ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
21.097 km (Wózki)
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K30 K40 K50
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60
21.097 km (Wózki) (08:45:04) - meta
Strona  1 
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Data Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 3020 WILK Rafal Stal Rzeszów (POL) 1974 H2/H3/H4 1 M40 (1) 00:31:32 +00:00 00:31:32 09:16:36.64
2 5339 SKRZYPIŃSKI Arkadiusz Team Sunrise / IZO-BLOK Start Szczecin (POL) 1975 H2/H3/H4 2 M40 (2) 00:34:23 +02:51 00:34:23 09:19:27.00
3 3017 GIERA Krystian VeloAktiv (POL) 1981 H2/H3/H4 3 M30 (1) 00:34:23 +02:51 00:34:23 09:19:27.95
4 5348 SZUMIEC Rafał GTM VeloAktiv Kraków (POL) 1983 H2/H3/H4 4 M30 (2) 00:35:06 +03:34 00:35:06 09:20:10.22
5 5338 WANDACHOWICZ Zbigniew K.S.I Start Szczecin GTM (POL) 1957 H2/H3/H4 5 M60 (1) 00:36:21 +04:49 00:36:21 09:21:25.17
6 6174 ŁYKO Tomasz START wroclaw. GVT BMC (POL) 1989 H2/H3/H4 6 M18 (1) 00:36:21 +04:49 00:36:21 09:21:25.73
7 3377 GRACZYK Artur GTM VeloAktiv (POL) 1986 H2/H3/H4 7 M30 (3) 00:36:22 +04:50 00:36:22 09:21:26.66
8 5337 NOWICKI Robert K.S.I Start Szczecin (POL) 1969 H2/H3/H4 8 M40 (3) 00:39:48 +08:16 00:39:48 09:24:52.58
9 7444 WITKOWSKI Mateusz GTM VeloAktiv (POL) 1986 H2/H3/H4 9 M30 (4) 00:39:49 +08:17 00:39:49 09:24:53.04
10 6171 MAŁEK Piotr GTM VeloAktiv (POL) 1965 H2/H3/H4 10 M50 (1) 00:39:49 +08:17 00:39:49 09:24:53.05
11 7350 KRÓL Bogdan IKS SMOK LOTOS ORNETA (POL) 1955 H2/H3/H4 11 M60 (2) 00:39:49 +08:17 00:39:49 09:24:53.76
12 3027 OROSZOVA Anna Handbike team slovakia (SVK) 1963 H 1 K50 (1) 00:42:47 +11:15 00:42:47 09:27:51.62
13 1944 RYGOŁ Mariusz IKS 'Smok' Lotos Orneta (POL) 1986 H2/H3/H4 12 M30 (5) 00:43:54 +12:22 00:43:54 09:28:58.02
14 4136 KLIMZA Szymon GTM VeloAktiv (POL) 1987 H2/H3/H4 13 M18 (2) 00:46:41 +15:09 00:46:41 09:31:45.75
15 6173 GRYGLAS Mariusz KSI'START'Szczecin (POL) 1969 H2/H3/H4 14 M40 (4) 00:46:44 +15:12 00:46:44 09:31:48.91
16 7211 MIKA Józef IKS Smok Lotos Orneta (POL) 1962 H2/H3/H4 15 M50 (2) 00:48:18 +16:46 00:48:18 09:33:22.54
17 6329 MISZTELA Witold Iks Smok Orneta (POL) 1972 H2/H3/H4 16 M40 (5) 00:48:25 +16:53 00:48:25 09:33:29.07
18 6331 ŁACHMANOWICZ Leszek Grodzisko Dolne (POL) 1987 H1-1/H1-2 17 M18 (3) 00:48:49 +17:17 00:48:49 09:33:53.67
19 6985 OBUCHOWICZ Krzysztof IKS Smok Lotos.Orneta (POL) 1990 H2/H3/H4 18 M18 (4) 00:48:58 +17:26 00:48:58 09:34:02.24
20 5343 URTNOWSKI Michal CUBICA Racing Team (POL) 1986 H2/H3/H4 19 M30 (6) 00:49:04 +17:32 00:49:04 09:34:08.25
21 5345 KACALSKI Piotr KLUB SPORTOWY INWALIDÓW'START' (POL) 1979 H1-1/H1-2 20 M30 (7) 00:49:56 +18:24 00:49:56 09:35:00.02
22 4318 OJRZYŃSKI Grzegorz IKS Smok Lotos.Orneta (POL) 1977 H1-1/H1-2 21 M40 (6) 00:51:50 +20:18 00:51:50 09:36:54.71
23 653 FALISZ Przemysław GTM VeloAktiv (POL) 1980 H2/H3/H4 22 M30 (8) 00:53:31 +21:59 00:53:31 09:38:35.35
24 4319 GONCERZ Katarzyna GTM VeloAktiv Kraków (POL) 1981 H 2 K30 (1) 00:55:09 +23:37 00:55:09 09:40:13.95
25 6848 ŁUSZCZ Tomasz VeloAktiv (POL) 1992 H2/H3/H4 23 M18 (5) 00:55:20 +23:48 00:55:20 09:40:24.21
26 6332 JOŃSKI Ireneusz Zadzim (POL) 1971 H1-1/H1-2 24 M40 (7) 00:55:25 +23:53 00:55:25 09:40:29.73
27 5342 PASIK Andrzej Raszyn (POL) 1989 H2/H3/H4 25 M18 (6) 00:56:44 +25:12 00:56:44 09:41:48.06
28 6982 HOFMANN Grzegorz IKS Smok Lotos Orneta (POL) 1973 H1-1/H1-2 26 M40 (8) 00:59:19 +27:47 00:59:19 09:44:23.64
29 6979 PODLEWSKI Janusz IKS..Smok..Lotos Orneta (POL) 1983 H2/H3/H4 27 M30 (9) 00:59:22 +27:50 00:59:22 09:44:26.30
30 7056 ŻYLIŃSKI Michał Trzcianka (POL) 1987 H2/H3/H4 28 M18 (7) 00:59:50 +28:18 00:59:50 09:44:54.42
31 4317 PUDLIS Monika IKS..Smok..Lotos Orneta (POL) 1977 H 3 K40 (1) 01:02:01 +30:29 01:02:01 09:47:05.33
32 651 MICHALEC Kamil IKS Smok Lotos Orneta (POL) 1983 H2/H3/H4 29 M30 (10) 01:02:23 +30:51 01:02:23 09:47:27.96
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2017(2) Generowanie
0.020728826522827 s

Sponsor główny: