 1983 53 M30 (17) 01:15:59 +14:50 01:15:56 10:18:18.38
62 241 MYŚLAK Piotr ASICS FrontRunner Polska (POL) 1990 54 M18 (20) 01:15:59 +14:50 01:15:57 10:18:18.50
63 6388 PUDA Tomasz runemilrun.pl (POL) 1986 55 M30 (18) 01:16:13 +15:04 01:16:12 10:18:32.51
64 1435 KACZYNSKI Patrick Speedy Family (GER) 1990 P 56 M18 (22) 01:16:14 +15:05 01:16:13 10:18:33.78
65 6830 PYLYPCHYK Ihor Ivano-Frankivsk (UKR) 1991 57 M18 (23) 01:16:15 +15:06 01:16:14 10:18:34.04
66 4337 STACHURA Mateusz Fundacja Różyczka / SBRT Gliwice (POL) 1990 58 M18 (21) 01:16:16 +15:07 01:16:13 10:18:35.15
67 4886 STOLARZ Piotr Dąbrowa Górnicza (POL) 1977 59 M40 (16) 01:16:20 +15:11 01:16:16 10:18:39.41
68 7002 KRZEMPEK Aleksander Elite Sports (POL) 1973 60 M40 (17) 01:16:29 +15:20 01:16:27 10:18:48.20
69 4003 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 1972 61 M40 (18) 01:16:31 +15:22 01:16:30 10:18:50.68
70 3403 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 1970 62 M40 (19) 01:16:43 +15:34 01:16:39 10:19:02.41
71 5526 KONONENKO Oleksii NB TOPRUNNERS (UKR) 1980 63 M30 (22) 01:16:43 +15:34 01:16:43 10:19:02.54
72 4381 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 64 M30 (20) 01:16:43 +15:34 01:16:39 10:19:02.57
73 7409 BEDNARCZYK Adrian 1 Pomorska Brygada Logistyczna (POL) 1982 65 M30 (19) 01:16:43 +15:34 01:16:36 10:19:02.90
74 7474 BĘDKOWSKI Jacek Zawisza Stara Kuźnia (POL) 1980 PZLA 66 M30 (21) 01:16:44 +15:35 01:16:40 10:19:03.42
75 67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok / Adidas Runners Warszawa (POL) 1988 9 K18 (5) 01:16:44 +15:35 01:16:44 10:19:03.58
76 4212 PYRA Wiesław Praszka (POL) 1972 67 M40 (20) 01:16:46 +15:37 01:16:42 10:19:05.98
77 5649 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 68 M40 (21) 01:16:47 +15:38 01:16:45 10:19:06.34
78 2038 JUL Daniel warszawa (POL) 1989 69 M18 (24) 01:17:18 +16:09 01:17:14 10:19:37.22
79 5224 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 70 M40 (22) 01:17:22 +16:13 01:17:22 10:19:41.32
80 6409 DACKA Patryk Antek i Agatka (POL) 1988 71 M18 (25) 01:17:22 +16:13 01:17:20 10:19:41.80
81 6869 OKRZESIK Krzysztof KRAUSE RUNNING TEAM (POL) 1984 P 72 M30 (23) 01:17:39 +16:30 01:17:37 10:19:58.90
82 3435 CISZEWSKI Marek www.szczecindlaciebie.pl (POL) 1978 73 M30 (24) 01:17:40 +16:31 01:17:38 10:19:59.37
83 7469 BOROWIECKI Jędrzej biegostacja.pl / ZLKL Zielona Góra (POL) 1992 PZLA 74 M18 (26) 01:17:41 +16:32 01:17:39 10:20:00.86
84 5228 KOWALCZUK Tomasz KP PSP Żary (POL) 1978 75 M30 (26) 01:17:48 +16:39 01:17:46 10:20:07.02
85 1923 SIATKA Krzesimir BRITENET (POL) 1985 76 M30 (25) 01:17:48 +16:39 01:17:39 10:20:07.26
86 5668 DOLBIK Ihar Run4Fun (BLR) 1958 77 M50 (3) 01:17:56 +16:47 01:17:54 10:20:15.62
87 3574 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiatowe Zrzeszenie LZS Lwówek Śląski (POL) 1980 78 M30 (27) 01:17:57 +16:48 01:17:57 10:20:16.62
88 5886 WOŹNICA Jakub Zakopane (POL) 1981 79 M30 (28) 01:18:10 +17:01 01:18:08 10:20:29.00
89 22 SAWICKI Piotr 9 DYWERSYJNA (POL) 1974 gość VIP 80 M40 (23) 01:18:16 +17:07 01:18:09 10:20:35.43
90 669 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki (POL) 1991 PZLA 81 M18 (28) 01:18:27 +17:18 01:18:23 10:20:46.29
91 6619 SIEKLICKI Jarosław Leszno (POL) 1971 82 M40 (24) 01:18:27 +17:18 01:18:21 10:20:46.62
92 4161 NAGLACKI Grzegorz RAZ Szczecin (POL) 1972 83 M40 (27) 01:18:27 +17:18 01:18:25 10:20:46.97
93 5105 WELBER Michał LACHO TEAM/GrampS (POL) 1989 P 84 M18 (27) 01:18:28 +17:19 01:18:21 10:20:47.07
94 1055 PERDION Paweł Aquapark Wrocław (POL) 1979 85 M30 (30) 01:18:28 +17:19 01:18:24 10:20:47.14
95 1850 KŁOPOTEK Damian PACKMAN TEAM (POL) 1983 P 86 M30 (29) 01:18:28 +17:19 01:18:22 10:20:47.22
96 2598 HILDEBRAND Berno LGO Bochum (GER) 1988 P 87 M18 (29) 01:18:28 +17:19 01:18:26 10:20:47.30
97 3312 BAĆ Waldemar KALIŃSKA TEAM (POL) 1976 88 M40 (25) 01:18:28 +17:19 01:18:23 10:20:47.55
98 2848 KOŚCIELSKI Patryk Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (POL) 1975 89 M40 (26) 01:18:28 +17:19 01:18:25 10:20:47.58
99 1359 KOSSEK Marcin Warszawa (POL) 1985 90 M30 (31) 01:18:28 +17:19 01:18:26 10:20:47.72
100 5562 NIEDŹWIADEK Kamil Niedźwiadki Running Team (POL) 1989 91 M18 (30) 01:18:29 +17:20 01:18:26 10:20:48.38
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.057742834091187 s

Sponsor główny: