ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:02:19)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 105 106 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Data Kat.
1. 11308 ABDALLAH Yousry Warszawa. (POL) 1948 M
2. 18452 ABED Adnan Warszawa (POL) 1970 M
3. 15226 ABGAROWICZ Franciszek Warszawskie Błyskawice (POL) 1980 M
4. 15835 ABRAM Anna Gorlice (POL) 1985 K
5. 19818 ABRAM Grzegorz Warszawa (POL) 1980 M
6. 14865 ABRAMCZUK Jakub Smashing Pąpkins (POL) 1978 M
7. 16664 ABRAMCZYK Małgorzata Warszawa (POL) 1985 K
8. 17650 ABRAMCZYK Marcin Yanushe Triathlon Team YTT (POL) 1977 M
9. 17404 ABRAMCZYK Piotr #Rusz4litery (POL) 1987 M
10. 17639 ABRAMCZYK Rafał Yanushe TT (POL) 1979 M
11. 15518 ABRAMOWICZ Daniel Michałowo (POL) 1989 M
12. 16576 ABRAMOWSKI Artur Kałuszyn (POL) 1992 M
13. 15660 ABU SAFIAN Nur syafiah BRUNO (POL) 1992 K
14. 12822 ADACH Agnieszka Sulejów (POL) 1968 K
15. 20647 ADAMASZEK Artur (POL) 1981 M
16. 16623 ADAMCZAK Anna Biegnę. aby Bartek mógł biegać (POL) 1993 K
17. 16641 ADAMCZAK Katarzyna Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) 1987 K
18. 17794 ADAMCZAK Piotr Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) 1995 M
19. 16646 ADAMCZAK Rafał Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) 1986 M
20. 15476 ADAMCZEWSKA Wiktoria Sława (POL) 1998 K
21. 19076 ADAMCZEWSKI Bartosz Idea Bank Team (POL) 1992 M
22. 18944 ADAMCZUK Paulina Wielkanocne zajączki (POL) 1997 K
23. 18942 ADAMCZUK Sebastian Wielkanocne zajączki (POL) 1982 M
24. 16351 ADAMCZYK Adam Warszawa (POL) 1976 M
25. 18178 ADAMCZYK Aleksandra I-CAR (POL) 1984 K
26. 11659 ADAMCZYK Artur Pitosz i nie ma Lipy (POL) O45 1983 M
27. 14783 ADAMCZYK Karolina Warszawa (POL) 1997 K
28. 12497 ADAMCZYK Lucyna RUN N FUN (POL) 1965 K
29. 17005 ADAMCZYK Małgorzata Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 1970 K
30. 17321 ADAMCZYK Paweł AVENGERS (POL) 1986 M
31. 11462 ADAMCZYK Piotr RadomSport.pl Running Team (POL) 1990 M
32. 19767 ADAMCZYK Piotr 12tri.pl (POL) 1985 M
33. 17363 ADAMCZYK Tomek Siedlce (POL) 2000 M
34. 18137 ADAMCZYK-RUCEL Anna warszawa (POL) 1977 K
35. 20069 ADAMEK Kamil KONGSBERG AUTOMOTIVE (POL) 1994 M
36. 14471 ADAMEK Paweł #SobasTeam (POL) 1988 M
37. 15612 ADAMIAK Arkadiusz Ciechanów (POL) 1998 M
38. 18482 ADAMIAK Łukasz Piastów (POL) 1987 M
39. 13154 ADAMIAK Michał Warszawa (POL) 1997 M
40. 11042 ADAMIAK Paweł Notus Running Team (POL) 1966 M
41. 19597 ADAMIEC Agata Publicis Media Runners Team (POL) 1989 K
42. 13091 ADAMIEC Daria WARSZAWA (POL) 1984 K
43. 13090 ADAMIEC Karol WARSZAWA (POL) 1983 M
44. 20486 ADAMIEC Mateusz (POL) 1996 M
45. 18800 ADAMIUK Magdalena Siarka TEAM (POL) 1992 K
46. 16249 ADAMKIEWICZ Michał KM AKTYWNI Sochaczew (POL) 1995 M
47. 15600 ADAMKIEWICZ Mirosław KM AKTYWNI Sochaczew (POL) 1967 M
48. 19931 ADAMKIEWICZ Monika Warszawa (POL) 1989 K
49. 12859 ADAMOWICZ Alicja Warszawa (POL) 1997 K
50. 13037 ADAMOWICZ Krzysztof Aviva Running Team (POL) 1970 M
51. 17919 ADAMOWICZ Magdalena Aviva Running Team (POL) 1992 K
52. 11113 ADAMOWICZ Marta JANKOWO GDAŃSKIE (POL) 1977 K
53. 17896 ADAMOWSKA Justyna warszawa (POL) 1980 K
54. 20781 ADAMSKA Ewelina (POL) 1990 K
55. 20188 ADAMSKA Joanna Warszawa (POL) 1992 K
56. 11328 ADAMSKI Filip Warszawa (POL) 1974 M
57. 20799 ADAMSKI Jarosław Asseco Active Team (POL) 1970 M
58. 18000 ADAMSKI Kacper Warszawa (POL) 1990 M
59. 20855 ADAMSKI Maciej obozybiegowe.pl (POL) 1984 M
60. 10587 ADAMSKI Mariusz Płońsk (POL) O45 pracownik 1982 M
61. 14714 ADAMUS Justyna Warszawa (POL) 1983 K
62. 10105 ADAMUS Marcin 4Faces Running Team (POL) 1980 M
63. 19888 AFFRE Joanna Affre & Friends (POL) 1974 K
64. 16575 AHMAD FUZI Fakhrul hisyam warszawa (MAS) 1993 M
65. 15758 AHMAD Nor liyana Warsaw (MAS) 1993 K
66. 15765 AHMAD TARMIZEE Sunida Warsaw (POL) 1998 K
67. 18862 AHN Samuel Warszawa (KOR) 1982 M
68. 13532 AKKALA Chandra bhanu Warsaw (IND) 1978 M
69. 12218 AL-HADAD Jonas Wrocław (POL) 1994 M
70. 20409 ALABRUDZIŃSKI Krzysztof Płock (POL) O6 pracownik 1960 M
71. 13184 ALBUS Laura Bremen (GER) 1991 K
72. 11599 ALEKSA Irena Warszawa (LTU) O3 pracownik 1986 K
73. 14288 ALEKSANDROWICZ Katarzyna Wieliszew Heron Team (POL) 1989 K
74. 16708 ALEKSANDROWICZ Łukasz SPARTANIE DZIECIOM (POL) 1979 M
75. 10555 ALEKSANDRZAK Maciej Orlen Running Team (POL) O44 pracownik 1974 M
76. 14834 ALEKSIUK Marcin Siedlce (POL) 1986 M
77. 12990 ALFUT Grzegorz Naprzód Jabłonowo (POL) 1961 M
78. 14240 ALIŃSKA Marta Warszawa (POL) 1995 K
79. 14239 ALONSO Joaquin Warsaw (POL) 1972 M
80. 11019 ALTHAMER Marcin Warszawa (POL) 1971 M
81. 18122 AMAN Abdullah warsaw (KSA) 1992 M
82. 18970 AMANOWICZ Alicja Warszawa (POL) 1980 K
83. 14409 AMATORE Ludwik Warszawa (POL) 1981 M
84. 15278 AMBICKI Miłosz Bieg po lepsze jutro dla Siostry i Brata! (POL) 1988 M
85. 15387 AMBROSZKIEWICZ Anna Warszawa (POL) 1983 K
86. 12273 AMBROZIAK Bartłomiej Płochocin (POL) 1991 M
87. 14796 AMBROZIAK Daniela Dziekanów Nowy (POL) 1993 K
88. 18030 AMBROZIK Łukasz Taekwon-do Grodzisk Mazowiecki (POL) 1983 M
89. 20611 AMBROŻ Michał Luft TRI Team (POL) 1985 M
90. 19189 AMBROŻY Aleksandra Lingaro Running Team (POL) 1991 K
91. 20386 AMPULSKI Mariusz Nasielsk Baszta Team (POL) 1981 M
92. 18659 AMRAM Yakir Katowice (ISR) 1988 M
93. 16537 ANCKIEWICZ Anna Warszawa (POL) 1982 K
94. 17319 ANCZARSKA Joanna Piaseczno Running (POL) 1973 K
95. 18216 ANDERS Daniel warszawa (POL) 1979 M
96. 12923 ANDERSON Nicole Warszawa (USA) 1986 K
97. 19699 ANDRASIAK Krzysztof Otwock (POL) 1983 M
98. 15212 ANDREICHYK Aleh grodnooblsport (BLR) 1973 M
99. 15215 ANDREICHYK Kiryl Grodnooblsport (BLR) 1997 M
100. 15214 ANDREICHYK Natallia Grodnooblsport (BLR) 1973 K
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.01142406463623 s

Sponsor główny: