ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70 M80+
Maraton (42.195 km) (09:02:19) - 30 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55 56 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 60 LETING Josphat VOLARE (KEN) 1988 1 M18 (1) 01:32:28 +00:00 01:32:28 10:34:47.09
2 51 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 2 M30 (1) 01:32:29 +00:01 01:32:29 10:34:48.20
3 55 SAEKWO Alex (KEN) 1990 3 M18 (3) 01:32:29 +00:01 01:32:29 10:34:48.53
4 54 KIMUTAI Felix Rosa Associatie (KEN) 1989 4 M18 (4) 01:32:30 +00:02 01:32:30 10:34:49.16
5 61 FUFA Abdi (ETH) 1994 5 M18 (2) 01:32:30 +00:02 01:32:29 10:34:49.32
6 53 BAARU Philemon gitia Rosa Associate (KEN) 1981 6 M30 (2) 01:32:56 +00:28 01:32:56 10:35:15.45
7 59 KENY Felix VOLARE (KEN) 1985 7 M30 (3) 01:33:13 +00:45 01:33:13 10:35:32.57
8 57 MOHALE Lucky Nike International (RSA) 1985 8 M30 (4) 01:33:13 +00:45 01:33:13 10:35:32.70
9 56 EGGLESTON Jeffrey Adidas (USA) 1984 9 M30 (5) 01:34:14 +01:46 01:34:14 10:36:33.77
10 52 BARANOWSKYY Dmytro (UKR) 1979 10 M30 (6) 01:34:32 +02:04 01:34:32 10:36:51.02
11 62 RUSYUK Yuriy (UKR) 1987 11 M18 (5) 01:36:37 +04:09 01:36:37 10:38:56.52
12 5940 JEGOROV Andrej Vilnius (LTU) 1987 12 M18 (6) 01:41:17 +08:49 01:41:16 10:43:36.73
13 63 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1989 PZLA 13 M18 (7) 01:42:49 +10:21 01:42:49 10:45:08.69
14 76 VALENTI Ivan Fiamme Gialle Simoni (ITA) 1994 14 M18 (8) 01:44:27 +11:59 01:44:27 10:46:46.58
15 6002 WIERDAK Hubert Cukiernia ATENA&BONUS Folie (POL) 1976 15 M40 (1) 01:45:09 +12:41 01:45:08 10:47:28.19
16 6535 WITEK Andrzej 140minut.pl (POL) 1992 P 16 M18 (9) 01:45:14 +12:46 01:45:13 10:47:33.88
17 69 YATOR Viola 2 Running Club (KEN) 1993 1 K18 (3) 01:45:15 +12:47 01:45:15 10:47:34.92
18 6791 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 17 M40 (2) 01:45:15 +12:47 01:45:15 10:47:34.98
19 66 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS L (POL) 1988 P 2 K18 (1) 01:45:16 +12:48 01:45:15 10:47:35.57
20 73 TSEGA Muluhabt (ETH) 1989 3 K18 (2) 01:45:16 +12:48 01:45:15 10:47:35.78
21 72 IVANOVA Nastassia (BLR) 1982 4 K30 (1) 01:45:17 +12:49 01:45:16 10:47:36.49
22 71 KOTOVSKA Olha (UKR) 1983 5 K30 (2) 01:45:21 +12:53 01:45:20 10:47:40.34
23 7446 KASPRZAK Radosław Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik (POL) 1991 PZLA 18 M18 (10) 01:47:04 +14:36 01:47:04 10:49:23.84
24 5194 DEMBOWSKI Mariusz BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1983 19 M30 (7) 01:47:07 +14:39 01:47:06 10:49:26.08
25 3074 GRABOWSKI Karol CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1989 PZLA P 20 M18 (11) 01:47:18 +14:50 01:47:18 10:49:37.07
26 7047 FINKE Axel Cambridge & Coleridge AC (GER) 1986 21 M30 (8) 01:47:39 +15:11 01:47:36 10:49:58.55
27 6579 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TRINERGY/House of Skills (POL) 1972 22 M40 (3) 01:47:50 +15:22 01:47:46 10:50:09.47
28 7080 ŠKARNULIS Darius Vilnius (LTU) 1977 23 M40 (4) 01:48:22 +15:54 01:48:21 10:50:41.34
29 6186 KONDRATOWICZ Łukasz KB Faurecia Wałbrzych (POL) 1981 P 24 M30 (9) 01:48:55 +16:27 01:48:54 10:51:14.11
30 4359 GAJNY Wojciech ULTRA BESKID SPORT (POL) 1987 P 25 M18 (12) 01:49:22 +16:54 01:49:21 10:51:41.05
31 70 MYKHAYLOVA Darya (UKR) 1989 6 K18 (4) 01:49:50 +17:22 01:49:50 10:52:09.83
32 6142 BELOV Evgenii 42run.ru (POL) 1975 P 26 M40 (5) 01:49:51 +17:23 01:49:50 10:52:10.32
33 5318 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) 1981 PZLA 27 M30 (10) 01:49:59 +17:31 01:49:58 10:52:18.04
34 7342 POBŁOCKI Piotr UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK (POL) 1965 PZLA P 28 M50 (1) 01:50:04 +17:36 01:50:02 10:52:23.04
35 4201 CHAEN Munetake chiba (JPN) 1973 P 29 M40 (6) 01:50:41 +18:13 01:50:39 10:53:00.11
36 5986 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego w Płońsku (POL) 1962 30 M50 (2) 01:50:51 +18:23 01:50:50 10:53:10.18
37 5070 BŁASZCZYK Jarosław TEAM PLESZEW (POL) 1972 31 M40 (7) 01:51:34 +19:06 01:51:31 10:53:53.11
38 3878 GRABEK Maciej Intersport Team (POL) 1992 PZLA 32 M18 (13) 01:51:47 +19:19 01:51:46 10:54:06.77
39 4205 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 33 M30 (11) 01:51:57 +19:29 01:51:57 10:54:16.86
40 5492 KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL) 1988 34 M18 (14) 01:51:58 +19:30 01:51:57 10:54:17.05
41 78 DUKLANOWSKI Hubert DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1987 35 M18 (15) 01:51:58 +19:30 01:51:58 10:54:17.16
42 4745 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 1972 36 M40 (8) 01:51:58 +19:30 01:51:54 10:54:17.33
43 77 STELMACH Dominika RK Athletics (POL) 1982 P 7 K30 (3) 01:51:58 +19:30 01:51:56 10:54:17.42
44 65 NOWAKOWSKA Dominika LKB Braci Pelc Lębork (POL) 1985 P 8 K30 (4) 01:51:58 +19:30 01:51:58 10:54:17.51
45 221 KAZIKOWSKI Karol ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 P 37 M18 (16) 01:52:15 +19:47 01:52:13 10:54:34.36
46 6164 FEDOROWICZ Jacek KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1970 38 M40 (9) 01:52:26 +19:58 01:52:23 10:54:45.38
47 6693 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 39 M30 (12) 01:52:27 +19:59 01:52:26 10:54:46.31
48 239 PIECH Kacper Asics FrontRunner Polska (POL) 1990 40 M18 (17) 01:52:52 +20:24 01:52:50 10:55:11.97
49 5912 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 1984 41 M30 (13) 01:53:09 +20:41 01:53:08 10:55:28.76
50 2688 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 42 M30 (14) 01:53:11 +20:43 01:53:10 10:55:30.93
51 3555 BOROWCZYK Sebastian Poznań (POL) 1988 P 43 M18 (18) 01:53:19 +20:51 01:53:13 10:55:38.26
52 5894 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 44 M40 (10) 01:53:22 +20:54 01:53:20 10:55:41.24
53 6419 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 1989 45 M18 (19) 01:53:57 +21:29 01:53:55 10:56:16.00
54 5295 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 46 M40 (11) 01:53:58 +21:30 01:53:57 10:56:17.19
55 6665 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 1983 47 M30 (15) 01:54:10 +21:42 01:54:04 10:56:29.18
56 5686 LISAK Krzysztof OTK Rzeźnik (POL) 1983 48 M30 (16) 01:54:16 +21:48 01:54:13 10:56:35.00
57 3508 REGIMOWICZ Tomasz ArdentCode (POL) 1976 49 M40 (12) 01:54:21 +21:53 01:54:19 10:56:40.52
58 4000 NOWACKI Witold Blub Biegacza Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POL) 1973 50 M40 (13) 01:54:36 +22:08 01:54:35 10:56:55.49
59 4380 LISICKI Paweł MZKS KOZIENICE (POL) 1975 51 M40 (14) 01:55:07 +22:39 01:55:05 10:57:26.41
60 241 MYŚLAK Piotr ASICS FrontRunner Polska (POL) 1990 52 M18 (20) 01:55:08 +22:40 01:55:06 10:57:27.70
61 7474 BĘDKOWSKI Jacek Zawisza Stara Kuźnia (POL) 1980 PZLA 53 M30 (17) 01:55:12 +22:44 01:55:08 10:57:31.57
62 4886 STOLARZ Piotr Dąbrowa Górnicza (POL) 1977 54 M40 (15) 01:55:15 +22:47 01:55:11 10:57:34.28
63 6388 PUDA Tomasz runemilrun.pl (POL) 1986 55 M30 (18) 01:55:15 +22:47 01:55:14 10:57:34.33
64 5526 KONONENKO Oleksii NB TOPRUNNERS (UKR) 1980 56 M30 (19) 01:55:15 +22:47 01:55:15 10:57:34.68
65 6830 PYLYPCHYK Ihor Ivano-Frankivsk (UKR) 1991 57 M18 (21) 01:55:40 +23:12 01:55:39 10:57:59.47
66 1435 KACZYNSKI Patrick Speedy Family (GER) 1990 P 58 M18 (22) 01:55:46 +23:18 01:55:45 10:58:05.25
67 4381 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 59 M30 (20) 01:55:47 +23:19 01:55:43 10:58:06.10
68 67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok / Adidas Runners Warszawa (POL) 1988 9 K18 (5) 01:55:48 +23:20 01:55:48 10:58:07.17
69 5649 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 60 M40 (16) 01:56:05 +23:37 01:56:03 10:58:24.31
70 3403 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 1970 61 M40 (17) 01:56:14 +23:46 01:56:10 10:58:33.96
71 5224 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 62 M40 (18) 01:56:19 +23:51 01:56:19 10:58:38.94
72 7002 KRZEMPEK Aleksander Elite Sports (POL) 1973 63 M40 (20) 01:56:29 +24:01 01:56:27 10:58:48.82
73 4212 PYRA Wiesław Praszka (POL) 1972 64 M40 (19) 01:56:30 +24:02 01:56:26 10:58:49.17
74 5373 ZAJĄC Robert Orange Polska (POL) 1975 P 65 M40 (21) 01:56:30 +24:02 01:56:28 10:58:49.63
75 7409 BEDNARCZYK Adrian 1 Pomorska Brygada Logistyczna (POL) 1982 66 M30 (21) 01:56:35 +24:07 01:56:28 10:58:54.22
76 1923 SIATKA Krzesimir BRITENET (POL) 1985 67 M30 (22) 01:56:52 +24:24 01:56:43 10:59:11.84
77 6869 OKRZESIK Krzysztof KRAUSE RUNNING TEAM (POL) 1984 P 68 M30 (23) 01:56:53 +24:25 01:56:51 10:59:12.10
78 6409 DACKA Patryk Antek i Agatka (POL) 1988 69 M18 (23) 01:56:53 +24:25 01:56:51 10:59:12.39
79 5228 KOWALCZUK Tomasz KP PSP Żary (POL) 1978 70 M30 (24) 01:56:54 +24:26 01:56:52 10:59:13.78
80 7469 BOROWIECKI Jędrzej biegostacja.pl / ZLKL Zielona Góra (POL) 1992 PZLA 71 M18 (24) 01:56:56 +24:28 01:56:54 10:59:15.90
81 2598 HILDEBRAND Berno LGO Bochum (GER) 1988 P 72 M18 (25) 01:57:00 +24:32 01:56:58 10:59:19.95
82 4337 STACHURA Mateusz Fundacja Różyczka / SBRT Gliwice (POL) 1990 73 M18 (26) 01:57:05 +24:37 01:57:02 10:59:24.15
83 22 SAWICKI Piotr 9 DYWERSYJNA (POL) 1974 gość VIP 74 M40 (22) 01:57:53 +25:25 01:57:46 11:00:12.73
84 1850 KŁOPOTEK Damian PACKMAN TEAM (POL) 1983 P 75 M30 (25) 01:57:54 +25:26 01:57:48 11:00:13.06
85 3574 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiatowe Zrzeszenie LZS Lwówek Śląski (POL) 1980 76 M30 (26) 01:58:11 +25:43 01:58:11 11:00:30.47
86 4073 PERLEGKAS Panagiotis goRUN.gr (GRE) 1975 77 M40 (23) 01:58:23 +25:55 01:58:20 11:00:42.82
87 3312 BAĆ Waldemar KALIŃSKA TEAM (POL) 1976 78 M40 (24) 01:58:25 +25:57 01:58:20 11:00:44.86
88 3435 CISZEWSKI Marek www.szczecindlaciebie.pl (POL) 1978 79 M30 (27) 01:58:27 +25:59 01:58:25 11:00:46.17
89 669 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki (POL) 1991 PZLA 80 M18 (28) 01:58:30 +26:02 01:58:26 11:00:49.51
90 6619 SIEKLICKI Jarosław Leszno (POL) 1971 81 M40 (25) 01:58:30 +26:02 01:58:24 11:00:49.68
91 5105 WELBER Michał LACHO TEAM/GrampS (POL) 1989 P 82 M18 (27) 01:58:30 +26:02 01:58:23 11:00:49.72
92 4161 NAGLACKI Grzegorz RAZ Szczecin (POL) 1972 83 M40 (27) 01:58:31 +26:03 01:58:29 11:00:50.00
93 1055 PERDION Paweł Aquapark Wrocław (POL) 1979 84 M30 (28) 01:58:31 +26:03 01:58:27 11:00:50.47
94 2848 KOŚCIELSKI Patryk Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (POL) 1975 85 M40 (26) 01:58:31 +26:03 01:58:28 11:00:50.59
95 5562 NIEDŹWIADEK Kamil Niedźwiadki Running Team (POL) 1989 86 M18 (29) 01:58:37 +26:09 01:58:34 11:00:56.51
96 6085 ŻABA Marek Triathlon X-Team (POL) 1984 87 M30 (29) 01:58:37 +26:09 01:58:34 11:00:56.61
97 5668 DOLBIK Ihar Run4Fun (BLR) 1958 88 M50 (3) 01:58:40 +26:12 01:58:38 11:00:59.54
98 4003 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 1972 89 M40 (28) 01:58:42 +26:14 01:58:41 11:01:01.11
99 540 JANIAK Przemysław PKN ORLEN SA (POL) 1986 O44 pracownik 90 M30 (31) 01:58:43 +26:15 01:58:40 11:01:02.32
100 4231 CHYCZEWSKI Piotr Gdynia (POL) 1986 91 M30 (30) 01:58:43 +26:15 01:58:35 11:01:02.83
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.059253931045532 s

Sponsor główny: