ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70 M80+
Maraton (42.195 km) (09:02:19) - 40 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55 56 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 54 KIMUTAI Felix Rosa Associatie (KEN) 1989 1 M18 (1) 02:03:45 +00:00 02:03:45 11:06:04.03
2 55 SAEKWO Alex (KEN) 1990 2 M18 (2) 02:04:23 +00:38 02:04:23 11:06:42.64
3 51 KOZŁOWSKI Artur MULKS MOS Sieradz (POL) 1985 PZLA 3 M30 (1) 02:05:42 +01:57 02:05:42 11:08:01.95
4 61 FUFA Abdi (ETH) 1994 4 M18 (3) 02:06:43 +02:58 02:06:42 11:09:02.01
5 56 EGGLESTON Jeffrey Adidas (USA) 1984 5 M30 (2) 02:07:02 +03:17 02:07:02 11:09:21.14
6 53 BAARU Philemon gitia Rosa Associate (KEN) 1981 6 M30 (3) 02:08:15 +04:30 02:08:15 11:10:34.56
7 52 BARANOWSKYY Dmytro (UKR) 1979 7 M30 (4) 02:09:29 +05:44 02:09:29 11:11:48.97
8 57 MOHALE Lucky Nike International (RSA) 1985 8 M30 (5) 02:09:38 +05:53 02:09:38 11:11:57.18
9 59 KENY Felix VOLARE (KEN) 1985 9 M30 (6) 02:09:38 +05:53 02:09:38 11:11:57.42
10 5940 JEGOROV Andrej Vilnius (LTU) 1987 10 M18 (4) 02:16:42 +12:57 02:16:41 11:19:01.49
11 63 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) 1989 PZLA 11 M18 (5) 02:18:56 +15:11 02:18:56 11:21:15.08
12 6535 WITEK Andrzej 140minut.pl (POL) 1992 P 12 M18 (6) 02:20:29 +16:44 02:20:28 11:22:48.87
13 72 IVANOVA Nastassia (BLR) 1982 1 K30 (1) 02:21:11 +17:26 02:21:10 11:23:30.60
14 71 KOTOVSKA Olha (UKR) 1983 2 K30 (2) 02:21:16 +17:31 02:21:15 11:23:35.65
15 6791 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 13 M40 (1) 02:21:23 +17:38 02:21:23 11:23:42.74
16 69 YATOR Viola 2 Running Club (KEN) 1993 3 K18 (1) 02:21:30 +17:45 02:21:30 11:23:49.20
17 73 TSEGA Muluhabt (ETH) 1989 4 K18 (2) 02:21:37 +17:52 02:21:36 11:23:56.91
18 76 VALENTI Ivan Fiamme Gialle Simoni (ITA) 1994 14 M18 (7) 02:21:44 +17:59 02:21:44 11:24:03.98
19 66 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS L (POL) 1988 P 5 K18 (3) 02:22:09 +18:24 02:22:08 11:24:28.22
20 7446 KASPRZAK Radosław Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik (POL) 1991 PZLA 15 M18 (8) 02:23:19 +19:34 02:23:19 11:25:38.18
21 5194 DEMBOWSKI Mariusz BRAK - INDYWIDUALNIE (POL) 1983 16 M30 (7) 02:24:16 +20:31 02:24:15 11:26:35.34
22 7047 FINKE Axel Cambridge & Coleridge AC (GER) 1986 17 M30 (8) 02:25:31 +21:46 02:25:28 11:27:50.05
23 6579 KONIECZNY Marcin KS Niemaniemogę/TRINERGY/House of Skills (POL) 1972 18 M40 (2) 02:26:06 +22:21 02:26:02 11:28:25.63
24 7080 ŠKARNULIS Darius Vilnius (LTU) 1977 19 M40 (3) 02:26:07 +22:22 02:26:06 11:28:26.61
25 5318 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) 1981 PZLA 20 M30 (9) 02:28:02 +24:17 02:28:01 11:30:21.16
26 70 MYKHAYLOVA Darya (UKR) 1989 6 K18 (4) 02:28:05 +24:20 02:28:05 11:30:24.57
27 3074 GRABOWSKI Karol CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1989 PZLA P 21 M18 (9) 02:28:30 +24:45 02:28:30 11:30:49.14
28 7342 POBŁOCKI Piotr UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK (POL) 1965 PZLA P 22 M50 (1) 02:28:43 +24:58 02:28:41 11:31:02.30
29 6002 WIERDAK Hubert Cukiernia ATENA&BONUS Folie (POL) 1976 23 M40 (4) 02:28:48 +25:03 02:28:47 11:31:07.02
30 4205 DROP Mateusz Gdańsk (POL) 1983 24 M30 (10) 02:30:13 +26:28 02:30:13 11:32:32.99
31 6142 BELOV Evgenii 42run.ru (POL) 1975 P 25 M40 (5) 02:30:20 +26:35 02:30:19 11:32:39.38
32 239 PIECH Kacper Asics FrontRunner Polska (POL) 1990 26 M18 (10) 02:30:34 +26:49 02:30:32 11:32:53.79
33 5492 KALISKI Sławomir OXYBURN Polska (POL) 1988 27 M18 (11) 02:30:35 +26:50 02:30:34 11:32:54.14
34 5070 BŁASZCZYK Jarosław TEAM PLESZEW (POL) 1972 28 M40 (6) 02:30:35 +26:50 02:30:32 11:32:54.93
35 5986 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego w Płońsku (POL) 1962 29 M50 (2) 02:30:38 +26:53 02:30:37 11:32:57.30
36 78 DUKLANOWSKI Hubert DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1987 30 M18 (12) 02:30:38 +26:53 02:30:38 11:32:57.62
37 77 STELMACH Dominika RK Athletics (POL) 1982 P 7 K30 (3) 02:30:41 +26:56 02:30:39 11:33:00.24
38 65 NOWAKOWSKA Dominika LKB Braci Pelc Lębork (POL) 1985 P 8 K30 (4) 02:31:14 +27:29 02:31:14 11:33:33.08
39 6164 FEDOROWICZ Jacek KB Vamos Amigos Wrocław (POL) 1970 31 M40 (7) 02:31:52 +28:07 02:31:49 11:34:11.67
40 5912 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 1984 32 M30 (11) 02:32:23 +28:38 02:32:22 11:34:42.12
41 4201 CHAEN Munetake chiba (JPN) 1973 P 33 M40 (8) 02:32:26 +28:41 02:32:24 11:34:45.36
42 5686 LISAK Krzysztof OTK Rzeźnik (POL) 1983 34 M30 (12) 02:32:57 +29:12 02:32:54 11:35:16.66
43 3555 BOROWCZYK Sebastian Poznań (POL) 1988 P 35 M18 (13) 02:33:06 +29:21 02:33:00 11:35:25.60
44 5894 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 1976 36 M40 (9) 02:33:30 +29:45 02:33:28 11:35:49.31
45 7474 BĘDKOWSKI Jacek Zawisza Stara Kuźnia (POL) 1980 PZLA 37 M30 (13) 02:33:37 +29:52 02:33:33 11:35:56.16
46 6186 KONDRATOWICZ Łukasz KB Faurecia Wałbrzych (POL) 1981 P 38 M30 (14) 02:33:49 +30:04 02:33:48 11:36:08.23
47 5295 ZHAURONAK Henadzi KLB Viktoria (BLR) 1972 39 M40 (10) 02:33:56 +30:11 02:33:55 11:36:15.50
48 4000 NOWACKI Witold Blub Biegacza Uniwersytet Ekonomiczny Poznań (POL) 1973 40 M40 (11) 02:34:06 +30:21 02:34:05 11:36:25.52
49 221 KAZIKOWSKI Karol ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 P 41 M18 (14) 02:34:12 +30:27 02:34:10 11:36:31.06
50 6693 HRYNIÓW Łukasz Bieg Opolski (POL) 1979 42 M30 (15) 02:34:31 +30:46 02:34:30 11:36:50.79
51 2688 KASZYCA Paweł IGLOO BOCHNIA (POL) 1978 43 M30 (16) 02:34:44 +30:59 02:34:43 11:37:03.80
52 6388 PUDA Tomasz runemilrun.pl (POL) 1986 44 M30 (17) 02:35:31 +31:46 02:35:30 11:37:50.08
53 3508 REGIMOWICZ Tomasz ArdentCode (POL) 1976 45 M40 (13) 02:35:41 +31:56 02:35:39 11:38:00.20
54 4745 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 1972 46 M40 (12) 02:35:41 +31:56 02:35:37 11:38:00.68
55 5526 KONONENKO Oleksii NB TOPRUNNERS (UKR) 1980 47 M30 (18) 02:35:45 +32:00 02:35:45 11:38:04.42
56 67 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok / Adidas Runners Warszawa (POL) 1988 9 K18 (5) 02:35:54 +32:09 02:35:54 11:38:13.31
57 241 MYŚLAK Piotr ASICS FrontRunner Polska (POL) 1990 48 M18 (15) 02:36:03 +32:18 02:36:01 11:38:22.98
58 4359 GAJNY Wojciech ULTRA BESKID SPORT (POL) 1987 P 49 M18 (16) 02:36:30 +32:45 02:36:29 11:38:49.11
59 2598 HILDEBRAND Berno LGO Bochum (GER) 1988 P 50 M18 (17) 02:36:41 +32:56 02:36:39 11:39:00.59
60 1923 SIATKA Krzesimir BRITENET (POL) 1985 51 M30 (20) 02:37:28 +33:43 02:37:19 11:39:47.14
61 6869 OKRZESIK Krzysztof KRAUSE RUNNING TEAM (POL) 1984 P 52 M30 (21) 02:37:29 +33:44 02:37:27 11:39:48.83
62 5649 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 1974 53 M40 (14) 02:37:30 +33:45 02:37:28 11:39:49.30
63 5224 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 1977 54 M40 (15) 02:37:39 +33:54 02:37:39 11:39:58.03
64 2335 KOŁODZIEJCZYK Roman PCH_RUN (POL) 1967 P 55 M50 (3) 02:37:49 +34:04 02:37:46 11:40:08.38
65 3878 GRABEK Maciej Intersport Team (POL) 1992 PZLA 56 M18 (18) 02:37:52 +34:07 02:37:51 11:40:11.43
66 7469 BOROWIECKI Jędrzej biegostacja.pl / ZLKL Zielona Góra (POL) 1992 PZLA 57 M18 (19) 02:38:01 +34:16 02:37:59 11:40:20.57
67 1850 KŁOPOTEK Damian PACKMAN TEAM (POL) 1983 P 58 M30 (22) 02:38:14 +34:29 02:38:08 11:40:33.66
68 7002 KRZEMPEK Aleksander Elite Sports (POL) 1973 59 M40 (16) 02:38:15 +34:30 02:38:13 11:40:34.69
69 540 JANIAK Przemysław PKN ORLEN SA (POL) 1986 O44 pracownik 60 M30 (23) 02:38:27 +34:42 02:38:24 11:40:46.58
70 5373 ZAJĄC Robert Orange Polska (POL) 1975 P 61 M40 (17) 02:38:28 +34:43 02:38:26 11:40:47.52
71 4381 YARAVY Baryslau Run4Fun.by (BLR) 1985 62 M30 (24) 02:38:42 +34:57 02:38:38 11:41:01.07
72 6419 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 1989 63 M18 (20) 02:38:42 +34:57 02:38:40 11:41:01.50
73 4886 STOLARZ Piotr Dąbrowa Górnicza (POL) 1977 64 M40 (18) 02:38:54 +35:09 02:38:50 11:41:13.77
74 22 SAWICKI Piotr 9 DYWERSYJNA (POL) 1974 gość VIP 65 M40 (19) 02:38:58 +35:13 02:38:51 11:41:17.70
75 535 STAŃCZAK Marcin TKKF Płock (POL) 1979 O44 pracownik 66 M30 (25) 02:38:59 +35:14 02:38:56 11:41:18.96
76 1435 KACZYNSKI Patrick Speedy Family (GER) 1990 P 67 M18 (21) 02:39:00 +35:15 02:38:59 11:41:19.92
77 5562 NIEDŹWIADEK Kamil Niedźwiadki Running Team (POL) 1989 68 M18 (22) 02:39:03 +35:18 02:39:00 11:41:22.48
78 3312 BAĆ Waldemar KALIŃSKA TEAM (POL) 1976 69 M40 (20) 02:39:03 +35:18 02:38:58 11:41:22.57
79 4231 CHYCZEWSKI Piotr Gdynia (POL) 1986 70 M30 (26) 02:39:06 +35:21 02:38:58 11:41:25.07
80 3403 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 1970 71 M40 (21) 02:39:29 +35:44 02:39:25 11:41:48.48
81 6085 ŻABA Marek Triathlon X-Team (POL) 1984 72 M30 (27) 02:39:30 +35:45 02:39:27 11:41:49.35
82 2848 KOŚCIELSKI Patryk Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (POL) 1975 73 M40 (22) 02:39:31 +35:46 02:39:28 11:41:50.05
83 7409 BEDNARCZYK Adrian 1 Pomorska Brygada Logistyczna (POL) 1982 74 M30 (28) 02:39:39 +35:54 02:39:32 11:41:58.63
84 4122 MATECKI Krzysztof Płock Biega No Age Limit (POL) 1976 75 M40 (23) 02:39:39 +35:54 02:39:36 11:41:58.96
85 4073 PERLEGKAS Panagiotis goRUN.gr (GRE) 1975 76 M40 (24) 02:39:40 +35:55 02:39:37 11:41:59.26
86 3007 GNIADZIK Rafał Warszawa (POL) 1981 I P 77 M30 (19) 02:39:42 +35:57 02:36:25 11:42:01.86
87 4212 PYRA Wiesław Praszka (POL) 1972 78 M40 (25) 02:39:45 +36:00 02:39:41 11:42:04.38
88 1055 PERDION Paweł Aquapark Wrocław (POL) 1979 79 M30 (29) 02:39:55 +36:10 02:39:51 11:42:14.62
89 6830 PYLYPCHYK Ihor Ivano-Frankivsk (UKR) 1991 80 M18 (23) 02:39:56 +36:11 02:39:55 11:42:15.01
90 6619 SIEKLICKI Jarosław Leszno (POL) 1971 81 M40 (26) 02:40:30 +36:45 02:40:24 11:42:49.47
91 3519 NOWOSIELSKI Michał z Biegiem Narwi (POL) 1977 P 82 M40 (27) 02:40:32 +36:47 02:40:28 11:42:51.74
92 7476 CHRUŚCIEL Jacek Międzyrzec Podlaski (POL) 1982 83 M30 (30) 02:40:42 +36:57 02:40:38 11:43:01.34
93 5886 WOŹNICA Jakub Zakopane (POL) 1981 84 M30 (31) 02:40:53 +37:08 02:40:51 11:43:12.96
94 4337 STACHURA Mateusz Fundacja Różyczka / SBRT Gliwice (POL) 1990 85 M18 (24) 02:41:02 +37:17 02:40:59 11:43:21.51
95 4380 LISICKI Paweł MZKS KOZIENICE (POL) 1975 86 M40 (29) 02:41:11 +37:26 02:41:09 11:43:30.98
96 1007 KRAKOWIAK Paweł 4SportLab / F.P.H. Krakowiak (POL) 1986 87 M30 (32) 02:41:23 +37:38 02:41:17 11:43:42.10
97 3318 JĘDRZEJAK Krzysztof BeHaP AKB Lidzbark Warmiński (POL) 1987 88 M18 (25) 02:41:26 +37:41 02:41:22 11:43:45.00
98 3574 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiatowe Zrzeszenie LZS Lwówek Śląski (POL) 1980 89 M30 (33) 02:41:26 +37:41 02:41:26 11:43:45.15
99 669 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki (POL) 1991 PZLA 90 M18 (27) 02:41:35 +37:50 02:41:31 11:43:54.44
100 3435 CISZEWSKI Marek www.szczecindlaciebie.pl (POL) 1978 91 M30 (34) 02:41:39 +37:54 02:41:37 11:43:58.93
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.055214166641235 s

Sponsor główny: