ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70 M80+
Maraton (42.195 km) (09:02:19) - 25 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55 56 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 59 KENY Felix VOLARE (KEN) 1985 1 M30 (1) 01:16:32 +00:00 01:16:32 10:18:51.38
2 60 LETING Josphat VOLARE (KEN) 1988 2 M18 (2) 01:16:32 +00:00 01:16:32 10:18:51.62
3 53 BAARU Philemon gitia Rosa Associate (KEN) 1981 3 M30 (2) 01:16:32 +00:00 01:16:32 10:18:51.85
4 61 FUFA Abdi (ETH) 1994 4 M18 (1) 01:16:33 +00:01 01:16:32 10:18:52.25
5 54 KIMUTAI Felix Rosa Associatie (KEN) 1989 5 M18 (3) 01:16:33 +00:01 01:16:33 10:18:52.37
6 55 SAEKWO Alex (KEN) 1990 6 M18 (4) 01:16:33 +00:01 01:16:33 10:18:52.66
7 51 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 7 M30 (3) 01:16:34 +00:02 01:16:34 10:18:53.40
8 52 BARANOWSKYY Dmytro (UKR) 1979 8 M30 (4) 01:17:03 +00:31 01:17:03 10:19:22.08
9 56 EGGLESTON Jeffrey Adidas (USA) 1984 9 M30 (5) 01:17:59 +01:27 01:17:59 10:20:18.07
10 57 MOHALE Lucky Nike International (RSA) 1985 10 M30 (6) 01:18:14 +01:42 01:18:14 10:20:33.66
11 62 RUSYUK Yuriy (UKR) 1987 11 M18 (5) 01:19:38 +03:06 01:19:38 10:21:57.73
12 5940 JEGOROV Andrej Vilnius (LTU) 1987 12 M18 (6) 01:23:53 +07:21 01:23:52 10:26:12.29
13 63 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1989 PZLA 13 M18 (7) 01:25:01 +08:29 01:25:01 10:27:20.85
14 76 VALENTI Ivan Fiamme Gialle Simoni (ITA) 1994 14 M18 (8) 01:26:45 +10:13 01:26:45 10:29:04.64
15 6002 WIERDAK Hubert Cukiernia ATENA&BONUS Folie (POL) 1976 15 M40 (1) 01:26:52 +10:20 01:26:51 10:29:11.17
16 6791 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 16 M40 (2) 01:27:40 +11:08 01:27:40 10:29:59.68
17 66 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS L (POL) 1988 P 1 K18 (1) 01:27:40 +11:08 01:27:39 10:29:59.74
18 6535 WITEK Andrzej 140minut.pl (POL) 1992 P 17 M18 (9) 01:27:40 +11:08 01:27:39 10:29:59.94
19 69 YATOR Viola 2 Running Club (KEN) 1993 2 K18 (3) 01:27:41 +11:09 01:27:41 10:30:00.97
20 72 IVANOVA Nastassia (BLR) 1982 3 K30 (1) 01:27:42 +11:10 01:27:41 10:30:01.44
21 73 TSEGA Muluhabt (ETH) 1989 4 K18 (2) 01:27:42 +11:10 01:27:41 10:30:01.44
22 71 KOTOVSKA Olha (UKR) 1983 5 K30 (2) 01:27:49 +11:17 01:27:48 10:30:08.84
23 3074 GRABOWSKI Karol CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1989 PZLA P 18 M18 (10) 01:28:44 +12:12 01:28:44 10:31:03.23
24 5194 DEMBOWSKI Mariusz BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1983 19 M30 (7) 01:28:44 +12:12 01:28:43 10:31:03.30
25 7446 KASPRZAK Radosław Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik (POL) 1991 PZLA 20 M18 (11) 01:28:44 +12:12 01:28:44 10:31:03.61
26 4359 GAJNY Wojciech ULTRA BESKID SPORT (POL) 1987 P 21 M18 (12) 01:28:46 +12:14 01:28:45 10:31:05.54
27 7047 FINKE Axel Cambridge & Coleridge AC (GER) 1986 22 M30 (8) 01:29:03 +12:31 01:29:00 10:31:22.22
28 6186 KONDRATOWICZ Łukasz KB Faurecia Wałbrzych (POL) 1981 P 23 M30 (9) 01:29:03 +12:31 01:29:02 10:31:22.67
29 6579 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TRINERGY/House of Skills (POL) 1972 24 M40 (3) 01:29:17 +12:45 01:29:13 10:31:36.57
30 7080 ŠKARNULIS Darius Vilnius (LTU) 1977 25 M40 (4) 01:29:39 +13:07 01:29:38 10:31:58.29
31 6142 BELOV Evgenii 42run.ru (POL) 1975 P 26 M40 (5) 01:30:36 +14:04 01:30:35 10:32:55.82
32 70 MYKHAYLOVA Darya (UKR) 1989 6 K18 (4) 01:30:38 +14:06 01:30:38 10:32:57.50
33 5318 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) 1981 PZLA 27 M30 (10) 01:31:04 +14:32 01:31:03 10:33:23.62
34 7342 POBŁOCKI Piotr UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK (POL) 1965 PZLA P 28 M50 (1) 01:31:11 +14:39 01:31:09 10:33:30.05
35 4201 CHAEN Munetake chiba (JPN) 1973 P 29 M40 (6) 01:31:17 +14:45 01:31:15 10:33:36.71
36 5986 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego w Płońsku (POL) 1962 30 M50 (2) 01:31:28 +14:56 01:31:27 10:33:47.31
37 3878 GRABEK Maciej Intersport Team (POL) 1992 PZLA 31 M18 (13) 01:31:58 +15:26 01:31:57 10:34:17.08
38 5070 BŁASZCZYK Jarosław TEAM PLESZEW (POL) 1972 32 M40 (7) 01:32:13 +15:41 01:32:10 10:34:32.06
39 4745 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 1972 33 M40 (8) 01:32:29 +15:57 01:32:25 10:34:48.96
40 5492 KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL) 1988 34 M18 (14) 01:32:53 +16:21 01:32:52 10:35:12.83
41 78 DUKLANOWSKI Hubert DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1987 35 M18 (16) 01:32:53 +16:21 01:32:53 10:35:12.89
42 4205 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 36 M30 (12) 01:32:54 +16:22 01:32:54 10:35:13.55
43 6693 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 37 M30 (11) 01:32:54 +16:22 01:32:53 10:35:13.75
44 221 KAZIKOWSKI Karol ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 P 38 M18 (15) 01:32:54 +16:22 01:32:52 10:35:13.94
45 77 STELMACH Dominika RK Athletics (POL) 1982 P 7 K30 (3) 01:32:55 +16:23 01:32:53 10:35:14.08
46 65 NOWAKOWSKA Dominika LKB Braci Pelc Lębork (POL) 1985 P 8 K30 (4) 01:32:55 +16:23 01:32:55 10:35:14.78
47 6164 FEDOROWICZ Jacek KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1970 39 M40 (9) 01:33:18 +16:46 01:33:15 10:35:37.76
48 2688 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 40 M30 (13) 01:33:23 +16:51 01:33:22 10:35:42.98
49 6665 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 1983 41 M30 (14) 01:33:31 +16:59 01:33:25 10:35:50.74
50 5912 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 1984 42 M30 (15) 01:33:39 +17:07 01:33:38 10:35:58.56
51 239 PIECH Kacper Asics FrontRunner Polska (POL) 1990 43 M18 (17) 01:33:40 +17:08 01:33:38 10:35:59.06
52 6419 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 1989 44 M18 (18) 01:33:40 +17:08 01:33:38 10:35:59.81
53 5894 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 45 M40 (10) 01:33:41 +17:09 01:33:39 10:36:00.35
54 4380 LISICKI Paweł MZKS KOZIENICE (POL) 1975 46 M40 (11) 01:34:02 +17:30 01:34:00 10:36:21.34
55 3555 BOROWCZYK Sebastian Poznań (POL) 1988 P 47 M18 (19) 01:34:18 +17:46 01:34:12 10:36:37.02
56 3508 REGIMOWICZ Tomasz ArdentCode (POL) 1976 48 M40 (12) 01:34:20 +17:48 01:34:18 10:36:39.69
57 5295 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 49 M40 (13) 01:34:25 +17:53 01:34:24 10:36:44.25
58 5686 LISAK Krzysztof OTK Rzeźnik (POL) 1983 50 M30 (16) 01:34:51 +18:19 01:34:48 10:37:10.00
59 4000 NOWACKI Witold Blub Biegacza Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POL) 1973 51 M40 (14) 01:35:02 +18:30 01:35:01 10:37:21.20
60 4886 STOLARZ Piotr Dąbrowa Górnicza (POL) 1977 52 M40 (15) 01:35:15 +18:43 01:35:11 10:37:34.37
61 241 MYŚLAK Piotr ASICS FrontRunner Polska (POL) 1990 53 M18 (20) 01:35:16 +18:44 01:35:14 10:37:35.14
62 5373 ZAJĄC Robert Orange Polska (POL) 1975 P 54 M40 (16) 01:35:20 +18:48 01:35:18 10:37:39.02
63 1435 KACZYNSKI Patrick Speedy Family (GER) 1990 P 55 M18 (21) 01:35:26 +18:54 01:35:25 10:37:45.70
64 6388 PUDA Tomasz runemilrun.pl (POL) 1986 56 M30 (17) 01:35:26 +18:54 01:35:25 10:37:45.89
65 6830 PYLYPCHYK Ihor Ivano-Frankivsk (UKR) 1991 57 M18 (22) 01:35:29 +18:57 01:35:28 10:37:48.86
66 7474 BĘDKOWSKI Jacek Zawisza Stara Kuźnia (POL) 1980 PZLA 58 M30 (18) 01:35:35 +19:03 01:35:31 10:37:54.93
67 5526 KONONENKO Oleksii NB TOPRUNNERS (UKR) 1980 59 M30 (19) 01:35:45 +19:13 01:35:45 10:38:04.60
68 7002 KRZEMPEK Aleksander Elite Sports (POL) 1973 60 M40 (17) 01:35:54 +19:22 01:35:52 10:38:13.45
69 5649 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 61 M40 (18) 01:35:59 +19:27 01:35:57 10:38:18.82
70 4381 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 62 M30 (20) 01:36:01 +19:29 01:35:57 10:38:20.88
71 3403 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 1970 63 M40 (19) 01:36:02 +19:30 01:35:58 10:38:21.52
72 67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok / Adidas Runners Warszawa (POL) 1988 9 K18 (5) 01:36:02 +19:30 01:36:02 10:38:21.83
73 7409 BEDNARCZYK Adrian 1 Pomorska Brygada Logistyczna (POL) 1982 64 M30 (21) 01:36:05 +19:33 01:35:58 10:38:24.94
74 4212 PYRA Wiesław Praszka (POL) 1972 65 M40 (20) 01:36:06 +19:34 01:36:02 10:38:25.33
75 4337 STACHURA Mateusz Fundacja Różyczka / SBRT Gliwice (POL) 1990 66 M18 (23) 01:36:11 +19:39 01:36:08 10:38:30.08
76 5224 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 67 M40 (21) 01:36:26 +19:54 01:36:26 10:38:45.68
77 6409 DACKA Patryk Antek i Agatka (POL) 1988 68 M18 (24) 01:36:27 +19:55 01:36:25 10:38:46.14
78 4003 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 1972 69 M40 (22) 01:36:47 +20:15 01:36:46 10:39:06.96
79 1923 SIATKA Krzesimir BRITENET (POL) 1985 70 M30 (22) 01:36:57 +20:25 01:36:48 10:39:16.82
80 5228 KOWALCZUK Tomasz KP PSP Żary (POL) 1978 71 M30 (23) 01:36:58 +20:26 01:36:56 10:39:17.44
81 6869 OKRZESIK Krzysztof KRAUSE RUNNING TEAM (POL) 1984 P 72 M30 (24) 01:36:58 +20:26 01:36:56 10:39:17.67
82 7469 BOROWIECKI Jędrzej biegostacja.pl / ZLKL Zielona Góra (POL) 1992 PZLA 73 M18 (25) 01:36:58 +20:26 01:36:56 10:39:17.97
83 3435 CISZEWSKI Marek www.szczecindlaciebie.pl (POL) 1978 74 M30 (25) 01:37:32 +21:00 01:37:30 10:39:51.53
84 2038 JUL Daniel warszawa (POL) 1989 75 M18 (26) 01:37:38 +21:06 01:37:34 10:39:57.65
85 3574 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiatowe Zrzeszenie LZS Lwówek Śląski (POL) 1980 76 M30 (26) 01:37:39 +21:07 01:37:39 10:39:58.42
86 22 SAWICKI Piotr 9 DYWERSYJNA (POL) 1974 gość VIP 77 M40 (23) 01:37:41 +21:09 01:37:34 10:40:00.84
87 2598 HILDEBRAND Berno LGO Bochum (GER) 1988 P 78 M18 (27) 01:37:48 +21:16 01:37:46 10:40:07.53
88 5668 DOLBIK Ihar Run4Fun (BLR) 1958 79 M50 (3) 01:37:49 +21:17 01:37:47 10:40:08.13
89 1850 KŁOPOTEK Damian PACKMAN TEAM (POL) 1983 P 80 M30 (27) 01:37:58 +21:26 01:37:52 10:40:17.45
90 5886 WOŹNICA Jakub Zakopane (POL) 1981 81 M30 (28) 01:37:58 +21:26 01:37:56 10:40:17.49
91 4161 NAGLACKI Grzegorz RAZ Szczecin (POL) 1972 82 M40 (26) 01:38:02 +21:30 01:38:00 10:40:21.44
92 669 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki (POL) 1991 PZLA 83 M18 (29) 01:38:02 +21:30 01:37:58 10:40:21.95
93 5105 WELBER Michał LACHO TEAM/GrampS (POL) 1989 P 84 M18 (28) 01:38:03 +21:31 01:37:56 10:40:22.15
94 3312 BAĆ Waldemar KALIŃSKA TEAM (POL) 1976 85 M40 (25) 01:38:03 +21:31 01:37:58 10:40:22.22
95 1055 PERDION Paweł Aquapark Wrocław (POL) 1979 86 M30 (29) 01:38:03 +21:31 01:37:59 10:40:22.58
96 2848 KOŚCIELSKI Patryk Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (POL) 1975 87 M40 (27) 01:38:03 +21:31 01:38:00 10:40:22.60
97 6619 SIEKLICKI Jarosław Leszno (POL) 1971 88 M40 (24) 01:38:03 +21:31 01:37:57 10:40:22.73
98 5562 NIEDŹWIADEK Kamil Niedźwiadki Running Team (POL) 1989 89 M18 (30) 01:38:06 +21:34 01:38:03 10:40:25.20
99 4073 PERLEGKAS Panagiotis goRUN.gr (GRE) 1975 90 M40 (28) 01:38:14 +21:42 01:38:11 10:40:33.77
100 1359 KOSSEK Marcin Warszawa (POL) 1985 91 M30 (30) 01:38:19 +21:47 01:38:17 10:40:38.50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.051265954971313 s

Sponsor główny: