ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:02:19) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 89 90 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 10201 LASHYN Dmytro (UKR) 1988 1 M (1) 00:29:02 +00:00 00:29:02 09:31:21.23
2 19357 MWANGI Joel maina Nairobi (KEN) 1985 2 M (2) 00:29:03 +00:01 00:29:03 09:31:22.85
3 10203 MUSYIMI Dominic mailu W±sowski Team (KEN) 1989 3 M (3) 00:29:04 +00:02 00:29:03 09:31:23.56
4 19358 ROP Abel kibet Benedek Team (KEN) 1986 4 M (4) 00:29:06 +00:04 00:29:06 09:31:25.54
5 10205 KULKA Szymon W±sowski Team (POL) 1993 5 M (5) 00:29:12 +00:10 00:29:12 09:31:31.21
6 20904 MATVIICHUK Oleksandr LKB Rudnik (UKR) 1984 6 M (6) 00:29:53 +00:51 00:29:53 09:32:12.54
7 19790 KAPTSERAU Yury Grodnooblsport (BLR) 1987 7 M (7) 00:29:56 +00:54 00:29:55 09:32:15.80
8 10204 NDUVA Boniface Wambua W±sowski Team (KEN) 1984 8 M (8) 00:29:59 +00:57 00:29:59 09:32:18.87
9 10209 NOWICKI Adam Uliczni Wojownicy (POL) 1990 9 M (9) 00:30:00 +00:58 00:30:00 09:32:19.56
10 18329 PRAMAU Uladzislau Gomel (BLR) 1984 10 M (10) 00:30:01 +00:59 00:30:01 09:32:20.77
11 14412 KANČYS Remigijus Kaunas Marathon club (LTU) 1987 11 M (11) 00:30:03 +01:01 00:30:02 09:32:22.84
12 20149 ARTSIOM Logish grodnooblsport (BLR) 1990 12 M (12) 00:30:08 +01:06 00:30:08 09:32:27.82
13 10186 KOWALSKI Marek Uliczni Wojownicy (POL) 1991 13 M (13) 00:30:15 +01:13 00:30:15 09:32:34.15
14 19467 DEMCZYSZAK Mateusz Uliczni Wojownicy (POL) 1986 14 M (14) 00:30:23 +01:21 00:30:22 09:32:42.32
15 19783 TSETERUKOV Ihar Grodnooblsport (BLR) 1978 15 M (15) 00:30:35 +01:33 00:30:35 09:32:54.53
16 20827 DIDOVODIUK Dmytro LKB Rudnik (UKR) 1987 16 M (16) 00:30:38 +01:36 00:30:38 09:32:57.08
17 10202 PARSZCZYŃSKI Łukasz Uliczni Wojownicy (POL) 1985 17 M (17) 00:30:42 +01:40 00:30:42 09:33:01.74
18 20906 RYBAK Sergii LKB Rudnik (UKR) 1986 18 M (18) 00:30:43 +01:41 00:30:42 09:33:02.60
19 19347 SZYMANOWSKI Krzysztof JW 1517 Leszno (POL) 1993 19 M (19) 00:30:49 +01:47 00:30:48 09:33:08.04
20 18786 OSKIERKO Łukasz ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 1989 20 M (20) 00:30:49 +01:47 00:30:49 09:33:08.60
21 20907 SAVCHUK Ruslan LKB Rudnik (UKR) 1986 21 M (21) 00:30:57 +01:55 00:30:57 09:33:16.58
22 20864 HRAMATOUSKI Dzmitry grodnooblsport (BLR) 1986 22 M (22) 00:31:03 +02:01 00:31:02 09:33:22.36
23 17766 KWIATKOWSKI Roman Dziuba Team (POL) 1995 23 M (23) 00:31:32 +02:30 00:31:31 09:33:51.04
24 18764 WASIEWICZ Krzysztof Agencja Projekt Igrzyska (POL) 1992 24 M (24) 00:31:42 +02:40 00:31:42 09:34:01.43
25 17635 PYSZEL Florian Dziuba Team (POL) 1995 25 M (25) 00:31:43 +02:41 00:31:43 09:34:02.37
26 18956 MIELEWCZYK Piotr ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 1990 26 M (26) 00:31:45 +02:43 00:31:45 09:34:04.63
27 18676 WOJTALIK Oskar Agencja Projekt Igrzyska (POL) 1993 27 M (27) 00:31:51 +02:49 00:31:50 09:34:10.42
28 20828 VYKHOPEN Iurii LKB Rudnik (UKR) 1992 28 M (28) 00:31:57 +02:55 00:31:57 09:34:16.28
29 11367 KOPEĆ Wojciech Team Kopeć (POL) 1986 29 M (29) 00:31:59 +02:57 00:31:58 09:34:18.21
30 18806 NOSARZEWSKI Konrad Konrad Nosarzewski - Thunder Runner (POL) 1991 30 M (30) 00:32:03 +03:01 00:32:03 09:34:22.84
31 19483 WO¬NIAK Łukasz ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 1990 31 M (31) 00:32:04 +03:02 00:32:04 09:34:23.32
32 10145 SOBAS Jacek ASICS FrontRunner (POL) 1985 32 M (32) 00:32:10 +03:08 00:32:09 09:34:29.26
33 15500 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł PSZCZÓŁKOWSKI TEAM (POL) 1988 33 M (33) 00:32:10 +03:08 00:32:10 09:34:29.81
34 18305 BARAN Mateusz Duklanowski Team (POL) 1993 34 M (34) 00:32:15 +03:13 00:32:14 09:34:34.85
35 14047 RACZYŃSKI Mikołaj ENTRE.PL Team (POL) 1992 35 M (35) 00:32:30 +03:28 00:32:29 09:34:49.20
36 17642 KONDEJ Mateusz Dziuba Team (POL) 1997 36 M (36) 00:32:36 +03:34 00:32:34 09:34:55.10
37 20899 JABŁOŃSKI Artur ADIDAS RUNNERS (POL) 1981 37 M (37) 00:32:38 +03:36 00:32:37 09:34:57.01
38 13347 BRATUKHIN Andrei MULTIVAN (BLR) 1991 38 M (39) 00:32:47 +03:45 00:32:47 09:35:06.29
39 16087 PTAK Sławomir Agencja Projekt Igrzyska (POL) 1986 39 M (38) 00:32:48 +03:46 00:32:46 09:35:07.35
40 19701 FLOREK Fabian Team Kopeć (POL) 1985 40 M (40) 00:32:49 +03:47 00:32:49 09:35:08.79
41 10033 KROCHMAL Paweł (POL) 1993 go¶ć VIP 41 M (41) 00:32:55 +03:53 00:32:53 09:35:14.76
42 10157 MISIEWICZ Michał Team Kopeć (POL) 1995 42 M (42) 00:32:56 +03:54 00:32:55 09:35:15.54
43 20808 WOROBIEC Dawid Team Kopeć (POL) 1990 43 M (43) 00:32:56 +03:54 00:32:55 09:35:15.85
44 10198 KRUK Kamil ASICS FrontRunner Polska (POL) 1992 44 M (44) 00:32:58 +03:56 00:32:56 09:35:17.90
45 16230 YESHARIM Moshiko Adidas Israel (ISR) 1988 45 M (45) 00:33:04 +04:02 00:33:03 09:35:23.18
46 17976 KUDELISH Svetlana sporting club de Portugal (BLR) 1987 1 K (1) 00:33:12 +04:10 00:33:12 09:35:31.69
47 13346 BRATUKHIN Mikhail MULTIVAN (BLR) 1989 46 M (46) 00:33:16 +04:14 00:33:16 09:35:35.23
48 13868 MAKOWSKI Michał Agencja Projekt Igrzyska (POL) 1986 47 M (47) 00:33:17 +04:15 00:33:16 09:35:36.49
49 10207 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek / Anwil Team (POL) 1985 2 K (2) 00:33:20 +04:18 00:33:20 09:35:39.80
50 11239 POLAK Sebastian KB ActiveSports Warszawa (POL) 1980 48 M (50) 00:33:21 +04:19 00:33:20 09:35:40.71
51 15453 STEC Adam Lubliniec (POL) 1996 48 M (48) 00:33:22 +04:20 00:33:19 09:35:41.52
52 15238 OSTASZEWSKI Arkadiusz Decathlon (POL) 1993 49 M (49) 00:33:23 +04:21 00:33:19 09:35:42.55
53 15483 KUMOLKA Michał 4ppplot/rehabilitacjahetman (POL) 1994 51 M (51) 00:33:23 +04:21 00:33:22 09:35:42.59
54 20504 WICHOWSKI Jacek Medicover Runners (POL) 1987 52 M (52) 00:33:24 +04:22 00:33:24 09:35:43.77
55 12960 GRZYBOWSKI Tomasz Kaczmar Project (POL) 1988 53 M (53) 00:33:28 +04:26 00:33:25 09:35:47.31
56 13374 MŁODZIKOWSKI Paweł KB V-MAX Adamów (POL) 1987 54 M (54) 00:33:27 +04:25 00:33:26 09:35:46.78
57 11088 MICHALAK Mateusz ACTIVRUN NAMYSŁÓW (POL) 1987 55 M (55) 00:33:29 +04:27 00:33:28 09:35:48.07
58 19753 WITKOWSKI Mateusz WITKOWSKI TEAM (POL) 1993 56 M (56) 00:33:30 +04:28 00:33:30 09:35:49.06
59 20971 KUREK Piotr Sportgas (POL) 1981 57 M (57) 00:33:31 +04:29 00:33:30 09:35:50.63
60 20217 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) 1975 58 M (58) 00:33:37 +04:35 00:33:33 09:35:56.64
61 13698 BABIK Filip ENTRE.PL Team (POL) 1996 59 M (59) 00:33:47 +04:45 00:33:46 09:36:06.78
62 19738 KAMIŃSKI Artur Gmina Sadkowice (POL) 1980 60 M (60) 00:33:50 +04:48 00:33:48 09:36:09.99
63 10208 MUSYOKA Hellen Nzembi (POL) 1987 3 K (3) 00:33:55 +04:53 00:33:53 09:36:14.20
64 14745 LASOŃ Przemysław Biegacze w Radomsku (POL) 1990 61 M (61) 00:33:56 +04:54 00:33:53 09:36:15.95
65 13978 CHAMADANAU Aliaksei Run4Fun.by (BLR) 1983 62 M (62) 00:33:55 +04:53 00:33:54 09:36:14.98
66 19356 KWAMBOKA Teresaflavious Nairobi (KEN) 1988 4 K (4) 00:33:56 +04:54 00:33:55 09:36:15.73
67 12814 OKSENIUK Oleksandr KM Running Club (UKR) 1978 63 M (63) 00:34:03 +05:01 00:33:58 09:36:22.38
68 10195 KA¬MIERCZAK Mateusz GVT BMC triathlon team Asics FrontRuunner (POL) 1990 64 M (64) 00:34:01 +04:59 00:33:59 09:36:20.15
69 15363 WI¦NIEWSKI Rafał Pszczółkowski Team (POL) 1988 65 M (65) 00:34:02 +05:00 00:33:59 09:36:21.45
70 19844 BATRAK Nataliia ProfRun Kharkov (UKR) 1988 5 K (5) 00:34:04 +05:02 00:34:03 09:36:23.59
71 17192 HARTLEB Dawid 1 Batalion Strzelców Podchalańskich (POL) 1988 66 M (66) 00:34:08 +05:06 00:34:06 09:36:27.40
72 10180 BOROŃ Dariusz ASICS FrontRunner Polska (POL) 1992 67 M (67) 00:34:10 +05:08 00:34:09 09:36:29.72
73 18023 JARANOWSKI Andrzej Biegaj z Głow± (POL) 1993 68 M (68) 00:34:11 +05:09 00:34:09 09:36:30.38
74 12038 JAGUSIAK Maciej 4M (POL) 1981 69 M (69) 00:34:18 +05:16 00:34:12 09:36:37.26
75 10155 ŁUCYK Maciej ASICS FrontRunner Polska (POL) 1983 70 M (70) 00:34:17 +05:15 00:34:15 09:36:36.62
76 10497 OBARA Przemysław PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT (POL) 1995 O39 pracownik 71 M (71) 00:34:18 +05:16 00:34:16 09:36:37.91
77 20757 KAROLKIEWICZ Daniel ENTRE.PL Team (POL) 1986 72 M (72) 00:34:19 +05:17 00:34:17 09:36:38.81
78 14026 BRˇGIEL Krzysztof Road to PB (POL) 1987 73 M (73) 00:34:22 +05:20 00:34:18 09:36:41.70
79 10164 KOZŁOWSKI Grzegorz ASICS FrontRunner Polska (POL) 1987 74 M (74) 00:34:28 +05:26 00:34:25 09:36:47.18
80 17949 KIJOWSKI Adrian 1 Batalion Strzelców Podhalańskich (POL) 1993 75 M (75) 00:34:29 +05:27 00:34:27 09:36:48.14
81 11735 DROZDOWSKI Paweł BŁYSK FEJMU (POL) 1993 76 M (76) 00:34:30 +05:28 00:34:27 09:36:49.33
82 14566 ŁUKASIEWICZ Maciej Warszawiaky (POL) 1982 77 M (77) 00:34:34 +05:32 00:34:28 09:36:53.60
83 13218 ARTYSZUK Kamil Warszawiaky (POL) 1984 78 M (78) 00:34:32 +05:30 00:34:29 09:36:51.31
84 17080 WO¬NICKI Paweł ENTRE.PL Team (POL) 1990 79 M (79) 00:34:33 +05:31 00:34:30 09:36:52.09
85 16148 WIĘCKOWSKI Łukasz 4M (POL) 1995 80 M (80) 00:34:34 +05:32 00:34:30 09:36:53.94
86 11130 ŁĘCZYCKI Arkadiusz PTA Team (POL) 1983 81 M (81) 00:34:33 +05:31 00:34:31 09:36:52.83
87 14583 PAJˇK Rafał Łyszkowice (POL) 1991 82 M (82) 00:34:35 +05:33 00:34:31 09:36:54.63
88 10178 FEIFER Bartosz ASICS FrontRunner Polska (POL) 1988 83 M (83) 00:34:34 +05:32 00:34:33 09:36:53.79
89 19563 GAŁASIEWICZ Jakub RLTL ZTE RADOM (POL) 1995 84 M (84) 00:34:35 +05:33 00:34:33 09:36:54.96
90 11745 TUBEK Sebastian #SobasTeam / Pro-Run Wrocław (POL) 1996 85 M (85) 00:34:37 +05:35 00:34:35 09:36:56.35
91 15730 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 1985 86 M (86) 00:34:39 +05:37 00:34:38 09:36:58.15
92 14702 TADEJEWSKI Paweł Ostróda (POL) 1979 87 M (87) 00:34:41 +05:39 00:34:38 09:37:00.08
93 15032 MIKULSKI Tomasz Kampinos (POL) 1996 88 M (88) 00:34:43 +05:41 00:34:40 09:37:02.61
94 19784 JA¦KIEWICZ Hubert Biegaj z Dymkiem (POL) 1988 89 M (89) 00:34:46 +05:44 00:34:43 09:37:05.05
95 10824 SULEWSKI Krzysztof Jeziorany (POL) 1985 90 M (90) 00:34:44 +05:42 00:34:44 09:37:03.78
96 18224 JUREWICZ Dariusz Team Kopeć (POL) 1974 91 M (91) 00:34:45 +05:43 00:34:44 09:37:04.05
97 18725 KORZENIOWSKI Tomasz YULO RUN TEAM SIEDLCE (POL) 1985 92 M (92) 00:34:47 +05:45 00:34:44 09:37:06.04
98 18713 TYMIŃSKI Paweł MKB Dreptak (POL) 1983 93 M (93) 00:34:48 +05:46 00:34:46 09:37:07.94
99 19510 ROZMIANIEC Paweł EUROSPORT (POL) 1987 94 M (94) 00:34:48 +05:46 00:34:47 09:37:07.92
100 14223 CZYŻKOWSKI Paweł MKB Dreptak (POL) 1985 95 M (95) 00:34:51 +05:49 00:34:48 09:37:10.91
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.035744905471802 s

Sponsor główny: