ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
Maraton (42.195 km) (09:02:19)
Strona  1  2 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Data Kat.
1. 6033 ANUSZKIEWICZ Włodek Warszawa (POL) P 1961 M50 DNF
2. 3580 ARCISZ Przemysław Szczecin (POL) P 1989 M18 DNF
3. 4346 AUGUSTYNIAK Rafał Łódź (POL) P 1994 M18 DNF
4. 2033 BANKA Jan Częstochowa (POL) P 1946 M70 DNF
5. 7493 BARTKIEWICZ Krzysztof MaratonyPolskie.PL TEAM (POL) 1975 M40 DNF
6. 7489 BEM Artur (POL) 1975 M40 DNF
7. 3103 BOBROWSKI Andrzej Mirosławki (POL) P 1956 M60 DNF
8. 6054 BOGUNIECKI Jakub Lublin (POL) P 1984 M30 DNF
9. 3757 BOJANOWICZ Dariusz Studzienice (POL) 1971 M40 DNF
10. 7346 BRUSIKO Ilona Mamy Ruszamy (POL) 1984 K30 DNF
11. 1858 CHOJNACKI Michał TriWawa (POL) 1988 M18 DNF
12. 2595 CZAJKOWSKI Michał MyBike.pl (POL) P 1992 M18 DNF
13. 1992 CZECHOWSKI Jerzy mza-warszawa (POL) 1949 M60 DNF
14. 5807 CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW (POL) P 1996 M18 DNF
15. 5084 CZERWIŃSKI Arkadiusz Warszawa (POL) 1976 M40 DNF
16. 1558 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) PZLA 1950 M60 DNF
17. 7479 DZIKOWSKI Mieczysław LOGORUN.PL (POL) 1968 M40 DNF
18. 3535 ERDON Maciej Finisz Morąg (POL) I 1975 M40 DNF
19. 3987 FIREK Piotr Parkrun Skierniewice (POL) P 1977 M40 DNF
20. 545 FUDYMA Jakub Orlen Running Team (POL) O44 pracownik 1989 M18 DNF
21. 6287 GAJEWSKI Grzegorz Wawrzyniec (POL) 1984 M30 DNF
22. 3241 GALANT Sebastian Ostróda (POL) P 1977 M40 DNF
23. 6610 GANCZEWSKI Paweł Komorów (POL) 1969 M40 DNF
24. 3007 GNIADZIK Rafał Warszawa (POL) I P 1981 M30 DNF
25. 7378 GÓRSKA Yvonne (POL) 1975 K40 DNF
26. 7093 GÓRZYŃSKA Anna OTK Rzeźnik (POL) 1975 K40 DNF
27. 5126 GOZDAN Dariusz warszawa (POL) 1974 M40 DNF
28. 4930 GRYC Joanna Gawra Białystok (POL) P 1985 K30 DNF
29. 5925 GRZĄDKOWSKI Seweryn ZaDyszka (POL) 1975 M40 DNF
30. 7037 GWIZDAŁA Cezary Kuźnia Triathlonu (POL) 1970 M40 DNF
31. 5806 GZOWSKI Bartek MKS 2 Warszawa (POL) P 1996 M18 DNF
32. 7042 INNES Samuel WARSZAWA (POL) P 1987 M18 DNF
33. 7441 JANKOWSKI Piotr Syrenka Warszawa (POL) B2 1949 M60 DNF
34. 7332 KACZOREK Robert (POL) 1975 M40 DNF
35. 5871 KAJAK Przemysław Uniwersytet SWPS (POL) 1991 M18 DNF
36. 1979 KAMIŃSKI Łukasz Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL) 1982 M30 DNF
37. 1557 KARLIS Theodoros S. D. Kefalonias - Mumias Elite Runners (GRE) P 1991 M18 DNF
38. 6141 KASZYCKI Nestor ENTRE.PL.TEAM (POL) 1986 M30 DNF
39. 59 KENY Felix VOLARE (KEN) 1985 M30 DNF
40. 1537 KĘPIŃSKI Cezary Legia Run Club (POL) 1980 M30 DNF
41. 5816 KISIELIŃSKI Radek Warszawa (POL) 1973 M40 DNF
42. 4488 KIZLING Artur Białystok (POL) 1987 M18 DNF
43. 2655 KŁOSIEWICZ Jarosław Piaseczno (POL) P 1995 M18 DQ
44. 6487 KOCIALKOWSKI Andre manchester (POL) 1957 M60 DNF
45. 6897 KOŁTUNICKI Krzysztof Warszawa (POL) 1976 M40 DNF
46. 71 KOTOVSKA Olha (UKR) 1983 K30 DNF
47. 5098 KRÓWKA Arleta Kraków (POL) P 1991 K18 DNF
48. 3771 KULIK Tomasz Pinky i Mózg (POL) P 1980 M30 DNF
49. 3530 KURCZ Michał Warszawa (POL) 1983 M30 DNF
50. 2667 LAMPARSKI Robert Warszawa (POL) 1971 M40 DNF
51. 5672 LANGE Borys WiRan Team (POL) 1990 M18 DNF
52. 5735 ŁASTOWIECKI Radosław 23 BLT Mińsk Mazowiecki (POL) 1975 M40 DNF
53. 5455 LE GUERN Bertrand Konstancin (FRA) 1967 M50 DNF
54. 4012 LENARCZYK Katarzyna Warszawa (POL) 1976 K40 DNF
55. 60 LETING Josphat VOLARE (KEN) 1988 M18 DNF
56. 1324 LEWINSKI Marcin EST TEAM (POL) 1973 M40 DNF
57. 6202 LIPIEC Tomasz Lipiec Running Team (POL) P 1971 M40 DNF
58. 3079 ŁOJEWSKI Mariusz Maków Biega (POL) 1976 M40 DNF
59. 1147 ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof TEAMOCHAL (POL) 1983 M30 DNF
60. 580 ŁOWCZAK Jacek Warszawa (POL) P O45 pracownik 1983 M30 DNF
61. 2433 ŁUKASIAK Adam N+RC (POL) 1985 M30 DNF
62. 2075 ŁYCZKO Łukasz Warszawa (POL) 1989 M18 DNF
63. 4720 MACA Damian MACArunTEAM (POL) 1994 M18 DNF
64. 3871 MACH Roman Run for Fun Bratislava (SVK) P 1969 M40 DNF
65. 1852 MANIKOWSKI Maciej Wrocław (POL) P 1966 M50 DNF
66. 6991 MARCINEK Karolina DA Dominik (POL) P 1997 K18 DNF
67. 5911 MARKIEWICZ Marcin Holmes Place (POL) 1987 M18 DNF
68. 4037 MASZARO Robert Biegiem do Nieba (POL) 1977 M40 DNF
69. 3712 MATUSIAK Przemyslaw SURFPOL (POL) 1977 M40 DNF
70. 5922 MICHALSKI Arkadiusz NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM (POL) P 1977 M40 DNF
71. 57 MOHALE Lucky Nike International (RSA) 1985 M30 DNF
72. 7071 MOŚCICKI Łukasz biegacze Pomagacze (POL) P 1984 M30 DNF
73. 1023 NIEWIAROWSKI Paweł 4 Run TEAM PIŁA (POL) P 1977 M40 DNF
74. 2101 NOWAK Andrzej Szczecin (POL) 1983 M30 DNF
75. 6511 OBŁUSKI Piotr Obłuski Running Team (POL) 1975 M40 DNF
76. 1060 OLESINSKI Artur Kondycja (POL) 1980 M30 DNF
77. 4628 ONISK Kamil MKB DREPTAK (POL) 1989 M18 DNF
78. 1251 OSTROWSKI Marek Józefosław (POL) 1978 M30 DNF
79. 2985 OWCZAREK Marcin TS Regle Szklarska Poręba/Vege Runners (POL) P 1978 M30 DNF
80. 6683 OWSIŃSKI Andrzej Accenture (POL) 1970 M40 DNF
81. 660 PAŁKA Piotr CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) PZLA 1984 M30 DNF
82. 4750 PAŁUBSKI Arkadiusz Bełchatów (POL) P 1978 M30 DNF
83. 2929 PALUCZEK Zbyszko Motointegrator Running Team (POL) P 1979 M30 DNF
84. 5122 PĄTEK Krzysztof michał Warszawa (POL) P 1990 M18 DNF
85. 5810 PIECUCH Marcin LACHO TEAM (POL) 1983 M30 DNF
86. 3717 PIOSIK Emil Velocity Warsztat Treningu (POL) P 1990 M18 DNF
87. 1916 PLISZKO Stanislaw RozbiegamyBiznes (POL) P 1975 M40 DNF
88. 4761 PODKOŃSKI Paweł Pata-łachy&Kucyki (POL) P 1985 M30 DNF
89. 3498 PYTLIŃSKI Rafał Bartek Trenuje Team (POL) 1972 M40 DNF
90. 4594 RABENDA Marcin OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1975 M40 DNF
91. 5956 RADOMSKI Krzysztof Święcice (POL) 1992 M18 DNF
92. 1999 REICHMANN Magdalena Tychy (POL) P 1995 K18 DNF
93. 4250 REJDYCH Aleksander Deutsche Bank Marathon Team (POL) 1990 M18 DNF
94. 1047 RODZOŚ Kamil Warszawa (POL) 1987 M18 DNF
95. 62 RUSYUK Yuriy (UKR) 1987 M18 DNF
96. 79 SAVINA Nina Bobruisk (BLR) 1993 K18 DNF
97. 7219 SIEPIOŁA Krzysztof Pacemaker (POL) 1976 M40 DNF
98. 2129 STANCZYK Maciej Warszawa (POL) 1990 M18 DNF
99. 6512 STRABEL Łukasz BRZEZIŃSKI RUN CLUB (POL) 1988 M18 DNF
100. 4385 SULIMA Michał Wólka Kosowska (POL) 1982 M30 DNF
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.015928030014038 s

Sponsor główny: