ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K30 K40 K50
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60
21.097 km (Wózki) (08:45:04)
Strona  1 
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Data Kat.
1. 3050 ADASZAK Katarzyna Run Pasja (POL) H 1981 K30
2. 6046 DEMBOWSKI Sławomir IKS Smok Lotos.Orneta (POL) H1-1/H1-2 1980 M30
3. 5933 DOBRZAŃSKI Szymon VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1982 M30
4. 653 FALISZ Przemysław GTM VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1980 M30
5. 3017 GIERA Krystian VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1981 M30
6. 4319 GONCERZ Katarzyna GTM VeloAktiv Kraków (POL) H 1981 K30
7. 3377 GRACZYK Artur GTM VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1986 M30
8. 6173 GRYGLAS Mariusz KSI'START'Szczecin (POL) H2/H3/H4 1969 M40
9. 6847 GRZONKA Sebastian GTM VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1995 M18
10. 6982 HOFMANN Grzegorz IKS Smok Lotos Orneta (POL) H1-1/H1-2 1973 M40
11. 6332 JOŃSKI Ireneusz Zadzim (POL) H1-1/H1-2 1971 M40
12. 5345 KACALSKI Piotr KLUB SPORTOWY INWALIDÓW'START' (POL) H1-1/H1-2 1979 M30
13. 3051 KAŁUŻA Renata Zakopane (POL) H 1981 K30
14. 4136 KLIMZA Szymon GTM VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1987 M18
15. 6047 KOSIDER Krzysztof Marklowice (POL) H1-1/H1-2 1990 M18
16. 7350 KRÓL Bogdan IKS SMOK LOTOS ORNETA (POL) H2/H3/H4 1955 M60
17. 6331 ŁACHMANOWICZ Leszek Grodzisko Dolne (POL) H1-1/H1-2 1987 M18
18. 6848 ŁUSZCZ Tomasz VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1992 M18
19. 6174 ŁYKO Tomasz START wroclaw. GVT BMC (POL) H2/H3/H4 1989 M18
20. 6045 MAŁEK Krzysztof Głogów (POL) H1-1/H1-2 1986 M30
21. 6171 MAŁEK Piotr GTM VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1965 M50
22. 651 MICHALEC Kamil IKS Smok Lotos Orneta (POL) H2/H3/H4 1983 M30
23. 7211 MIKA Józef IKS Smok Lotos Orneta (POL) H2/H3/H4 1962 M50
24. 6329 MISZTELA Witold Iks Smok Orneta (POL) H2/H3/H4 1972 M40
25. 5337 NOWICKI Robert K.S.I Start Szczecin (POL) H2/H3/H4 1969 M40
26. 6985 OBUCHOWICZ Krzysztof IKS Smok Lotos.Orneta (POL) H2/H3/H4 1990 M18
27. 4318 OJRZYŃSKI Grzegorz IKS Smok Lotos.Orneta (POL) H1-1/H1-2 1977 M40
28. 3027 OROSZOVA Anna Handbike team slovakia (SVK) H 1963 K50
29. 5342 PASIK Andrzej Raszyn (POL) H2/H3/H4 1989 M18
30. 6979 PODLEWSKI Janusz IKS..Smok..Lotos Orneta (POL) H2/H3/H4 1983 M30
31. 4317 PUDLIS Monika IKS..Smok..Lotos Orneta (POL) H 1977 K40
32. 1944 RYGOŁ Mariusz IKS 'Smok' Lotos Orneta (POL) H2/H3/H4 1986 M30
33. 5339 SKRZYPIŃSKI Arkadiusz Team Sunrise / IZO-BLOK Start Szczecin (POL) H2/H3/H4 1975 M40
34. 5348 SZUMIEC Rafał GTM VeloAktiv Kraków (POL) H2/H3/H4 1983 M30
35. 6980 SZUTER Krzysztof GTM VeloAktiv Kraków (POL) H2/H3/H4 1970 M40
36. 6538 TĘCZA Paweł Chynów (POL) H2/H3/H4 1996 M18
37. 5343 URTNOWSKI Michal CUBICA Racing Team (POL) H2/H3/H4 1986 M30
38. 5338 WANDACHOWICZ Zbigniew K.S.I Start Szczecin GTM (POL) H2/H3/H4 1957 M60
39. 3020 WILK Rafal Stal Rzeszów (POL) H2/H3/H4 1974 M40
40. 7444 WITKOWSKI Mateusz GTM VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 1986 M30
41. 7056 ŻYLIŃSKI Michał Trzcianka (POL) H2/H3/H4 1987 M18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.0085980892181396 s

Sponsor główny: