Akademickie Mistrzostwa Polski
BIELSKO-BIAŁA, 21-23 maja 2021
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2021-05-22 12:23:02
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-05-21
DZIEŃ 2
2021-05-22
DZIEŃ 3
2021-05-23


10:00  800 m K  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K 
10:05  Dysk K  [Gr. A]
10:50  800 m M  [s]
11:35  Trójskok K  [Gr. B]
12:10  Dysk K  [Gr. B]
13:20  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Dysk M  [Gr. A]
14:45  Wzwyż M  [F]
15:00  100 m K  [el]
15:00  Trójskok M  [Gr. B]
15:00  Tyczka M 
15:40  100 m M  [el]
15:45  Dysk M  [Gr. B]
16:25  400 m pł K  [s]
16:45  Kula K  [F]
17:00  400 m pł M  [s]
17:00  W dal K  [F]
17:20  Oszczep M  [F]
17:25  100 m K  [F B]
17:30  Wzwyż K  [F]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [F B]
17:55  100 m M  [F A]
18:10  800 m K  [s]
18:25  800 m M  [s]
18:30  Kula M  [F]
18:40  W dal M  [F]
18:45  Oszczep K  [F]
18:55  3000 m M  [s]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2021-05-22 12:23:02
Tyczka K Planowany START: 2021-05-22 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:46:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-kraj 2.70 3.00 3.30 3.50 3.65 3.75 3.80 3.85 wynik inf PKT AMP PKT AZS rank
1 1 409 KASZUBA Agnieszka 98-08-31 UMo Gdynia (USP) - - - - o xxo - r 3.75 49 1
2 9 975 KALITTA Victoria 01-08-13 WSG Bydgoszcz (WSN) - - - - xo - - r 3.65 46 2
2 11 347 BORACZYŃSKA Agata 01-03-10 UG Gdańsk (UNI) - - - o xo xxr 3.65 46 2
2 12 970 KUSY Emilia 98-12-09 WSZ Gdańsk (WSN) - - - - xo xxx 3.65 46 2
5 2 861 MIREK Katarzyna 98-04-27 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) - - o o xxx 3.50 43.5 9 5
5 4 929 LIPIŃSKA Milena 99-03-05 AWFiS Gdańsk (UWF) - - - o xxx 3.50 43.5 5
7 14 106 JÓŹWIAK Zofia 01-06-02 UMe Łódź (UME) - o xo xo xxx 3.50 42 7
8 13 541 LACH Aleksandra 00-09-12 PO Opole (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) (UTE) o o o xxx 3.30 41 7 8
9 7 972 TRACZYK Agata 01-02-02 WSZ Gdańsk (WSN) - xo xxx 3.00 40 9
10 10 97 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 UMe Łódź (UME) xo xxx 2.70 39 10
3 1118 SZYMANEK Maja 00-07-05 UW Warszawa (AZS-AWF Warszawa) (UNI) - - - xxx NM
5 323 ŁYKO Anna 01-05-30 UWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UNI) - - - - - - xxx NM
8 978 PRZYBYŁA Kamila 96-05-03 WSG Bydgoszcz (WSN) - xxx NM
6 455 KOWALAK Martyna 98-11-10 UE Poznań (USP) DNS
15 1110 BIELSKA Anna 97-07-24 AZS-AWF Warszawa (MAZ) DNS

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.045130968093872 s.